ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK

Go down

Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK Empty Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK

Post by RayMabus 17/1/2022, 13:28

:D :D :D :D :D

https://www.index.hr/vijesti/clanak/plenkovic-o-demografskoj-katastrofi-to-nije-neocekivano/2333018.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK Empty Re: Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK

Post by vuksadinare 17/1/2022, 13:30

..jbg kad citav zivot zivis ispod staklenog zvona i ne razumijes ili ne zelis razumjeti okolis oko sebe..smatras ih teretom,zaprekom,idiotima,neznalicama,losim pedigreom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK Empty Re: Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK

Post by RayMabus 17/1/2022, 13:36

I kaže mi hej. cheers



Jak je, jak je. Najjači je ovi Plenkovic majke mi. Šta mislite o demografskoj katastrofe države na čijem ste vi čelu ? It is ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK Empty Re: Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK

Post by RayMabus 17/1/2022, 13:48

Moga bi Plenkovic vrlo brzo tražit novi posal ako mu je to Ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK Empty Re: Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK

Post by vuksadinare 17/1/2022, 13:55

RayMabus wrote:Moga bi Plenkovic vrlo brzo tražit novi posal ako mu je to Ok.
...mislis da ga vec nema?...po njemu vidim da mu je kiki svega...ceka jos taj euro naravno ako mu njemacki semaforovci dozvole a to je ono cega se najvise plasi i sto ga zivcira...zato i oblece oko macrona ali na zalost njega dojce semaforovci nisu ni macronom bas odusevljeni
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK Empty Re: Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK

Post by RayMabus 17/1/2022, 13:55

Pa ja mislim da će on vrlo brzo i to brže nego šta on uopće i misli i oni njegovi u Briselu, tražit novo radno mjesto.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK Empty Re: Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK

Post by vuksadinare 17/1/2022, 13:56

...uglavnom..kod plenkija nikad ne znas...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK Empty Re: Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK

Post by vuksadinare 17/1/2022, 13:57

RayMabus wrote:Pa ja mislim da će on vrlo brzo i to brže nego šta on uopće i misli i oni njegovi u Briselu, tražit novo radno mjesto.
moguce..ali ne prije dok ne vidi sto ce biti sa eurom..semaforovci ako spuste rampu vjerojatno ce onda sigurno otici jer mu utjecaj u briselu bi tad spao na -2...pa bi isao sistem daj sto das da se spasim
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK Empty Re: Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK

Post by Guest 17/1/2022, 13:58

RayMabus wrote:Moga bi Plenkovic vrlo brzo tražit novi posal ako mu je to Ok.

Teško. On je samo konstatirao ono što mnogi u svojem ultra-konzervativnom nacionalističkom zanosu nisu.
Mi samo slijedimo globalne trendove.
Hint - nije Kina badava politiku jednog (poželjnog) djeteta po obitelji zamjenila sa onom od dva komada (po obitelji).
Da ostale primjera prije svega u razvijenim zemljama na zapadu i ne spominjem, s tim da je sad čak i većini zapadnih budala jasno kako masovna i dobrim dijelom prisilna imigracija iz islamističkih vukojebina nije riješenje za taj problem, a manjak radne snage će se ionako riješavati većim uključenjem robota u djelatnosti proizvodnje i usluga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK Empty Re: Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK

Post by vuksadinare 17/1/2022, 14:01

....ne da se plenkiju vise zajebavat sa nama...samo mu minuse delamo u ambicijama
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK Empty Re: Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK

Post by sitting_bull 18/1/2022, 11:05

usr'o se, anemični sociopata pa priprema teren za zbrisati.

shvatio je kako je frka po njegov osobni integritet.

naime, tko te danas gađa grudom snijega, sutra će te gađati kamenom, a prekosutra olovom.

kako god, sam si je kriv.

bahatio se dok nije pretjerao, a nema nikih rezultata koji bi opravdali to bahaćenje.

ljudima dopizdio.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK Empty Re: Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK

Post by mutava baštarda 18/1/2022, 11:21

To je i ljevica govorila dok je bila na vlasti jer je njima internacionala bliskija.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK Empty Re: Plenkovic o demografskoj katastrofi: It is OK

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum