ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by vuksadinare 22/1/2022, 05:28

veber wrote:opet kreten vuk otvara teme o davno krepanom projektu koji mu fali kao i jo nekima ovdje na forumu.

dajte shvatite da je juga pokojna 30 i kusur godina, nema je, KBK.

jebo te onaj koji te plaća za ovakve pizdarije.

i nadam se da bu još 100 000 mladih otišlo.

pa bu plenki, vuk, marc i đemal tita optužili, a sve djeca sistema.

gluperdo otvori temu kako ljudi odlaze zbog nepotizma, nesigurnosti, malih plaća.

KBK za 88mu
veber zar ti te '88 pistao milicajac? :)

vuksadinare

Posts : 99022
2015-09-08


Back to top Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by Guest 22/1/2022, 10:17

Kad sam dobil plaću trčal sam kod šverc/komerca dinare zmeniti u DEM ... jer bi do kraja meseca inflacija skršila pol plaće ... zajebavali smo se kak smo svi milijunaši, jer smo dobivali ''milijune dinara''.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by vuksadinare 22/1/2022, 10:28

Sovak wrote:Kad sam dobil plaću trčal sam kod šverc/komerca dinare zmeniti u DEM ... jer bi do kraja meseca inflacija skršila pol plaće ... zajebavali smo se kak smo svi milijunaši, jer smo dobivali ''milijune dinara''.
milijarderi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99022
2015-09-08


Back to top Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by Šandor Winnetou 22/1/2022, 11:34

sitting_bull wrote:
Šandor Winnetou wrote:
sitting_bull wrote:usporedba s koncem 80-tih je sasvim u redu.

tada se, isto kao i sada, u zraku osjećala propast države.

razlika je u tome što se ondašnji politički vrh u rh odupirao srbizaciji, a današnji "domoljubni" nas  isporučuje modernim kolonizatorima i pretvara rh u rezervat za sluge.  

današnji politički vrh s anemičnim sociopatom na čelu bi koalirao s jna i raškovićem kako bi opstao na vlasti, a hdz ne bi nikada došao na vlast jer ne bi niti bilo višestranačkih izbora.

je, sličnost sadašnjosti u rh s vremenom pred raspad ex-yu uistinu fascinira.
ma da, inflacija je tada do 5 mjeseca bila 500 %, RH nije ni blizu tog scenarija ma kako vi to priželjkivali. Vi ste ekipa ono ako mi ne vladamo idemo sve razjebati samo da se dočepamo vlasti da mi možemo krasti i pričati o titu i borbama 41-45 jer vas nije bilo u ovim 91 - 95.
Idite saditi gljive u tunelima kako je vaš veleumni kradimir prognozirao samo pazite da to radite u gluvo doba noći kad je promet u tunelima minimalan.
kad već spominješ inflaciju, evo ti samo dva primjera kako to izgleda danas:

1. suncokretovo ulje - prošle godine jedna litra = 8 kuna, ove godine jedna litra = 12 kuna.

2. krumpir - prošle godine jedan kilogram = 3 kune, ove godine 1 kilogram = 5 kuna.

to što laješ "drž'te lopova" je prepoznatljiv modus operandi kradoljuba iz zločinačke organizacije.
da je anemični sociopata bio na račanovom mjestu 90-tih uredno bi se dogovorio s blagojem adžićem i veljkom kadijevićem kako bi jna intervenirala po pozivu iz hrvatske i svi bi kradoljubi i dan danas još imali crvene partijske knjižice sa srpom i čekićem i pjevali bi internacionalu umjesto čavoglava. 
eto, i danas vas srbi drže na vlasti, ne?

đe's ti bio 91.?
minkenska bojna, svilene odore i junačenje za šankom, a poslije rata kladioničarska bojna i šator-demokracija?
neki tvoji suborci su toliko temeljito ratovali da su tek zadnje 2-3 godine nekako uspjeli naći vremena da reguliraju svoj ratnički put i braniteljski status.
trebalo im jedva 20-25 godina da shvate kako je rat završio...

od uzgoja gljiva u tunelima ništa, jer ih tvoji pajdaši neprekidno farbaju - neke i više puta, kažu  fakture.
ser truć, idiot si veći nego se moglo i pretpostaviti budući da već gadno kotiraš kao otpadnik od SDPa i pripadnik pedersko lezbejske skupine nakupine zvane još i možemo.

_________________
Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by Šandor Winnetou 22/1/2022, 11:36

Sovak wrote:Kad sam dobil plaću trčal sam kod šverc/komerca dinare zmeniti u DEM ... jer bi do kraja meseca inflacija skršila pol plaće ... zajebavali smo se kak smo svi milijunaši, jer smo dobivali ''milijune dinara''.
sad će i tebi možemovac šiting reći da si hdzeov trol i trol kaptola.
Dobro došao u klub beer

_________________
Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by Šandor Winnetou 22/1/2022, 11:38

vuksadinare wrote:
Sovak wrote:Kad sam dobil plaću trčal sam kod šverc/komerca dinare zmeniti u DEM ... jer bi do kraja meseca inflacija skršila pol plaće ... zajebavali smo se kak smo svi milijunaši, jer smo dobivali ''milijune dinara''.
milijarderi
reklo bi se da smo imali dinarske planine i devizne nizine u to doba :)))

_________________
Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by vuksadinare 22/1/2022, 11:45

Šandor Winnetou wrote:
Sovak wrote:Kad sam dobil plaću trčal sam kod šverc/komerca dinare zmeniti u DEM ... jer bi do kraja meseca inflacija skršila pol plaće ... zajebavali smo se kak smo svi milijunaši, jer smo dobivali ''milijune dinara''.
sad će i tebi možemovac šiting reći da si hdzeov trol i trol kaptola.
Dobro došao u klub beer
lik je prosvirao totalka..sad je optuzio plenkija da je krivac sto je nabavio bradly-e zaboravljajuci naravni namjerno da je nedugo upravo zoki digao frku da se trebajh bradly oklopna vozila nabaviti da se nenabavkom rusi partnerstvo sa amerikom itd itd..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99022
2015-09-08


Back to top Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by sitting_bull 22/1/2022, 11:48

Šandor Winnetou wrote:
sitting_bull wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ma da, inflacija je tada do 5 mjeseca bila 500 %, RH nije ni blizu tog scenarija ma kako vi to priželjkivali. Vi ste ekipa ono ako mi ne vladamo idemo sve razjebati samo da se dočepamo vlasti da mi možemo krasti i pričati o titu i borbama 41-45 jer vas nije bilo u ovim 91 - 95.
Idite saditi gljive u tunelima kako je vaš veleumni kradimir prognozirao samo pazite da to radite u gluvo doba noći kad je promet u tunelima minimalan.
kad već spominješ inflaciju, evo ti samo dva primjera kako to izgleda danas:

1. suncokretovo ulje - prošle godine jedna litra = 8 kuna, ove godine jedna litra = 12 kuna.

2. krumpir - prošle godine jedan kilogram = 3 kune, ove godine 1 kilogram = 5 kuna.

to što laješ "drž'te lopova" je prepoznatljiv modus operandi kradoljuba iz zločinačke organizacije.
da je anemični sociopata bio na račanovom mjestu 90-tih uredno bi se dogovorio s blagojem adžićem i veljkom kadijevićem kako bi jna intervenirala po pozivu iz hrvatske i svi bi kradoljubi i dan danas još imali crvene partijske knjižice sa srpom i čekićem i pjevali bi internacionalu umjesto čavoglava. 
eto, i danas vas srbi drže na vlasti, ne?

đe's ti bio 91.?
minkenska bojna, svilene odore i junačenje za šankom, a poslije rata kladioničarska bojna i šator-demokracija?
neki tvoji suborci su toliko temeljito ratovali da su tek zadnje 2-3 godine nekako uspjeli naći vremena da reguliraju svoj ratnički put i braniteljski status.
trebalo im jedva 20-25 godina da shvate kako je rat završio...

od uzgoja gljiva u tunelima ništa, jer ih tvoji pajdaši neprekidno farbaju - neke i više puta, kažu  fakture.
ser truć, idiot si veći nego se moglo i pretpostaviti budući da već gadno kotiraš kao otpadnik od SDPa i pripadnik pedersko lezbejske skupine nakupine zvane još i možemo.
jebote, sad se ponašaš kao iscidak anemičnog sociopate.

razbacuješ se iskonstruiranim tezama, a kad ti se podastre podatak koji razmontirava tvoje konstrukcije, ti okreneš na osobno vrijeđanje.

naravno, sve je to od kradoljuba domoljubne provenijencije očekivano i ne iznenađuje, ali daj nek bar netko među vama pokaže znakove neke osobnosti, a ne samo demonstraciju koliko loša može biti kopija/klon anemičnog kretena, šalabajzera, zgubidana i izdajnika. 

anemičar sve nervozniji i bahatiji pa takve i sluge.
pala vam prodaja praznih obećanja, nerad i nesposobnost vidljivi na svakom koraku, a kad-tad ćete morati položiti račune za ovaj zulum koji anemični sociopata provodi nad hrvatskom i njezinim građanima.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by sitting_bull 22/1/2022, 11:56

vuksadinare wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Sovak wrote:Kad sam dobil plaću trčal sam kod šverc/komerca dinare zmeniti u DEM ... jer bi do kraja meseca inflacija skršila pol plaće ... zajebavali smo se kak smo svi milijunaši, jer smo dobivali ''milijune dinara''.
sad će i tebi možemovac šiting reći da si hdzeov trol i trol kaptola.
Dobro došao u klub :pivo:
lik je prosvirao totalka..sad je optuzio plenkija da je krivac sto je nabavio bradly-e zaboravljajuci naravni namjerno da je nedugo upravo zoki digao frku da se trebajh bradly oklopna vozila nabaviti da se nenabavkom rusi partnerstvo sa amerikom itd itd..
gle jazavca s dinare kako podvaljuje svoje iskrivljene teze o nabavci bradly-a.

nije anemični sociopata ništa sam napravio, nego je pod pritiskom predsjednika republike konačno nešto poduzeo kako ne bi došlo do probijanja roka u kojem ameri očekuju odgovor.

kako je i inače anemični sociopata poznat kao humanoid od velikih praznih obećanja logično je što ga je predsjednik stisnuo, a onda uvrijeđeni ego bahatog anemičnog sociopate prodaje nove priče o tome kako je on taj koji se kao za nešto izborio.

jasno je da ovca kao ti i pajdaši iz kradoljubnog stada drži štangu anemičnom izdajniku.
niste za badava za glavnog i jedinog koalicijskog partnera izabrali milorada pupovca.
pametnome dosta.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by sitting_bull 22/1/2022, 12:03

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 2Q==

kad se bratska srca slože i olovo plivat može!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by veber 22/1/2022, 15:58

vuksadinare wrote:
veber wrote:opet kreten vuk otvara teme o davno krepanom projektu koji mu fali kao i jo nekima ovdje na forumu.

dajte shvatite da je juga pokojna 30 i kusur godina, nema je, KBK.

jebo te onaj koji te plaća za ovakve pizdarije.

i nadam se da bu još 100 000 mladih otišlo.

pa bu plenki, vuk, marc i đemal tita optužili, a sve djeca sistema.

gluperdo otvori temu kako ljudi odlaze zbog nepotizma, nesigurnosti, malih plaća.

KBK za 88mu
veber zar ti te '88 pistao milicajac? :)
kretenčino 88e sam završio srednju i upisao fax, a htio sam pauzirat godinu pa sam sredio da me pozovu u siječnju. tako da sam tek 89e završio u jna u petrinji, a miha dobro zna koja je to kasarna.
ti si glupa kretenčina koja kao nije bila u jna, kaj si bio pješadinac?

a nakon jna svi s granice su išli u rezervnu miliciju po vojnom ustroju ondašne jna. pa sam tako i ja završio tamo i 90e zadužio uniformu i kalašnjikov ab. samo što su već krenule čistke po milicijskim postajama. s obzirom da je još bila juga mogao si biti samo rezervni milicajac.
policija je došla kasnije. na kapama su bile zvijezde pa je moj tetak tada direktor IKOMa u ilici dao napraviti hrvatski grb, bez zološkog vrta.
onda smo to pikali preko ušivene zvijezde.

prije toga dok sam bio u jna špegelj je bio zapovjednik i očistio je koprivničko virovitičku oblast od srba, meni je bio u inspekciji u ferdinandovcu. u nekim drugim vremenima kao ZKK završio bi u zatvoru jer je u nedjelju ujutro u 9 vojska spavala, stražar je hranio svinje, a kuhar i ja smo pili kavu. zastava se nije vijorila.

kao i famozni napad 91e na dom JNA u zg koji je snimljen dan kasnije kako ulaze manekeni u zgradu.
a istina je ta da smo u lenjiću zalegli i kada je prvi opalio svi smo panično pucali i ispaznili svih pet okvira.
nakon pola vure su se predali.

a ti, epi, safet i slični nastavite gnojit i lagati.

kao i oko mojeg zdravstvenog osiguranja i sličnih pizdarija koje kada potkrijepim slikom ili dokumentom cvileći podvijete rep i odete.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by veber 22/1/2022, 16:02

vuksadinare wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Sovak wrote:Kad sam dobil plaću trčal sam kod šverc/komerca dinare zmeniti u DEM ... jer bi do kraja meseca inflacija skršila pol plaće ... zajebavali smo se kak smo svi milijunaši, jer smo dobivali ''milijune dinara''.
sad će i tebi možemovac šiting reći da si hdzeov trol i trol kaptola.
Dobro došao u klub beer
lik je prosvirao totalka..sad je optuzio plenkija da je krivac sto je nabavio bradly-e zaboravljajuci naravni namjerno da je nedugo upravo zoki digao frku da se trebajh bradly oklopna vozila nabaviti da se nenabavkom rusi partnerstvo sa amerikom itd itd..
ti si maliciozni kreten koji piše po naredbi.
istina je da je anemični stopirao.
i da zoki je idiota podsjetio da bi nas ameri mogli jebat jer on koči već godinama dogovorenu isporuku.
koji si ti idiot, to nije za vjerovati.
vas par ovdje na forumu uopće nema srama, morala.
skrivate se iza ekrana i bulaznite.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by vuksadinare 22/1/2022, 16:41

veber wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:opet kreten vuk otvara teme o davno krepanom projektu koji mu fali kao i jo nekima ovdje na forumu.

dajte shvatite da je juga pokojna 30 i kusur godina, nema je, KBK.

jebo te onaj koji te plaća za ovakve pizdarije.

i nadam se da bu još 100 000 mladih otišlo.

pa bu plenki, vuk, marc i đemal tita optužili, a sve djeca sistema.

gluperdo otvori temu kako ljudi odlaze zbog nepotizma, nesigurnosti, malih plaća.

KBK za 88mu
veber zar ti te '88 pistao milicajac? :)
kretenčino 88e sam završio srednju i upisao fax, a htio sam pauzirat godinu pa sam sredio da me pozovu u siječnju. tako da sam tek 89e završio u jna u petrinji, a miha dobro zna koja je to kasarna.
ti si glupa kretenčina koja kao nije bila u jna, kaj si bio pješadinac?

a nakon jna svi s granice su išli u rezervnu miliciju po vojnom ustroju ondašne jna. pa sam tako i ja završio tamo i 90e zadužio uniformu i kalašnjikov ab. samo što su već krenule čistke po milicijskim postajama. s obzirom da je još bila juga mogao si biti samo rezervni milicajac.
policija je došla kasnije. na kapama su bile zvijezde pa je moj tetak tada direktor IKOMa u ilici dao napraviti hrvatski grb, bez zološkog vrta.
onda smo to pikali preko ušivene zvijezde.

prije toga dok sam bio u jna špegelj je bio zapovjednik i očistio je koprivničko virovitičku oblast od srba, meni je bio u inspekciji u ferdinandovcu. u nekim drugim vremenima kao ZKK završio bi u zatvoru jer je u nedjelju ujutro u 9 vojska spavala, stražar je hranio svinje, a kuhar i ja smo pili kavu. zastava se nije vijorila.

kao i famozni napad 91e na dom JNA u zg koji je snimljen dan kasnije kako ulaze manekeni u zgradu.
a istina je ta da smo u lenjiću zalegli i kada je prvi opalio svi smo panično pucali i ispaznili svih pet okvira.
nakon pola vure su se predali.

a ti, epi, safet i slični nastavite gnojit i lagati.

kao i oko mojeg zdravstvenog osiguranja i sličnih pizdarija koje kada potkrijepim slikom ili dokumentom cvileći podvijete rep i odete.
isprika fulao sam godinu dvije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99022
2015-09-08


Back to top Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by veber 22/1/2022, 18:18

ti si idiot, koji je jedvah dočekao da si vidi ime u registru kako bi mahao okolo i hvalio se po selu, eto, kao bio si.

jedeš govna i pišeš pizdarije kao i slični.
temelj hrvatske vojske bila je milicija uz nas rezervne. kasnije policija, neki ZNG, neki u HV.
ja sam već 90e bio mobiliziran i u kraševoj u milicijskoj stanici imali smo na vlašku naslagane vreće s pijeskom na zidovima i prozorima i gledali preko puta kaj rade jna u kasarni.
samo kaj su oni stavili nasuprot nas BST, a mi smo imali samo kalašnjikove.

lupetaš po običaju.
u jugoslaviji si mogao biti policajac samo u jna kao vojni.

a, da znaš razlike definicija policija i milicija ne bi drobio i lupetao.
"dobrovoljče"

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by Guest 22/1/2022, 18:25

Kad sam ja zadužio uniformu na rukavu mi je pisalo Milicija, a bio sam u Policiji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by dijagram 22/1/2022, 18:42

cassanowa wrote:Kad sam ja zadužio uniformu na rukavu mi je pisalo Milicija, a bio sam u Policiji.
Tako znaci, sve sami marticevci:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by veber 22/1/2022, 18:56

cassanowa wrote:Kad sam ja zadužio uniformu na rukavu mi je pisalo Milicija, a bio sam u Policiji.
mislim da je baš 90ih osnovana policija, odnosno promjena imena.
jer sam nakon jna bio u miliciji kao rezervni milicajac, a onda je 90e ili početkom 91e preimenovano u policiju.
ne sjećam se, ne da mi se guglat i nije niti bitno.
znam da su me kasnije nakon skidanja 94 ili 95 rasporedili u lučko.
trebao bi pogledati vojne knjižice. a imam negdje i značku od policije.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by veber 22/1/2022, 18:59

dijagram wrote:
cassanowa wrote:Kad sam ja zadužio uniformu na rukavu mi je pisalo Milicija, a bio sam u Policiji.
Tako znaci, sve sami marticevci:)
mi smo vreće s pjeskom stavljali na križanju kraševe i vlaške.

a jedan pukovnik jna je imao muda. nismo nosili kape i lik je stao i rekao nekaj u stilu;
-zar na to liči vojska? pogledajte kako vam šinjeli stoje, držite te puške kao metle, zašto nemate kape na glavi.
i ode lik.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by vuksadinare 22/1/2022, 18:59

veber wrote:ti si idiot, koji je jedvah dočekao da si vidi ime u registru kako bi mahao okolo i hvalio se po selu, eto, kao bio si.

jedeš govna i pišeš pizdarije kao i slični.
temelj hrvatske vojske bila je milicija uz nas rezervne. kasnije policija, neki ZNG, neki u HV.
ja sam već 90e bio mobiliziran i u kraševoj u milicijskoj stanici imali smo na vlašku naslagane vreće s pijeskom na zidovima i prozorima i gledali preko puta kaj rade jna u kasarni.
samo kaj su oni stavili nasuprot nas BST, a mi smo imali samo kalašnjikove.

lupetaš po običaju.
u jugoslaviji si mogao biti policajac samo u jna kao vojni.

a, da znaš razlike definicija policija i milicija ne bi drobio i lupetao.
"dobrovoljče"
nema opravdanja..pendrecio si i privodio bbb-ovce i torcidase luconose hrvatske slobode
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99022
2015-09-08


Back to top Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by marcellus 22/1/2022, 19:02

Sovak wrote:Kad sam dobil plaću trčal sam kod šverc/komerca dinare zmeniti u DEM ... jer bi do kraja meseca inflacija skršila pol plaće ... zajebavali smo se kak smo svi milijunaši, jer smo dobivali ''milijune dinara''.

je, ista priča... na jelačić placu su bili, i posvuda... i niš niko nije kupoval u jugi uvozno, sve se švercalo iz graca i trsta, al ono baš sve. Jer su carine bile neke divlje. Onda su uveli onaj depozit da ljudi ne bi odlazili u inozemstvo. Nije ni to upalilo.

_________________
Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by veber 22/1/2022, 19:04

ti si fakat kreten.
u to vrijeme je bilo pametnijeg posla za obavljati, a ne se s budalam baktati.

nisam imao niti pendrek niti lisice. nisam imao pravo niti ikog zaustaviti na ulici i legitimirati ga. kamoli privest.

vidi se kako si upoznat s obranom "dobrovoljče"

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle' - Page 2 Empty Re: Naslovnica Vecernjeg lista iz 1988:'Evo kako se tad zivjelo i kako su cijene rasle'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum