ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moja magija je počela djelovati

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 3 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by RayMabus 30/12/2021, 23:33

@cassanowa wrote:

Pretpostavljam da je paraliza sna kad nemaš sna , tj. kad nemoš zaspat.

Ne. Baš suprotno. Spavaš. Fizički spavaš. Samo se probudiš. Otvoriš oći. U tijelu si. Budan sanjaš.

Pošto je duša lakša od tijela za par sekundi se počmeš dizat ( ko u vodi da si i lakši si od vode i sad ideš prema površini ). Izađeš iz tijela.

Ako ti nema buke il netko da te probudi i ne uplašiš se nego znaš o čemu je riječ i ostaneš tako i dalje moš otić do dućana kupit dvi pive. lol!

Mogu ti uć u kuću kao duh jer sam se odvoji od tijela. Špijuniram te.

Tako ti mi neke baze negativnih vanzemaljaca posjećujemo pa oni stavili zaštitu da im letači tj ja i ostali ne uletimo.

2014-04-11

Back to top Go down

Moja magija je počela djelovati - Page 3 Empty Re: Moja magija je počela djelovati

Post by RayMabus 30/12/2021, 23:37

Mogu ti uć u kuću.

Znači ko duh jer sam se odvojia od tijela.

Ti i žena jedete i ja se vratim natrag u svoju kuću i probudim se i nazovem te i sve ti izrecitiran šta ste ti i žena jeli.

Vidin sve. Zvuk je malo teže jer zvuk je tamo mentalni, nije ovi fizički.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by cassanowa 30/12/2021, 23:42

To mi je malo čudno...Izađeš iz tijela, a tijelo ode po pive...

BTW, meni se nekidan dogodilo da sam sanja neki glupi san.

Toliko je bija glup san, da sam u snu skužija da je to samo san... I onda sam se u snu nagovara da se probudim..."Ajde budi se to je glupi san!"
Ali se nisam uspija probudit nakon nekoliko pokušaja buđenja, pa sam povjerova da sam falija da je to samo san.

Onda sam se opet zajeba kad sam se stvarno probudija. Ipak sam bija u snu u pravu da je to samo san...
cassanowa
cassanowa

2021-12-25

Back to top Go down

Post by RayMabus 30/12/2021, 23:46

@cassanowa wrote:BTW, meni se nekidan dogodilo da sam sanja neki glupi san.

Toliko je bija glup san, da sam u snu skužija da je to samo san... I onda sam se u snu nagovara da se probudim..."Ajde budi se to je glupi san!"
Ali se nisam uspija probudit nakon nekoliko pokušaja buđenja, pa sam povjerova da sam falija da je to samo san.

Onda sam se opet zajeba kad sam se stvarno probudija. Ipak sam bija u snu u pravu da je to samo san...
E pa to ti je to buđenje u snu. Imaš osjećaj da si se probudija i da je sve stvarno i onda nešto ti čudno iskužiš da se nisi probudija nego još spavaš i onda sam sebi kažeš ajde probudi se vidiš da ovo nije stvarno.

To ti je to. Probudija si se u snu samo nisi skužija da jesi al to ti tako izgleda : skužiš da sanjaš i da si u snu i onda se ideš budut jer si shvatija da to nije stvarnost nego san.

Da si osta i da se nisi vraća natrag da se probudiš počeja bi se dizat z tijela ( duša je lakša od tijela ).

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 30/12/2021, 23:48

@cassanowa wrote:To mi je malo čudno...Izađeš iz tijela, a tijelo ode po pive...
..
To san se malo šalija. Možeš do dućana al ne možeš ništa uzet ni pomaknit. Duh si, nemaš tijelo. Imaš samo svijest i točka si u prostoru koja se šeta u istom. Il leti ako poželiš poletiti.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by cassanowa 30/12/2021, 23:50

Evo, ja bi se sad okladija o bilo šta na svitu da sam spava i da se nisam probudija...

A može bit i da nisam skužija

A ne mogu ostat ili ne ostat u takvom stanju, kad ja o tome ne odlučujem...

Sve mi se događalo spontano.
cassanowa
cassanowa

2021-12-25

Back to top Go down

Post by RayMabus 30/12/2021, 23:55

@cassanowa wrote:

Sve mi se događalo spontano.
Uvik je tako.

Ja mogu radit večeras vježbe jako i to ne znači da će se išta desit većeras. Većeras mogu spavat ko top. Sutradan isto. Možda i priko sutra. A onda će se peti dan to desit.

Uvik je spontano. Taj dio je spontan no to možeš prouzročit vježbama ako se gledaš izvanka tj zamišljaš da se iz raznih kuteva prostorije gledaš na fizičko tijelo tj to je u osnovi vježba koja onda kasnije u snu danas, sutra il za koji dan spontano napravi TO.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 30/12/2021, 23:58

Ja san izaša dvista puta iz tijela i to namjerno al to ne znači da ako ja danas radim vježbe da ću ja izać većeras. Mogu spavat ko top. Ne mora se ni sutra ništa desit dok spavam no treći dan kad san već zaboravija na to samo u snu HOP , oči otvorene tijelo spava.

Lets go.

Uvik je spontano. Taj dio je uvik spontan.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by cassanowa 31/12/2021, 00:02

Aha, skužija sam. I ti dijelom ovisiš o sreći oće li te potrefit.

Iako ne znam je li to baš sreća.

Pretpostavljam da tebi je.

Ja mislim da kad bi ja izaša iz svog tjela, samo bi mislija na to kako ću se tamo vratit prije nego mi tijelo nestane.
cassanowa
cassanowa

2021-12-25

Back to top Go down

Post by RayMabus 31/12/2021, 00:02

Tehnički gledano , ako bi ja radija te vježbe svaki dan onda bi ja više manje svaku noć odnosno kad se zatvorim da ću ić fizički leć izlazija iz tijela samo šta san ja lin pa mi se ne da.

Izaš san već dvista puta tako da ono ...meni to nije problem tako da ...

Ako mi se bude dalo ja ću izać tako da je to to. Sad mi se ne da pa ne radim vježbe uopće.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 31/12/2021, 00:07

@cassanowa wrote:
Ja mislim da kad bi ja izaša iz svog tjela, samo bi mislija na to kako ću se tamo vratit prije nego mi tijelo nestane.
Ne može ti nestat tijelo. Tijelo spava u krevetu.

Kad si se inkarnira ( dva dana nakon oplodnje ) onda je tvoja duša i to tijelo ( DNK ) napravilo spoj i vi ste se formirali u jednu zajednicu i to je tvoje tijelo i nit jedna duša više ne može tu uć čak i kad ti izađeš. Nema ključ jer samo tvoj ključ odgovara jer si od samog početka s njime oblikova jedno ( inkarnirana duša , karne je meso na latinski, duša i meso ).

Tijelo ti fizički spava. Moš otić na drugu planetu. Odeš i vratiš se , tijelo te čeka.

Ono spava samo. Nema veze šta si ti izaša. Ti si povezan s njime dok si god živ odnosno tijelo je živo. Zaspa si, nisi umra čoviće Božji. lol!

Tijelo ti spava. Ostavija si ga da spava u krevetu fizički.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by cassanowa 31/12/2021, 00:12

Ma nisam mislija da će druga duša uć u moje tijelo. Nego da ga moja neće nać tamo di je bilo.

Evo npr....

Ležim na ležaljci uz rub bazena.Opušten,snen... I onda izađem iz tijela. I onda dođe neki poznanik i iz zajebancije mi baci tijelo iz ležaljke u bazen, a ne zna da mene nema u tijelu..

Onda se moj duh vrati, a tijela na ležaljci nema..
cassanowa
cassanowa

2021-12-25

Back to top Go down

Post by RayMabus 31/12/2021, 00:16

@cassanowa wrote:Ma nisam mislija da će druga duša uć u moje tijelo. Nego da ga moja neće nać tamo di je bilo.

Evo npr....

Ležim na ležaljci uz rub bazena.Opušten,snen... I onda izađem iz tijela. I onda dođe neki poznanik i iz zajebancije mi baci tijelo iz ležaljke u bazen, a ne zna da mene nema u tijelu..

Onda se moj duh vrati, a tijela na ležaljci nema..
NE.

Mozak ti je u onoj REM fazi. I najmanji šum okolo će poremetit san i ti ćeš se fizički počet budit a onda se duša vrati natrag. Jednostavno je usisa u tijelo.

Znači sad si zaspa doma , izaša, tijelo spava u krevetu a duša prošeta šta ja znam ....do Sarajeva i sad duša šeta po Sarajevu i gleda itd.

Ako ti šta zašuška u sobi tvoj mozak iz one REM faze izlazi i tijelo se počme vračat iz te REM faze. Mozak je organ. Kad se to počme dešavat odma te iz Sarajeva usisa nazad.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by cassanowa 31/12/2021, 00:19

Aha. Skužija sam. Triba bit okolo totalna tišina.
cassanowa
cassanowa

2021-12-25

RayMabus likes this post

Back to top Go down

Post by RayMabus 31/12/2021, 00:24

@cassanowa wrote:Aha. Skužija sam. Triba bit okolo totalna tišina.
Znaš koliko mene puta od susida pudlica tako sjebala. Jeba san joj mater miljon puta.

To mali pas i onda kad zakevka to zvuk odma u sobu ulazi. Para uši.

I sad tako ideš to i lebdiš iznad tijela, nije bitno , uglavnom REM faza, tijelo spava a ti budan i svjestan i lagano si se podiga i izaša van tijela i sad ko astronaut u početku dok se malo ne izravnaš okomito i taman lipo sve i kev kev kev i samo te usisa nazad i buđenje.

A u kurac. Jeba san joj mater miljon puta.

2014-04-11

cassanowa likes this post

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top