ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser Sat 1 Jan - 20:20

Podrška necjepišama  :}

newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Sat 1 Jan - 20:21

dijagram wrote:
Danas se malo raspricao sa starijom sestrom inace magistrom farmacije.


Pocela o tome gdje je mogla pokupiti koronu jer se pazi.

Pa bila u drustvu ovih, svi cijepljeni, pa ne znam bila kod onih ali i tamo su svi cijepljeni.

I cijepljeni prenose zarazu, u dijelu kad cjepivo ne probudi nečiji imunosni sustav*.



Razocarana cjepivom od kojeg je ocekivala puno vise.

Farmaceutkinja nije  imunolog,  virusolog ili epidemiolog*.

Nuspojave smo preskocili namjerno, iako vidim da i od toga strepi.

Tvoja sestra je,  Bogu hvala,zarazu  preživjela  slično kao i moj sin (s komorbiditetom),
koji je također bio cijepljen. Ne smijem ni pomisliti kako bi prošao  da nije bio cijepljen*.


Braco je malo ohrabri, zna moj pristup, stav, zna kakav sam i dobije nesto pozitivne energije

Moje ne boj se, nece ti biti nista punojoj znaci.

Riječ ohrabrenja uvijek dobro dođe uplašenima*.
 by Eroo
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Sat 1 Jan - 20:23

Noor wrote:
Eroo wrote:
Noor wrote:
asimilacija vam je počela, omikron je nemilosrdan, nema natrag
najviše voli ovakve usranih gaća, kao ti
Potisnuta  bolna sjećanja se najbolje liječe kod "automehaničara". Napravi nešto za sebe, vrijeme ti je.


Nemaš valjda   i  te probleme? Spuštena   maternica  nakon poroda?
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Sat 1 Jan - 20:23

Eroo wrote:
dijagram wrote:
Danas se malo raspricao sa starijom sestrom inace magistrom farmacije.


Pocela o tome gdje je mogla pokupiti koronu jer se pazi.

Pa bila u drustvu ovih, svi cijepljeni, pa ne znam bila kod onih ali i tamo su svi cijepljeni.

I cijepljeni prenose zarazu, u dijelu kad cjepivo ne probudi nečiji imunosni sustav*.



Razocarana cjepivom od kojeg je ocekivala puno vise.

Farmaceutkinja nije  imunolog,  virusolog ili epidemiolog*.

Nuspojave smo preskocili namjerno, iako vidim da i od toga strepi.

Tvoja sestra je,  Bogu hvala,zarazu  preživjela  slično kao i moj sin (s komorbiditetom),
koji je također bio cijepljen. Ne smijem ni pomisliti kako bi prošao  da nije bio cijepljen*.


Braco je malo ohrabri, zna moj pristup, stav, zna kakav sam i dobije nesto pozitivne energije

Moje ne boj se, nece ti biti nista punojoj znaci.

Riječ ohrabrenja uvijek dobro dođe uplašenima*.
 by Eroo
a ti bauštelac jesi, jel

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram Sat 1 Jan - 20:24

U Franciji i Engleskoj opet po cca 200 000 novih.

No broj tesko oboljelih drze identicnim vec tri dana, (nisam pratio ranije).

Je li Francuzima kapacitet 3333 pa ne biljeze one za koje nema respiratora ili nas bezocno lazu ovim brojkama.

Isto je za UK.

Dva dana za redom po 200 000 i od 400 000 nijedan novi tesko oboljeli.

Svasta.

dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sat 1 Jan - 20:26

Eroo wrote:
Venus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
dvije godine ovdje ti i drugi luđaci napadate split kao opasnu lokaciju, kako nas treba izolirati žicom od ostatka države ti si srao non stop, zajedno sa index.hr-om, i opet vi luđaci idete ovdje kod nas provoditi se, jer znate da je najbolje dolje.  split je najbolji dio ove države, to svi znaju, i zato smo popularni , svi vole split čak oni koji ga mrze  :tu
utekli ste iz psihijatrije zvana slovenija, iako zagovarate lockdown i sve ostalo, puna dalmacija slovenskih i EU registracija, došli se ljudi odmoriti ovdje.  usput ćete svi uspješno prenjeti omicron po ciijeloj RH i bosni

usput ako ste vi bostani sa 3x doze , why fear?

https://poliklinika-labplus.hr/pcr-test-za-covid-19/
drugo čemu čekanje 5.1, imate privatnih labova na svakom koraku, koji nude prc testove za 500kn..

Zašto da plati ako može džabe  :D 
I visokoobrazovani i bogati plaču.

Ljigave, besćutne i bezobrazne antivakserskee seronje,  nemam potrebu u ništa  uvjeravati.
Vi ste jednostavno bolesni...neki  tip PTSP, štali.
To ćemo tek vidjeti nakon epidemije. Tada ćemo  opet  mi, malo bogatiji, plaćati vaše liječenje.
Tada ćete opet lajati na vas glas, kako je to vaše pravo, kao što i sad tvrdite da imate pravo
širiti zarazu. :blj :blj :blj

Ja sam cijepljena Janssenom jer čini se da volim jednokratne eksperimentalne droge, a nuspojava je da se raspravljam s tobom. 
Podržavam da svatko odlučuje za sebe, svatko zna kako se ponaša prema sebi i svom zdravlju.

Živim okružena antivakserima i onima koji mantraju "cijepi se-misli na druge", i mogu s jednima i drugima živjeti u miru.
No ovakvog kao što si ti, netolerantnog i prgavog zagovaratelja cjepljenja koji mrzi necijepljene koji imaju svoje mišljenje, e to ja još ne vidjeh.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Sat 1 Jan - 20:27

Noor wrote:
Eroo wrote:
dijagram wrote:
Danas se malo raspricao sa starijom sestrom inace magistrom farmacije.


Pocela o tome gdje je mogla pokupiti koronu jer se pazi.

Pa bila u drustvu ovih, svi cijepljeni, pa ne znam bila kod onih ali i tamo su svi cijepljeni.

I cijepljeni prenose zarazu, u dijelu kad cjepivo ne probudi nečiji imunosni sustav*.



Razocarana cjepivom od kojeg je ocekivala puno vise.

Farmaceutkinja nije  imunolog,  virusolog ili epidemiolog*.

Nuspojave smo preskocili namjerno, iako vidim da i od toga strepi.

Tvoja sestra je,  Bogu hvala,zarazu  preživjela  slično kao i moj sin (s komorbiditetom),
koji je također bio cijepljen. Ne smijem ni pomisliti kako bi prošao  da nije bio cijepljen*.


Braco je malo ohrabri, zna moj pristup, stav, zna kakav sam i dobije nesto pozitivne energije

Moje ne boj se, nece ti biti nista punojoj znaci.

Riječ ohrabrenja uvijek dobro dođe uplašenima*.
 by Eroo
a ti bauštelac jesi, jel
Prepisuješ o kolege   iz  čopora?
Dobro znaš da nisam  bauštelac, ali bih sigurno bio dobar i  na  tom području da sam  otišao u tom smjeru.
I ponosan.
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 Sat 1 Jan - 20:29

Većina vas se poistovjetila sa svojim izborom i tu su sad teške rovovske borbe.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Sat 1 Jan - 20:30

Noor wrote:
Eroo wrote:
Opet si ubacila  golf  lopticu u rupicuna dnu okrugle kotanje i likuješ...
Imaju toliko da tebe mogu kupiti iz maloga džepa. To nije bitno.
Kao odgovorni ljudi, s empatijom do sugrađana, čekaju  na svoj red,
kojega  ti  vjerojatno kupuješ i  kad ideš na javni WC. Jebo  takvu lulturu i "snalažljivost" ... :blj
"Neka svi pocrkaju", nakon mene potop, jeli tako?

je, vidim koliko imaju...ni za jebeni PCR nemaju, nego će se kiseliti do 5.1.
a jel? to zbog empatije? koje empatije majketi? empatije da se testiraju džabe? o bokteee :rofl
javni WC? šta ni WC doma nemaš? a gdje ideš na nuždu dok nisi u blizini javnog? iza kuće uz plot?
Njega je tako lako cimnuti... I odmah se prospe...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Noor and Hektorović like this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Sat 1 Jan - 20:32

Eroo wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:
 by Eroo
a ti bauštelac jesi, jel
Prepisuješ o kolege   iz  čopora?
Dobro znaš da nisam  bauštelac, ali bih sigurno bio dobar i  na  tom području da sam  otišao u tom smjeru.
I ponosan.
ma koga boli briga kaj si.... imunolog,  virusolog ili epidemiolog nisi

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Sat 1 Jan - 20:36

Venus wrote:
Eroo wrote:
Venus wrote:

Zašto da plati ako može džabe  :D 
I visokoobrazovani i bogati plaču.

Ljigave, besćutne i bezobrazne antivakserskee seronje,  nemam potrebu u ništa  uvjeravati.
Vi ste jednostavno bolesni...neki  tip PTSP, štali.
To ćemo tek vidjeti nakon epidemije. Tada ćemo  opet  mi, malo bogatiji, plaćati vaše liječenje.
Tada ćete opet lajati na vas glas, kako je to vaše pravo, kao što i sad tvrdite da imate pravo
širiti zarazu. :blj :blj :blj

Ja sam cijepljena Janssenom jer čini se da volim jednokratne eksperimentalne droge, a nuspojava je da se raspravljam s tobom. 
Podržavam da svatko odlučuje za sebe, svatko zna kako se ponaša prema sebi i svom zdravlju.

Živim okružena antivakserima i onima koji mantraju "cijepi se-misli na druge", i mogu s jednima i drugima živjeti u miru.
No ovakvog kao što si ti, netolerantnog i prgavog zagovaratelja cjepljenja koji mrzi necijepljene koji imaju svoje mišljenje, e to ja još ne vidjeh.
Narodne  neprijatelje mrzim, ali ne i odgovorne antivaksere. Kužiš?
Mrzim antivaksere koji kažu "Neka svi pocrkaju, što se menetie". I tolerantno se s takvima  družiš? Stvarno?
Crvena linija postoji, koju ne smije ni antivakser ni cijepljeni prijeći, kad je zdravlje i obrana nacije u pitanju. Ni ovo ne kužiš?
Kako hoćeš, a ja sam dužan upozoriti kad god se  pokuša prijeći crvena linija. Samo to činim. Za sada.
Uskoro će doći vrijeme (ne više od mjesec dana) kad će sve biti dovedeno u red i  ja neću imatirazloga napisati ovdje ni jedno  slovo.


Last edited by Eroo on Sat 1 Jan - 20:42; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Sat 1 Jan - 20:39

Noor wrote:
Eroo wrote:
Noor wrote:
a ti bauštelac jesi, jel
Prepisuješ o kolege   iz  čopora?
Dobro znaš da nisam  bauštelac, ali bih sigurno bio dobar i  na  tom području da sam  otišao u tom smjeru.
I ponosan.
ma koga boli briga kaj si.... imunolog,  virusolog ili epidemiolog nisi
Nisam i s tim dijelom epidemije  se ne bavim, kao  ni ti,  uostalom. 
Bavim se (volonterski)   isključivo dinamikom epidemije, gdje 
mogu izvući vlastite zaključke o utjecaju cijepljenja na smanjenje smrtnosti, na primjer.
A što ti činiš? Jebeš ježa u  leđa u međuvremenu, a? :D
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sat 1 Jan - 20:41

Eroo wrote:
Venus wrote:
Eroo wrote:

Ljigave, besćutne i bezobrazne antivakserskee seronje,  nemam potrebu u ništa  uvjeravati.
Vi ste jednostavno bolesni...neki  tip PTSP, štali.
To ćemo tek vidjeti nakon epidemije. Tada ćemo  opet  mi, malo bogatiji, plaćati vaše liječenje.
Tada ćete opet lajati na vas glas, kako je to vaše pravo, kao što i sad tvrdite da imate pravo
širiti zarazu. :blj :blj :blj

Ja sam cijepljena Janssenom jer čini se da volim jednokratne eksperimentalne droge, a nuspojava je da se raspravljam s tobom. 
Podržavam da svatko odlučuje za sebe, svatko zna kako se ponaša prema sebi i svom zdravlju.

Živim okružena antivakserima i onima koji mantraju "cijepi se-misli na druge", i mogu s jednima i drugima živjeti u miru.
No ovakvog kao što si ti, netolerantnog i prgavog zagovaratelja cjepljenja koji mrzi necijepljene koji imaju svoje mišljenje, e to ja još ne vidjeh.
Narodne  neprijatelje mrzim, ali ne i odgovorne antivaksere. Kužiš?
Mrzim antivaksere koji kažu "Neka svi pocrkaju, što se menetie". I tolerantno se s takvima  družiš? Stvarno?
Crvena linija postoji, koju ne smije ni antivakser ni cijepljeni prijeći, kad je zdravlje i obrana nacije u pitanju. Ni ovo ne kužiš?
Kako hoćeš, a ja sam dužan upozoriti kad god se  pokuša prijeći crvena linija. Samo to činim. Za sada.
Usloro će doći vrijeme (ne više od mjesec dana) kad će sve biti dovedeno u red i  ja neću imatirazloga napisati ovdje ni jedno  slovo.

Da, zamisli, tolerantna sam jer razumijem i jedne i druge. To tebi nije poznato jer si isključiv, pričaš kao da ti je hidrantom ispran mozak.

Ti nisi dužan upozoriti nikog na ništa, jer si zadužen samo za svoje dupe, a i za njega čini se loše brineš.

Neće biti dovedeno u red, pomiri se s time da koegzistiramo s virusima i da oni koji ne brinu o svom zdravlju su uvijek rizični, neovisno o varijaciji virusa.


@Yoda, malo si me zaintrigirao s ovim što si napisao za vitamin D, istražit ću to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser Sat 1 Jan - 20:41

Crvena linija je kada uzimate ljudima slobodu izbora, kada hicete silom eksperimentalnim cjepivom masovno sve cjepiti. Pa ne da ste presli crvenu liniju naprosto niste normalni  :D
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sat 1 Jan - 20:47

@Ero, vidim da se vraćaš nazad nakon 6 minuta prepravljati post, nije ti to fora ako smo već otišli naprijed.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Sat 1 Jan - 20:47

newuser wrote:Crvena linija je kada uzimate ljudima slobodu izbora, kada hicete silom eksperimentalnim cjepivom masovno sve cjepiti. Pa ne da ste presli crvenu liniju naprosto niste normalni  :D
Cjepivo odlično djeluje u visoko procijepljenim država. Tko želi može i sam provjeriti.
Nitkonemapravo "na'silu" širiti zarazu. To je  moja poanta i  poanta onih  kojibrinu
za zdravlje nacije i  državne ekonomije.
Šta  o svemu tome misle mlatimudani, je  nebitno.  Osvemu će odlučiti odrasla većina.
Uskoro ćete je imati...za koji dan. ;)
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser Sat 1 Jan - 20:48

Eroo wrote:
newuser wrote:Crvena linija je kada uzimate ljudima slobodu izbora, kada hicete silom eksperimentalnim cjepivom masovno sve cjepiti. Pa ne da ste presli crvenu liniju naprosto niste normalni  :D
Cjepivo odlično djeluje u visoko procijepljenim država. Tko želi može i sam provjeriti.
Nitkonemapravo "na'silu" širiti zarazu. To je  moja poanta i  poanta onih  kojibrinu
za zdravlje nacije i  državne ekonomije.
Šta  o svemu tome misle mlatimudani, je  nebitno.  Osvemu će odlučiti odrasla većina.
Uskoro ćete je imati...za koji dan. ;)
Toliko djeluje da i tvoji grafovi koje postas te demantiraju  :^0
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser Sat 1 Jan - 20:51

Ero umrijet ces kao i svi mi, sto si stariji blize si tome ne mozes to sprijeciti mozda ne daj Boze smo ubrzati s tim boosterima. Ne panicari zivi zivot idi setati, virusu nije problem ni u kucu uci ne mozemo se skriti od njega.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Noor likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Sat 1 Jan - 20:51

Venus wrote:
@Yoda, malo si me zaintrigirao s ovim što si napisao za vitamin D, istražit ću to.
Kažu i  da  je dobro i varikinu piti, spominju i neku Pavlovićevu mast za u nos, pa ivermectin za gliste ... :^0
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici Sat 1 Jan - 20:51

Eroo wrote:Stručnjaci za ‘Slobodnu‘ o eksplozivnom širenju korone u Splitu i Dalmaciji, izdali ozbiljno upozorenje; Infektologinja i imunolog odgovorili na pitanje je li za sve kriv omikron

Korona novosti i spoznaje - Page 46 72

https://zadarski.slobodnadalmacija.hr/zadar/regional/strucnjaci-za-slobodnu-o-eksplozivnom-sirenju-korone-u-splitu-i-dalmaciji-izdali-ozbiljno-upozorenje-infektologinja-i-imunolog-odgovorili-na-pitanje-je-li-za-sve-kriv-omikron-1155468
jebao te Zlatko Trobanjača .. oni sada govore o Omnikronu, Bakić ga je kao anomaliju vidi u svojim modelima prije 20dana, a ja sam vam to prenio na forumu nekoliko puta.. uspio sam naći nešto starih postova 
https://www.ex-iskon-pleme.com/t49572p900-korona-novosti-i-spoznaje
Korona novosti i spoznaje - Page 46 Omni110
Korona novosti i spoznaje - Page 46 Omni210


išao sam malo tražiti svoje stare postove, evo gore link(da stavlja se izvor) i screenshotovi. 
ovaj as sada lijepi "novinare" koji spominju omicron u Dalmaciji, a Bakić i Lauc(sa kojima se ovaj luđak sprda i ruga da su neozbiljni jer komuniciraju preko fejsa) govore o Omicronu u Dalmaciji prije 20 dana, a ja sam uredno to više puta rekao na ovom forumu. 
Da me je as čitao, a da je čitao i druge, ne bi slao osobe starije životne dobi sa više bostera(za koje je gnječ i hektor stavljavali više linkova da bosteri ne štite ništa) da se zaraze u Splitu gdje je omicron zavlada prije 3 tjedna još(što sam ja prenio od Bakića).

svaki put kada pomislim i počnem malo sumnjati "hoću li uspjeti u nekim svojim projektima", sjetim se , koliko sam ispred nekih ljudi.. ovaj as poviše mene.. koji je još navodno neki "uspješni inžinjer".. opet je po 10000 puti falio, a ja opet bio u pravu.. (i ja sam imao grešaka masu ali on..).. 
dakle lik se čudi kako mu je bostana rodbina zaražena u Splitu, a ja ga ima 20dana upozoravan da je Omicron počeo dominirati.. 
ima još screensotova ali neda mi se kopati..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20896
2018-06-14


n_razbojnik and Hektorović like this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sat 1 Jan - 20:54

Eroo wrote:
newuser wrote:Crvena linija je kada uzimate ljudima slobodu izbora, kada hicete silom eksperimentalnim cjepivom masovno sve cjepiti. Pa ne da ste presli crvenu liniju naprosto niste normalni  :D
Cjepivo odlično djeluje u visoko procijepljenim država. Tko želi može i sam provjeriti.
Nitkonemapravo "na'silu" širiti zarazu. To je  moja poanta i  poanta onih  kojibrinu
za zdravlje nacije i  državne ekonomije.
Šta  o svemu tome misle mlatimudani, je  nebitno.  Osvemu će odlučiti odrasla većina.
Uskoro ćete je imati...za koji dan. ;)

Ajmo ponovo: cijepljeni šire zarazu, i umiru također.


Fašizam je čini se ponovo u modi.  :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum