ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović Tue 11 Jan - 2:38


Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović Tue 11 Jan - 2:46

Korona novosti i spoznaje - Page 44 FIwiNuoXMAIqEL6?format=jpg&name=large
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović Tue 11 Jan - 2:48

Hektorović wrote:

Dakle narativ se potpuno mijenja.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović Tue 11 Jan - 3:21

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber Tue 11 Jan - 4:35

Sovak wrote:Vi još ne kužite da Ero igra simultanku s vama?

Dobro ... bute valjda za nekih još četrdesetak stranica postova.
izgleda da je i tebe obuzeleo.

ero trčkara ko srna na snijegu.
koja jebena simultanka?

i tebi se pogoršolao?
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Tue 11 Jan - 6:56

violator wrote:
Venus wrote:Violator, u prenesenom znacenju zelim reci ono sto si i sama nekidan naglasila u onoj prici gdje te nepoznata zena izgrlila. Nije nikom lako u ovoj situaciji, ni lijecnicima ni pacijentima.

Kolaci su sinonim za ljubaznu gestu, bio je Badnjak, napravila bi to opet, takva sam.

Laku noc.


Citaj ono sto sam opisala i na sto je Brend odgovarao. Hvala, molim. Ti slobodno nosi kolace, preneseno ili doslovno.

Pročitala sam tvoj i Brendov opis i žao mi je da ste nezadovoljni. Kužim da ordinacije opće prakse izbjegavaju direktne kontakte sa pacijentima zbog covida, po direktivi.

Moj princip je jednostavan: ne svađam se po ordinacijama niti mislim dizat hajku na potplaćenu raju. Do svoje dr mogu, ako mi je hitno. 

Ako nemam povjerenja u dr, promijenim ordinaciju i bok. 

Ponudila bi ti kolače, al'bi ti se diga cukar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Tue 11 Jan - 7:09

Gnječ wrote:
Venus wrote:
Gnječ wrote:

ma kakva posebna situacija u kurac. ovi liječnici i liječnice kod mene se prešetavaju sa čikarom kave u ruci po praznim hodnicima iz jedne ordinacije u drugu. vidio na svoje oči. za se naručiti moraš proći kroz glogovo trnje a za dobiti ih na telefon moram zvati po 60 i više puta iz dana u dan i onda možda ubodem. i onda kad ih dobijem sav razjaren bijesan krenem ih pičkarati a sestra mi veli: a šta hoćeš? pa vidiš da si nas dobio.

da, ali nakon 3-4 i više dana nonstop poziva. a u pizdu materinu


Skužila sam i ja da od telefona slaba vajda, pa sam je pitala e-mail, dala mi žena bokte privatnu adresu. 

Jedan Badnjak, ima tome godina, su ona i sestra radile i ja im donijela kolače. Ona ne može zaboravit tu malu gestu. Drugo, zna da se ja ne javljam sve dok mi se glava ne kotura po cesti od muke. Nisam dosadnjakovićka koja joj visi po ordinaciji, ne zlorabim bolovanja. Ima bome svakakvih pacijenata. 

Ukratko, stvorile smo jedan odnos povjerenja. To ti je ko sa susjedom, nemoj sa susjedom bit u loše, pobogu, nije mudro, pozdravi, pitaj za zdravlje.

Dakle, ne pičkaraj doturicu i sestru nego im nosi kolače, budi umiljat i bit će ti dobro. Al' prvo promijeni ordinaciju, ako možeš.

ma koji crni kolači? ne pada mi na pamet im nositi kolače ni išta drugo. jebote, oni na meni zarađuju a ja da im još nosim mito da bi radili ono što im piše u opisu radnog mjesta. postoji automatska sekretarica na primjer. nikad čuli zza taj izum i uređaj? ako nemaš vremena dignuti jebenu slušalicu i odgovoriti na poziv aktiviraj automatsku sekretaricu da pacijenti mogu ostaviti glasovnu poruku pa kasnije preslušaš. imam ja i broj privatnog mobitela od medicinske sestre ali ga ne želim koristiti jedino možda da se nalazim u životnoj opasnosti ali i onda koji će mi kurac kad bi i tako morao zvati 112 i hitnu.

dakle, jebem im rvacku mater i oca turčina. i kad me vide padnu im roletne jer su se uvjerili na vlastite uši koliko znam biti grub, vulgaran i neugodan kad popizdim.

evo pa čitaj:

smanjiti broj dolazaka u ordinacije i obavljati samo hitne i neodgodive preglede prema individualnoj stručnoj procjeni.

pa se ti nadaj nekom pregledu. kako da ne primiti će te nikada.

Upute liječnicima opće prakse i specijalistima izvan bolnica

https://www.koronavirus.hr/upute-lijecnicima-opce-prakse-i-specijalistima-izvan-bolnica/237

Jesu li dobili takvu direktivu? Jesu. E pa onda treba najašiti onog ko im je takvu direktivu dao.

E baš su te pravo uznemirili kolači kao sredstvo božićne korupcije, srcati. Rekla sam svoje iskustvo, a ono se temelji na tome da pacijent treba imati povjerenja u doktora. Ili mijenjati ordinaciju jer je bezveze ići na pregled nekom za koga misliš da je lijeni neetični uhljeb. U startu ćorak od odnosa. 

A ako hoćeš baš dubinski, tu smo di smo kao planet majmuna isključivo zato jer smo zaigrani sa svojim igračkama pa smo "zaboravili" da kao vrsta imamo sposobnost samoiscjeljenja. Ako ne vjerujem u sebe, nijedan doktor na svijetu mi ne može pomoći, osim da mi bude birokratski ćata koji mi isprinta kartu tipa doznake koju moram poslat firmi. Ja sam takva da kod doktora idem sa znanjem što sam ja zajebala, način života koji sam odabrala koji me doveo do toga da im uopće trebam doć po doznaku. Nije mi i nikad mi neće bit drugi kriv za moja sranja i pažljivo slušam njihove savjete i odabirem ono što mislim da je dobro za mene. Računam unaprijed da je sustav birokratski, spor i sjeban, tome se jednostavno prilagodim. Nisam revolucionar koji pičkara po ordinacijama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Tue 11 Jan - 7:14

Hektorović wrote:
Hektorović wrote:

Dakle narativ se potpuno mijenja.


Ovdje je ključ cijele priče, koji trubim od početka. Sjebani imunitet i korona su jako loša kombinacija.

I umjesto da pričamo o tome kako da budemo zdraviji, mi pričamo o bolestima i razmatramo gantograme uz alkohol, a sustav nam prodaje brnjice i uvaljuje cjepivo kao uvjet da negdje uđemo.

I treba nam tako kad smo glupi i razjedinjeni.

Idem delat u truli kapitalizam, jer od trućanja mi slaba vajda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Tue 11 Jan - 7:39

Venus wrote:I umjesto da pričamo o tome kako da budemo zdraviji, mi pričamo o bolestima i razmatramo gantograme uz alkohol, a sustav nam prodaje brnjice i uvaljuje cjepivo kao uvjet da negdje uđemo.

I treba nam tako kad smo glupi i razjedinjeni.

Idem delat u truli kapitalizam, jer od trućanja mi slaba vajda.

Evo nama rješenja za epidemiju, započnimo  priču kako biti  zdraviji  umjesto što pričamo o koroni.
-Proleteri svih zemalja ujedinite  se!
-Dolje brnjice! 
-Doljeeee...
-Nećemo gantograme!
-Nećemoooo...

:D
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber Tue 11 Jan - 8:10

Eroo wrote:
Venus wrote:I umjesto da pričamo o tome kako da budemo zdraviji, mi pričamo o bolestima i razmatramo gantograme uz alkohol, a sustav nam prodaje brnjice i uvaljuje cjepivo kao uvjet da negdje uđemo.

I treba nam tako kad smo glupi i razjedinjeni.

Idem delat u truli kapitalizam, jer od trućanja mi slaba vajda.

Evo nama rješenja za epidemiju, započnimo  priču kako biti  zdraviji  umjesto što pričamo o koroni.
-Proleteri svih zemalja ujedinite  se!
-Dolje brnjice! 
-Doljeeee...
-Nećemo gantograme!
-Nećemoooo...

:D
debil
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 Tue 11 Jan - 8:11

Sovak wrote:Vi još ne kužite da Ero igra simultanku s vama?

Dobro ... bute valjda za nekih još četrdesetak stranica postova.


Al mora se priznati da starina ima znanja i strpljenja.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber Tue 11 Jan - 8:14

Venus wrote:
Hektorović wrote:
Hektorović wrote:

Dakle narativ se potpuno mijenja.


Ovdje je ključ cijele priče, koji trubim od početka. Sjebani imunitet i korona su jako loša kombinacija.

I umjesto da pričamo o tome kako da budemo zdraviji, mi pričamo o bolestima i razmatramo gantograme uz alkohol, a sustav nam prodaje brnjice i uvaljuje cjepivo kao uvjet da negdje uđemo.

I treba nam tako kad smo glupi i razjedinjeni.

Idem delat u truli kapitalizam, jer od trućanja mi slaba vajda.
experiment je taj da se utvrdi koliko se može ljude strpati u kućni zatvor i prislilt na nešto.
živimo u doba interneta i dobar dio se pomirio sa zatvorom.
pitanje je u što je uvod cijeli ovaj experiment.
koji je daljni cilj?

vidimo ovdje da neki ispoljavaju svoje naci težnje.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser Tue 11 Jan - 8:14

epikur37 wrote:
Sovak wrote:Vi još ne kužite da Ero igra simultanku s vama?

Dobro ... bute valjda za nekih još četrdesetak stranica postova.


Al mora se priznati da starina ima znanja i strpljenja.
U svakom slucaju, steta sto je na pogresnoj strani  :D Al je tvrdoglav ko jarac i sve lagano izbaci iz takta, ne sve ali veliku vecinu  :^0
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber Tue 11 Jan - 8:16

epikur37 wrote:
Sovak wrote:Vi još ne kužite da Ero igra simultanku s vama?

Dobro ... bute valjda za nekih još četrdesetak stranica postova.


Al mora se priznati da starina ima znanja i strpljenja.
mora se priznat da je neuk i glup.
ovdje je po partijskoj direktivi.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Tue 11 Jan - 8:21

Venus wrote:
violator wrote:
Venus wrote:Violator, u prenesenom znacenju zelim reci ono sto si i sama nekidan naglasila u onoj prici gdje te nepoznata zena izgrlila. Nije nikom lako u ovoj situaciji, ni lijecnicima ni pacijentima.

Kolaci su sinonim za ljubaznu gestu, bio je Badnjak, napravila bi to opet, takva sam.

Laku noc.





Citaj ono sto sam opisala i na sto je Brend odgovarao. Hvala, molim. Ti slobodno nosi kolace, preneseno ili doslovno.

Pročitala sam tvoj i Brendov opis i žao mi je da ste nezadovoljni. Kužim da ordinacije opće prakse izbjegavaju direktne kontakte sa pacijentima zbog covida, po direktivi.

Moj princip je jednostavan: ne svađam se po ordinacijama niti mislim dizat hajku na potplaćenu raju. Do svoje dr mogu, ako mi je hitno. 

Ako nemam povjerenja u dr, promijenim ordinaciju i bok. 

Ponudila bi ti kolače, al'bi ti se diga cukar.


Venus, jedno je ponasati se oprezno i izbjegavati nepotrebne kontakte uslijed divljanja virusa, ali posve je nesto drugo iskoristavati situaciju za vlastiti nerad. Dvije godine suosjecajno zanemarujem/o zdravstvene probleme, prihvacam/o odgodu pregleda, nejavljanja na tel., kasnjenja na odgovore mailom, pristajanja na termine koje lupaju jer... razlozi. No to je povjerenje potpuno izblijedilo onog trenutka kad sam se uvjerila da lazu, manipuliraju i izbjegavaju pruzati usluge vlastitim pacijentima. A to je trenutak kad ti sestra "place" na telefon po n-ti put kako imaju mnooogo posla, a ti iznerviran ponovnim odbijanjem, odes do te ambulante jer ti je izuzetno blizu i ugledas da nema nikog. Ni ispred, ni unutar cekaonice. A sestra i dr. sviraju da ne velim cime... Onda pocnes redovito provjeravati koliko cesto muljaju da su jaaako zauzete i ustanovis da je to vrlo cesto...

Pa razgovaras s ljudima drugih lijecnica i ispricaju ti njihove price..  pa razgovaras s med. osobljem na Hitnoj pa ti i oni vele koliko lijecnici opce medicine - ne rade, ne zbog direktive, vec zbog vlastite komocije pa onda puknes kad netko tvoj u bolovima ne moze do dr. jer opet "imaju posla". Mig-mig.

Kolaci su bili dvije godine. Sad je vrijeme za koprivu po dupetu. Ja uvijek mogu otici, ali kako time pomazem onima koji to ne mogu uciniti?

I nemoj mi s tom shemom brizni su, potplaceni, a vi neandertalci, zivina jer cu ti te kolace razmazat' po licu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben Tue 11 Jan - 8:27

violator wrote:
Venus wrote:
violator wrote:





Citaj ono sto sam opisala i na sto je Brend odgovarao. Hvala, molim. Ti slobodno nosi kolace, preneseno ili doslovno.

Pročitala sam tvoj i Brendov opis i žao mi je da ste nezadovoljni. Kužim da ordinacije opće prakse izbjegavaju direktne kontakte sa pacijentima zbog covida, po direktivi.

Moj princip je jednostavan: ne svađam se po ordinacijama niti mislim dizat hajku na potplaćenu raju. Do svoje dr mogu, ako mi je hitno. 

Ako nemam povjerenja u dr, promijenim ordinaciju i bok. 

Ponudila bi ti kolače, al'bi ti se diga cukar.


Venus, jedno je ponasati se oprezno i izbjegavati nepotrebne kontakte uslijed divljanja virusa, ali posve je nesto drugo iskoristavati situaciju za vlastiti nerad. Dvije godine suosjecajno zanemarujem/o zdravstvene probleme, prihvacam/o odgodu pregleda, nejavljanja na tel., kasnjenja na odgovore mailom, pristajanja na termine koje lupaju jer... razlozi. No to je povjerenje potpuno izblijedilo onog trenutka kad sam se uvjerila da lazu, manipuliraju i izbjegavaju pruzati usluge vlastitim pacijentima. A to je trenutak kad ti sestra "place" na telefon po n-ti put kako imaju mnooogo posla, a ti iznerviran ponovnim odbijanjem, odes do te ambulante jer ti je izuzetno blizu i ugledas da nema nikog. Ni ispred, ni unutar cekaonice. A sestra i dr. sviraju da ne velim cime... Onda pocnes redovito provjeravati koliko cesto muljaju da su jaaako zauzete i ustanovis da je to vrlo cesto...

Pa razgovaras s ljudima drugih lijecnica i ispricaju ti njihove price..  pa razgovaras s med. osobljem na Hitnoj pa ti i oni vele koliko lijecnici opce medicine - ne rade, ne zbog direktive, vec zbog vlastite komocije pa onda puknes kad netko tvoj u bolovima ne moze do dr. jer opet "imaju posla". Mig-mig.

Kolaci su bili dvije godine. Sad je vrijeme za koprivu po dupetu. Ja uvijek mogu otici, ali kako time pomazem onima koji to ne mogu uciniti?

I nemoj mi s tom shemom brizni su, potplaceni, a vi neandertalci, zivina jer cu ti te kolace razmazat' po licu.
Uhljebi ne rodu, ti podržavaš uhljebizam, ti si uzrok zoč ne moreš do doktora.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 Tue 11 Jan - 8:31

Gnječ wrote:
Hektorović wrote:
Gnječ wrote:da probam staviti video specijalno za Eru turčina, Epikura turčina i Ljubomira kajgod


dakle 3 doze sa boosterom pružaju "razumnu" zaštitu od hospitalizacije i smrti, i "manju zaštitu" od same infekcije.

A računajmo da je Omicron sam po sebi znatno manje smrtonosan od prijašnjih varijanti, pa se to sad preslikava i na vaxirane sa boosterom.

Da ne govorimo koliko ovo ruši bilo kakvu logiku COVID potvrda koje se oslanjaju na vax.

tragična vijest za eru. ne znam kako će on primiti to razumno i pokušati pretočiti u % što to znači da vakcina pruža razumnu zaštitu, koliko  je to razumno u % ? a čujem po glasu da se Bourla malo usro ali i dalje sere o verziji 1.1 pošto je mRNA biološki software očekuje se još puno verzija vakcine v1.1, v1.2 v1.3 itd.
kad upgrejdaju software na v2.0 reći će: deploy the weapon.

a ove kovidnice su totalni promašaj kao i sve ostale mjere i mjerice i treba ih ukinuti odmah.
što bi tu trebalo biti tragično? booster je već dugo neizostavna opcija onima koji nisu preboljeli covid, tu se slažu i bakić i lauc
vjerujem da će lik još koji puta objašnjavat što je rekao, i što je razumna zaštita, i sigurno nije mislio da booster treba nekome tko se upravo cijepio prvom dozom, jer oni kojima se obraća su već pred trećom dozom,
o omicronu ne znamo sve da možemo reći ne treba, bar kod hospitalizacije
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 Tue 11 Jan - 8:34

veber wrote:
epikur37 wrote:
Sovak wrote:Vi još ne kužite da Ero igra simultanku s vama?

Dobro ... bute valjda za nekih još četrdesetak stranica postova.


Al mora se priznati da starina ima znanja i strpljenja.
mora se priznat da je neuk i glup.
ovdje je po partijskoj direktivi.
mora se priznati da ste opterećeni njime više nego temom,
toliko da mu se čoporativno tuče po obitelji, izravno mu se želi umiranje, 
najbolje je kad on nešto na to kaže, gnječo ga proziva za huškanje
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Tue 11 Jan - 8:41

Down under... 



Korona novosti i spoznaje - Page 44 Fivif610

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Tue 11 Jan - 8:43

aben wrote:
violator wrote:
Venus wrote:

Pročitala sam tvoj i Brendov opis i žao mi je da ste nezadovoljni. Kužim da ordinacije opće prakse izbjegavaju direktne kontakte sa pacijentima zbog covida, po direktivi.

Moj princip je jednostavan: ne svađam se po ordinacijama niti mislim dizat hajku na potplaćenu raju. Do svoje dr mogu, ako mi je hitno. 

Ako nemam povjerenja u dr, promijenim ordinaciju i bok. 

Ponudila bi ti kolače, al'bi ti se diga cukar.


Venus, jedno je ponasati se oprezno i izbjegavati nepotrebne kontakte uslijed divljanja virusa, ali posve je nesto drugo iskoristavati situaciju za vlastiti nerad. Dvije godine suosjecajno zanemarujem/o zdravstvene probleme, prihvacam/o odgodu pregleda, nejavljanja na tel., kasnjenja na odgovore mailom, pristajanja na termine koje lupaju jer... razlozi. No to je povjerenje potpuno izblijedilo onog trenutka kad sam se uvjerila da lazu, manipuliraju i izbjegavaju pruzati usluge vlastitim pacijentima. A to je trenutak kad ti sestra "place" na telefon po n-ti put kako imaju mnooogo posla, a ti iznerviran ponovnim odbijanjem, odes do te ambulante jer ti je izuzetno blizu i ugledas da nema nikog. Ni ispred, ni unutar cekaonice. A sestra i dr. sviraju da ne velim cime... Onda pocnes redovito provjeravati koliko cesto muljaju da su jaaako zauzete i ustanovis da je to vrlo cesto...

Pa razgovaras s ljudima drugih lijecnica i ispricaju ti njihove price..  pa razgovaras s med. osobljem na Hitnoj pa ti i oni vele koliko lijecnici opce medicine - ne rade, ne zbog direktive, vec zbog vlastite komocije pa onda puknes kad netko tvoj u bolovima ne moze do dr. jer opet "imaju posla". Mig-mig.

Kolaci su bili dvije godine. Sad je vrijeme za koprivu po dupetu. Ja uvijek mogu otici, ali kako time pomazem onima koji to ne mogu uciniti?

I nemoj mi s tom shemom brizni su, potplaceni, a vi neandertalci, zivina jer cu ti te kolace razmazat' po licu.
Uhljebi ne rodu, ti podržavaš uhljebizam, ti si uzrok zoč ne moreš do doktora.

Ja i dalje podrzavam soc. osvijestenu drzavu sa socijalno osvijestenim ljudima. Problem je sto umjesto ljudi, imamo previse goblina poput tebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Tue 11 Jan - 8:44

violator wrote:
Venus wrote:
violator wrote:





Citaj ono sto sam opisala i na sto je Brend odgovarao. Hvala, molim. Ti slobodno nosi kolace, preneseno ili doslovno.

Pročitala sam tvoj i Brendov opis i žao mi je da ste nezadovoljni. Kužim da ordinacije opće prakse izbjegavaju direktne kontakte sa pacijentima zbog covida, po direktivi.

Moj princip je jednostavan: ne svađam se po ordinacijama niti mislim dizat hajku na potplaćenu raju. Do svoje dr mogu, ako mi je hitno. 

Ako nemam povjerenja u dr, promijenim ordinaciju i bok. 

Ponudila bi ti kolače, al'bi ti se diga cukar.


Venus, jedno je ponasati se oprezno i izbjegavati nepotrebne kontakte uslijed divljanja virusa, ali posve je nesto drugo iskoristavati situaciju za vlastiti nerad. Dvije godine suosjecajno zanemarujem/o zdravstvene probleme, prihvacam/o odgodu pregleda, nejavljanja na tel., kasnjenja na odgovore mailom, pristajanja na termine koje lupaju jer... razlozi. No to je povjerenje potpuno izblijedilo onog trenutka kad sam se uvjerila da lazu, manipuliraju i izbjegavaju pruzati usluge vlastitim pacijentima. A to je trenutak kad ti sestra "place" na telefon po n-ti put kako imaju mnooogo posla, a ti iznerviran ponovnim odbijanjem, odes do te ambulante jer ti je izuzetno blizu i ugledas da nema nikog. Ni ispred, ni unutar cekaonice. A sestra i dr. sviraju da ne velim cime... Onda pocnes redovito provjeravati koliko cesto muljaju da su jaaako zauzete i ustanovis da je to vrlo cesto...

Pa razgovaras s ljudima drugih lijecnica i ispricaju ti njihove price..  pa razgovaras s med. osobljem na Hitnoj pa ti i oni vele koliko lijecnici opce medicine - ne rade, ne zbog direktive, vec zbog vlastite komocije pa onda puknes kad netko tvoj u bolovima ne moze do dr. jer opet "imaju posla". Mig-mig.

Kolaci su bili dvije godine. Sad je vrijeme za koprivu po dupetu. Ja uvijek mogu otici, ali kako time pomazem onima koji to ne mogu uciniti?

I nemoj mi s tom shemom brizni su, potplaceni, a vi neandertalci, zivina jer cu ti te kolace razmazat' po licu.

Možeš pročitat još jednom ono  pismo liječnika iz vovid bolnice u Izoli.
Sveje rekao o  ne/empatiji do onih  koji nisu cijepljeni, a dođu se liječiti u njegov covid-odjel.
Koji  kurac uopće koriste medicinu?  Koji kurac  misle  da imaju pravo neodgovorno  širiti zarazu?
I liječnici su krvavi ispod  kože, imaju svojeo  bitelji;  djecu,  mamu i ćaću, dida  i baku...
I oniimaju pravo štititi svoje zdravlje i zdravlje  svojih ukućana, a kako?
Upitajte se kako je njima, koji se svaki dan susreću s  50% onih  koj  ne vjeruju  u struku?
Znam  da imaju spisak cijepljenih svojih pacijenata, a ostalisunecijepljeni.
Prestanite raspravljati o učinkovitosti cjepiva,jer nemate/nemamo to znanje.
30 gosina  samn  euspješno  "liječio" ulcus duodenum i na kraju sam ga ipak izliječiouspješno.
Vjerovao sam  da  znanost čini ono  što u određenom trenutku zna i može.
Istoi  tako vjerujem  daznanost  čini sve  što zna  imože i kad  je upitanju ova epidemija.
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 44 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum