ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenwood Kenon o uvođenju eura: Ako imate doma gotovinu, položite je u banku

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Kenwood Kenon o uvođenju eura: Ako imate doma gotovinu, položite je u banku - Page 4 Empty Re: Kenwood Kenon o uvođenju eura: Ako imate doma gotovinu, položite je u banku

Post by michaellcmacha Tue 18 Jan - 13:07

RayMabus wrote:Guverner Vujčić odbija preuzeti odgovornost, a potpredsjednik HDZ-a Branko Bačić danas je izjavio kako nije problem ako Vujčic kaže da nije znao što su radili njegovi najbliži suradnici. “Ako nije znao što su radili njegovi najbliži suradnici onda je to velik problem. Morao je imati implementiran sustav kontrole. To je isto kao da imate zakon, ali ga ne kotrolirate”, prokomentirao je.
jel to branko kontrira plenkoviću... što kaže njonjo... ako je u niskom startu bit će čupavo za premijera

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kenwood Kenon o uvođenju eura: Ako imate doma gotovinu, položite je u banku - Page 4 Empty Re: Kenwood Kenon o uvođenju eura: Ako imate doma gotovinu, položite je u banku

Post by Noor Tue 18 Jan - 13:13

Sovak wrote:
epikur37 wrote:
Noor wrote:
tko to VI?

država

Čuj ovoga ... kaj delaš u poreznoj?
lik si je umislil da je Louis XIV :^0

L'état, c'est moi

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Kenwood Kenon o uvođenju eura: Ako imate doma gotovinu, položite je u banku - Page 4 Empty Re: Kenwood Kenon o uvođenju eura: Ako imate doma gotovinu, položite je u banku

Post by darth_vader Tue 18 Jan - 13:25

kic wrote:
Glupkakurac wrote:
kic wrote:

kakve emocije, instant ćemo osiromašiti stupanjem ovoga na snagu-

Nemoj srat? A sad si možda bogat? Emotivnu stranu razumijem, ekonomska je simbolična, ionako smo standard centralne Afrike odavno...

uvijek može gore

Znao sam da si kradezeovac...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kenwood Kenon o uvođenju eura: Ako imate doma gotovinu, položite je u banku - Page 4 Empty Re: Kenwood Kenon o uvođenju eura: Ako imate doma gotovinu, položite je u banku

Post by epikur37 Tue 18 Jan - 13:32

Noor wrote:
Sovak wrote:
epikur37 wrote:

država

Čuj ovoga ... kaj delaš u poreznoj?
lik si je umislil da je Louis XIV   :^0

L'état, c'est moi

nene, mi anrod država, puk, pučani, hdz
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kenwood Kenon o uvođenju eura: Ako imate doma gotovinu, položite je u banku - Page 4 Empty Re: Kenwood Kenon o uvođenju eura: Ako imate doma gotovinu, položite je u banku

Post by kic Tue 18 Jan - 14:09

Glupkakurac wrote:
kic wrote:
Glupkakurac wrote:
kic wrote:

kakve emocije, instant ćemo osiromašiti stupanjem ovoga na snagu-

Nemoj srat? A sad si možda bogat? Emotivnu stranu razumijem, ekonomska je simbolična, ionako smo standard centralne Afrike odavno...

uvijek može gore

Znao sam da si kradezeovac...

ne do Bog

dovoljan mi prihod od foruma za folciku novu :P
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kenwood Kenon o uvođenju eura: Ako imate doma gotovinu, položite je u banku - Page 4 Empty Re: Kenwood Kenon o uvođenju eura: Ako imate doma gotovinu, položite je u banku

Post by darth_vader Tue 18 Jan - 14:18

kic wrote:
Glupkakurac wrote:
kic wrote:

uvijek može gore

Znao sam da si kradezeovac...

ne do Bog

dovoljan mi prihod od foruma za folciku novu :P

Samo ti prijavi to i nema nikih problema... Zbog zajednice, al najviše Epija i Abena...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kenwood Kenon o uvođenju eura: Ako imate doma gotovinu, položite je u banku - Page 4 Empty Re: Kenwood Kenon o uvođenju eura: Ako imate doma gotovinu, položite je u banku

Post by kic Tue 18 Jan - 14:35


#porez je krađa
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kenwood Kenon o uvođenju eura: Ako imate doma gotovinu, položite je u banku - Page 4 Empty Re: Kenwood Kenon o uvođenju eura: Ako imate doma gotovinu, položite je u banku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum