ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

leftardi idu dalje... o državnom trošku

Page 1 of 22 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next

Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku Empty leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by marcellus 7/1/2016, 10:36

http://dubrovackidnevnik.rtl.hr/vijesti/grad/pismo-majke-koja-razbija-tabue-majcinstvo-me-ne-ispunjava-nego-zaglupljuje

_________________
leftardi idu dalje... o državnom trošku 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by catabbath 7/1/2016, 10:44

Pa sad, netko voli dicu više, netko manje, ne vidim problem.

_________________
leftardi idu dalje... o državnom trošku Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12394
2015-08-22


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by marcellus 7/1/2016, 10:47

Malo lijevoliberalnog svjetonazora s obilno državno financirane libele... tako to izgleda kad emocionalno kljasto i sebično, neodgovorno derle odluči seruckati o trošku poreznih obveznika...

_________________
leftardi idu dalje... o državnom trošku 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by gargamel0101 7/1/2016, 10:49

dawson wrote:Pa sad, netko voli dicu više, netko manje, ne vidim problem.
Ali ona razbija tabue.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by marcellus 7/1/2016, 10:50

gargamel0101 wrote:
dawson wrote:Pa sad, netko voli dicu više, netko manje, ne vidim problem.
Ali ona razbija tabue.
oni koji najviše vole dicu se zovu pedofili, treba i taj tabu razbit... inače postporođajna depra nije tabu nego bolest i liječi se... a majke koje ne vole svoju djecu su jednostavno loše osobe...

_________________
leftardi idu dalje... o državnom trošku 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by gargamel0101 7/1/2016, 10:54

marcellus wrote:
gargamel0101 wrote:
dawson wrote:Pa sad, netko voli dicu više, netko manje, ne vidim problem.
Ali ona razbija tabue.
oni koji najviše vole dicu se zovu pedofili, treba i taj tabu razbit... inače postporođajna depra nije tabu nego bolest i liječi se... a majke koje ne vole svoju djecu su jednostavno loše osobe...
Pa da. Žena ne voli djecu, ali se odluči imati djecu čisto da vidi kako je to. Ono, ljudi imaju djecu zato da vide kako je to. Žena je spaljena u mozak.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by marcellus 7/1/2016, 10:56

Stručno mišljenje moje prijateljice, inače dječji psiholog u ustanovi za djecu s teškoćama...

"ovo je prestrašan članak, ne mogu uopće pobrojiti razloge, ova žena je narcistični sociopat"

_________________
leftardi idu dalje... o državnom trošku 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by Trinity 7/1/2016, 10:59

Uopće ne vidim razlog zgražanju.
Da, majke čim rode presretne su, friško isfrizirane , našmikane i samo bi se naslikavale.
Da ćete baš zapljusnuti neka prevelika ljubav čim vidiš to dijete , i neće.
Naročito ako rodiš carskim, pa ti kad se probudiš iz narkoze odnekud donesu dijete i kažu da je tvoje.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by marcellus 7/1/2016, 11:01

Trinity wrote:Uopće ne vidim razlog zgražanju.
Da, majke čim rode presretne su, friško isfrizirane , našmikane i samo bi se naslikavale.
Da ćete baš zapljusnuti neka prevelika ljubav čim vidiš to dijete , i neće.
Naročito ako rodiš carskim, pa ti kad se probudiš iz narkoze odnekud donesu dijete i kažu da je tvoje.

naravno da te neće zapljunsuti "svemirska ljubav" nego briga... zbunjenost... ali s ovom curom nešto ozbiljno ne štima.... kaže mi žena "problem čak nije u tome što ona osjeća strah i odbojnost. Tj. to JEST problem ali VEĆI problem je u tome što ona ne osjeća potrebu to riješiti. Da sam ja osjetila takav paničan strah od majčinstva, i da me taj strah nije prolazio danima nakon dolaska iz rodilišta, ili da sam osjetila da me 'pere' odbojnost prema bebi, ja bih isti tren otišla psihijatru. Doslovno, isti tren. Ili bi me muž poslao tamo, ako ja sama ne bih kužila. Čudi me da ni toj ženskoj ni nekome iz njene okoline ne 'zvoni' da tu nešto gadno ne štima..."

_________________
leftardi idu dalje... o državnom trošku 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by Trinity 7/1/2016, 11:12

Kakvi psihijatri, dočekala bi ju neka curica koja je tek završila faks, koja nije rodila i ta bi joj trebala pomoći? Eventualno bi joj prepisala kakav antidepresiv.
Žena je iznijela istinu, hrabro, koliko vidim friška je mama i sad je drmaju neka pitanja.
S vremenom će sve doći na svoje.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by marcellus 7/1/2016, 11:16

naprotiv... neće... da opet citiram gospoju psiholog, "ovo je dio cijele jedne narcistične kulture koja jedinu svetinju vidi u ugodi i osobnoj direktnoj koristi. ovdje dijete kvari liniju, izaziva strah kasnije od bolnog poroda, kad se rodi davi i gnjavi, "zatupljuje". ono što najviše mene osobno zabrinjava nije njezin stav koji se može svesti meni na promoviranje bezdušnosti i nejverojatne nezrelosti nego jedna zastrašujuća sigurnost da će ta njena "istina" biti velikodušno i objeručke prihvaćena."

_________________
leftardi idu dalje... o državnom trošku 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by marcellus 7/1/2016, 11:19

Trinity wrote:Kakvi psihijatri, dočekala bi ju neka curica koja je tek završila faks, koja nije rodila i ta bi joj trebala pomoći? Eventualno bi joj prepisala kakav antidepresiv.
Žena je iznijela istinu, hrabro, koliko vidim friška je mama i sad je drmaju neka pitanja.
S vremenom će sve doći na svoje.

psihijatri, psihijatri... ovo je slučaj za psihijatra, ne za medijsko promoviranje nečije bolesti...

_________________
leftardi idu dalje... o državnom trošku 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by Ero 7/1/2016, 11:32

Bolest, nego šta. 
Razumijem ja ono da treba dijete u početku hraniti i povijati na par sati, što će reći
da je i spavanje mlade mame ograničeno na isto vrijeme. Ako kod toga nema pomoć,
naravno.Kod mene na selu je porodilja imala obavezu nakon poroda 40 dana ležati u krevetu.
Većinu njenih obaveza oko djeteta su izvšile tete i bake.
Danas su vremena druga i muž je taj koji treba(mora!)  priskočiti na pomoć.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by Guest 7/1/2016, 11:47

Ta ženskica je razmažena i sebična. Problem bi joj bil i pes jer ga treba šetat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by Ero 7/1/2016, 11:53

Eva wrote:Ta ženskica je razmažena i sebična. Problem bi joj bil i pes jer ga treba šetat.
Ta ženskica je bolesna. Reprodukcija je poželjna  i svojstvena  svim živim bićima na Zemlji.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by Guest 7/1/2016, 11:58

Ero wrote:
Eva wrote:Ta ženskica je razmažena i sebična. Problem bi joj bil i pes jer ga treba šetat.
Ta ženskica je bolesna. Reprodukcija je poželjna  i svojstvena  svim živim bićima na Zemlji.
Kaj bi bila bolesna. Samo je razmažena hedonistica. Mislim, tko nije sebi na prvom mjestu, ali kad si roditelj onda imaš obvezu i djeci ugađat a ne sam sebi. Kad se sjetim kaj bih bila dala da mogu odspavat do 7 h bar ljeti, ali ne, već u 5,30 bi m i oči otvarale i govorile idemo u pak dan je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by Guest 7/1/2016, 12:06

marcellus wrote:Stručno mišljenje moje prijateljice, inače dječji psiholog u ustanovi za djecu s teškoćama...

"ovo je prestrašan članak, ne mogu uopće pobrojiti razloge, ova žena je narcistični sociopat"
A kakvo je onda mišljenje dotične psihologice o tvom psihopatskom narcizmu? ...if we may humbly ask... 👅
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by Guest 7/1/2016, 12:12

Ero wrote:Bolest, nego šta. 
Razumijem ja ono da treba dijete u početku hraniti i povijati na par sati, što će reći
da je i spavanje mlade mame ograničeno na isto vrijeme. Ako kod toga nema pomoć,
naravno.Kod mene na selu je porodilja imala obavezu nakon poroda 40 dana ležati u krevetu.
Ma kakvih 40 dana? Moja baba od njih 11ero, dvoje istovarila okapajući krumpire. A dva dana kasnije opet na njivu. I čak ih je pet preživjelo do odraslog doba :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by Guest 7/1/2016, 12:15

Eva wrote:Ta ženskica je razmažena i sebična. Problem bi joj bil i pes jer ga treba šetat.
Lako tebi kad možeš za djecu platit dadilju. Pa dojilju. Pa sluškinju. A za muža 'flafiru'  👅 ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by Trinity 7/1/2016, 12:20

Ero wrote:
Eva wrote:Ta ženskica je razmažena i sebična. Problem bi joj bil i pes jer ga treba šetat.
Ta ženskica je bolesna. Reprodukcija je poželjna  i svojstvena  svim živim bićima na Zemlji.
Šta bi bila bolesna ?
Koliko vidim odgovorna je, vjerojatno je već noćima neispavana i život joj se sveo na prematanje, hranjenje, kuhanje pa opet iz početka.
Naravno da to zaglupljuje ako nema vremena išta pročitati ili se čak  na miru otuširati  (ja sam moju, dok je bila mala, za vrijeme tuširanja u kolica i u kupaonu ), jer su selo i sve tetke i babe bile daleko.
Šta bi trebala reći da joj nema ništa ljepše nego kad ju dječji plač probudi nekoliko puta u noći?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

leftardi idu dalje... o državnom trošku Empty Re: leftardi idu dalje... o državnom trošku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 22 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum