ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Australija: Odbi, dalje neces moci!

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Noor 13/1/2022, 00:36

Serbinho-3 wrote:Prilikom gostovanja na Radio-televiziji Srbije, Adem Vuchiqi-Djim-Morison se dotakao odnosa sa Novakom.

- Mi se znamo dugo i ja to nikada nisam zloupotrebljavao, nisam hteo da tražim popularnost preko njega, ni tad a ni večeras. Dugo ne persiramo jedan drugome. Nisam siguran da je saglasan sa svim što ja radim, a nisam ni ja sa pričom oko vakcine, ali šta da radite. Tri puta sam se vakcinisao, ali ne spadam u ljude koji će da vode hajku protiv nevakcinisanih, rekao je Adem Vuchiqi-Djim-Morison.

kad i Suljo ima vise mozga nego Ero, onda znas koliko je sati

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Ringo10 13/1/2022, 01:19

Zapadni mediji su nebjerojatni u stvaranju tenzija, mrznje I svakakve fame.
Evo vec mjesecima stvaraju nevidjenu dramu i histeriju o tome kako ce Rusi izvrsit invaziju Ukrajine i kako gomilaju snage
Cijelu politicki strategiju formirali na osnovu nepostojece invazije koja niti se dogodilo niti se fogafja a vjerojatno se nece ni dogodoti

Meni se Zapad gadi...jos od onoga dana kad sam zaprepasten shvatio da podrzavaju one monstrume u onoj skoli u Beslanu u Osetiji.
Tad mi je puklo pred ocima i rekao sam sebi - ovaj i ovakav Zapad treba unistiti definitivno i neopozivo...i to za dobro samoga Zapada jer ovakav Zapad je cista destilirana perverzija.
Ova politika Anglosaxonske elite je unistila sve aspekte zapadne civilizacije ukljucujuci i samu anglosaksonsku...najbolja stvar koja bi se Europi mogla dogoditi bi bila da im ruska armija izbije na Atlantic i da time resetira zapadni svijet I civilizaciju.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


mentalitet likes this post

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Ringo10 13/1/2022, 02:02

Recimo slucaj napada mornarice Sjevernog Vijetnama na americki brod u zalivu Tonkin
Napad KOJI SE NIKAD NIJE DOGODIO a koji su mediji digli u nevidjenoj medijskoj histeriji posluzio je za opcu agresiju na Sjeverni Vijetnam uz milijune mrtvih i unesrecenih i opce unistenje Sj. Vijetnama.
I badava je bilo to sto je Vijetnam govorio da je to izmisljotina...njima je slijedio Armagedon.
Da je sve to bila laz, Amerika je priznala 50 godina kasnije.
I boli nekoga kitomir. Eto, to je Amerika i Anglosaksonska politika i strategija, bazirani na golim lazima.
Takvi su I jebi ga, lazljivi i nemoralni kurvini sinovi, podmukli, podli i pokvareni do srzi.
Lijepo rece onaj indijanski poglavica - kako da se nesto dogovorimo kad neprestano lazete.

Zlo koje treba unistiti
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


mentalitet likes this post

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by veber 13/1/2022, 02:06

a vi mujage idete u australiju, novi zelan, sloveniju.

koji kuac ne odete u saudijsku arabiju?

onda uz alahekbar sereš po zapadu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Ringo10 13/1/2022, 02:17

Zapad je izgubljen...I unistiti ce samoga sebe
Jos uvijek prolazi u svijesti ljudi is siromasnijih dijelova svijeta jer je jos uvijek najbogatiji dio svijeta.
Ali stvari se neumitno mijenjaju
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Ringo10 13/1/2022, 02:53

Zapad nas gura u veliki rat. Tamo su na vlasti manijaci kpji jedino rat vide kao rjesenje za svoju apsolutnu dominaciju.
Rat je sve izvjesniji na zalost.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


mentalitet likes this post

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 13/1/2022, 03:46

ČEKAMO ODLUKU(UŽIVO) BLIŽI SE 05.00 ČASOVA, ZA KADA SE NAJAVLJUJE ODLUKA! Nešto se "kuva" u Melburnu

TENIS
13.01.2022. 03:42h



https://www.kurir.rs/sport/tenis/3849319/uzivo-noc-odluke-na-kuriru-da-li-australija-deportuje-novaka-djokovica
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Ringo10 13/1/2022, 04:01

Ma bit ce deportiran  ne morate dvoumiti.
Jedino ne znam kakva procedura slijedi
nakon te odluke.
Nemaju ljudi pojma sa kakvim kurvinim sinovima on ima posla
A i on se glupira sa tim anti-wax pizdarijama
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 13/1/2022, 04:25

Ulozice zalbu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 13/1/2022, 04:38

Rio Tinto ide kuci u Australiju.

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija/Suljo-ocekujem-da-vlada-raskine-sve-sa-rio-tintom-2087162
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Ringo10 13/1/2022, 04:40

Ulozit zalbu...i sta onda kad ce ga zatvorit ponovo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by mentalitet 13/1/2022, 04:41

Sovak wrote:
vuksadinare wrote:
Sovak wrote:

Koja jebena frustracija ... .
sto veli da je ucio pilica tenisu..pa taj je stariji od manolica bar dvajs let :)

Sunce jako na Floridi ... pa ti uragani furt ... ostavlja to trag na psihi.
Majmune na  Floridi je  temperatura u prosjeku  25C 8 mjeseci u godini a 4 mjeseca su monsuni kada je uglavnom oblachno .Florida je mjesto gdje najvise na svijetu  obiitava tenisera iz cijelog svijeta zato sto ima najpovoljnije uvjete za treninge i tenisku infrastrukturu.Na Floridi murjachka polupismena seljachino svakii kvart iima svoje javne povrshiine sa teniskim terenima koji se ne placaju.A poshto ochito donosish neke pretpostavke prema svome mozgu nije ni chudo kakve  zakljuchke imash ili je to ona hrvatska zavist i ljubomora koju ovdje projecirate i prema hrvatima iz Hrvatske pa ne mozete podniijetii da medju vama shufterim ima ii normalnih i uspeshnih ljudi kao shto je reciimo Epikur,Sta ti znash raditi osim shpiijati i ciinkariiti obichne ljude.To si raddio u Yu ,a to radish i sada jer jednom murjak zauvijek murjak.Svaka budala zna shto to znachi smece murjashko.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 13/1/2022, 04:42

RayMabus wrote:Neće oni ovoga Đokovica nikad osudit. Proć će Australia Open a oni će njega još sudit jel on može igrat na istom ili ne. Samo stanke rade. Zalipi mu kaznu i gotovo. Amo ča kući i držat govore kako je ugroženo srpstvo.

pirat
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 13/1/2022, 04:42

Ringo10 wrote:Ulozit zalbu...i sta onda kad ce ga zatvorit ponovo

Natezanje... :coffee

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by mentalitet 13/1/2022, 04:44

Ringo10 wrote:Ma bit ce deportiran  ne morate dvoumiti.
Jedino ne znam kakva procedura slijedi
nakon te odluke.
Nemaju ljudi pojma sa kakvim kurvinim sinovima on ima posla
A i on se glupira sa tim anti-wax pizdarijama
Ma ta aglosaksonsko germanska smeca u stanju su mu dozvoliti da igra i sred turnira ga deportovati iz tog shupka svijeta.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 13/1/2022, 04:46

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Neće oni ovoga Đokovica nikad osudit. Proć će Australia Open a oni će njega još sudit jel on može igrat na istom ili ne. Samo stanke rade. Zalipi mu kaznu i gotovo. Amo ča kući i držat govore kako je ugroženo srpstvo.

pirat


Oni su sebe vec diskvalifikovali.

Spamuju komentare tamo da se hrabre, ja ih naribam dobro.

Novaka ne podrzavam, znao sam da mu spremaju zamku, pravi im marketing, generalno glupa odluka ako mene pita.

Rekao sam i za US Open, navukli su ga i tamo.

Trebas da znas kako da te ne prave magarcem.

Zemlja je Cirkus, ranije se nije znalo, zatim nakon pozara,

vidis da se radi o brodu ludaka bez kapetana.

Nisu sposobni pozar da ugase a sole pamet.

Banana Republic of Australia.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by mentalitet 13/1/2022, 04:56

kaya wrote:
Sovak wrote:
vuksadinare wrote:
sto veli da je ucio pilica tenisu..pa taj je stariji od manolica bar dvajs let :)

Sunce jako na Floridi ... pa ti uragani furt ... ostavlja to trag na psihi.
On je tenisač na floridi. Uzme zemlju na lopatu i baci bre 5 metara. Svi se dive kad lopata. Od pilića je učio..
Ajde vazi.Ja tebe dozivljavam kao kuravu sa Glavnog Kolodvora koja pushi svakom za 50 kuna spermusho glupa.Sto cemo sada?Eto ti si u pravu a po tvojoj logici zakljuchivanja i ja sam u pravu .Ha,kaj velish na to?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Ringo10 13/1/2022, 04:58

Sad cujem da ako ministar ukine vizu da tu ima neki rok zalbe od 28 dana a sud bi odobrio Novaku da igra za to vrijeme.
Jebi ga, svi pricaju drukcije
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 13/1/2022, 05:05

mentalitet wrote:
Sovak wrote:
vuksadinare wrote:
sto veli da je ucio pilica tenisu..pa taj je stariji od manolica bar dvajs let :)

Sunce jako na Floridi ... pa ti uragani furt ... ostavlja to trag na psihi.
Majmune na  Floridi je  temperatura u prosjeku  25C 8 mjeseci u godini a 4 mjeseca su monsuni kada je uglavnom oblachno .Florida je mjesto gdje najvise na svijetu  obiitava tenisera iz cijelog svijeta zato sto ima najpovoljnije uvjete za treninge i tenisku infrastrukturu.Na Floridi murjachka polupismena seljachino svakii kvart iima svoje javne povrshiine sa teniskim terenima koji se ne placaju.A poshto ochito donosish neke pretpostavke prema svome mozgu nije ni chudo kakve  zakljuchke imash ili je to ona hrvatska zavist i ljubomora koju ovdje projecirate i prema hrvatima iz Hrvatske pa ne mozete podniijetii da medju vama shufterim ima ii normalnih i uspeshnih ljudi kao shto je reciimo Epikur,Sta ti znash raditi osim shpiijati i ciinkariiti obichne ljude.To si raddio u Yu ,a to radish i sada jer jednom murjak zauvijek murjak.Svaka budala zna shto to znachi smece murjashko.


Da, Florida.

To su malo price za budale o nekakvim ludackim

Uraganima, jer realnost nije takva.

Dole oko Majamija nisam nikad video, desi se nesto jaci, ali

retko.

Centralna Florida, malo kisica, oblacno, oslabio odavno, nista.

Januar malo prohladniji, ostalo se kupas.

Plaze su prazne, dosadile im.

Ja sednem, gledam Okean u pravcu Evrope.

Sedim sam ko ludak na plazi i bas me briga.

Teniski tereni su svuda, deo Condominium, Gated Community

i slicno, vlasnistvo stanova.

Gde sam ja bio, 3 terena zelena, imas reflektore, upalis nocu, igraj.

Retko da vidis nekoga, ljudi su se smorili od golf terena, bazena, tenisa.

Ti kampovi su na Zapadnoj Floridi.

Krenes sa I-75 Southbound ka Fort Myers od Tampe i

tu imas masu tih kampova, ukljucujuci i Bradenton.

Florida je zelenilo, Ocean Breeze, zivotinje na sve strane, priroda, mirna.

Imas malo White Trash i nezgodnih zona, ali generalno desetka.

Ismejavati Floridu, jeste ismejavanje sebe.

Samo jedan Orlando privuce oko 75 miliona turista i tu se

cela prica zavrsava.

To niko na Svetu ne moze da uradi, tako da je sve jasno.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Ringo10 13/1/2022, 05:08

Florida raj za elitu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 13/1/2022, 05:20

Ringo10 wrote:Florida raj za elitu


Nije tako.

To su predrasude.

Florida ima te sa Severa sto su se spustili iz okoline NYC i tog

dela, ali generalno su ljudi obicni i nisu bogati.

Moglo se ranije dobro proci sa nekretninom na Floridi,

ali je uvek bilo problema sa HOA.

Ljudi slabo znaju pricu, kupe nekretninu a onda ih saceka

ogromni racun za odrzavanje, plus takse moras gledati.

Nakon toga su sisli sa Severa i digli cene.

Mislim da nije vise pristupacno kao nekad.

Florida je dobra, preporucujem.

Izbegavati malo lokalnu seljanu, ima zatucane

ekipe.

Ne mogu biti kao ja otvoreni i da su videli Sveta, ali su bas

zatucani.

Imas Portorikance u Orlandu, dole Kubanci, ne podnose se.

Nasih takodje ima po Tampa, St. Pete, Clearwater.

Ima nekoliko Crkvi, ko ne prica sa nekime, idu u drugu Crkvu, ima izbora.

Crkve tamo sluze za druzenje.

Ima nas i po Sanfordu, zatim i dole oko Majamija.

Tu ima nasa Crkva na I-95, exit 16, ako se dobro secam.

Siberian Church Ameri zovu.

Srbija je njima Siberia.

Idu svi iz bivse Juge, ispricavaju se.

Ima i Hrvata, upoznao sam neke, radili na kruzerima, ostali dole.

Tamo je kao Jugoslavija nekad.

Svi se okupe negde, opet su najblizi jedni drugima, jer tamo osete koliko si medju tudjim Svetom.

Sve sam ja to pratio i snimao.

CIA je mala beba.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 37 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum