ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moja magija je počela djelovati

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by RayMabus 30/12/2021, 21:10

Mogu vas naučit kako se to radi al vi bi odma na kladionicu.

Meni to nikad u životu nije palo na pamet da to koristim za materijalno bogaćenje. To je glupo.

RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by RayMabus 30/12/2021, 21:14

To je samo dokaz kako vi razmišljate.

Živite na materijalnoj ravni i odma daj kladionicu.

Ne živite na nebu. Da živite na nebu to vam nikad ne bi palo na pamet.

Zato i ne možete te sposobnosti povratiti. Imate ih al ih ne možete aktivirat.

Kako će čovjek zatvoren u podrumu otvoriti prozor na krovu kuće ?

RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by RayMabus 30/12/2021, 21:18

Prvo upalite svjetlo u tom podrumu.

Pogledajte se u ogledalo. Prvo sebe u ogledalo pogledajte. Fizički.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by RayMabus 30/12/2021, 21:35

Jedan od problema s ljudima je šta su im oči u glavi.

Ne vide sebe.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by RayMabus 30/12/2021, 21:41

RayMabus wrote:Jedan od problema s ljudima je šta su im oči u glavi.

Ne vide sebe.

A ista ta glava im je u guzici.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by RayMabus 30/12/2021, 22:14

Zuji mi u ušima.

To je predznak da ću uskoro izaći iz tijela.

Nisam se smio pogledat u ogledalo.

Imam slabu membranu. Propusnu. Brzo izlazim iz tijela.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by T. 30/12/2021, 22:16

Možeš li barem kup malo pogurat bez tih ogledala?

_________________
Moja magija je počela djelovati - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by RayMabus 30/12/2021, 22:17

To dok spavaš. Uđe mozak u onu rem fazu. To je frekvencija.

Zato mi sad zuji u ušima jer čujem te šumove a oni su zujanje. Zaoštrava se taj njuh amo to tako nazvat mada je riječ o sluhu al to je frekvencija uma.

Spontano sa napravija vježbu za izlaženje iz tijela.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by debotoijusto 30/12/2021, 22:18

RayMabus wrote:Zuji mi u ušima.

To je predznak da ću uskoro izaći iz tijela.

Nisam se smio pogledat u ogledalo.

Imam slabu membranu. Propusnu. Brzo izlazim iz tijela.

vrati se do pocetka nastavka prvenstva
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by T. 30/12/2021, 22:20

RayMabus wrote:Zuji mi u ušima.

To je predznak da ću uskoro izaći iz tijela.

Nisam se smio pogledat u ogledalo.

Imam slabu membranu. Propusnu. Brzo izlazim iz tijela.
Meni zuji kad se spuštam priko biokova nazad doma...
Začepi nos pa se nateži ko u wc-u i proće...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by RayMabus 30/12/2021, 22:21

T. wrote:Možeš li barem kup malo pogurat bez tih ogledala?
Ako naletim na tv na to i ako mi se bude dalo.

Moš i ti to. Ti si u tijelu no samo s 10%. 90% ti je vani. Ako se utakmica odvija u sadašnjem trenutku onda i taj igrač šta gura loptu je 10% u tijelu a 90% vani.

Onda ti sa svojih 90% ( namjera je uzrok ) uleti u njega ( njegovih 90% ) i ometi ga. Onda kad mu to ometeš ometeš i ovog doli jer ovi prima neki signal da nešto uleće a ne zna šta.

Falije penal. Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by RayMabus 30/12/2021, 22:25

RayMabus wrote:
T. wrote:Možeš li barem kup malo pogurat bez tih ogledala?
Ako naletim na tv na to i ako mi se bude dalo.

Moš i ti to. Ti si u tijelu no samo s 10%. 90% ti je vani. Ako se utakmica odvija u sadašnjem trenutku onda i taj igrač šta gura loptu je 10% u tijelu a 90% vani.

Onda ti sa svojih 90% ( namjera je uzrok ) uleti u njega ( njegovih 90% ) i ometi ga. Onda kad mu to ometeš ometeš i ovog doli jer ovi prima neki signal da nešto uleće a ne zna šta.

Falije penal. Basketball
To ti je jednostavno. To je drugi razred osnovne Hary Poter škola.

Sad je samo bitno koliko ti je jaka namjera i koliki si lik. Njih deset na terenu i svak ima svojih 90% iznad glave i trče po terenu. Uletiš i dar mar.

Kad ja uletim to je ko da vuk kolje piliće. Ušla lija u kokošinjac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by Guest 30/12/2021, 22:29

Meni su rekli da je zujanje u ušima neka boleština šta se zove tinitis.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by RayMabus 30/12/2021, 22:52

Međutim, pojedinci bez ikakve psihijatrijske bolesti mogu čuti glasove, uključujući (ali ne ograničavajući se na) one pod utjecajem tvari koje mijenjaju um.

Slušne halucinacije odgovaraju spontanoj neuralnoj aktivnosti lijevog temporalnog režnja, a potom i primarnog slušnog korteksa. Percepcija slušnih halucinacija odgovara iskustvu stvarnog vanjskog sluha, unatoč odsutnosti samog zvuka.

Auditorne halucinacije mogu se pojaviti i kod mentalno zdravih osoba tijekom promijenjenog stanja svijesti tijekom uspavljivanja (hipnagoške halucinacije) i buđenja (hipnopompične halucinacije).

RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by RayMabus 30/12/2021, 22:58

Hipnopompijske i hipnagoške halucinacije često su popraćene paralizom sna, što je stanje u kojem je osoba svjesno svjestan svoje okoline, ali ne može se kretati ili govoriti.

https://en.wikipedia.org/wiki/Hypnopompic


Paraliza u snu (množina: paralize u snu) stanje je tijekom buđenja ili uspavljivanja u kojem je osoba svjesna, ali ne može se kretati ili govoriti.[1][2] Tijekom epizode netko može halucinirati (čuti, osjetiti ili vidjeti stvari koje ne postoje), što često rezultira strahom.[1] Epizode općenito traju manje od nekoliko minuta.[2] Može se pojaviti kao jedna epizoda ili se ponavljati.[1]

Stanje se može pojaviti kod onih koji su inače zdravi ili onih s narkolepsijom, ili se može pojaviti u obiteljima kao rezultat specifičnih genetskih promjena.[2] Stanje može biti izazvano nedostatkom sna, psihološkim stresom ili abnormalnim ciklusima spavanja.[2] Vjeruje se da temeljni mehanizam uključuje disfunkciju u REM spavanju.[2] Paralizu sna obično doživljavaju lucidni sanjari; neki lucidni sanjari koriste ovo kao metodu lucidnog sna.[3] Dijagnoza se temelji na opisu osobe.[2] Ostala stanja koja se mogu pojaviti na sličan način uključuju narkolepsiju, atonični napadaj i hipokalemijsku periodičnu paralizu.[2]

Mogućnosti liječenja paralize u snu slabo su proučavane.[1] Preporuča se da se ljudi uvjere da je stanje uobičajeno i općenito nije ozbiljno.[1] Ostali napori koji se mogu isprobati uključuju higijenu spavanja, kognitivno bihevioralno liječenje i antidepresive.[1]

Između 8% i 50% ljudi doživi paralizu sna u nekom trenutku svog života.[2][4] Oko 5% ljudi ima redovite epizode.[2] Muškarci i žene su podjednako pogođeni.[2] Paraliza u snu opisana je kroz povijest.[1] Vjeruje se da je igrao ulogu u stvaranju priča o otmici izvanzemaljaca i drugim paranormalnim događajima.

https://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by RayMabus 30/12/2021, 22:59

cassanowa wrote:Meni su rekli da je zujanje u ušima neka boleština šta se zove tinitis.
Taj pojam me odveo do paralize sna.

Paraliza sna je predvorje izlaska iz tijela.

Tinitus je percepcija zvuka kada nema odgovarajućeg vanjskog zvuka

https://en.wikipedia.org/wiki/Tinnitus
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by Guest 30/12/2021, 23:02

RayMabus wrote:
cassanowa wrote:Meni su rekli da je zujanje u ušima neka boleština šta se zove tinitis.
Taj pojam me odveo do paralize sna.
Jel može i mene?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by RayMabus 30/12/2021, 23:05

RayMabus wrote:Hipnopompijske i hipnagoške halucinacije često su popraćene paralizom sna, što je stanje u kojem je osoba svjesno svjestan svoje okoline, ali ne može se kretati ili govoriti.

https://en.wikipedia.org/wiki/Hypnopompic


Paraliza u snu (množina: paralize u snu) stanje je tijekom buđenja ili uspavljivanja u kojem je osoba svjesna, ali ne može se kretati ili govoriti.Tijekom epizode netko može halucinirati (čuti, osjetiti ili vidjeti stvari koje ne postoje), što često rezultira strahom. Epizode općenito traju manje od nekoliko minuta.Može se pojaviti kao jedna epizoda ili se ponavljati.

https://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis
Probudiš se u snu.

Otvoriš oči i svjestan si i sad tako ležiš i onda odjednom se počmeš dizat i čakra po čakra ( tu si nekako vezan s tijelom pa se to odvaja sve ) i onda se digneš u zrak ko balon i lebdiš i šetaš.

Ako ti slučajno dok tako spavaš netko, a vanka si tijela i potpuno budan, zatrubi il prekine san odma se vračaš i budiš u fizičkom svijetu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by RayMabus 30/12/2021, 23:14

cassanowa wrote:
RayMabus wrote:
cassanowa wrote:Meni su rekli da je zujanje u ušima neka boleština šta se zove tinitis.
Taj pojam me odveo do paralize sna.
Jel može i mene?
Može al isto kako djevica ima himen tako je i kod ljudi koji nikad nisu izašli. Ja sam svoj davno probija pa sad izlazim samo ako slučajno vježbu za to napravim a napravio sam je dok sam se gledao u ogledalo.

Vježba se sastoji u tome da se gledaš izvanka.

Znači ja dok sam se gledao u ogledalo u jednom sam trenutku otišao tamo i iz ogledala pogledao fizičkog sebe u smislu mentalne vježbe. Dakle otišao sam mentalno tamo u tu prostornu točku i onda kao da se od te točke gledam prema stvarnom fizičkm tijelu. To nije izlaženje nego vježba da se gledaš tako izvanka i to zamišljaš kako je to ako se gledaš iz kuta sobe itd. KAD TO TAKO RADIŠ onda ćeš tu većer il sutradan il idućih dana jednostavno spontano u snu doživit paralizu sna i budan se probuditi i ako se ne uplašiš i odma i fizički probudiš onda polako ide dizanje iz tijela ( duša je lakša od tijela pa se ono diže ko iz vode na površinu prema gore ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by Guest 30/12/2021, 23:21

Dobro..

Ma nemam namjeru izać vanka iz tijela, samo sam se boja da neću moć zaspat ako me to uvati.


Zuji mi u ušima već nekoliko godina, pa zato...ali nemam problema..

Pretpostavljam da je paraliza sna kad nemaš sna , tj. kad nemoš zaspat.


Čuo sam da to neke ljude izluđuje i da se ne mogu nosit s tim...Ja mogu, ne smeta mi, navikneš s vrimenom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by RayMabus 30/12/2021, 23:26

cassanowa wrote:Dobro..

Ma nemam namjeru izać vanka iz tijela, samo sam se boja da neću moć zaspat ako me to uvati.


Zuji mi u ušima već nekoliko godina, pa zato...ali nemam problema..

Pretpostavljam da je paraliza sna kad nemaš sna , tj. kad nemoš zaspat.


Čuo sam da to neke ljude izluđuje i da se ne mogu nosit s tim...Ja mogu, ne smeta mi, navikneš s vrimenom.
Meni ne zuji nikad. Samo kad mi ovo javlja. Slučajno sam napravija vježbu dok san se pogleda u ogledalo a pet sekundi i samo san otiša mentalno tamo u tu točku i napravija pogled mentalno kao da sam tamo i da gledam fizičko tijelo i odma za pet minuti zujanje.

Javlja mi.

Ja san oko dvista puta i to namjerno izaša iz tijela a čim prvi put probiješ himen, posli ga nema i onda čin samo i slučajno napraviš vježbu onda odma javlja. To je ko alarm. Znači da si sad otvorija tu frekvenciju i vrlo lako ću većeras il sutra imat snove i sićati ću se istih u detalje. To je najmanji fenomen. Da sad odem još radit vježbe onda će biti i to i paraliza sna. Šta više vježbi radiš to je sto posto da ćeš izać a ovako ako samo takneš onda sve snove zapamtiš kad se probudiš ujutro. D o u detalje šta si sanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 2 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum