ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 13 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by Guest 1/7/2016, 12:49

provocator wrote:Daj čkomi, bolje ti je. Glup si!
šta je , neuspjeva ti marksisitčko/kršćanska/liberalna taktika "namećanja" krivice pa ti se ruši religija, i tvoj Bog Karl Marx te napušta?

Guest
Guest


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 13 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by n_razbojnik 1/7/2016, 13:45

provocator wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
AlfaOmega wrote:
provocator wrote:Još malo i guzit će on ne samo švabice nego i švabe. Ali neka... Živio neoliberalizam! Trpaj!
Jel ultra desnica riješenje za Evropu, reci ti meni?
zeleni i ljevica su rješenje, oni bi odmah slali avion u afriku i saharu i skupljali kozojebe,
A ovo mi je fakat presmiješno... Koja si ti trupina. Kaj ne vidiš dalje od nosa?
Politika koja je svjetske moćnike učinila turbo bogatim je politika siromašenja svih ostalih. Sad imaš najezdu siromašnih, sjebanih i onih u curcu koji preplavljuju Europu. Jel bi ti išao od doma u smrdljivom čamcu sa ženom i djecom samo zato jer ti se curac dignuo? Bi išo moj curac!
Ja bih išao sa ženom i djecom, ali zašto oni neidu?
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 13 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by Guest 1/7/2016, 14:16

n_razbojnik wrote:
provocator wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
AlfaOmega wrote:
provocator wrote:Još malo i guzit će on ne samo švabice nego i švabe. Ali neka... Živio neoliberalizam! Trpaj!
Jel ultra desnica riješenje za Evropu, reci ti meni?
zeleni i ljevica su rješenje, oni bi odmah slali avion u afriku i saharu i skupljali kozojebe,
A ovo mi je fakat presmiješno... Koja si ti trupina. Kaj ne vidiš dalje od nosa?
Politika koja je svjetske moćnike učinila turbo bogatim je politika siromašenja svih ostalih. Sad imaš najezdu siromašnih, sjebanih i onih u curcu koji preplavljuju Europu. Jel bi ti išao od doma u smrdljivom čamcu sa ženom i djecom samo zato jer ti se curac dignuo? Bi išo moj curac!
Ja bih išao sa ženom i djecom, ali zašto oni neidu?
Zato kaj su njima žene i djeca potrošna roba. Djecu su eventualno i vodili kak bi mogli njima vitlat prek ograda, kao u Mađarskoj, ili pak igrat na kartu suosjećajnost zapadnjaka. Njima žene i djeca manje vrijede od koze ili deve. To je takav mentalni sklop.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 13 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum