ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Guest Wed 6 Jan - 23:16

Antijunak wrote:Nevjerojatno retardirana izjava.
Ne bi me iznenadilo da to potakne nove takve napade.
A ništa, neka sama prošeta kraj grupe napaljenih stomatologa pa se možda i njoj "posreći"...jebo me svak ako ta krava nije zaslužila da je strpaju u kamp sa njima barem mjesec dana

Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by vuksadinare Wed 6 Jan - 23:20

Meni je davno pricao jedan poznanik svabo da oni svabe ne smiju zucnuti nista protiv stranaca narocito obojenih,zidoa,arapa..odmah te mediji a koji su 90% u liberalnim i lijevim rukama a vecina su stranci vlasnici ili suvlasnici odmah te proglase hitlerovcem,nacistom,rasistom i dobrano osramote i oblate cak i gubis posao ili ako si privatnik poslove i zato njemci osim radikalnih desnicara ne smiju nista zucnuti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Antijunak Wed 6 Jan - 23:29

vuksadinare wrote:Meni je davno pricao jedan poznanik svabo da oni svabe ne smiju zucnuti nista protiv stranaca narocito obojenih,zidoa,arapa..odmah te mediji a koji su 90% u liberalnim i lijevim rukama a vecina su stranci vlasnici ili suvlasnici odmah te proglase hitlerovcem,nacistom,rasistom i dobrano osramote i oblate cak i gubis posao ili ako si privatnik poslove i zato njemci osim radikalnih desnicara ne smiju nista zucnuti
Razumljivo je da je ljude strah od gubitka posla i nemogućnosti pronalaska novog.
No naravno ne valja ni kad se bijes cijelo vrijeme gomila, a kad Nijemci popizde onda se to osjeti nadaleko, a nekome je to očito cilj.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Antijunak Wed 6 Jan - 23:31

tre911 wrote:
Antijunak wrote:Nevjerojatno retardirana izjava.
Ne bi me iznenadilo da to potakne nove takve napade.
A ništa, neka sama prošeta kraj grupe napaljenih stomatologa pa se možda i njoj "posreći"...jebo me svak ako ta krava nije zaslužila da je strpaju u kamp sa njima barem mjesec dana
A i to što kažeš Tre, da se to njoj dogodilo sigurno ne bih to govorila, mada čisto sumnjam da bi nju netko htio napastovati.
Ne bih me iznenadilo da se uvede odredba da se Njemice moraju odijevati poput Saudijki samo da se ne bi uvrijedili dođoši.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Guest Wed 6 Jan - 23:34

vuksadinare wrote:Meni je davno pricao jedan poznanik svabo da oni svabe ne smiju zucnuti nista protiv stranaca narocito obojenih,zidoa,arapa..odmah te mediji a koji su 90% u liberalnim i lijevim rukama a vecina su stranci vlasnici ili suvlasnici odmah te proglase hitlerovcem,nacistom,rasistom i dobrano osramote i oblate cak i gubis posao ili ako si privatnik poslove i zato njemci osim radikalnih desnicara ne smiju nista zucnuti
Ili ti kako demokracija ne daje šansu svima, već onima koje 0,000 nešto % odredi i kako pristranost je opća praksa. Malo tko to kopča, ali bit će prilike i za takve stvari.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Guest Wed 6 Jan - 23:35

kolerik wrote:
bogomdani wrote:Ma tko im ne bi dolazio i ebao ih.. pirat

https://yandex.ru/images/search?text=sexy+germany+girl+pictures


german-pica:

Umjesto da se pripremas za gay paradu i docek novih gostiju iz Sjeverne Afrike i Bliskog istoka ti surfas po tim heteroseksualnim stranicama i navodis ljude u retrogradni blud, sramota.  :clown
a stos...mora covjek biti izopacen pored ovijah Liberala... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by prckov Wed 6 Jan - 23:37

vuksadinare wrote:Meni je davno pricao jedan poznanik svabo da oni svabe ne smiju zucnuti nista protiv stranaca narocito obojenih,zidoa,arapa..odmah te mediji a koji su 90% u liberalnim i lijevim rukama a vecina su stranci vlasnici ili suvlasnici odmah te proglase hitlerovcem,nacistom,rasistom i dobrano osramote i oblate cak i gubis posao ili ako si privatnik poslove i zato njemci osim radikalnih desnicara ne smiju nista zucnuti
to ti je tako na cijelom zapadu. Ljudi gube poslove za jednu pogresnu rijec pa cak i za viceve ako taj vic cuje neko nadobudno uho ciji je vlasnik ispran ideologijom. I nobelove nagrade se gube. Istina je ono sto ideologiji odgovara a sve ostalo je rasizam mrznja homofobija ksenofobija mizogonija fasizam itd. i to su sve osobine iskljucivo bijelaca

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Guest Wed 6 Jan - 23:44

vuksadinare wrote:Meni je davno pricao jedan poznanik svabo da oni svabe ne smiju zucnuti nista protiv stranaca narocito obojenih,zidoa,arapa..odmah te mediji a koji su 90% u liberalnim i lijevim rukama a vecina su stranci vlasnici ili suvlasnici odmah te proglase hitlerovcem,nacistom,rasistom i dobrano osramote i oblate cak i gubis posao ili ako si privatnik poslove i zato njemci osim radikalnih desnicara ne smiju nista zucnuti
Karma iz bičez...valja uvijek sadasnje vezati u uz svapsko divljanje nad europskim i inim narodima tijekom ww2...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Antijunak Wed 6 Jan - 23:46

bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:Meni je davno pricao jedan poznanik svabo da oni svabe ne smiju zucnuti nista protiv stranaca narocito obojenih,zidoa,arapa..odmah te mediji a koji su 90% u liberalnim i lijevim rukama a vecina su stranci vlasnici ili suvlasnici odmah te proglase hitlerovcem,nacistom,rasistom i dobrano osramote i oblate cak i gubis posao ili ako si privatnik poslove i zato njemci osim radikalnih desnicara ne smiju nista zucnuti
Karma iz bičez...valja uvijek sadasnje vezati u uz svapsko divljanje nad europskim i inim narodima tijekom ww2...
Ta priča ne može vječno imati učinka, posebice kod generacija koje s tim nemaju nikakve veze.
Uglavnom meni se ta krivnja ne može nabijati, em sam rođen nekoliko desetljeća nakon toga, em sam bio 91 napadnut, dok ja s druge strane nisam nikad nikoga napadao, a nacionalizam kod nas Nijemaca još uvijek postoji samo se treba preliti iz istočnih dijelova Vaterlanda u zapadne.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Guest Wed 6 Jan - 23:55

Antijunak wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:Meni je davno pricao jedan poznanik svabo da oni svabe ne smiju zucnuti nista protiv stranaca narocito obojenih,zidoa,arapa..odmah te mediji a koji su 90% u liberalnim i lijevim rukama a vecina su stranci vlasnici ili suvlasnici odmah te proglase hitlerovcem,nacistom,rasistom i dobrano osramote i oblate cak i gubis posao ili ako si privatnik poslove i zato njemci osim radikalnih desnicara ne smiju nista zucnuti
Karma iz bičez...valja uvijek sadasnje vezati u uz svapsko divljanje nad europskim i inim narodima tijekom ww2...
Ta priča ne može vječno imati učinka, posebice kod generacija koje s tim nemaju nikakve veze.
Uglavnom meni se ta krivnja ne može nabijati, em sam rođen nekoliko desetljeća nakon toga, em sam bio 91 napadnut, dok ja s druge strane nisam nikad nikoga napadao, a nacionalizam kod nas Nijemaca još uvijek postoji samo se treba preliti iz istočnih dijelova Vaterlanda u zapadne.
Pa da je u pitanju "samo" ww2 pa hajde...no ne zaboraviomo i onu od Boga,.."grijesi oceva se prenasaju na dejcu,do treceg koljena.."..a tu je i ww1...dakle,malo previse,da bi bilo slucajno,skoro shebati cijeli svijed ,ekstremnim ibnerstavovima...Sto mislis da danasnji svabi su drugaciji...Istina Kastrati su,jer ih je tako politika ucinila..bespogovorno se pokoravaju drzavi,a da drzava popizdi i kaze,svi oruzje u ruke za Golf 5..odnosno 5. Reich,svi bi to i ucinili i radili sve sto im drzava kaze....u tom i takvom kontekstu,pa Merkelica nudje guze Svaba i svabica,a to i nije bas ww3 opcija.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Guest Thu 7 Jan - 0:03

Dakle,ovo filanje Svabije arapima,i drugim sortama Khozoepa,je razhebavanje Svabije na duge staze,posto se svabija ozbiljno priblizila trenu da se politicki osamostali,pocne krojiti vanjsku politiku,a ekonomski ode do nebesa...Neki misle,da bi se taqda povijest ponovno ponovila...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Guest Thu 7 Jan - 0:09

Bit će s Njemačkom(teritorijalnom cjelinom) sve ok. santa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Guest Thu 7 Jan - 0:13

Ebote Fenix,ošišajo si se..a vidim i zena te dobro hrani...neka neka,tako treba..man se tabaka,steti zdravlju.. No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Guest Thu 7 Jan - 0:16

Heheh, nije me bilo par tjedana ovdje pa onda kad sam došao odlučio promijeniti sličicu.

Duhan samo kad mi dođe po prigodi, nikad bila niti će biti navika ili ovisnost. Za Novu sam zapalio jedno 5 kom. nakon 2 godine. Prva je bila najgora, a poslije je krenulo. flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Guest Thu 7 Jan - 0:18

ja sam prestao ima 2 mjeseca,i puno bolje se osjecam,a i Kita je tvrdja,vjerovao ili ne...sto je od krucijalnog znacaja za planet Zemlju i zensku populaciju.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Guest Thu 7 Jan - 0:24

Meni to dođe isto kao i kad se opustim pa zdrmam hrpu cuge, ali u zadnje vrijeme ne znam ne okusiti ni bocu piva niti čašu vina po 10-ak dana.

Što se tiče tvrdoće i toga... Naravno kako krvne žile imaju bolji protok kad se ne puši. Nema razlike između srčanih i onih u rukama, nogama, spolovilu... :D

Da ne govorim sad i o izgledu kože, mirisu odjeće i zadaha itd. heheh :yuno:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Guest Thu 7 Jan - 0:28

Poceo sam opet malo aktivnije trcati i ici na bazene plivati,milina ziva nakon posla,onda obilni rucak ili vecera,pa malo teveja,pa Rujka kao gimnastika...kondicija ozivi samo tako...
dim cigarete ima oko 500 toksina u sebi,sve je time receno...ako cu se ubiti,idem onda to uciniti brzo i milosrdno..ovo je nepostivanje vlastitog organizma i tijela..baci to...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Antijunak Thu 7 Jan - 0:39

bogomdani wrote:
Antijunak wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:Meni je davno pricao jedan poznanik svabo da oni svabe ne smiju zucnuti nista protiv stranaca narocito obojenih,zidoa,arapa..odmah te mediji a koji su 90% u liberalnim i lijevim rukama a vecina su stranci vlasnici ili suvlasnici odmah te proglase hitlerovcem,nacistom,rasistom i dobrano osramote i oblate cak i gubis posao ili ako si privatnik poslove i zato njemci osim radikalnih desnicara ne smiju nista zucnuti
Karma iz bičez...valja uvijek sadasnje vezati u uz svapsko divljanje nad europskim i inim narodima tijekom ww2...
Ta priča ne može vječno imati učinka, posebice kod generacija koje s tim nemaju nikakve veze.
Uglavnom meni se ta krivnja ne može nabijati, em sam rođen nekoliko desetljeća nakon toga, em sam bio 91 napadnut, dok ja s druge strane nisam nikad nikoga napadao, a nacionalizam kod nas Nijemaca još uvijek postoji samo se treba preliti iz istočnih dijelova Vaterlanda u zapadne.
Pa da je u pitanju "samo" ww2 pa hajde...no ne zaboraviomo i onu od Boga,.."grijesi oceva se prenasaju na dejcu,do treceg koljena.."..a tu je i ww1...dakle,malo previse,da bi bilo slucajno,skoro shebati cijeli svijed ,ekstremnim ibnerstavovima...Sto mislis da danasnji svabi su drugaciji...Istina Kastrati su,jer ih je tako politika ucinila..bespogovorno se pokoravaju drzavi,a da drzava popizdi i kaze,svi oruzje u ruke za Golf 5..odnosno 5. Reich,svi bi to i ucinili i radili sve sto im drzava kaze....u tom i takvom kontekstu,pa Merkelica nudje guze Svaba i svabica,a to i nije bas ww3 opcija.. jocolor
Za mnoge od zločina iz ww2 se ispostavilo da ih je počinio netko drugi a ne mi, a iza ww1 stoje srpski teroristi i britanske tajne službe.
Pogledaj malo kakvi su bili oni protiv kojih smo ratovali. Nisu se Rusi i Amerikanci proširili na toliki teritorij bez nasilja i zločina, a da ne spominjem Brite kojima u zadnjih 500 godina nema premca u porobljavanju, pljačkanju i ubijanju, a posljedice njihove politike vi s Bliskog istoka najbolje znate.
Uostalom čekaš ko napeta puška da se pojavi neki novi fuhrer koji će krenuti čistiti Vaterland od muslimana
Ovo s imigrantima i krizom u Ukrajini se ciljano radi da se Njemačka destabilizira i oslabi, da se Nijemce opet uvuče u nove sukobe, da se spriječi nastanak njemačko-ruskog savezništva, jer nekome ne odgovara jaka Njemačka a samim time i jaka Europa a ta politika nije od jučer.
Nažalost, sve je izglednije da će biti novih sranja, a najgore od sve je to što nije moralo doći do toga.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Guest Thu 7 Jan - 0:46

bogomdani wrote:Poceo sam opet malo aktivnije trcati i ici na bazene plivati,milina ziva nakon posla,onda obilni rucak ili vecera,pa malo teveja,pa Rujka kao gimnastika...kondicija ozivi samo tako...
dim cigarete ima oko 500 toksina u sebi,sve je time receno...ako cu se ubiti,idem onda to uciniti brzo i milosrdno..ovo je nepostivanje vlastitog organizma i tijela..baci to...
To je u redu. Brzo ćeš osjetiti promjene bez duhana. Samo okani se onih gluposti sa slatkišima i prekomjernim unosom hrane. Mnogi su rekli kako su se udebljali jer ne puše, a štos je u tome što prije nisu jeli toliko puno pa onda navalili. Da barem uzmu voće i povrće pumpat, lako bi se "udebljali". Samo lakše je burek, pekarske proizvode i sl. u velikim količinama. :D


A ova gradonačelnica Kölna bi za ovakve budalaštine trebala dobiti zabranu ulaza u druge gradove. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by epikur37 Thu 7 Jan - 0:52

Fénix wrote:
bogomdani wrote:Poceo sam opet malo aktivnije trcati i ici na bazene plivati,milina ziva nakon posla,onda obilni rucak ili vecera,pa malo teveja,pa Rujka kao gimnastika...kondicija ozivi samo tako...
dim cigarete ima oko 500 toksina u sebi,sve je time receno...ako cu se ubiti,idem onda to uciniti brzo i milosrdno..ovo je nepostivanje vlastitog organizma i tijela..baci to...
To je u redu. Brzo ćeš osjetiti promjene bez duhana. Samo okani se onih gluposti sa slatkišima i prekomjernim unosom hrane. Mnogi su rekli kako su se udebljali jer ne puše, a štos je u tome što prije nisu jeli toliko puno pa onda navalili. Da barem uzmu voće i povrće pumpat, lako bi se "udebljali". Samo lakše je burek, pekarske proizvode i sl. u velikim količinama. :D


A ova gradonačelnica Kölna bi za ovakve budalaštine trebala dobiti zabranu ulaza u druge gradove. lol!

Ja sam nakon prestanka pušenja smršavio 18 kila i dan danas sam na 80-85 :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Guest Thu 7 Jan - 0:52

Svakako ne zelim nikoga optuzivati za nesto sto nije uradio,ali su svima poznati Hićini postulati Nadrase arijevaca..i sto je slijedilo nakon toga..Ne mogu se negirati logori smrti,ne mogu se negirati Slaveni,Zidovi,i neprijatelji Reicha u tim logorima..ne mogu se negirati desetine milijuna ubijenih Rusa,ne mogu se negirati ubijenih 100 Hrvata,Srba ili trecih za jednog ubijenog Svabu...
Video materijala o svemu spomenutom ima..
Briti i Amei su šljam šljamova..licemjerna i prijetvorna djubrad..daleko da nisam progledao o onome sto oni rade..posebice europi i onome sto kazes,prije sam o tome isto tako govorio i to stoji...
netko nece da Europa bude jaka,ili se netko boji,ponavljanja povijesti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže... - Page 4 Empty Re: Gradonačelnica Koelna okrivljuje žena za napad i kaže...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum