ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Fri 17 Dec - 6:16

Gnječ wrote:
T. wrote:
Bravo! Ko pravi rvat katolik... :tu

hvala ali nisam ti ja katolik ni praktički ni teoretski. rvat sam ni u tragovima. razlog zašto kitim bor je vrlo jednostavan: te raznobojne svjetlucave balotice su mi cool baš...kitio bi ja bor i  u proljeće po ljeti i u jesen samo bi me ljudi gledali čudno.

Ne bi  ni primijetio promjenu. :D

Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Fri 17 Dec - 6:21

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:

Sve si  slagao  dok si trepno očima.
Mirni smo na isti način kao i  prije epidemije....zabave  i druženja  nam  ne  manjka.
Istina s antivakserima se ne  družimo iz dobro poznatih razloga.
Pa što bih ja mogao slagati o tvojim prilikama, ja govorim načelno lako se ljudi poput tebe ponašaju u ovoj situaciji... 
Nadalje čak i ako ste svi vi uključujući i tvoje princeze i prinčeve i malog velemajstora cijepljeni dvodozno i trodozno, svehedno, ponovit ću ne možete biti mirni jer vas status nepotpuno vakcinisanih ne isključuje od mođebitne situacije zaražavanja... Pa daj prati bar svoje upise... Sin ti se iako cijepljen dvodozno zarazio... Ili si to izmislio... Da ne kažem slagao
Ti ih pratiš ali ne razumiješ  napisano. 
Cjepivo je za  alfa virus bilo sigurno cca 95%, za delta je sigurnost  smanjenana  nekih 60%, kako će biti sa omikronom
tje da vidime. Nešto govore oko 80-90% (booster). Ja slušam struku a ti vjeruješ u svemogući češnjak, ivermectin i Pavlovićevu  mastza nos.  Sve  je jasno. Pozicije  su  nam jasne...
Eroo
Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Fri 17 Dec - 6:59

Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Pa što bih ja mogao slagati o tvojim prilikama, ja govorim načelno lako se ljudi poput tebe ponašaju u ovoj situaciji... 
Nadalje čak i ako ste svi vi uključujući i tvoje princeze i prinčeve i malog velemajstora cijepljeni dvodozno i trodozno, svehedno, ponovit ću ne možete biti mirni jer vas status nepotpuno vakcinisanih ne isključuje od mođebitne situacije zaražavanja... Pa daj prati bar svoje upise... Sin ti se iako cijepljen dvodozno zarazio... Ili si to izmislio... Da ne kažem slagao
Ti ih pratiš ali ne razumiješ  napisano. 
Cjepivo je za  alfa virus bilo sigurno cca 95%, za delta je sigurnost  smanjenana  nekih 60%, kako će biti sa omikronom
tje da vidime. Nešto govore oko 80-90% (booster). Ja slušam struku a ti vjeruješ u svemogući češnjak, ivermectin i Pavlovićevu  mastza nos.  Sve  je jasno. Pozicije  su  nam jasne...
Koji će ti kurac kopačke sa devet aluminijskih čepova na velebitu... Trebaju ti gojzerice sa gumenim đonom...

Toliko o postocima.

Inače ja sam pobornik cijepljenja i u osnovi bilo bi mi najdraže da se hrvatska populacija procijepila makar 80%. Međutim nije, ali unatoč tomu drago mi je da si se makar ti i cijela tvojq obitelj procijepila što dvodozno, a što tridozno i ako slučajno na omikronu booster omane Bogu hvala bit će cjepiva da se i četvrti pa i peti put boostaš ukoliko ne dao Bog ustrebne... Ja se nadam da struka ne griješi i da će pronaći način da nagovori one dvije trećine starijih od 65 što izričito odbijaju cijepljenje da se cijepe i da na taj način suspregnu svoju sebičnost, olakšaju rad zdravstvu i konačno da ih što više kao ti dočeka duboku starost, makar od devedeset + godina...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Fri 17 Dec - 8:04

michaellcmacha wrote:
Venus wrote:

Kako, kako?

Mirnoća je nuspojava booster doze. 

Nema uzbuđenja, kužiš..   :pp
Dobro to, ali ako se razbole, čak i ako sve vrijeme provode u podrumu, svejedno se mogu razboljeti... Velik broj starijih (Ero je starije životne dobi) se unatoč cijepljenju svejedno izbjegava nepotrebno družiti i biti u kontaktu s drugim ljudima... Upravo stoga mi je nejasna njegova formulacija da su mirni...

Ovo gore sam se zezala malo..

Nije mi jasno kako tebi nije jasno. Imaš na ovom svijetu ustrašenih (doslovno usranih od straha) ljudi kojih ni 78 doza nečega da uštrcaju u sebe neće umanjit njihov strah. Strah od života. To su živeća trupla koja se boje nekog bolnog zagrliti jer ih je uvijek strah za svoje dupe, koji teško da za ikog nešto naprave jer kako bi onda oni. Imam takvih u svojoj bliskoj okolini, i ne osuđujem, da se razumijemo. Svatko je odabrao živjet kako god hoće, njegov/njezin život. Ako će uzimat svaki tjedan nove doze cjepiva, nek štrcaju, ako misle da će im baš to pomoći.

Nekidan se razveselim kolegici kaže ona nemoj me grlit imala sam koronu nedavno. Kažem ja njoj, ja ti se ne bojim i raširim ruke. Ima masku, cijepila se, prebolila, i boji se, šta da ja njoj objašnjavam. Zagrlim je i bok.

U tom kontekstu, za mene je bolje živit 5 kvalitetnih godina nego 75 usranih, kužiš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Fri 17 Dec - 8:19

Venus wrote:
michaellcmacha wrote:
Dobro to, ali ako se razbole, čak i ako sve vrijeme provode u podrumu, svejedno se mogu razboljeti... Velik broj starijih (Ero je starije životne dobi) se unatoč cijepljenju svejedno izbjegava nepotrebno družiti i biti u kontaktu s drugim ljudima... Upravo stoga mi je nejasna njegova formulacija da su mirni...

Ovo gore sam se zezala malo..

Nije mi jasno kako tebi nije jasno. Imaš na ovom svijetu ustrašenih (doslovno usranih od straha) ljudi kojih ni 78 doza nečega da uštrcaju u sebe neće umanjit njihov strah. Strah od života. To su živeća trupla koja se boje nekog bolnog zagrliti jer ih je uvijek strah za svoje dupe, koji teško da za ikog nešto naprave jer kako bi onda oni. Imam takvih u svojoj bliskoj okolini, i ne osuđujem, da se razumijemo. Svatko je odabrao živjet kako god hoće, njegov/njezin život. Ako će uzimat svaki tjedan nove doze cjepiva, nek štrcaju, ako misle da će im baš to pomoći.

Nekidan se razveselim kolegici kaže ona nemoj me grlit imala sam koronu nedavno. Kažem ja njoj, ja ti se ne bojim i raširim ruke. Ima masku, cijepila se, prebolila, i boji se, šta da ja njoj objašnjavam. Zagrlim je i bok.

U tom kontekstu, za mene je bolje živit 5 kvalitetnih godina nego 75 usranih, kužiš.
Ne muči se  ni toliko, skoči s nebodera i budi  slobodna  kao ptica barem  5  sekundi. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Fri 17 Dec - 8:32

Eroo wrote: Nešto govore oko 80-90% (booster). Ja slušam struku a ti vjeruješ u svemogući češnjak, ivermectin i Pavlovićevu  mastza nos.  Sve  je jasno. Pozicije  su  nam jasne...
nekad su doktori reklamirali cigarete, "neovisne studije i znanstvena istraživanja" su pokazivala da pušenje nema nikakvih ozbiljnih nuspojava na ljudsko zdravlje jer bi inače pušači padali po cestama k'o muhe. proizvođači cigareta su se kurčili takvim "istraživanjima" i radili reklame od toga. doktori najbolje dišu uz chesterfield ili camel. ako bi se i pojavio koji slučaj gledali su to kao anomaliju, jedan od tisuću. tek se osamdesetih godina prošlog stoljeća shvatilo kakav učinak pušenje ima na ljudsko zdravlje i trebalo je idućih 30 godina da se počne zabranjivati na određenim mjestima.
ti ćeš umrijet za koji mjesec ili koju godinu pa kužim da te boli kurac al prestani jebote srat o brigi za druge jer će se tek za 5, 10 ili 15 godina pokazat jel struka bila u "pravu". nakon manje od godinu dana cjepljenja ima tisuće mrtvih od cijepiva a tek je počelo a o dugoročnim posljedicama nitko živ nema pojma. radi sa sobom kaj god hoćeš, krepaj kaj se mene tiče al prestani jebat druge o znanosti i da ti nekaj radiš za dobrobit drugih ili društva. smeće jedno usrano. a oni koji su jeli češnjak ili mazali kreme pod nos umjesto pušenja su bili na pravim pozicijama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Fri 17 Dec - 8:38

ebenica wrote:
Eroo wrote: Nešto govore oko 80-90% (booster). Ja slušam struku a ti vjeruješ u svemogući češnjak, ivermectin i Pavlovićevu  mastza nos.  Sve  je jasno. Pozicije  su  nam jasne...
nekad su doktori reklamirali cigarete, "neovisne studije i znanstvena istraživanja" su pokazivala da pušenje nema nikakvih ozbiljnih nuspojava na ljudsko zdravlje jer bi inače pušači padali po cestama k'o muhe. proizvođači cigareta su se kurčili takvim "istraživanjima" i radili reklame od toga. doktori najbolje dišu uz chesterfield ili camel. ako bi se i pojavio koji slučaj gledali su to kao anomaliju, jedan od tisuću. tek se osamdesetih godina prošlog stoljeća shvatilo kakav učinak pušenje ima na ljudsko zdravlje i trebalo je idućih 30 godina da se počne zabranjivati na određenim mjestima.
ti ćeš umrijet za koji mjesec ili koju godinu pa kužim da te boli kurac al prestani jebote srat o brigi za druge jer će se tek za 5, 10 ili 15 godina pokazat jel struka bila u "pravu". nakon manje od godinu dana cjepljenja ima tisuće mrtvih od cijepiva a tek je počelo a o dugoročnim posljedicama nitko živ nema pojma. radi sa sobom kaj god hoćeš, krepaj kaj se mene tiče al prestani jebat druge o znanosti i da ti nekaj radiš za dobrobit drugih ili društva. smeće jedno usrano. a oni koji su jeli češnjak ili mazali kreme pod nos umjesto pušenja su bili na pravim pozicijama.
Korona novosti i spoznaje - Page 46 79
:rasta
Eroo
Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Fri 17 Dec - 8:40

Eroo wrote:
ebenica wrote:
nekad su doktori reklamirali cigarete, "neovisne studije i znanstvena istraživanja" su pokazivala da pušenje nema nikakvih ozbiljnih nuspojava na ljudsko zdravlje jer bi inače pušači padali po cestama k'o muhe. proizvođači cigareta su se kurčili takvim "istraživanjima" i radili reklame od toga. doktori najbolje dišu uz chesterfield ili camel. ako bi se i pojavio koji slučaj gledali su to kao anomaliju, jedan od tisuću. tek se osamdesetih godina prošlog stoljeća shvatilo kakav učinak pušenje ima na ljudsko zdravlje i trebalo je idućih 30 godina da se počne zabranjivati na određenim mjestima.
ti ćeš umrijet za koji mjesec ili koju godinu pa kužim da te boli kurac al prestani jebote srat o brigi za druge jer će se tek za 5, 10 ili 15 godina pokazat jel struka bila u "pravu". nakon manje od godinu dana cjepljenja ima tisuće mrtvih od cijepiva a tek je počelo a o dugoročnim posljedicama nitko živ nema pojma. radi sa sobom kaj god hoćeš, krepaj kaj se mene tiče al prestani jebat druge o znanosti i da ti nekaj radiš za dobrobit drugih ili društva. smeće jedno usrano. a oni koji su jeli češnjak ili mazali kreme pod nos umjesto pušenja su bili na pravim pozicijama.
Korona novosti i spoznaje - Page 46 79
:rasta
to ti je domet? isusatidragog :/

ti si pušio jer si pratio znanost pa smo ti mi svi morali platit liječenje i spasit tvoju usranu guzicu. cijepi se 'ko ti jebe mater usranu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Fri 17 Dec - 8:43

Ivermectinj e lijek za gliste. :^0
Eroo
Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Fri 17 Dec - 8:46

Eroo wrote:Ivermectinj e lijek za gliste. :^0
pfizer cijepivo je za ljude. i cigarete isto. i tvoj brat također. i tuđi unuk prvak u šahu je tvoj također.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici Fri 17 Dec - 9:15

Inače pojavio se Omicron masovno u Dalmaciji, Bakićevi brojevi to pokazuju

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21006
2018-06-14


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici Fri 17 Dec - 9:17

NENAD BAKIC


DALMACIJA - CRVENO EPIDEMIJSKO UPOZORENJE

(ako ste u Dalmaciji - podijelite što više, iako ovo vjerojatno uskoro čeka i Primorje i Zagreb)

Jučerašnji prosječni pad u cijeloj zemlji je maskirao jako velik rast u Dalmaciji.

Ova karta nije ista kao što inače objavlejujem (7d/7d) jer je potrebno u ovakvom razvoju imati brže indikatore - ovo je dan na isti dan prošli tjedan.

U vezi toga:

1. Naši labovi opet zasigurno jako kasne u detekciji razmjera prisutnosti novog soja - nemojte vjerovati službenim podacima, ovo je lako moguće od već velikog udjela omikrona.

2. Omikron je jako zazaran, izbjegavajte više ljudi u zatvorenom prostoru, budite 'manijaci' otvaranja prozora, čak i ako vam se smiju.

3. NEPOSREDNO PRIJE odlaska na masovna događanja ili sastanke se tesitajte brzim testom, imali dvije doze ili ne, čini se de je omikronu skoro pa svejedno. Kako se jako brzo razvija, rezultat od dan ranije ne znači puno. Brzi antigenski test je u tom smislu superioran PCR-u.

4. Za one s dvije doze je statistički gledano treba odmah otići po booster - ne mogu davati pojedinačne savjete, ali statistički gledano podaci su jasni. To znači da budući da će se valjda svi uskoro biti izloženi virusu, treba to odgoditi to boostera.

5. U komentarima pogledajte razvoj na Mediteranu koji daje dodatne argumente za ovo.

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Fb_img33
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21006
2018-06-14


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 Fri 17 Dec - 9:22

AssadNaPodmornici wrote:Inače pojavio se Omicron masovno u Dalmaciji, Bakićevi brojevi to pokazuju
iz dišpeta se nemojte cijepiti
a iz istog razloga pokušajte do tri kralja ne ići gori u zagreb,
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović Fri 17 Dec - 9:30

AssadNaPodmornici wrote:NENAD BAKIC


DALMACIJA - CRVENO EPIDEMIJSKO UPOZORENJE

(ako ste u Dalmaciji - podijelite što više, iako ovo vjerojatno uskoro čeka i Primorje i Zagreb)

Jučerašnji prosječni pad u cijeloj zemlji je maskirao jako velik rast u Dalmaciji.

Ova karta nije ista kao što inače objavlejujem (7d/7d) jer je potrebno u ovakvom razvoju imati brže indikatore - ovo je dan na isti dan prošli tjedan.

U vezi toga:

1. Naši labovi opet zasigurno jako kasne u detekciji razmjera prisutnosti novog soja - nemojte vjerovati službenim podacima, ovo je lako moguće od već velikog udjela omikrona.

2. Omikron je jako zazaran, izbjegavajte više ljudi u zatvorenom prostoru, budite 'manijaci' otvaranja prozora, čak i ako vam se smiju.

3. NEPOSREDNO PRIJE odlaska na masovna događanja ili sastanke se tesitajte brzim testom, imali dvije doze ili ne, čini se de je omikronu skoro pa svejedno. Kako se jako brzo razvija, rezultat od dan ranije ne znači puno. Brzi antigenski test je u tom smislu superioran PCR-u.

4. Za one s dvije doze je statistički gledano treba odmah otići po booster - ne mogu davati pojedinačne savjete, ali statistički gledano podaci su jasni. To znači da budući da će se valjda svi uskoro biti izloženi virusu, treba to odgoditi to boostera.

5. U komentarima pogledajte razvoj na Mediteranu koji daje dodatne argumente za ovo.

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Fb_img33


Do veljaće kolektivni imunitet za ovu sezonu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici Fri 17 Dec - 9:37

ljubo1212 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Inače pojavio se Omicron masovno u Dalmaciji, Bakićevi brojevi to pokazuju
iz dišpeta se nemojte cijepiti
a iz istog razloga pokušajte do tri kralja ne ići gori u zagreb,
ne da se neću ići cijepiti nego se idem zaraziti kod prvog frenda koji dobije ovu verziju.
Ako imaš nekoga u Splitu koji bude zaražen omicronom slobodno mu reci da me pozove na kavu(naravno ako se slaže i ja ću donit kavu u goste)
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21006
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici Fri 17 Dec - 9:40

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:NENAD BAKIC


DALMACIJA - CRVENO EPIDEMIJSKO UPOZORENJE

(ako ste u Dalmaciji - podijelite što više, iako ovo vjerojatno uskoro čeka i Primorje i Zagreb)

Jučerašnji prosječni pad u cijeloj zemlji je maskirao jako velik rast u Dalmaciji.

Ova karta nije ista kao što inače objavlejujem (7d/7d) jer je potrebno u ovakvom razvoju imati brže indikatore - ovo je dan na isti dan prošli tjedan.

U vezi toga:

1. Naši labovi opet zasigurno jako kasne u detekciji razmjera prisutnosti novog soja - nemojte vjerovati službenim podacima, ovo je lako moguće od već velikog udjela omikrona.

2. Omikron je jako zazaran, izbjegavajte više ljudi u zatvorenom prostoru, budite 'manijaci' otvaranja prozora, čak i ako vam se smiju.

3. NEPOSREDNO PRIJE odlaska na masovna događanja ili sastanke se tesitajte brzim testom, imali dvije doze ili ne, čini se de je omikronu skoro pa svejedno. Kako se jako brzo razvija, rezultat od dan ranije ne znači puno. Brzi antigenski test je u tom smislu superioran PCR-u.

4. Za one s dvije doze je statistički gledano treba odmah otići po booster - ne mogu davati pojedinačne savjete, ali statistički gledano podaci su jasni. To znači da budući da će se valjda svi uskoro biti izloženi virusu, treba to odgoditi to boostera.

5. U komentarima pogledajte razvoj na Mediteranu koji daje dodatne argumente za ovo.

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Fb_img33


Do veljaće kolektivni imunitet za ovu sezonu.

Omicron će spojiti ovaj 4 val koji je već išao svom kraju i 5 val.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21006
2018-06-14


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kic Fri 17 Dec - 10:10


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Fri 17 Dec - 11:24

Eroo wrote:
Venus wrote:

Ovo gore sam se zezala malo..

Nije mi jasno kako tebi nije jasno. Imaš na ovom svijetu ustrašenih (doslovno usranih od straha) ljudi kojih ni 78 doza nečega da uštrcaju u sebe neće umanjit njihov strah. Strah od života. To su živeća trupla koja se boje nekog bolnog zagrliti jer ih je uvijek strah za svoje dupe, koji teško da za ikog nešto naprave jer kako bi onda oni. Imam takvih u svojoj bliskoj okolini, i ne osuđujem, da se razumijemo. Svatko je odabrao živjet kako god hoće, njegov/njezin život. Ako će uzimat svaki tjedan nove doze cjepiva, nek štrcaju, ako misle da će im baš to pomoći.

Nekidan se razveselim kolegici kaže ona nemoj me grlit imala sam koronu nedavno. Kažem ja njoj, ja ti se ne bojim i raširim ruke. Ima masku, cijepila se, prebolila, i boji se, šta da ja njoj objašnjavam. Zagrlim je i bok.

U tom kontekstu, za mene je bolje živit 5 kvalitetnih godina nego 75 usranih, kužiš.
Ne muči se  ni toliko, skoči s nebodera i budi  slobodna  kao ptica barem  5  sekundi. :D
Jel bi to napisao nekom od ukucana, ako bi imali drugacije misljenje od tebe?

Sram te moze bit, ti uzor nisi nikome.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Fri 17 Dec - 11:44

Venus wrote:
Eroo wrote:
Ne muči se  ni toliko, skoči s nebodera i budi  slobodna  kao ptica barem  5  sekundi. :D
Jel bi to napisao nekom od ukucana, ako bi imali drugacije misljenje od tebe?

Sram te moze bit, ti uzor nisi nikome.
Tebi to nije problem, računao  sam na to da imaš  metlu. :rasta


(Ne grli ljude koji ne žele tvoj zagrljaj, posebnou ne ovoj situaciji!)
Eroo
Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Fri 17 Dec - 11:50

ebenica wrote:
Eroo wrote:Ivermectinj e lijek za gliste. :^0
pfizer cijepivo je za ljude. i cigarete isto. i tvoj brat također. i tuđi unuk prvak u šahu je tvoj također.
Naravno,  naravno...

Nego jesu li ti  djeca  već okitila bor?
Eroo
Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. Fri 17 Dec - 11:51

AssadNaPodmornici wrote:
ljubo1212 wrote:
iz dišpeta se nemojte cijepiti
a iz istog razloga pokušajte do tri kralja ne ići gori u zagreb,
ne da se neću ići cijepiti nego se idem zaraziti kod prvog frenda koji dobije ovu verziju.
Ako imaš nekoga u Splitu koji bude zaražen omicronom slobodno mu reci da me pozove na kavu(naravno ako se slaže i ja ću donit kavu u goste)
s obzirom tko financira čitavo ovo sranje, 'verzija' ima smisla... :^0
T.
T.

Posts : 17138
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 46 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum