ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 11 of 50 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 30 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Wed 12 Jan - 11:33

ljubo1212 wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:
Eto  vidiš, možemo  se mi  veoma lako dogovoriti, samo treba  malo dobre  volje...
-Imaš covid-pass?
-Evo.
-Prođi.
-Nemaš?
I jebiga.... :D
a zašto je covid pass tako važan? što on garantira pri ulasku u prostore u kojima je obavezan??

zašto preskačeš? nemaš odgovor? ok, i to je prihvatljivo, samo reci da ne znaš.

što su svi u europi ludi pa ih onak uvode jel im se da? 
što god vi rekli, činjenica je da covid pass daje određenu, pa i potpunu sigurnost, s vrlo jasnim uvjetom da se ista ne zlorabi nepoštovanjem svih drugih mjera
zašto daje? daje je ovisno o tome imaš li je jer si bolest prebolio, cijepio se ili si negativan na testu (za te slučajeve dobiješ covid putovnicu)
ovo zadnje najpouzdanije, ova prva dva su također "razumno" pouzdana kod širenja zaraze, ali i činjenice da su u slučaju zaraze posljedice manje nego kod necijepljenih, koliko god vi govorili protiv, govorili da se guši znanost, da postoje drugi radovi i slične bedastoće
sad vi možete trubiti koliko hoćete, vaša prava nisu ugrožena, ne morate se cijepiti, dovoljno je testirati se, 
ne znam na što bi jamrali da se kao u austriji uvede pravilo obveznog testiranja za sve, ali našli bi nešto, garant,
sad cvilite da ste diskriminirani, a u drugom slučaju bi hr proglasili naci državom jer bi se mjere redom uvele za sve,
a mjere nam ne rade jer ih ne poštujemo, pravo nam budi...
Rođo, što god ti ovdje argumentirano objašnjavaš sve ode u vjetar...
I nakon tvoga razmnog objašnjenja sutra će, ili već danas, postaviti  isto pitanje.  I tako  u krug.

Eroo

Posts : 74406
2016-07-22


epikur37 likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Wed 12 Jan - 12:08

ljubo1212 wrote:
što su svi u europi ludi pa ih onak uvode jel im se da? 
što god vi rekli, činjenica je da covid pass daje određenu, pa i potpunu sigurnost, s vrlo jasnim uvjetom da se ista ne zlorabi nepoštovanjem svih drugih mjera
ne. uvode ih jer su počeli sa tim i djelovalo je razumno, takve su bile informacije: cjepivo sprječava zarazu i širenje iste. u takvom scenariju to djeluje razumno.
u trenutku kad se pokazalo da cjepiva: ne sprečavaju zarazu niti prenošenje iste! sama potvrda gubi svaki smisao osim u testiranju unutar 48 sati pod uvjetom da su testovi barem 95% pouzdani jer ako nisu i tada potvrda gubi smisao.....samo teški idiot se drži neke stvari k'o pijan plota i zanemaruje informacije koje se pojavljuju. ja ne bih rekao da su oni koji su na pozicijama odlučivanja u europi ludi ja bih rekao da su jebeni usrani idioti. jel to teško zaključit šmajseru?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kic Wed 12 Jan - 12:14

AssadNaPodmornici wrote:krepaj vise

hej!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Wed 12 Jan - 12:17

ebenica wrote:
ljubo1212 wrote:
što su svi u europi ludi pa ih onak uvode jel im se da? 
što god vi rekli, činjenica je da covid pass daje određenu, pa i potpunu sigurnost, s vrlo jasnim uvjetom da se ista ne zlorabi nepoštovanjem svih drugih mjera
ne. uvode ih jer su počeli sa tim i djelovalo je razumno, takve su bile informacije: cjepivo sprječava zarazu i širenje iste. u takvom scenariju to djeluje razumno.
u trenutku kad se pokazalo da cjepiva: ne sprečavaju zarazu niti prenošenje iste! sama potvrda gubi svaki smisao osim u testiranju unutar 48 sati pod uvjetom da su testovi barem 95% pouzdani jer ako nisu i tada potvrda gubi smisao.....samo teški idiot se drži neke stvari k'o pijan plota i zanemaruje informacije koje se pojavljuju. ja ne bih rekao da su oni koji su na pozicijama odlučivanja u europi ludi ja bih rekao da su jebeni usrani idioti. jel to teško zaključit šmajseru?
ili ako hoćeš jezikom koji će i degenerik razumijet (ospjednut dozvolama): ako ja dobijem vozačku na osonovu toga da sam zdrav a kasnije se otkrije da imam epilepsiju moja vozačka prestaje važiti i nema je nikakvog smisla izdavati meni niti bilo kome. u trenutku kad mi se izda je razmno da mi se ista da na osonovu dostupnih podataka kasnije bi mi je samo teški idiot ostavio važečom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Wed 12 Jan - 12:31

Eroo wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:
Eto  vidiš, možemo  se mi  veoma lako dogovoriti, samo treba  malo dobre  volje...
-Imaš covid-pass?
-Evo.
-Prođi.
-Nemaš?
I jebiga.... :D
a zašto je covid pass tako važan? što on garantira pri ulasku u prostore u kojima je obavezan??

zašto preskačeš? nemaš odgovor? ok, i to je prihvatljivo, samo reci da ne znaš.

Jamči da se barem  nećemo  susretati s psihićima.  :rofl
ne pravi se hrvat veći od hrvata, kad ni materinski jezik ne znaš, niti ga njeguješ niti učiš potomstvo....
ogromno   :facepalm koliko grešaka pišeš svakoga dana, izmišljaš riječi "po tvoje", pokrij se ušima i srami se
jamstvo ili garancija su istoznačnice i oba izraza se jednako koriste u hrvatskom jezičnom prostoru

kažeš, barem  se nećete  susretati s psihićima?
o, hoćete, i te kako.... kad se ovakvi strahopezdeci ko ti, do čepa natankate otrovom, pa poblesavite do kraja, onda ćete svi završiti kod njih.
i ne samo kod njih, kampirat ćete pred ordinacijama neurologa, kardiologa, pulmologa, vaskularnih kirurga itd

sad idemo na temu...stvarno ne znaš objasniti zašto je covid pass tako važan pri ulasku u prostore u kojima je obavezan??
ajde pitaj Capaka da ti objasni, pa nam prenesi

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović Wed 12 Jan - 12:35

mutava baštarda wrote:
michaellcmacha wrote:najbolje bi bilo da cijepljeni ispostave račun toj neonacističkovakcinističkoj kamarili... to je u osnovi između jednih i drugih pa nek oni to i riješavaju...
Potvrda kojom su dokazivali da su pametni, sad dokazaju da su glupi. Očito se radi o teškoj prevari...

Pa vidiš kako su se zajapurili po temi.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Wed 12 Jan - 12:38

aben wrote: Ako ti mene tiraš da ploćun zdravstveno
nitko te ne tjera na ništa, daj otkaz i radi na crno, plaćaj samo ono kaj želiš...kad se razboliš dobit ćeš račun.
seli u libiju bokte, to je država po tvojoj mjeri, nikakve vlasti, sela se gledaju preko nišana. raj jebote.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović Wed 12 Jan - 12:54

Korona novosti i spoznaje - Page 11 FI14fS8WUAQTEUu?format=jpg&name=medium
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Wed 12 Jan - 12:55

ljubo1212 wrote:
što su svi u europi ludi pa ih onak uvode jel im se da? 
što god vi rekli, činjenica je da covid pass daje određenu, pa i potpunu sigurnost, s vrlo jasnim uvjetom da se ista ne zlorabi nepoštovanjem svih drugih mjera

zašto daje? daje je ovisno o tome imaš li je jer si bolest prebolio, cijepio se ili si negativan na testu (za te slučajeve dobiješ covid putovnicu)
ovo zadnje najpouzdanije, ova prva dva su također "razumno" pouzdana kod širenja zaraze, ali i činjenice da su u slučaju zaraze posljedice manje nego kod necijepljenih, koliko god vi govorili protiv, govorili da se guši znanost, da postoje drugi radovi i slične bedastoće
sad vi možete trubiti koliko hoćete, vaša prava nisu ugrožena, ne morate se cijepiti, dovoljno je testirati se, 
ne znam na što bi jamrali da se kao u austriji uvede pravilo obveznog testiranja za sve, ali našli bi nešto, garant,
sad cvilite da ste diskriminirani, a u drugom slučaju bi hr proglasili naci državom jer bi se mjere redom uvele za sve,
a mjere nam ne rade jer ih ne poštujemo, pravo nam budi...

kakvu sigurnost daje? kažeš, daje je ovisno o tome imaš li je jer si bolest prebolio, cijepio se ili si negativan na testu (za te slučajeve dobiješ covid putovnicu)
to nije davanje sigurnosti, nego informacije jesi li prebolio, cijepio se ili si negativan na testu
ajmo polako...

1/ ako si prebolio
ta bi jedina imala nekog smisla, jer je među novozaraženima definitivno najmanji broj ponovno zaraženih, ali beznačajna je.
Iz HZJZ-a su za N1 izvukli podatke o ljudima koji su se ponovno zarazili.

“U razdoblju od početka pandemije do 13.10.2021. bilo je ukupno 1892 osobe u kojih je utvrđena reinfekcija prema kriterijima PCR pozitivitet nakon najmanje 90 dana poslije inicijalnog PCR pozitiviteta što čini 0.54% oboljelih. To je metodologija koja je korištena i u UK i podaci su nešto viši ali usporedivi”, kažu iz HZJZ-a.
Dodaju i kako se radi o toliko malom broju reinfekcija da prethodno oboljele osobe jednostavno nisu prikazivali u izvješćima jer bi se radilo o pojedinačnim slučajevima.

https://hr.n1info.com/vijesti/objavljeno-koliko-se-ljudi-ponovno-zarazilo-od-pocetka-pandemije/

2/ cijepljen
#cijepisemislinadruge#....ili #cijepisemislinasebe# ...jel to? :^0
to što si cijepljen ne znači ni da se ti nećeš zaraziti, niti da nećeš druge, koja joj je onda svrha?
vidiš i sam koliki je postotak infekcije kod cijepljenih osoba, dakle ta ti potvrda ama baš nikakvu sigurnost ne daje, kako tebi, tako ni onima oko tebe


3/ testiran/negativan
a kakvu bi ti takva potvrda sigurnost mogla dati?  :^0
jedino onu da nisi pozitivan toliko dugo dok ne dođeš u kontakt s bilo kojom osobom, bilo gdje...znači pola sata, ili i manje, nakon što si se testirao, jer već idućeg trenutka možeš pokupiti virus bilo gdje i bilo od koga, obzirom da nikome ne piše na nosu da je negativan/pozitivan u trenutku kontakta.
jedino ako se družiš isključivo s ljudima koji upravo idu s testiranja, s negativnim nalazima u rukama :D

zaključak je da covid potvrde nemaju nikakvog smisla, baš nikakvog.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben Wed 12 Jan - 12:56

ebenica wrote:
aben wrote: Ako ti mene tiraš da ploćun zdravstveno
nitko te ne tjera na ništa, daj otkaz i radi na crno, plaćaj samo ono kaj želiš...kad se razboliš dobit ćeš račun.
seli u libiju bokte, to je država po tvojoj mjeri, nikakve vlasti, sela se gledaju preko nišana. raj jebote.
A ne, ne, ti odseli u libiju, tamo se ne triboš cijepiti.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Wed 12 Jan - 12:59

Eroo wrote:
ljubo1212 wrote:
Noor wrote:
a zašto je covid pass tako važan? što on garantira pri ulasku u prostore u kojima je obavezan??

zašto preskačeš? nemaš odgovor? ok, i to je prihvatljivo, samo reci da ne znaš.

što su svi u europi ludi pa ih onak uvode jel im se da? 
što god vi rekli, činjenica je da covid pass daje određenu, pa i potpunu sigurnost, s vrlo jasnim uvjetom da se ista ne zlorabi nepoštovanjem svih drugih mjera
zašto daje? daje je ovisno o tome imaš li je jer si bolest prebolio, cijepio se ili si negativan na testu (za te slučajeve dobiješ covid putovnicu)
ovo zadnje najpouzdanije, ova prva dva su također "razumno" pouzdana kod širenja zaraze, ali i činjenice da su u slučaju zaraze posljedice manje nego kod necijepljenih, koliko god vi govorili protiv, govorili da se guši znanost, da postoje drugi radovi i slične bedastoće
sad vi možete trubiti koliko hoćete, vaša prava nisu ugrožena, ne morate se cijepiti, dovoljno je testirati se, 
ne znam na što bi jamrali da se kao u austriji uvede pravilo obveznog testiranja za sve, ali našli bi nešto, garant,
sad cvilite da ste diskriminirani, a u drugom slučaju bi hr proglasili naci državom jer bi se mjere redom uvele za sve,
a mjere nam ne rade jer ih ne poštujemo, pravo nam budi...
Rođo, što god ti ovdje argumentirano objašnjavaš sve ode u vjetar...
I nakon tvoga razmnog objašnjenja sutra će, ili već danas, postaviti  isto pitanje.  I tako  u krug.
nije dao ni jedan argument, ali kako bi ti to razumio

dala sam ti ih ja, iako znam da nećeš shvatiti ni to, kao ni ovaj što te lajkao


Last edited by Noor on Wed 12 Jan - 12:59; edited 1 time in total

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Wed 12 Jan - 12:59

aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote: Ako ti mene tiraš da ploćun zdravstveno
nitko te ne tjera na ništa, daj otkaz i radi na crno, plaćaj samo ono kaj želiš...kad se razboliš dobit ćeš račun.
seli u libiju bokte, to je država po tvojoj mjeri, nikakve vlasti, sela se gledaju preko nišana. raj jebote.
A ne, ne, ti odseli u libiju, tamo se ne triboš cijepiti.
ne trebam se niti ovdje :coffee
kak je na državnoj sisi? prefino da bi živio svoj san i radio na crno i bio slobodan k'o ptica? :popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Wed 12 Jan - 13:01

Hektorović wrote:
mutava baštarda wrote:
michaellcmacha wrote:najbolje bi bilo da cijepljeni ispostave račun toj neonacističkovakcinističkoj kamarili... to je u osnovi između jednih i drugih pa nek oni to i riješavaju...
Potvrda kojom su dokazivali da su pametni, sad dokazaju da su glupi. Očito se radi o teškoj prevari...

Pa vidiš kako su se zajapurili po temi.
pjena im ide na usta
samo, jel to zbog bijesa ili od prekomjernog dotakanja vakcinom, to je sad pitanje :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Wed 12 Jan - 13:01

Noor wrote:

zaključak je da covid potvrde nemaju nikakvog smisla, baš nikakvog.
nisi trebala toliko pisat jer je ful jednostavno:
cjepivo štiti od zaraze i širenja= covid potvrda garancija te činjenice i na osnovu toga je izdata i to je garantirala.
cjepivo ne štiti od zaraze i širenja= covid potvrda nema smisla jer ne garantira ono iz prve rečenice.
prosto k'o pasulj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Wed 12 Jan - 13:03

ebenica wrote:
Noor wrote:

zaključak je da covid potvrde nemaju nikakvog smisla, baš nikakvog.
nisi trebala toliko pisat jer je ful jednostavno:
cjepivo štiti od zaraze i širenja= covid potvrda garancija te činjenice i na osnovu toga je izdata i to je garantirala.
cjepivo ne štiti od zaraze i širenja= covid potvrda nema smisla jer ne garantira ono iz prve rečenice.
prosto k'o pasulj.
istina, ali to sam zbog Ljube....Janez to ionako ne vidi

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader Wed 12 Jan - 13:08

epikur37 wrote:Aben će znati, umro sin od Eško trans Petrčane, 45 god, korona


Siguran si da nije od starosti?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Wed 12 Jan - 13:11

Glupkakurac wrote:
epikur37 wrote:Aben će znati, umro sin od Eško trans Petrčane, 45 god, korona


Siguran si da nije od starosti?
ne, od bolesti. bolesti ubijaju, kao gripa npr. koju si ti po vlastitom priznanju par puta prehodao na poslu, među ljudima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader Wed 12 Jan - 13:12

kic wrote:
AssadNaPodmornici wrote:krepaj vise

hej!

Još samo da se riješim galeriste :rasta
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader Wed 12 Jan - 13:12

ebenica wrote:
Glupkakurac wrote:
epikur37 wrote:Aben će znati, umro sin od Eško trans Petrčane, 45 god, korona


Siguran si da nije od starosti?
ne, od bolesti. bolesti ubijaju, kao gripa npr. koju si ti po vlastitom priznanju par puta prehodao na poslu, među ljudima.

Je, bija sam mlad i neodgovoran debil. Sad sam star.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Wed 12 Jan - 13:14

Glupkakurac wrote:
ebenica wrote:
Glupkakurac wrote:


Siguran si da nije od starosti?
ne, od bolesti. bolesti ubijaju, kao gripa npr. koju si ti po vlastitom priznanju par puta prehodao na poslu, među ljudima.

Je, bija sam mlad i neodgovoran debil. Sad sam star.
cijepi se i zaštiti se. budi odgovoran starac. tuđa tijela nisu tvoja briga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Wed 12 Jan - 13:17

Noor wrote:
Eroo wrote:
Noor wrote:
međusobno će se loptati s virusima, bar nećemo mi biti u opasnosti :D
Eto  vidiš, možemo  se mi  veoma lako dogovoriti, samo treba  malo dobre  volje...
-Imaš covid-pass?
-Evo.
-Prođi.
-Nemaš?
I jebiga.... :D
a zašto je covid pass tako važan? što on garantira pri ulasku u prostore u kojima je obavezan??

zašto preskačeš? nemaš odgovor? ok, i to je prihvatljivo, samo reci da ne znaš.



Imam ja ...  :raishand.

Nikaj ne jamči ... ali jebe vas ''slobodnomisleće'' pa nek ga proveravaju na svakom vuglecu.

:star
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 50 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 30 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum