ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 9/1/2022, 20:22

Eroo wrote:

SRĐAN LUKIĆ, beogradski pulmolog koji živi i radi u Izoli u Sloveniji, opisao je svoje iskustvo iz bolnice i poslao poruku svim antivakserima.
Ovaj pulmolog ima ženu i djecu, ima i svoga ćaću i mater, dida i baku.
Kao lijčnik covid blesnika svakodnevno riskira svoje zdravlje,  kao i zdravlje svoje obitelji. 
Svio smo mi krvavi pod kožom i u jednom trenutku kažeš šta je meni ovo trebalo...
Ito sve zbog ograničenih   i uvrnutih umova.                    ..

Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 9/1/2022, 20:27

veber wrote:
Eroo wrote:"Kada jednog dana zbog svoje gluposti zaglavite u bolnici, a to će se dogoditi, liječit ćemo vas po svim protokolima, ali ne očekujte ni zrnce empatije jer to nećete dobiti. Bit ćemo poslovično uljudni, ali znajte da iza toga preziremo svaku vijugu vašeg štetočinskog mozga. Doviđenja”, napisao je liječnik.

Pitanje je hoće li to  osiguravajući zavodi  plaćati. 
Ponašat će se slično  kao u slučaju kod automobilskog osiguranja.
Voziš li pijan i doživiš nesreću  najeba si kao žuti.
tebe treba zatući jer pušiš, piješ, po cijele dane visiš na forumu.
ne krećeš se 
opterećuješ zdravstveni sustav svojim nezdravim životom.

s obzirom na alkoholizam i pušenje prilikom srčanog ili moždanog treba ti uskratiti medicinsku skrb.
da si prošetao koliko si pisao nakon povratka iz bolnice smanjio bi pritisak na zdravstvo.

ovako će te opet klepiti i bit ćeš teret zdravstvu i djeci.

#mislinasebe
šetnja je jedna od najzdravijih fizičkih aktivnosti. 
da je od onih 30sati koliko je spamao na forumu, evo i danas je već 13h, da je samo 5% vremena proveo u šetnji, a 95% vremena nastavio spamati, poboljšao bi svoje zdravstveno stanje čudo.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 9/1/2022, 20:27

Eroo wrote:
Eroo wrote:

SRĐAN LUKIĆ, beogradski pulmolog koji živi i radi u Izoli u Sloveniji, opisao je svoje iskustvo iz bolnice i poslao poruku svim antivakserima.
Ovaj pulmolog ima ženu i djecu, ima i svoga ćaću i mater, dida i baku.
Kao lijčnik covid blesnika svakodnevno riskira svoje zdravlje,  kao i zdravlje svoje obitelji. 
Svio smo mi krvavi pod kožom i u jednom trenutku kažeš šta je meni ovo trebalo...
Ito sve zbog ograničenih   i uvrnutih umova.                    ..
zašto pušiš i ločeš u pol tri po noći?
zašto opterećuješ zdravstvo?
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 9/1/2022, 20:28

Gnječ wrote:
AssadNaPodmornici wrote:luđak je još aktivan.. cijeli dan na forumu

još se prošle godine zakleo da neće stati dok ne uništi sve forumske antivaksere.
Uništit će oni  sami  sebe...  Oni su sami sebi najveći  neprijatelji.
Da sam liječnik ovim na forumu  bih dao ivermectin i poslao kući.Liječigliste, kad već  hoćeš... :D
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 9/1/2022, 20:29

AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
Eroo wrote:"Kada jednog dana zbog svoje gluposti zaglavite u bolnici, a to će se dogoditi, liječit ćemo vas po svim protokolima, ali ne očekujte ni zrnce empatije jer to nećete dobiti. Bit ćemo poslovično uljudni, ali znajte da iza toga preziremo svaku vijugu vašeg štetočinskog mozga. Doviđenja”, napisao je liječnik.

Pitanje je hoće li to  osiguravajući zavodi  plaćati. 
Ponašat će se slično  kao u slučaju kod automobilskog osiguranja.
Voziš li pijan i doživiš nesreću  najeba si kao žuti.
tebe treba zatući jer pušiš, piješ, po cijele dane visiš na forumu.
ne krećeš se 
opterećuješ zdravstveni sustav svojim nezdravim životom.

s obzirom na alkoholizam i pušenje prilikom srčanog ili moždanog treba ti uskratiti medicinsku skrb.
da si prošetao koliko si pisao nakon povratka iz bolnice smanjio bi pritisak na zdravstvo.

ovako će te opet klepiti i bit ćeš teret zdravstvu i djeci.

#mislinasebe
šetnja je jedna od najzdravijih fizičkih aktivnosti. 
da je od onih 30sati koliko je spamao na forumu, evo i danas je već 13h, da je samo 5% vremena proveo u šetnji, a 95% vremena nastavio spamati, poboljšao bi svoje zdravstveno stanje čudo.
kreten može voziti bicikl.
nitko ga ne tjera da vozi kao ja, 9km dnevno je kao tri km hodanja.
sebi bi učinio uslugu.
a i nama da ga barem vuru ne vidimo.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 9/1/2022, 20:31

Eroo wrote:
Eroo wrote:

SRĐAN LUKIĆ, beogradski pulmolog koji živi i radi u Izoli u Sloveniji, opisao je svoje iskustvo iz bolnice i poslao poruku svim antivakserima.
Ovaj pulmolog ima ženu i djecu, ima i svoga ćaću i mater, dida i baku.
Kao lijčnik covid blesnika svakodnevno riskira svoje zdravlje,  kao i zdravlje svoje obitelji. 
Svio smo mi krvavi pod kožom i u jednom trenutku kažeš šta je meni ovo trebalo...
Ito sve zbog ograničenih   i uvrnutih umova.                    ..

to mu je struka. mogao je izabrati posao koji je manje riskantan za njega, ženu, djecu, ćaću i mater, dida i baku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 9/1/2022, 20:33

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
AssadNaPodmornici wrote:luđak je još aktivan.. cijeli dan na forumu

još se prošle godine zakleo da neće stati dok ne uništi sve forumske antivaksere.
Uništit će oni  sami  sebe...  Oni su sami sebi najveći  neprijatelji.
Da sam liječnik ovim na forumu  bih dao ivermectin i poslao kući.Liječigliste, kad već  hoćeš... :D
da si liječnik zar ne bi sebe poslao na odvikavanje od alkohola i cigareta?
propisao uredan život?

kao liječnik zar ne bi uvidio da visiti po cijele dane na forumu bez fizičke aktivnosti vodi u srčani ili moždani.

jedvah si preživio kombinaciju kovid/srčani i dalje nastavljaš s nezdravim životom.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 9/1/2022, 20:33

AssadNaPodmornici wrote:šetnja je jedna od najzdravijih fizičkih aktivnosti. 
da je od onih 30sati koliko je spamao na forumu, evo i danas je već 13h, da je samo 5% vremena proveo u šetnji, a 95% vremena nastavio spamati, poboljšao bi svoje zdravstveno stanje čudo.
Nikad zdraviji, posebno u'glavu, za razliku  od tebe.
Ja sam se (i svoje) financijski osigurao za cijeli život, a što ćeš ti?
Ovisiš  o meni, hoću li ti doći ili neću....
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 9/1/2022, 20:37

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Eroo wrote:

SRĐAN LUKIĆ, beogradski pulmolog koji živi i radi u Izoli u Sloveniji, opisao je svoje iskustvo iz bolnice i poslao poruku svim antivakserima.
Ovaj pulmolog ima ženu i djecu, ima i svoga ćaću i mater, dida i baku.
Kao lijčnik covid blesnika svakodnevno riskira svoje zdravlje,  kao i zdravlje svoje obitelji. 
Svio smo mi krvavi pod kožom i u jednom trenutku kažeš šta je meni ovo trebalo...
Ito sve zbog ograničenih   i uvrnutih umova.                    ..

to mu je struka. mogao je izabrati posao koji je manje riskantan za njega, ženu, djecu, ćaću i mater, dida i baku.
Može   otići u Italiju,  Švicarsku ili  UK,na primjer,  di su 90% procijepljeni.
Da sam liječnik s veseljem bih liječio  te ljude.
Ovaj liječnik je beograđanin  u  slovenskoj Izoli..svjetski čovjek i stručnjak.
Znam točno zašto se preselio u Sloveniju. Nije bio  samo novac u  pitanju, 
mada je  i to.
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 9/1/2022, 20:42

Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:šetnja je jedna od najzdravijih fizičkih aktivnosti. 
da je od onih 30sati koliko je spamao na forumu, evo i danas je već 13h, da je samo 5% vremena proveo u šetnji, a 95% vremena nastavio spamati, poboljšao bi svoje zdravstveno stanje čudo.
Nikad zdraviji, posebno u'glavu, za razliku  od tebe.
Ja sam se (i svoje) financijski osigurao za cijeli život, a što ćeš ti?
Ovisiš  o meni, hoću li ti doći ili neću....
prije mjesec dana si visio na niti.
sada si kao "zdrav"

jebote lažeš permanentno.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 9/1/2022, 20:42

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Ovaj pulmolog ima ženu i djecu, ima i svoga ćaću i mater, dida i baku.
Kao lijčnik covid blesnika svakodnevno riskira svoje zdravlje,  kao i zdravlje svoje obitelji. 
Svio smo mi krvavi pod kožom i u jednom trenutku kažeš šta je meni ovo trebalo...
Ito sve zbog ograničenih   i uvrnutih umova.                    ..

to mu je struka. mogao je izabrati posao koji je manje riskantan za njega, ženu, djecu, ćaću i mater, dida i baku.
Može   otići u Italiju,  Švicarsku ili  UK,na primjer,  di su 90% procijepljeni.
Da sam liječnik s veseljem bih liječio  te ljude.
Ovaj liječnik je beograđanin  u  slovenskoj Izoli..svjetski čovjek i stručnjak.
Znam točno zašto se preselio u Sloveniju. Nije bio  samo novac u  pitanju, 
mada je  i to.

dobro da nije došao u rvacku...antivakseri i ustaše. lik bi dobio slom živaca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 9/1/2022, 20:53

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:

to mu je struka. mogao je izabrati posao koji je manje riskantan za njega, ženu, djecu, ćaću i mater, dida i baku.
Može   otići u Italiju,  Švicarsku ili  UK,na primjer,  di su 90% procijepljeni.
Da sam liječnik s veseljem bih liječio  te ljude.
Ovaj liječnik je beograđanin  u  slovenskoj Izoli..svjetski čovjek i stručnjak.
Znam točno zašto se preselio u Sloveniju. Nije bio  samo novac u  pitanju, 
mada je  i to.

dobro da nije došao u rvacku...antivakseri i ustaše. lik bi dobio slom živaca.

Pa dobro,  barem   ove psihiće s foruma  ne bi liječio. :D
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. 9/1/2022, 20:57

Eroo wrote:
Eroo wrote:

SRĐAN LUKIĆ, beogradski pulmolog koji živi i radi u Izoli u Sloveniji, opisao je svoje iskustvo iz bolnice i poslao poruku svim antivakserima.
Ovaj pulmolog ima ženu i djecu, ima i svoga ćaću i mater, dida i baku.
Kao lijčnik covid blesnika svakodnevno riskira svoje zdravlje,  kao i zdravlje svoje obitelji. 
Svio smo mi krvavi pod kožom i u jednom trenutku kažeš šta je meni ovo trebalo...
Ito sve zbog ograničenih   i uvrnutih umova.                    ..
To je takav posao...
Imali su i first respondersi u černobilu obitelji, roditelje...
I svejedno su otišli u sigurnu smrt da spriječe još veće posljedice katastrofe, jer im je to bio posao i dužnost...
Imali su i hrvatski branitelji '91. obitelji i roditelje dok su išli u izglednu smrt i pogibelj, 'domoljube', dok si ti u tuđini 'radio velike projekte', 'domoljube'...
Zato se bolje pokrij ušima skupa s tom pičkicom od 'doktora' koji je cijepljen 4 puta te ima svu potrebnu zaštitnu opremu za obavljati posao koji je sam izabrao i za koji ga plaćaju i 'ograničeni i uvrnuti umovi, 'domoljube' iz podruma...
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

michaellcmacha and Noor like this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 9/1/2022, 21:03

T. wrote:
Eroo wrote:
Eroo wrote:

SRĐAN LUKIĆ, beogradski pulmolog koji živi i radi u Izoli u Sloveniji, opisao je svoje iskustvo iz bolnice i poslao poruku svim antivakserima.
Ovaj pulmolog ima ženu i djecu, ima i svoga ćaću i mater, dida i baku.
Kao lijčnik covid blesnika svakodnevno riskira svoje zdravlje,  kao i zdravlje svoje obitelji. 
Svio smo mi krvavi pod kožom i u jednom trenutku kažeš šta je meni ovo trebalo...
Ito sve zbog ograničenih   i uvrnutih umova.                    ..
To je takav posao...
Imali su i first respondersi u černobilu obitelji, roditelje...
I svejedno su otišli u sigurnu smrt da spriječe još veće posljedice katastrofe, jer im je to bio posao i dužnost...
Imali su i hrvatski branitelji '91. obitelji i roditelje dok su išli u izglednu smrt i pogibelj, 'domoljube', dok si ti u tuđini 'radio velike projekte', 'domoljube'...
Zato se bolje pokrij ušima skupa s tom pičkicom od 'doktora' koji je cijepljen 4 puta te ima svu potrebnu zaštitnu opremu za obavljati posao koji je sam izabrao i za koji ga plaćaju i 'ograničeni i uvrnuti umovi, 'domoljube' iz podruma...

Možeš  ugroziti sebe (suicid), ali ne i  svoje  bližnje, domoljube.
Ne možeš poželiti(Yoda) da svi oko  tebe pocrkaju,  jer to nije domoljublje.
Kao da ne govorimo istim jezikom...
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by pokerjocker 9/1/2022, 21:09

odi gledaj film s godpođom, posveti i njoj malo vremena. pusti ova sranja....
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 9/1/2022, 21:10

Eroo wrote:
T. wrote:
Eroo wrote:
Ovaj pulmolog ima ženu i djecu, ima i svoga ćaću i mater, dida i baku.
Kao lijčnik covid blesnika svakodnevno riskira svoje zdravlje,  kao i zdravlje svoje obitelji. 
Svio smo mi krvavi pod kožom i u jednom trenutku kažeš šta je meni ovo trebalo...
Ito sve zbog ograničenih   i uvrnutih umova.                    ..
To je takav posao...
Imali su i first respondersi u černobilu obitelji, roditelje...
I svejedno su otišli u sigurnu smrt da spriječe još veće posljedice katastrofe, jer im je to bio posao i dužnost...
Imali su i hrvatski branitelji '91. obitelji i roditelje dok su išli u izglednu smrt i pogibelj, 'domoljube', dok si ti u tuđini 'radio velike projekte', 'domoljube'...
Zato se bolje pokrij ušima skupa s tom pičkicom od 'doktora' koji je cijepljen 4 puta te ima svu potrebnu zaštitnu opremu za obavljati posao koji je sam izabrao i za koji ga plaćaju i 'ograničeni i uvrnuti umovi, 'domoljube' iz podruma...

Možeš  ugroziti sebe (suicid), ali ne i  svoje  bližnje, domoljube.
Ne možeš poželiti(Yoda) da svi oko  tebe pocrkaju,  jer to nije domoljublje.
Kao da ne govorimo istim jezikom...
otići u reaktor je sigurna smrt.
ti si kao "rvat" mogao doći u rvacku ili bosnu i branit ju.

jedan etna je iz kanade potegnuo u hrvatsku branit ju.
tebi je bilo problem 50kilometara.

ali nie to bio problem, problem je kaj si do zadnjeg daha juge, tvrdio da juga nema alternativu.
to je problem kaj si bio i ostao jugoslaven.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 9/1/2022, 21:14

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Screenshot-1074

Ni jednu jedinu riječ ne bih dodao.
Ovo sam morao ponoviti pa vas napuštam...Za  večeras.


Last edited by Eroo on 9/1/2022, 21:18; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 9/1/2022, 21:17

pokerjocker wrote:odi gledaj film s godpođom, posveti i njoj malo vremena. pusti ova sranja....

"Nećemo šutke gledati ljudsku glupost i zatucanost", reče  liječnik. 
Ne, nećemo.
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 9/1/2022, 21:20

Eroo wrote:
pokerjocker wrote:odi gledaj film s godpođom, posveti i njoj malo vremena. pusti ova sranja....

"Nećemo šutke gledati ljudsku glupost i zatucanost", reče  liječnik. 
Ne, nećemo.

huškaš na nasilje? neću ni ja šutke gledati vašu zatucanost i totalnu glupost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 9/1/2022, 21:20

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:

nitko ne postavlja glupa pitanja.
Glupo je  pitanje ako netko kaže da je u jednoj bolnici 49 zdravstvenih radnika  zaraženo ako ih je 90% cijepljeno. 
To mi  zvuči kao ono: Ante je visok 185 cm i nosi cipele broj 45.  Izračunaj koliko je godina Anti. :^0

u jednoj, konkretno OB Pula ima 46 djelatnika sada vjerojatno i 49 koji su pozitivni na SARS Cov2 i tih 46 je zaraženo u ovoj godini znači u prvih 5 dana nove godine. lani u prosincu imamo dodatnih 78 oboljelih djelatnika što bi sveukupno bilo 127 zdravstvenih djelatnika van stroja.

OB Pula ima 277 liječnika i 571 medicinskih sestara

procjepljenost je po nekim informacijama 95%

sad računaj.

koliko je zajebano doznati točan broj evo ti primjer od  23. lipnja 2021.

Nakon skoro četiri mjeseca ”natezanja” s javnim institucijama, konačno dobio podatke o procijepljenosti medicinskog osoblja: OB Pula procijepila 64 posto djelatnika, a Istarski domovi zdravlja 54 posto

Puležan Vlado Šegon, nakon skoro četiri mjeseca čekanja, dočekao je i dobio odgovor nadležnih institucija. Postavio je jednostavno pitanje o procijepljenosti zdravstvenih djelatnika, ali je naišao na zid šutnje koji je u konačnici uspio probiti

Prvi mail g. Valdo Šegon poslao je ravnatelju HZZJZIŽ još 3. ožujka 2021.g. i zamolio da mu se dostave službeni podaci o postotku procijepljenosti pojedinih profila osoblja medicinske struke i ostalog ne medicinskog osoblja u OB Pula, domovima zdravlja i ZZJZIŽ.
Gospodin Šegon uputio je poruku g. Aleksandru Stojakoviću koja glasi:

”Pažljivo pratim objave u vezi Covid-19, no, primijetio sam da ste već u nekoliko navrata izbjegli dati precizan odgovor na takvo pitanje koje su vam pojedini novinari postavili na konferencijama za javnost, a to je za opću populaciju i javnost vrlo intrigantan podatak koji bi trebao biti javno dostupan.

Vaši odgovori u Glasu Istre od 18.02. 2021 g novinarki Mirjani Vermezović Ivanović koje ste dali na direktno pitanje o procijepljenosti medicinskog osoblja u Istri nisu prihvatljivi, jer ste prema tekstu navedene novinarke odgovorili nejasno tj ,,da su zdravstveni radnici i korisnici domova za starije i nemoćne RIJEŠENI ili drugim riječima procijepljeni su oni koji su izrazili želju !?  KOLIKO JE TO U % JEDNIH I DRUGIH, ZASEBNO ZA SVAKU KATEGORIJU?”

Vlado Šegon nije zaprimio odgovor te je 15. travnja ponovio pitanje i proširio listu primatelja na epidemiološki odjel i odjel cjepiva, ali opet ništa, muk. Ali g. Šegon bio je ustrajan, nije se predao i 6. svibnja opet šalje isti upit i proširuje mailing listu, ovaj put uključuje kabinet i pisarnicu Ministarstva zdravstva. Evo što je g. Šegon u tom mailu napisao:

” Dobar dan svima koji ovo čitate !
Ovo je moj treći pokušaj da kao osiguranik sustava zdravstvenog osiguranja dobijem
adekvatan odgovor od ,,struke” koji bi mi bio pokazatelj tj referenca za odlučivanje da li se
cijepiti ili ne za Covid-19 bolest ? Nadam se da nisam tražio neku ,,državnu tajnu” koja ne bi smjela biti javno objavljena .
U nadi da će ,,treća biti sreća” i da ću dobiti odgovor koji čekam više od dva mjeseca, evo
obraćam se i vama iz Ministarstva zdravstva i HZZJZ , kada već nema odgovora od naših
,,lokalaca” iz Pule i Istre .

Nadam se da će i ovi ostali ,,Zagrepčanci” pročitati ovaj mail i da će netko reagirati prije nego se odlučim dostaviti javnim medijima kopije ovih mail-ova i pitanja na koja sam tražio
odgovore.”

I opet ne dobiva nikakav odgovor te 15. lipnja šalje i četvrti mail i ponovno proširuje mailing listu, uključujući Stožer civilne zaštite ŽI i čelnika Stožera, g. Kozlevca te ravnateljicu OB Pula. Evo što g. Šegon piše u četvrtom maila:

” evo nekima po četvrti put pa se nadam da će sada ipak netko odgovoriti na moje vrlo
jednostavno pitanje , a odgovor na to pitanje bio bi indikativan za opću javnost i njeno
ponašanje tj. donošenje nekih vrlo važnih odluka.

Pošto ste vi g Kozlevac ,,nadređeni po funkciji” svima u ,,Istarskom stožeru”, ja bih vas lijepo zamolio da pažljivo pročitate kome sam do sada pisao i koliko puta tražeći sasvim jednostavan i kratki odgovor od ,,struke” koja me očito ignorira. Ne mogu shvatiti zašto i da li ste svi skupa svjesni što činite uskraćivanjem odgovora u odnosu na pozitivne zakonske propise , ali i neka kultura ophođenja nalaže vam da dok ste na javnim funkcijama trebate i služiti općem interesu na temelju istine , poštenja , struke i morala.

LP  i radujem se odgovornom odgovoru”

Upornost se isplatila i konačno 21. lipnja g., Šegon od Stožera civilne zaštite Istarske
županije, dobiva toliko željeni odgovor i doznaje da je procijepljenosti zdravstvenih djelatnika u Istarskoj županiji sa dvije doze cjepiva protiv COVID -19 sljedeća:
– Opća bolnica Pula – 64%
– Nastavni zavod za hitnu medicinu Istarske županije – 89%
– Specijalna bolnica Rovinj – Rovigno – 71%
– Istarski domovi zdravlja – 54% (napomena: 15% zdravstvenih djelatnika ustanove
preboljelo je COVID-19)
– Nastavni zavod za javno zdravstvo Istarske županije – 89%
Cijepljenje zdravstvenih djelatnika i nadalje se provodi, piše u odgovoru Stožera CZŽI.

https://ivijesti.hr/nakon-skoro-cetiri-mjeseca-natezanja-s-javnim-institucijama-konacno-dobio-podatke-o-procijepljenosti-medicinskog-osoblja-ob-pula-procijepila-64-posto-djelatnika-a-istarski-domovi-zdravlja-5/
znači ako je vjerovati podacima s početka ljeta, tuga srednja žalost bar što se bolnice tiče... ali ajmo računati da su se u međuvremenu procijepili, što htjeli što morali... onda je podatak da je u prosincu zaraženo 127 djelatnika i u siječnju 49, poražavajuć i ukazuje da se tu što se tiče cijepljenja džaba krečilo...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 9/1/2022, 21:25

Eroo wrote:
pokerjocker wrote:odi gledaj film s godpođom, posveti i njoj malo vremena. pusti ova sranja....

"Nećemo šutke gledati ljudsku glupost i zatucanost", reče  liječnik. 
Ne, nećemo.
ćumurčefure
zakaj s gospođom ne gledš neki film?

ili ti je forum sav svijet?
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum