ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

leftardi idu dalje... o državnom trošku

Page 11 of 22 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next

Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by marcellus 7/1/2016, 18:44

kaja_333 wrote:
marcellus wrote: Malo dijete je mali problem i oko njega ima malo posla. Što je veće oko njega ima više brige, troška, i posla.
u veliko dijete ne trebaš gledati 24 sata diše li ili je li pojelo kuglicu s bora, ne traži preokupaciju 24 sata. veće su brige za veće dijete ali druge vrste
retardirano je napisat da dijete nije "postignuće" i retardirano je reć da nije "intelektualni izazov". Dijete je i te kako izazov, ali emocionalni prije svega. I naravno da nije postignuće nego obaveza. A njoj su obaveze problem. E jebiga. Nezrelo derle.

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by Trinity 7/1/2016, 18:44

marcellus wrote:
Trinity wrote:
marcellus wrote:
Trinity wrote:
marcellus wrote: Kak djeca nisu zatupila Marie Curie ni Maggie Thatcher ni Mariju Tereziju, niti spriječila Kolindu da napravi karijeru ni ikog drugog? Ak si tup tup si jebiga.

Marie Curie je svekar pomagao u odgoju djece, Maggie Thatcher valjda nije imala neku dadilju  :clown, a Kolindin muže se odrekao svoje karijere u korist njene.

je a ovoj frikuši ne pomažu muž, mama, svekrva? I najveći će joj doseg karijere ostati trkeljanje po netu, s decom i bez nje.
Ne vidim iz teksta, ti imaš druge informacije?
Meni nisu pomagale bake jer su bile daleko, možda su i njene.
Pomoć muža ? :clown

pa ni mojoj ne pomažu, jedna je u rijeci a druga ode na krk u viksu u rano proljeće i vrati se u kasnu jesen. A po zimi ne izlazi iz kuće da se ne posklizne jer ima osteoporozu. Ja sam na poslu. I opet joj je dobro i ne ide joj se na posal nazad.
Pa što ne kažeš više.  :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by Trinity 7/1/2016, 18:46

veber wrote:
Trinity wrote:
marcellus wrote:
Trinity wrote:
Kad je još veće, samo mu daš novac, ostalo zna samo. :)

ne bu to tak išlo.
ha ha ...pitam te za 15-20 godina...
Nema pojma sto ga ceka :D
Mister savršeni će biti jako iznenađen. :D
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by kaya 7/1/2016, 18:46

marcellus wrote:danas sam recimo radila sa mamom koju je muž nekoliko puta brutalno pretukao a ona ostaje u braku, doslovce samo radi djeteta. radi teških okolnosti ona traži pomoć na sve strane.i radi ko konj.i onda pročitam ovu biserku" mislim,
pa da je normalna osoba, ta tvoja prijateljica psihologica posavjetovala bi ženu da se razvede a ne isticala ju kao primjer požrtvovnosti, jer zena očito dobiva batine i radi i na kraju će se razboliti. u tome nema ništa junačkoga, žena je žrtva a ne zna se izvući iz kruga.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by veber 7/1/2016, 18:46

marcellus wrote:
Trinity wrote:
marcellus wrote:
Trinity wrote:
Kad je još veće, samo mu daš novac, ostalo zna samo. :)

ne bu to tak išlo.
ha ha ...pitam te za 15-20 godina...

i dalje ne bu tak išlo. Do faxa mama i ja postavljamo pravila, a kasnije pedala, dobila bu za školarinu i dom i hranu do kraja faxa a ostalo nek si zaradi.
Aha. Ja sam malo strozi roditelj. Vi, vi ste pusiket. Mala ce vas motat oko malog prsta.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by neva 7/1/2016, 18:46

marcellus wrote:pa svima dopizde neki put. Nije razlog da od sebe po netu praviš veliku žrtvu.
ali kako bi onda 'bila bitna svijetu' (ajde, bar Libeli :P), otkrivala toplu vodu i 'razbijala tabue' k'o Rosa Luxembourg i Klara Zetkin?
to da ne osjetiš poplavu ljubavi nakon poroda točno je, jer si toliko umorna da ne osjetiš ni šivanje naživo, a kamo li što drugo. i to da bi prvih 6-8 mjeseci sve dao za nekoliko sati sna u komadu isto je točno.. ali da je ova svejedno malo više zabrijala u katastrofičnosti i da sve skupa malo pretjerano 'doživljava' - je.

'želim svoj život nazad'.. pa ako nema 13 godina, onda bi joj valjda trebalo biti jasno da poslije.. yel', nema kajanja, te da sve male bebe traže jako puno roditeljske brige i pažnje, bile one začete zbog dubokih filozofskih razloga ili zbog nekih onako --seljačkih B-)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by Trinity 7/1/2016, 18:48

marcellus wrote:
Trinity wrote:
marcellus wrote:
Trinity wrote:
Kad je još veće, samo mu daš novac, ostalo zna samo. :)

ne bu to tak išlo.
ha ha ...pitam te za 15-20 godina...

i dalje ne bu tak išlo. Do faxa mama i ja postavljamo pravila, a kasnije pedala, dobila bu za školarinu i dom i hranu do kraja faxa a ostalo nek si zaradi.
Emocionalno. :popcorn
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by kaya 7/1/2016, 18:48

marcellus wrote:
retardirano je napisat da dijete nije "postignuće"
pa nije, postignuće je odgojiti dijete i napraviti od njega normalnu osobu, jebati i roditi nije, to je nekako prirodno. ne traži sposobnosti posebne.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by veber 7/1/2016, 18:51

Ajd ne pretjeruj-te.
Meni je zena nakon poroda oboljela.
Brinuo sam o kceri i o njoj. Isao na posao, kuhao, peglao, prao i pride se brinuo o drugom djetetu.
U sest mjeseci nisam spavao jedan sat u komadu.
Sve se moze.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by marcellus 7/1/2016, 18:53

kaja_333 wrote:
marcellus wrote:danas sam recimo radila sa mamom koju je muž nekoliko puta brutalno pretukao a ona ostaje u braku, doslovce samo radi djeteta. radi teških okolnosti ona traži pomoć na sve strane.i radi ko konj.i onda pročitam ovu biserku" mislim,
pa da je normalna osoba, ta tvoja prijateljica psihologica posavjetovala bi ženu da se razvede a ne isticala ju kao primjer požrtvovnosti, jer zena očito dobiva batine i radi i na kraju će se razboliti. u tome nema ništa junačkoga, žena je žrtva a ne zna se izvući iz kruga.

pa žena se ne želi razvesti, jebiga. Ne može je natjerati. Može je samo savjetovati. Ali kvaka je da ova kuka kak je njoj jako teško. Jer nije emocionalno spremna suočiti se s izazovima majčinstva. Razmaženo stvorenje.

_________________
leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by marcellus 7/1/2016, 18:53

i bahato. Mislim, postoje stvarni ljudi koji imaju stvarnih problema... bolesnu djecu, ostanu bez posla, partner se propije ili se drogira, nasilan... ima svašta. A ova udri kukat. Upičkumaterinu.

_________________
leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by marcellus 7/1/2016, 18:54

mislim kaj da ima pesa i to bi joj tlaka bila jer pesa treba triput dnevno vodit pišat van? Ono, nemoj imat pesa ak ti je tlaka.

_________________
leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by marcellus 7/1/2016, 18:56

r_nevjesta wrote:
marcellus wrote:pa svima dopizde neki put. Nije razlog da od sebe po netu praviš veliku žrtvu.
ali kako bi onda 'bila bitna svijetu' (ajde, bar Libeli :P), otkrivala toplu vodu i 'razbijala tabue' k'o Rosa Luxembourg i Klara Zetkin?
to da ne osjetiš poplavu ljubavi nakon poroda točno je, jer si toliko umorna da ne osjetiš ni šivanje naživo, a kamo li što drugo. i to da bi prvih 6-8 mjeseci sve dao za nekoliko sati sna u komadu isto je točno.. ali da je ova svejedno malo više zabrijala u katastrofičnosti i da sve skupa malo pretjerano 'doživljava' - je.

'želim svoj život nazad'.. pa ako nema 13 godina, onda bi joj valjda trebalo biti jasno da poslije.. yel', nema kajanja, te da sve male bebe traže jako puno roditeljske brige i pažnje, bile one začete zbog dubokih filozofskih razloga ili zbog nekih onako --seljačkih B-)

naravno, upravo to sam napisao, otkriva toplu vodu jebote... daj glupačo odrasti, nije ti više trinejst, nema više mame da brine o tebi, nema više "ni brige ni pameti" života, sad ti brineš o nekom, tebe je red, to tako ide i čemu dramit...

_________________
leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by marcellus 7/1/2016, 18:57

i da, moja žena je isto išla proslavit kad je prvi put spavala noć u komadu, ono... ali to nije razlog da kažeš da ne voliš svoje dijete i da ti ono stvara probleme.

_________________
leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by marcellus 7/1/2016, 18:58

uostalom ko da muževi spavaju kad je dijete ful malo... kad se probudi isto ga čuješ. Dobro, mi smo manje osjetljivi na to al svejedno...

_________________
leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by kaya 7/1/2016, 19:05

Dobro roditi i jest teško ali napraviti ga svakako nije. U biti, vise kompliciraju ovi s jednim djetetom nekak, ovi s dvoje troje i ne.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by kaya 7/1/2016, 19:06

marcellus wrote:i da, moja žena je isto išla proslavit kad je prvi put spavala noć u komadu, ono... ali to nije razlog da kažeš da ne voliš svoje dijete i da ti ono stvara probleme.
Pa nije ni ova ženskica rekla da ga ne voli ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by kaya 7/1/2016, 19:07

veber wrote:Ajd ne pretjeruj-te.
Meni je zena nakon poroda oboljela.
Brinuo sam o kceri i o njoj. Isao na posao, kuhao, peglao, prao i pride se brinuo o drugom djetetu.
U sest mjeseci nisam spavao jedan sat u komadu.
Sve se moze.
Pa svaka ti čast. Zbilja.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by veber 7/1/2016, 19:12

kaja_333 wrote:
veber wrote:Ajd ne pretjeruj-te.
Meni je zena nakon poroda oboljela.
Brinuo sam o kceri i o njoj. Isao na posao, kuhao, peglao, prao i pride se brinuo o drugom djetetu.
U sest mjeseci nisam spavao jedan sat u komadu.
Sve se moze.
Pa svaka ti čast. Zbilja.
Nema tu casti. To je stvarnost.
Kci mi je na trbuhu spavala, a od straha da ju ne poklopim nisam uopce spavao. 
I mlijeko sam joj spremao, presvlacio ju, kupao. Bio sam joj i majka i otac.
Mozda mi je zato ljubimica.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by kaya 7/1/2016, 19:24

Pa je zapravo Veber, to i je normalno. Ali kada znaš kakvih ljudi ima fino je čuti i da ima onih drugih.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by Guest 7/1/2016, 19:35

marcellus wrote:
Trinity wrote:
marcellus wrote: Kak djeca nisu zatupila Marie Curie ni Maggie Thatcher ni Mariju Tereziju, niti spriječila Kolindu da napravi karijeru ni ikog drugog? Ak si tup tup si jebiga.

Marie Curie je svekar pomagao u odgoju djece, Maggie Thatcher valjda nije imala neku dadilju  :clown, a Kolindin muže se odrekao svoje karijere u korist njene.
I najveći će joj doseg karijere trkeljanje po netu...
He-he, ko o čemu, ti o sebi :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku - Page 11 Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 22 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum