ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 5 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Guest Thu 7 Jan - 0:52

Svakako ne zelim nikoga optuzivati za nesto sto nije uradio,ali su svima poznati Hićini postulati Nadrase arijevaca..i sto je slijedilo nakon toga..Ne mogu se negirati logori smrti,ne mogu se negirati Slaveni,Zidovi,i neprijatelji Reicha u tim logorima..ne mogu se negirati desetine milijuna ubijenih Rusa,ne mogu se negirati ubijenih 100 Hrvata,Srba ili trecih za jednog ubijenog Svabu...
Video materijala o svemu spomenutom ima..
Briti i Amei su šljam šljamova..licemjerna i prijetvorna djubrad..daleko da nisam progledao o onome sto oni rade..posebice europi i onome sto kazes,prije sam o tome isto tako govorio i to stoji...
netko nece da Europa bude jaka,ili se netko boji,ponavljanja povijesti..

Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 5 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Guest Thu 7 Jan - 0:57

Fénix wrote:
bogomdani wrote:Poceo sam opet malo aktivnije trcati i ici na bazene plivati,milina ziva nakon posla,onda obilni rucak ili vecera,pa malo teveja,pa Rujka kao gimnastika...kondicija ozivi samo tako...
dim cigarete ima oko 500 toksina u sebi,sve je time receno...ako cu se ubiti,idem onda to uciniti brzo i milosrdno..ovo je nepostivanje vlastitog organizma i tijela..baci to...
To je u redu. Brzo ćeš osjetiti promjene bez duhana. Samo okani se onih gluposti sa slatkišima i prekomjernim unosom hrane. Mnogi su rekli kako su se udebljali jer ne puše, a štos je u tome što prije nisu jeli toliko puno pa onda navalili. Da barem uzmu voće i povrće pumpat, lako bi se "udebljali". Samo lakše je burek, pekarske proizvode i sl. u velikim količinama. :D


A ova gradonačelnica Kölna bi za ovakve budalaštine trebala dobiti zabranu ulaza u druge gradove. lol!
Dobro.vrijeme blagdana,svojih i tudjih se ljudi malo opuste oko jela..ali to je dopusteno..jedem samo hranu od Rusa,Poljaka,Turaka,Madjara...i to onu domacu,ne masovnu...utabao sam puteve nabavke i uzivam..Istina je da cigareta zatvara apetit,a prestankom pusenja uz povecani apetit se javlja i blaga nervoza,i potreba za zderanjem..ovaj puta nis od toga nije bilo...puno jedem voce i povrce,meso umjereno,integralni kruh i grickalice,one Gran cereale,..masnoce jako malo...i puno kretanja...

Pa tu gradonacelnicu bi trebalo odjenuti kao Šlampu i putiti je izmedju pijanih Arapa... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 5 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Antijunak Thu 7 Jan - 0:59

bogomdani wrote:Svakako ne zelim nikoga optuzivati za nesto sto nije uradio,ali su svima poznati Hićini postulati Nadrase arijevaca..i sto je slijedilo nakon toga..Ne mogu se negirati logori smrti,ne mogu se negirati Slaveni,Zidovi,i neprijatelji Reicha u tim logorima..ne mogu se negirati desetine milijuna ubijenih Rusa,ne mogu se negirati ubijenih 100 Hrvata,Srba ili trecih za jednog ubijenog Svabu...
Video materijala o svemu spomenutom ima..
Briti i Amei su šljam šljamova..licemjerna i prijetvorna djubrad..daleko da nisam progledao o onome sto oni rade..posebice europi i onome sto kazes,prije sam o tome isto tako govorio i to stoji...
netko nece da Europa bude jaka,ili se netko boji,ponavljanja povijesti..
Ja ne poričem zločine nacista iz ww2, samo kažem da nisu samo Nijemci bili nacisti, mislim tu se valjda možemo složiti.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 5 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Guest Thu 7 Jan - 1:05

Antijunak wrote:
bogomdani wrote:Svakako ne zelim nikoga optuzivati za nesto sto nije uradio,ali su svima poznati Hićini postulati Nadrase arijevaca..i sto je slijedilo nakon toga..Ne mogu se negirati logori smrti,ne mogu se negirati Slaveni,Zidovi,i neprijatelji Reicha u tim logorima..ne mogu se negirati desetine milijuna ubijenih Rusa,ne mogu se negirati ubijenih 100 Hrvata,Srba ili trecih za jednog ubijenog Svabu...
Video materijala o svemu spomenutom ima..
Briti i Amei su šljam šljamova..licemjerna i prijetvorna djubrad..daleko da nisam progledao o onome sto oni rade..posebice europi i onome sto kazes,prije sam o tome isto tako govorio i to stoji...
netko nece da Europa bude jaka,ili se netko boji,ponavljanja povijesti..
Ja ne poričem zločine nacista iz ww2, samo kažem da nisu samo Nijemci bili nacisti, mislim tu se valjda možemo složiti.
naravno,no eto,ja sam pored Svaba i vidim nesto od cega se jezim...PRAZNI SU..kao roboti,kao oni likovi u Terminatoru..koji su pozitivni ili negativni samo ovisno o onome sto im jse pohrani u kompjuterski sustav..ne vidis emocije kod njih...samo kalkuliraju,overkilaju u poslu,guraju i dalje..takvima se moz euvaliti bilo koja demagogija..i pokrenut ih za ono za sto drzava hoce..
Prosjecni Svabo nije opasan,dapace,ali bespogovorno slusa Drzavu..kad Svabi spomenes Kripovce,kao da si spomenuo dolazecu Inkviziciju,bludnom gresniku...
Da ta drzava kaze: odjeni uniformu,uzmi g-36 u ruke i pobij te i te,vjeruj mi na rijec,svaki bi to svabo napravio,jer...Drzava mu je to naputila...Dobro,oni geje i Metroseksualcici kojih ima po svim marginalnim misjim rupama,to ne bi,ali prosjecni bi to napravio..Od svabe mos imati poniznoga radnog roba,ili Terminatora prve lige...ovisi tko daje naredbu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 5 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Antijunak Thu 7 Jan - 1:10

bogomdani wrote:
Antijunak wrote:
bogomdani wrote:Svakako ne zelim nikoga optuzivati za nesto sto nije uradio,ali su svima poznati Hićini postulati Nadrase arijevaca..i sto je slijedilo nakon toga..Ne mogu se negirati logori smrti,ne mogu se negirati Slaveni,Zidovi,i neprijatelji Reicha u tim logorima..ne mogu se negirati desetine milijuna ubijenih Rusa,ne mogu se negirati ubijenih 100 Hrvata,Srba ili trecih za jednog ubijenog Svabu...
Video materijala o svemu spomenutom ima..
Briti i Amei su šljam šljamova..licemjerna i prijetvorna djubrad..daleko da nisam progledao o onome sto oni rade..posebice europi i onome sto kazes,prije sam o tome isto tako govorio i to stoji...
netko nece da Europa bude jaka,ili se netko boji,ponavljanja povijesti..
Ja ne poričem zločine nacista iz ww2, samo kažem da nisu samo Nijemci bili nacisti, mislim tu se valjda možemo složiti.
naravno,no eto,ja sam pored Svaba i vidim nesto od cega se jezim...PRAZNI SU..kao roboti,kao oni likovi u Terminatoru..koji su pozitivni ili negativni samo ovisno o onome sto im jse pohrani u kompjuterski sustav..ne vidis emocije kod njih...samo kalkuliraju,overkilaju u poslu,guraju i dalje..takvima se moz euvaliti bilo koja demagogija..i pokrenut ih za ono za sto drzava hoce..
Prosjecni Svabo nije opasan,dapace,ali bespogovorno slusa Drzavu..kad Svabi spomenes Kripovce,kao da si spomenuo dolazecu Inkviziciju,bludnom gresniku...
Da ta drzava kaze: odjeni uniformu,uzmi g-36 u ruke i pobij te i te,vjeruj mi na rijec,svaki bi to svabo napravio,jer...Drzava mu je to naputila...Dobro,oni geje i Metroseksualcici kojih ima po svim marginalnim misjim rupama,to ne bi,ali prosjecni bi to napravio..Od svabe mos imati poniznoga radnog roba,ili Terminatora prve lige...ovisi tko daje naredbu...
Općenito je ljudima lako isprati mozak i uvjeriti da su ti i ti neprijatelji, no ja uvijek gledam da imam svoj stav i da ne budem rob niti jedne ideologije.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 5 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Guest Thu 7 Jan - 1:17

to stoji,ali ljudi koji bas u sebi nemaju emocije,pranjem mozga i implementacijom ideja mogu biti jako opasni..
ja hvala Bogu ne volim politickim opcijama uopce drzati stranu,stovise gnojim po svim politicarima..stav imam po tome sto se ravnam intuicijom i dugotrajnim povezivanjem cinjenica,i sto je najbitnije,imam jako dobar osjecaj odakle mogu zapuhati vjetrovi puni shranja..
Mislim da ce prve probleme izazvati ekonomska sranja,.uz ovo trpanje Khozoepa u Europu..
to bi moglo izgledati kao neki opakiji gradjanski rat u Europi..vjerovatno takvo sto prizeljkuju neki zapadni krugovi,da opet ulete i resetiraju sve na nulu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 5 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Antijunak Thu 7 Jan - 1:31

bogomdani wrote:to stoji,ali ljudi koji bas u sebi nemaju emocije,pranjem mozga i implementacijom ideja mogu biti jako opasni..
ja hvala Bogu ne volim politickim opcijama uopce drzati stranu,stovise gnojim po svim politicarima..stav imam po tome sto se ravnam intuicijom i dugotrajnim povezivanjem cinjenica,i sto je najbitnije,imam jako dobar osjecaj odakle mogu zapuhati vjetrovi puni shranja..
Mislim da ce prve probleme izazvati ekonomska sranja,.uz ovo trpanje Khozoepa u Europu..
to bi moglo izgledati kao neki opakiji gradjanski rat u Europi..vjerovatno takvo sto prizeljkuju neki zapadni krugovi,da opet ulete i resetiraju sve na nulu..
Ja ovako sam konzervativno-pravaški orijentiran, ali opet gledam da nikoga ne mrzim jer u mržnji nema utjehe.
Nastojim biti pozitivan, no uvijek gotovo sve projekcije budućnosti su od distopijiskih do apokaliptničih. Kako je ono Nietzshe rekao, mislim da je on to rekao "nadaj se najboljem, očekuj najgore".
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 5 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by abraham Thu 7 Jan - 6:23

In Hamburg, 27 women have so far filed complaints, of which 10 were sex attacks and 17 dealt with the robbery of purses and telephones.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 5 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by abraham Thu 7 Jan - 6:24

In Stuttgart, Bild claimed that around 15 Arabic-looking men had met on the Schlossplatz and, despite the fact that thousands of people were around, had grabbed a group of 18-year-old girls who they groped on the crotch.
The screaming girls had only been rescued when two men stepped in and the attackers ran off, stealing their mobile phones in the process.


_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 5 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by n_razbojnik Thu 7 Jan - 6:27

abraham wrote:
The screaming girls had only been rescued when two men stepped in and the attackers ran off, stealing their mobile phones in the process.

fascinantan kukavičluk...dostatan je jedan katoliban na desetak stomatologa/inžinjera, ponekad i na stotinu ukoliko je balkanski katoliban... priča se po arapskim fakultetima i istanbulskom aerodromu da su uz Mađare najzajebaniji baš takvi


Last edited by n_razbojnik on Thu 7 Jan - 6:28; edited 1 time in total

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 5 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by abraham Thu 7 Jan - 6:27

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 5 2FD8C1A700000578-3386673-image-a-24_1452128323272http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/01/07/00/2FD8C15400000578-3386673-image-a-25_1452128335495.jpgNovo pristigli inzinjeri, doktori, nobelovcii sl. Zena i uplakane djece ... Nemmaaaaa. Ovi su usrecili Nizozemsku.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 5 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by omni Thu 7 Jan - 8:22

abraham wrote:Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 5 2FD8C1A700000578-3386673-image-a-24_1452128323272http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/01/07/00/2FD8C15400000578-3386673-image-a-25_1452128335495.jpgNovo pristigli inzinjeri, doktori, nobelovcii sl. Zena i uplakane djece ... Nemmaaaaa. Ovi su usrecili Nizozemsku.
Sta ce im zene, oni su svoje zivote posvetili nauci i napretku. Zene ce da nadju na ulici u mraku, to je potrosna roba koju iskoriste za 5 minuta, nema s evremena, moraju se dokazat naucne teze za opci boljitak civilizacije ocu rec EU...
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 5 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Guest Thu 7 Jan - 8:28

asilovski wrote:The Mayor of Cologne says women should adopt a “code of conduct” to prevent future attacks following trouble on New Year's eve when women in the city centre were subjected to sexual assaults by hundreds of men.
Henriette Reker attended an emergency meeting with police and other officials on Tuesday to discuss how best to deal with the crimes that occurred when 1,000 men, “of Arab or North African appearance”, took over the area around the main station.
Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 5 Cologne-Mayor-Henr_3542111b[size=14]Cologne Mayor Henriette Reker  Photo: REUTERS/Wolfgang Rattay[/size]
Ma nemoj. Da ne bi! Ja živim u Europi i ne želim se zamatat. A kome je do plahti i muslimanskih sranja nek ni ne dolazi sim. Da sam u Iraku ili Iranu morala bih prihvatit njihov code of conduct, ovak odjebi Henriette skupa sa mujekima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 5 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by omni Thu 7 Jan - 8:31

Eva wrote:

Ma nemoj. Da ne bi! Ja živim u Europi i ne želim se zamatat. A kome je do plahti i muslimanskih sranja nek ni ne dolazi sim. Da sam u Iraku ili Iranu morala bih prihvatit njihov code of conduct, ovak odjebi Henriette skupa sa mujekima.
Pa sad ovisi o tome kako izgledas, Henriette se vidis ne mora zamotat jer tesko da ce je netko htjeti dirnuti stapom i da ce se nekome dignuti na nju, mada sa tim izgledom i stavovima jedne koze mozda i ubode lutriju kod kakvog afganskog cobana. Mozda i njoj sunce svane tamo gdje obicno ne sija.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 5 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Guest Thu 7 Jan - 8:35

Ona i Angela su sigurne, njih ne bi ni slijepac pipao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 5 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum