ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by Guest 6/1/2016, 14:42

bogomdani wrote:
AlfaOmega wrote:
epikur37 wrote:
AlfaOmega wrote:
provocator wrote:Još malo i guzit će on ne samo švabice nego i švabe. Ali neka... Živio neoliberalizam! Trpaj!
Jel ultra desnica riješenje za Evropu, reci ti meni?

Nije to ultradesnica nego normalna desnica, nacionalno, konzervativno i socijalno orijentirana.
Pa zar nije Merkel od te desnice? Ja koliko znam, pričala je prije par godina o propasti multi-kulti, a vidi sad.
Nema Mrkelica nis od desnice..ali bas nista..Mlada nadobudna rokaljka turska jos pocetkjom 70tih...Trojanac u Svapskoj drzavi,a zko zna cime je Ameri drze u saci,prisluskujuci njen foun...
Za one koje ne znaju, CDU je stranka čistog centra. Nema ni D od desnog. Kad sam to rekao na jednom stranom forumu prije 3 mjeseca, 3-4 Nijemca su rekla kako sam u pravu jer CDU je stranka centra, a ne desnice. Samo što još nisu rekli kako je to sve normalno što radi zadnjih godinu dana. U biti, samo budala može glasati za stranku centra a razbacivati se po društvu i ulicama svojom desnicom.

Neki su doslovno gluhi, nijemi i slijepi u 21. stoljeću. HDZ je isto tako stranka centra još odavno.

Guest
Guest


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by Guest 6/1/2016, 14:45

bogomdani wrote:
Fénix wrote:
bogomdani wrote:
Fénix wrote:
bogomdani wrote:
Fénix wrote:
bogomdani wrote:
provocator wrote:Još malo i guzit će on ne samo švabice nego i švabe. Ali neka... Živio neoliberalizam! Trpaj!
pa..to im i slijedi..pricao sam kako pickasti svabo zove policiju dok ga upola manji arapin ponizava i cuska.. pirat
Arap mu dao legitimitet da ga cijelog polomi s doživotnim posljedicama, ali demokracija, mediji i neizostavna NGO-vna ga koče. Hahahahahahahahahahahaha :^0
E tako to ide..ipak sa nekom zluradoscu gustam ovo sto se svabima dogadja..bolje nisu niti zasluzili,takvi kakvi jesu.. :clown
In demokratia me trust, for urlaub we are slaving! :jokerclap:
E da..zive za taj Urlaub..ostalo crnci i raskidaj se.. :clown
Zašto imati 4-ero djece kad mogu ići svake godine na Urlaub bilo gdje u svijetu?

Šta ti je logika, ha... A onda kmečanje o mirovinskom i ekonomskom rastu... Ma mrš u pičku materinu, sad ste dobili svoje! afro
pricam prosle godine sa jednim Svabom,35 godina,radi,sam stanuje,zasto nema curu..

Da ne duljim,svede se na to da zena kosta,pa onda,zena kosta dok je na trudnickom i porodiljnom,a najskuplje kostaju djeca... Suspect..a ja da samo pitao jel ima neku curu za ebati...Vis sto Svabo gleda ekonomiju unaprijed..?? lol!
Meni daje legitimitet da ispalim kako taj čovjek uopće nije borac, već teški kalkulant kojemu je dvojba majka. Više bi u životu napravio oko nekih stvari da baca novčić pa kao Two Face dobije potvrdu. To i jest veliki problem, postao je rob i sad računa. Slobodan čovjek ne računa, on uzima, bori se i uvijek traži izlaz pa i onda kad sve izgleda kako ga nema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by Guest 7/1/2016, 00:38

jedva cekam da Svabima popijem mozak na ovu temu... :tw :tw :tw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by Guest 7/1/2016, 09:05

bogomdani wrote:jedva cekam da Svabima popijem mozak na ovu temu... :tw :tw :tw
Njihov problem je kaj su preveć poslušni, i postupaju po Befehlu. Odjebi i državu i kancelarku koji te vode na klanje, i bori se za sebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by Guest 7/1/2016, 11:56

Eva wrote:
bogomdani wrote:jedva cekam da Svabima popijem mozak na ovu temu... :tw :tw :tw
Njihov problem je kaj su preveć poslušni, i postupaju po Befehlu. Odjebi i državu i kancelarku koji te vode na klanje, i bori se za sebe.

To je Njemački mentalitet. Država iznad svega. u RH zanimljivo postoji u isto vrijeme otpor prema državi(jer je lopovska, i većina države su bile anti Hrvatske) ali i poslušnost(neka je babi zavrnio ruku to je po zakonu).

U Njemačkoj država je iznad svega. Njemci bez pogovora slušaju državu. Da sutra dođe nova vlast i kaže , treba sve ove poklati, Njemac bi bez pogovora i bez emocija(bez mržnje i zadovoljstva jednostavno) uzeo nož i klao.

Ako im sutra nova vlast naredi da Njemice moraju nositi burke, onda će ove bez pogovora i nositi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by Kermit 7/1/2016, 12:06

bogomdani wrote:
Fénix wrote:
bogomdani wrote:
Fénix wrote:
bogomdani wrote:
Fénix wrote:
bogomdani wrote:
provocator wrote:Još malo i guzit će on ne samo švabice nego i švabe. Ali neka... Živio neoliberalizam! Trpaj!
pa..to im i slijedi..pricao sam kako pickasti svabo zove policiju dok ga upola manji arapin ponizava i cuska.. pirat
Arap mu dao legitimitet da ga cijelog polomi s doživotnim posljedicama, ali demokracija, mediji i neizostavna NGO-vna ga koče. Hahahahahahahahahahahaha :^0
E tako to ide..ipak sa nekom zluradoscu gustam ovo sto se svabima dogadja..bolje nisu niti zasluzili,takvi kakvi jesu.. :clown
In demokratia me trust, for urlaub we are slaving! :jokerclap:
E da..zive za taj Urlaub..ostalo crnci i raskidaj se.. :clown
Zašto imati 4-ero djece kad mogu ići svake godine na Urlaub bilo gdje u svijetu?

Šta ti je logika, ha... A onda kmečanje o mirovinskom i ekonomskom rastu... Ma mrš u pičku materinu, sad ste dobili svoje! afro
pricam prosle godine sa jednim Svabom,35 godina,radi,sam stanuje,zasto nema curu..

Da ne duljim,svede se na to da zena kosta,pa onda,zena kosta dok je na trudnickom i porodiljnom,a najskuplje kostaju djeca... Suspect..a ja da samo pitao jel ima neku curu za ebati...Vis sto Svabo gleda ekonomiju unaprijed..?? lol!
bilance i nevidljiva ruka, a mujo se širi, a on suva kurca na nebo
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by Guest 7/1/2016, 12:10

prije je izlika da je lik nesposoban pojebati nešto pa se vadi.. ja iman hrpu poznanika, koji isto pojebali bi muvu u letu, a ne jebu, pa se vade "šta će mi žene".. :D

tako i taj švabo.

inače njemice su gadne, bio sam gore, gledam ove naše splićanke, i gledam njemice, ono nebo i zemlja po kvaliteti gena(barem fizičkih).. vjerojatno da moram biti sa "prosječnom" njemicom, vjerojatno bi i ja radije odlučio biti suva kurca nego sa gadnom švabicom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by Kermit 7/1/2016, 12:16

Neoliberalni portugalac wrote:prije je izlika da je lik nesposoban pojebati nešto pa se vadi.. ja iman hrpu poznanika, koji isto pojebali bi muvu u letu, a ne jebu, pa se vade "šta će mi žene"..  :D

tako i taj švabo.

inače njemice su gadne, bio sam gore, gledam ove naše splićanke, i gledam njemice, ono nebo i zemlja po kvaliteti gena(barem fizičkih).. vjerojatno da moram biti sa "prosječnom" njemicom, vjerojatno bi i ja radije odlučio biti suva kurca nego sa gadnom švabicom
pa ima i strankinja, recimo neka srpkinja, sad bi slavio Božić
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by Guest 7/1/2016, 12:20

Neoliberalni portugalac wrote:
Eva wrote:
bogomdani wrote:jedva cekam da Svabima popijem mozak na ovu temu... :tw :tw :tw
Njihov problem je kaj su preveć poslušni, i postupaju po Befehlu. Odjebi i državu i kancelarku koji te vode na klanje, i bori se za sebe.

To je Njemački mentalitet. Država iznad svega. u RH zanimljivo postoji u isto vrijeme otpor prema državi(jer je lopovska, i većina države su bile anti Hrvatske) ali i poslušnost(neka je babi zavrnio ruku to je po zakonu).

U Njemačkoj država je iznad svega. Njemci bez pogovora slušaju državu. Da sutra dođe nova vlast i kaže , treba sve ove poklati, Njemac bi bez pogovora i bez emocija(bez mržnje i zadovoljstva jednostavno) uzeo nož i klao.

Ako im sutra nova vlast naredi da Njemice moraju nositi burke, onda će ove bez pogovora i nositi.
To je sve zato kaj nisu naučeni mislit, a ti bi, da imaš moć, ukidal filozofski faks lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by Guest 7/1/2016, 12:21

Nisu Švabice tak grde, ima ih i zgodnih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by Guest 7/1/2016, 12:23

Eva wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
Eva wrote:
bogomdani wrote:jedva cekam da Svabima popijem mozak na ovu temu... :tw :tw :tw
Njihov problem je kaj su preveć poslušni, i postupaju po Befehlu. Odjebi i državu i kancelarku koji te vode na klanje, i bori se za sebe.

To je Njemački mentalitet. Država iznad svega. u RH zanimljivo postoji u isto vrijeme otpor prema državi(jer je lopovska, i većina države su bile anti Hrvatske) ali i poslušnost(neka je babi zavrnio ruku to je po zakonu).

U Njemačkoj država je iznad svega. Njemci bez pogovora slušaju državu. Da sutra dođe nova vlast i kaže , treba sve ove poklati, Njemac bi bez pogovora i bez emocija(bez mržnje i zadovoljstva jednostavno) uzeo nož i klao.

Ako im sutra nova vlast naredi da Njemice moraju nositi burke, onda će ove bez pogovora i nositi.
To je sve zato kaj nisu naučeni mislit, a ti bi, da imaš moć, ukidal filozofski faks lol!

pa upravo radi filozofa i takvih ljevičarskih fakulteta(kod nas filozofija i politologija rasadnici bolješvizma, marksizma("liberalizma pod navodnike")) , je njemačka i natrpana..

njima većina političara, novinara, dolazi sa tih degeneriranih fakulteta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by veber 7/1/2016, 12:26

Neoliberalni portugalac wrote:
Eva wrote:
bogomdani wrote:jedva cekam da Svabima popijem mozak na ovu temu... :tw :tw :tw
Njihov problem je kaj su preveć poslušni, i postupaju po Befehlu. Odjebi i državu i kancelarku koji te vode na klanje, i bori se za sebe.

To je Njemački mentalitet. Država iznad svega. u RH zanimljivo postoji u isto vrijeme otpor prema državi(jer je lopovska, i većina države su bile anti Hrvatske) ali i poslušnost(neka je babi zavrnio ruku to je po zakonu).

U Njemačkoj država je iznad svega. Njemci bez pogovora slušaju državu. Da sutra dođe nova vlast i kaže , treba sve ove poklati, Njemac bi bez pogovora i bez emocija(bez mržnje i zadovoljstva jednostavno) uzeo nož i klao.

Ako im sutra nova vlast naredi da Njemice moraju nositi burke, onda će ove bez pogovora i nositi.
Yoda! Ne slusaj qvazi gradane.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by Kermit 7/1/2016, 12:27

Pa nije Soroš i ekipica sa "degeneriranih fakulteta" već je to ozbiljno sačinjena ideološko-ekonomska elita, to je počelo sa Frakfurtskom školom, Tavistock instituom, Edvard Bernays učilištima i propgandom, to je puno puno veće od same Njemačke, a ne nekih fakulteta...tu je i konstatni osjećaj krivnje koji se nameće
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by provocator 7/1/2016, 12:30

Neoliberalni portugalac wrote:
AlfaOmega wrote:
provocator wrote:Još malo i guzit će on ne samo švabice nego i švabe. Ali neka... Živio neoliberalizam! Trpaj!
Jel ultra desnica riješenje za Evropu, reci ti meni?
zeleni i ljevica su rješenje, oni bi odmah slali avion u afriku i saharu i skupljali kozojebe,
A ovo mi je fakat presmiješno... Koja si ti trupina. Kaj ne vidiš dalje od nosa?
Politika koja je svjetske moćnike učinila turbo bogatim je politika siromašenja svih ostalih. Sad imaš najezdu siromašnih, sjebanih i onih u curcu koji preplavljuju Europu. Jel bi ti išao od doma u smrdljivom čamcu sa ženom i djecom samo zato jer ti se curac dignuo? Bi išo moj curac!


Last edited by provocator on 7/1/2016, 12:35; edited 2 times in total (Reason for editing : ppppppppppppppp)

_________________
U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by Guest 7/1/2016, 12:31

asilovski wrote:Pa nije Soroš i ekipica sa "degeneriranih fakulteta" već je to ozbiljno sačinjena ideološko-ekonomska elita, to je počelo sa Frakfurtskom školom, Tavistock instituom, Edvard Bernays učilištima i propgandom, to je puno puno veće od same Njemačke, a ne nekih fakulteta...tu je i konstatni osjećaj krivnje koji se nameće

pa uglavnom ljevičarski, marksistički, filozofski/politički smjerovi..

FFZG, PFZG kod nas, imaš FFST gdje jaše markovina.. itd..

netko ovdje govori da će se japanci i kinezi "degenerirati" jer su "neoliberalni kapitalizam" i "reducirali su društvene fakultete" -

pa upravo jer su reducirali kinezi i japanci te filozofske i političke fakultete, upravo im je to garancija da im debili neće zajašati kao što su zajašili zapadnim svijetom


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by Guest 7/1/2016, 12:31

provocator wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
AlfaOmega wrote:
provocator wrote:Još malo i guzit će on ne samo švabice nego i švabe. Ali neka... Živio neoliberalizam! Trpaj!
Jel ultra desnica riješenje za Evropu, reci ti meni?
zeleni i ljevica su rješenje, oni bi odmah slali avion u afriku i saharu i skupljali kozojebe,
A ovo mi je fakat presmiješno... Koja si ti trupina. Kaj ne vidiš dalje od nosa?
Politika koja je svjetske moćnike učinila turbo bogatim je politika siromašenja svih ostalih.m Sad imaš najezdu siromašnih koji preplavljuju Europu. Jel bi išao od doma u smrdljivom čamcu sa ženom i djecom samo zato jer ti se curac dignuo? Bi išo moj curac!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/portugalski-sveucilisni-profesor-brodove-s-migrantima-treba-potopiti-crncuge-i-umirovljenike-pobiti/820426.aspx

PROFESOR ekonomije na sveučilištu Porto Pedro Cosme Vieira zgrozio je europsku javnost tekstovima na svom blogu, a skandal je izbio nakon što je jedan konzervativan zastupnik tamošnje vladajuće stranke PSD citirao njegov blog.

Iako je on s bloga uzeo nešto "normalnije" zapise, tada se otkrilo što sve navedeni profesor piše.

Kako prenosi Deutsche Welle, za izbjegličke brodove u Mediteranu bi, prema riječima profesora, bilo najbolje da ih potope ratni brodovi, a oni koji i prežive bi trebalo "ustrijeliti jednog po jednog". Tako bi možda bilo pobijeno na početku 5.000 ljudi, piše on, ali nakon toga se više nitko ne bi usudio krenuti prema Europi, poručuje neukusno taj portugalski sveučilišni profesor

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Posfeerofesj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by provocator 7/1/2016, 12:36

Portugalac... Glup si ko curac.

_________________
U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by Kermit 7/1/2016, 12:36

Neoliberalni portugalac wrote:
asilovski wrote:Pa nije Soroš i ekipica sa "degeneriranih fakulteta" već je to ozbiljno sačinjena ideološko-ekonomska elita, to je počelo sa Frakfurtskom školom, Tavistock instituom, Edvard Bernays učilištima i propgandom, to je puno puno veće od same Njemačke, a ne nekih fakulteta...tu je i konstatni osjećaj krivnje koji se nameće

pa uglavnom ljevičarski, marksistički, filozofski/politički smjerovi..

FFZG, PFZG kod nas, imaš FFST gdje jaše markovina.. itd..

netko ovdje govori da će se japanci i kinezi "degenerirati" jer  su "neoliberalni kapitalizam" i "reducirali su društvene fakultete" -

pa upravo jer su reducirali kinezi i japanci te filozofske i političke fakultete, upravo im je to garancija da im debili neće zajašati kao što su zajašili zapadnim svijetom


naši fakulteti nisu nikakva usporedba sa bilo čime, drugo japanci su reducirali sredstv a za upis zato što imaju viška, a ne zato što će išta ukidati
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by Guest 7/1/2016, 12:37

provocator wrote:Portugalac... Glup si ko curac.
Portugalac koji predaje neoliberalni kapitalizam , da je na poziciji vlasti, rješio bi problem imigracije a time i silovanja u roku 24 sata
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by provocator 7/1/2016, 12:38

Daj čkomi, bolje ti je. Glup si!

_________________
U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by Guest 7/1/2016, 12:49

provocator wrote:Daj čkomi, bolje ti je. Glup si!
šta je , neuspjeva ti marksisitčko/kršćanska/liberalna taktika "namećanja" krivice pa ti se ruši religija, i tvoj Bog Karl Marx te napušta?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama - Page 12 Empty Re: U Colognu masovni gang bang emigranata nad Švabicama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum