ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola

Go down

Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola Empty Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola

Post by RayMabus 27/12/2022, 19:23

Ovog i slične triba kazneno gonit zbog ovakvih izjava.

Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola

Vjerovatno mu je i kuna na grbu Slavonije a samim time i na državnom grbu isto ustaška.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175479
2014-04-11


Back to top Go down

Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola Empty Re: Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola

Post by RayMabus 27/12/2022, 19:28

Dok se ne očisti ova država od ovakvih ka šta su ovi Puhovski i svih onih koji ne kuže da bi njega u Americi strpalo iza rešetaka na jako dugo nakon ove izjave a nije mu prvi put jer je isto izjavija i prije godinu dana ovo društvo neće naprijed.

Prvo ovakve izbaciš iz svoje kuće. To su oni šta žive u njoj a seru ti po dnevnom boravku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175479
2014-04-11


Back to top Go down

Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola Empty Re: Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola

Post by Eroo 27/12/2022, 19:39

RayMabus wrote:Ovog i slične triba kazneno gonit zbog ovakvih izjava.

Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola

Vjerovatno mu je i kuna na grbu Slavonije a samim time i na državnom grbu isto ustaška.

Lipi moj, de ti meni objasni kako staviš "Naslov teme" kao poveznicu na članak! :)
Eroo
Eroo

Posts : 74412
2016-07-22


Back to top Go down

Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola Empty Re: Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola

Post by RayMabus 27/12/2022, 19:47

Eroo wrote:

Lipi moj, de ti meni objasni kako staviš "Naslov teme" kao poveznicu na članak! :)
Imaš kvadratić : insert link ( nalazi se odma do kvadratića na kojem piše : GIF ). Klikneš i otvori ti dva stupca. U gornji staviš internet poveznicu stranice a u donji ručno upišeš naslov il ga samo prebaciš i tu staviš tj copy paste naslova. Na kraju samo klikneš da obavi i to ti stavi dole u post.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175479
2014-04-11


Back to top Go down

Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola Empty Re: Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola

Post by RayMabus 27/12/2022, 20:00

Meni će biti veliko zadovoljtvo kad se riješim vas đubradovića koji mrzite nacionalne države i želite napravit nekakvu eu utopiju s jednim centrom moći a iza kojeg će vladati xy.

Kako vam je legla Meloni u Italiji ?

RayMabus
RayMabus

Posts : 175479
2014-04-11


Back to top Go down

Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola Empty Re: Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola

Post by vuksadinare 27/12/2022, 20:05

zanimljivo kako se neke srvari podudaraju..ova agentura ovdje pocne siljit kurac kad im ppslodavac sprema opet pizdariju i pizdarije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola Empty Re: Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola

Post by RayMabus 27/12/2022, 20:25

Taj eu projekt će se uništit tamo di je i nastao ( osovina Francuska Njemačka ).

Iako na prvi pogled izgleda plemenita ideja u suštini se radi o iluminatskom projektu iza kojeg stoje negativni vanzemaljci a s ciljem porobljavanja naroda i ljudi i država i stavljanja pod svoju vlast a da ovi dotični nemaju pravo glasa nego ti negativni vanzemaljci.

S obzirom da sam general galaktičke federacije budite sigurni da znam puno više nego šta sam sad ovdje napisao.

Ajmo trpaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175479
2014-04-11


Back to top Go down

Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola Empty Re: Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola

Post by RayMabus 27/12/2022, 20:30

RayMabus wrote:

S obzirom da sam general galaktičke federacije budite sigurni da znam puno više nego šta sam sad ovdje napisao.

I to s pet zvjezdica a to znači da je stigla JEBAČINA.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175479
2014-04-11


Back to top Go down

Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola Empty Re: Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola

Post by dijagram 27/12/2022, 20:35

Puhovski, odurno komunisticko smece.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola Empty Re: Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola

Post by RayMabus 27/12/2022, 20:39

dijagram wrote:Puhovski, odurno komunisticko smece.
Gore je to šta u ovoj državi nitko nije doša pa mu diga prijavu prije godinu dana kad je ovo isto izjavija.

Mislija san mu ja dignit al em san lin em :

Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola FI-1dmfXsAYeYzc

Iman ja druge metode. Već sam im 2020 godine dakle prije dvi godine zapiva šta će im bit ako me uvedeu u euro a mene ne pitaju ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175479
2014-04-11


Back to top Go down

Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola Empty Re: Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola

Post by Gast 27/12/2022, 20:40

dijagram wrote:Puhovski, odurno komunisticko smece.
ovo je neistina 

dedica je samo socijalist kao i svi ostali ljevičarski i desničarski socijalist zajedno sa globalistima u snovima nadnaravnosti rase kojoj pripada ,,, jer su sve civilizaciske stekovine za tu rasu ništarija 

i u pravu je ,,,,ima svoju rasističku otadžbinu ,,, i prolit će krv za nju 


više vole oni svoju otadžbinu rasističku neg mi hrvati hrvatsku ,,berem materijalno i represivno
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola Empty Re: Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola

Post by RayMabus 27/12/2022, 20:41

RayMabus wrote:Evo ti tema a znaš iz koje godine ?

2020 godina


Mjesec srpanj.

Hrvatska je korak bliže uvođenju eura. Evo po kojem će se tečaju mijenjati za kune
Hina, Index Vijesti
19:59, 10. srpnja 2020.

---

Znaš li šta piše ?

Evo :

by RayMabus Fri 10 Jul - 18:55

A referendum ništa ?

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2197287

A kako ćete najebat zbog ovoga

--

TEMA 2020 GODINA


https://www.ex-iskon-pleme.com/t41507-hrvatska-uvodi-euro-najranije-do-2023-objavljeno-i-po-kojem-tecaju

---

by RayMabus Fri 10 Jul - 18:58

Uvedite ovo bez referenduma i imat ćete posla s generalom GF.

Četiri države eurozone koje imaju najveći pad BDP-A su Italija , Španjolska , Francuska i Grčka.

Povući ću vas na dno i uništit tu valutu.

Euro je način na koji države u Europi gube monetarni suverenitet i postaju njemačka kolonija.


---









ETO SAD ME UVEDITE NA SILU 1.01.2023
RayMabus
RayMabus

Posts : 175479
2014-04-11


Back to top Go down

Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola Empty Re: Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola

Post by Ringo10 28/12/2022, 13:55

Bila Kuna ustaski recidiv ili ne, ona je bila posljednji element hrvatskog suvereniteta
Ali dobro, ostaje nogometna repka
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola Empty Re: Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola

Post by marcellus 28/12/2022, 13:58

Bit će veliko olakšanje kad se riješimo drukera puhovskog, simbola udbe

_________________
Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola Empty Re: Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola

Post by Ringo10 28/12/2022, 14:11

marcellus wrote:Bit će veliko olakšanje kad se riješimo drukera puhovskog, simbola udbe
Jebo te on
Nebitan lik
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola Empty Re: Puhovski o uvođenju eura: Veliko mi je olakšanje što smo se riješili ustaškog simbola

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum