ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asylum

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by metilda Sun 21 May - 9:58

Učiteljica je upitala učenika:"Na koliko grupa se dijele živa bića?
- Učenik je samouvjereno odgovorio:"U četiri grupe učiteljice."
- Učiteljica:"Mislim da griješiš, ali nabroji da čujemo."
- Učenik:"Biljke, životinje, ljudi i djeca."
- Učiteljica:"Zar djeca nisu ljudi?"
- Učenik:"U pravu ste učiteljice, dijele se na tri grupe."
- Učiteljica:"Odlično, nabroji ih opet da čujemo."
- Učenik:"Biljke, životinje i djeca."
- Učiteljica:"A šta se desilo s ljudima?"
- Učenik:"Učiteljice, ljudi čija su srca puna ljubavi i ljubaznosti ostali su u grupi djece, dok su se ostali podijelili u grupe biljaka i životinja."

.

metilda

Posts : 4927
2021-02-20


Back to top Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by metilda Sun 21 May - 10:57

"Svom dušom smatram za veliku milost Božju, 
što je mene nedostojnog
Trosunčani Gospod udostojio
da (od)mucam bogočovječanske istine Njegove"

Koliko se sjećam, uvodna misao Justina Popovića na skripta za kolegij Otajstvo Trojedinog Boga. 

Velika je milost učenicima mucati Tvoje istine i karitativno nositi ljubav

Ivan Bassi

Asylum - Page 17 Fb_i1972

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4927
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by metilda Sun 21 May - 12:43

Asylum - Page 17 Fb_i1973

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4927
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by metilda Mon 22 May - 12:05

Živimo u vrijeme velike demokracije i liberalizma. Ali demokracija i liberalizam su rezervirani samo za jednu struju. Svi koji nemaju identičan stav se smatraju konzervama, diskriminatorima, nerijetko vidim i natpis katolibani, što god to značilo. Ne moramo svi misliti jednako, nismo svi jednaki, ne gledamo jednako na stvari. Ali toliko negativnih komentara na ‘Hod za život’, takvih bljuvotina po tim ljudima. Žene drage, u vašu vaginu ne dira niti za vas hoda itko od tih ljudi, oni hodaju iz svojih uvjerenja. Kao sto to čine i mnogi drugačijeg uvjerenja – bilo vjerskog, političkog, seksualnog… Zašto svatko ne bi živio svoja uvjerenja i pustio druge da čine to isto? Kako bi divno bilo, i koliko bi svijet bio ljepše mjesto da smo uistinu demokratično i liberalno društvo! Prema svima, a ne samo prema svojim istomišljenicima!”


Marijana Mikulić 

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4927
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by metilda Tue 23 May - 11:00

Baš čitam kako se civilizacija hvali time što je ne tako davno američka letjelica sletila na Mars, pa onda i kineska... ispitivati će tlo, tražiti vodu. Veliki uspjeh civilizacije!
Zbunjuje me to... Ustvari me iznenađuje kako naša civilizacija nema novca za infrastrukturu za dovesti vodu u dijelove Afrike, gdje ljudi umiru zbog nedostatka hrane i vode, ali ima novca za traženje vode na Marsu.
Ne znam tko je napisao, ali naišao sam negdje na misao da siromaštvo ne postoji zato što ne možemo nahraniti siromašne, već zato što ne možemo nahraniti bogate.
Lako je biti civiliziran, puno je teže biti čovjek...

Stjepan Ivan Horvat

Asylum - Page 17 Fb_i1974

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4927
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by metilda Tue 23 May - 12:51

"Puno se dobiva ako samo jedan ustane i kaže ne."

 (Berthold Brecht)

U takvom trendu Brechtova misao postaje aktualna. Postoji li netko tko može reći “ne”? 
Ima li poštenjaka koji će reći “ne” podmićivanju, koji će zlim novinarima reći “ne”, koji će ponudama visokih položaja u društvu radi nečasnoga dobitka reći “ne”, koji će vlastitom grijehu reći “ne”, koji će suvremenim trendovima poput kloniranja znati odlučno reći “ne”. 
Možda dolazimo ususret vremenima novih mučenika koji će istupiti za sve druge govoreći veliki “ne”. 
Velika zla čovječanstva mogu se ukloniti darivanjem života ljudi koji su hrabri i koji znaju zlu reći “ne”. Zlo, razbojništvo i zli boje se ljudskog “ne”.

Zlo je slabo; ono pokušava izdaleka ubijati, bombardirati i napadati, ali čim se pošteni odupru, ono postaje slabo i pada, jer ničega se mrak tako ne boji kao svjetla ili upaljene žigice. 
I najmanje svjetlo zaštićuje kilometarsko područje od zla,  mraka, razbojstva i smrti.

Treba reći da su ovo vremena u kojima je najljepše živjeti. 
Sada se zgušnjava borba izmedu dobra i zla, i sada se traže čovjekoljubivi ljudi koji će uz Isusa iz Nazareta stvoriti bolju budućnost za čovječanstvo.

Tomislav Ivančić

Asylum - Page 17 Img_2211

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4927
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by metilda Tue 23 May - 13:23

Kažu da je ovo fotka iz abenovog dvorišta

Asylum - Page 17 Img_2212

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4927
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by Guest Tue 23 May - 20:46

metilda wrote:Sjetila sam se - Travko. Škutor bi mogao biti Travko. 💡

Mogao bi, samo je problem u tome da Travko nije nikada svako malo koristio salve serija od po 3 točke ili po novom tri zareza u nizu, za razliku od naggara (tekst mu je bio besmisleno ispunjen serijama trotočki).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by metilda Tue 23 May - 21:15

Speare Shaker wrote:
metilda wrote:Sjetila sam se - Travko. Škutor bi mogao biti Travko. 💡

Mogao bi, samo je problem u tome da Travko nije nikada svako malo koristio salve serija od po 3 točke ili po novom tri zareza u nizu, za razliku od naggara (tekst mu je bio besmisleno ispunjen serijama trotočki).

Da, ali Naggar nikad nije psovao Boga a Travko jest. Osim toga Škutor koristi sintagmu "Titova kopilad" što je bila omiljena Travkova uzrečica.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4927
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by metilda Wed 24 May - 10:28

TKO SAM JA, GOSPODINE?
EFA RIJEČI, 24. 5.

(Iv 17,15-19)

»Ne molim te da ih uzmeš sa svijeta, nego da ih očuvaš od Zloga. Oni nisu od svijeta kao što ni ja nisam od svijeta. Posveti ih u istini: tvoja je riječ istina. Kao što ti mene posla u svijet tako i ja poslah njih u svijet. I za njih posvećujem samog sebe da i oni budu posvećeni u istini.«



Nismo od ovoga svijeta, veli Isus, kao što ni on nije od svijeta. Odakle smo onda, i dok smo u ovome svijetu, čiji smo i kamo idemo?

Puno je pitanja, a svijet nas odvraća od odgovora i želi da mu pripadamo, da se u njemu ne izdvajamo i ne budemo drugačiji od onih koji jesu od ovoga svijeta. Ako nisam od svijeta, kao što nije ni Isus, onda sam, kao i on, božanskog podrijetla. On je Bog, ja sigurno nisam, ali Bog me je zamislio, na svoju sliku stvorio. U svemu sam njemu sličan, kao i on meni, osim u grijehu. Isus u svojoj intimnoj molitvi Ocu ima iskrenu čežnju osvijestiti nam to božansko podrijetlo, tu nepripadnost svijetu, tu zajamčenu zaštitu i molitvu za nas same. I to je istina o tebi, o tvom bližnjem, o svakom kršteniku na ovome svijetu. U današnjoj navali kriza osobnih identiteta i pitanja o nama samima, valjalo bi prve odgovore potražiti kod Gospodina, u Božjoj riječi, u Istini. U toj smo Istini posvećeni. 

 Marinko Klaić
Asylum - Page 17 Fb_i1975

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4927
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by Guest Wed 24 May - 16:50

metilda wrote:
Speare Shaker wrote:
metilda wrote:Sjetila sam se - Travko. Škutor bi mogao biti Travko. 💡

Mogao bi, samo je problem u tome da Travko nije nikada svako malo koristio salve serija od po 3 točke ili po novom tri zareza u nizu, za razliku od naggara (tekst mu je bio besmisleno ispunjen serijama trotočki).

Da, ali Naggar nikad nije psovao Boga a Travko jest. Osim toga Škutor koristi sintagmu "Titova kopilad" što je bila omiljena Travkova uzrečica.

Znaš dobro da smo praktički nacija Bogoposovača i da je psovanje Boga i svih svetaca skoro pa prvi nacionalni sport u Hrvata. Čak bih rekao posebno među tzv. formalnim vjernicima.
Ne treba puno da se osoba koja u životu nije opsovala Boga prometne u prethodno spomenutu kategoriju, samo malo više stresa nego što može podnijeti u nekom razdoblju.
Sintagmu Titova kopilad su koristili i koriste mnogi, nije samo Travko bio u pitanju. Za naggara se ne sjećam da ju je koristio, ali eto, za Travka se ne sjećam da je koristio trotočke ili trozareze, makar je moguće da jeste, ali se jednostavno toga ne sjećam.
Moraš biti specifičan tip da odlikuješ tekst na taj način.
Ne isključujem da bi škutor mogao biti i Travko, ali svejedno ne vjerujem. Između ostalog i zato jer je Travko osjetno lukaviji pa i inteligentniji da bi iznosio takve tvrdnje kakve iznosi škutor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by metilda Wed 24 May - 19:55

Svejedno je tko je, ionako ga ne čitam.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4927
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by metilda Wed 24 May - 20:00

Pogledala je u ogledalo, a zatim u njega.
Pitala je - voliš li me još uvijek?
Baš kao i prvoga dana, odgovorio je.
A ne smeta ti što moje tijelo više nije onakvo kao kad smo se upoznali?
Ne, ne smeta - odgovorio je.
Stavila je ruke na trbuh – moj trbuh je mnogo veći, a koža naborana i nemoguće me je voljeti ovakvu...
Nije istina, čula je u odgovoru.
Spustila je pogled na svoje noge.
Moje noge više nisu glatke.
Nisam primijetio, ljubazno je odgovorio.
Prišla mu je sa suzama u očima i upitala...
Što još radiš još uvijek pored mene ovakve?
Vidiš li koliko sam se promijenila?
Nisam više ista...
On se smješkao.
Gledaj, kad dotaknem tvoje tijelo, osjećam tvoj način ljubavi, vidim tvoje dobro srce, osjećam ono što ti jesi i vidim sto svaki dan činiš za mene.
Dala si mi predivnu djecu, bila si spremna izgubiti izvanjsku, prolaznu ljepotu svoga tijela kako bi me usrećila.
Toliko si mi puta pokazala koliko ti je stalo do mene.
Nemoj biti tužna zbog toga kako se vidiš...
Uživaj u tome kako te ja vidim.
Ja još uvijek osjećam prema tebi isto kao i prije.
Zaljubio sam se u ono što ti jesi i u dobrotu tvoje duše, a ne u savršenost tvojega tijela.
Prstom je na njenom licu razmrljao suze i pomoću njih nacrtao osmijeh koji ponovno zablista...
(Nepoznat autor) ️

Asylum - Page 17 Fb_i1976

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4927
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by metilda Wed 24 May - 20:07

Asylum - Page 17 Fb_i1977

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4927
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by metilda Thu 25 May - 10:06

RAZGOVOR NOVOROĐENČETA S BOGOM
🍀 Dijete je pitalo Boga: „Kažu mi da me sutra šalješ na Zemlju, ali kako ću živjeti tamo ovako malen i bespomoćan?
Bog mu odgovori: "Ne brini se dijete moje, bit ćeš u sigurnim rukama, dvoje ljudi te već čeka dolje."
🍀 Dijete je nastavilo: "Ali ovdje na nebu ne moram raditi ništa drugo nego pjevati i smiješiti se da bih bilo sretno, a na Zemlji?"
Bog odgovori: „Oni će pjevati s tobom i smiješiti ti se. I osjetit ćeš njihovu ljubav i bit ćete vrlo sretni."
🍀 Dijete je ponovno pitalo: „Kako mogu razumjeti kad mi ljudi govore ako ne znam jezik?
Bog odgovori: "Ovih dvoje ljudi će ti reći najljepše riječi koje ćeš ikada čuti, a s velikim strpljenjem i brigom polako će te i naučiti govoriti."
🍀 Što da radim kad želim razgovarati s tobom?
 Bog odgovori: "njih dvoje će ti sklopiti ruke i naučiti te kako se moliti."
🍀 „Tko će me zaštititi? 
Bog odgovori: "Oni će te zaštititi, čak i ako to znači riskirati svoj život."
🍀 "Ali uvijek ću biti tužan jer te više neću vidjeti."
Bog odgovori: „Oni će razgovarati s tobom o meni, iako me nećeš vidjeti i ja ću uvijek biti uz tebe.“
U tom je trenutku Nebo bilo vrlo mirno, ali čuli su se glasovi sa Zemlje i dijete je užurbano pitalo: "Bože, ako sada idem, molim te, reci mi imena tih dvoje ljudi." 
Bog odgovori: „Mama i tata“.

Asylum - Page 17 Fb_i1978

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4927
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by metilda Thu 25 May - 13:49

Savršen brak čine dvoje nesavršenih ljudi koji odbijaju odustati jedno od drugog.Asylum - Page 17 Fb_i1979

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4927
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by metilda Thu 25 May - 14:12

Konj je bio privezan, ali je došao đavao i odvezao ga. Uplašeni konj počeo je bježati poljima, uništavajući žetvu nekoga seljaka. Vlasnik zemljišta je pobjesnio, uzeo pušku i ubio životinju koja je bježala. Tada se i vlasnik konja uznemirio, uzeo pušku i osvetio se pucajući u seljaka. To je vidjela seljakova supruga i ubila vlasnika konja. Tada je sin vlasnika konja dokrajčio seljaka i njegovu ženu. Ljudi iz sela, seljakova rodbina, čuvši za tragediju, ubili su ubojicu i spalili njihovu obiteljsku kuću...
Ljudi su pitali đavla: „Zašto si sve to učinio?“. Vrag je odgovorio: „Nisam ja to učinio, ja sam samo pustio konja na slobodu.“

Đavao čini jednostavne i naizgled nevine stvari, a ostalo radimo sami. Zna da zlo tinja u našim srcima. Stoga uvijek promisli prije nego što nešto učiniš ili kažeš jer i riječi koje su izrečene, ne mogu se vratiti unatrag.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4927
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by metilda Fri 26 May - 8:01

LJUBITI ILI VOLJETI?
EFA RIJEČI, 26. 5.

(Iv 21,15-17)

Kad se Isus ukazao svojim učenicima, nakon doručka upita Šimuna Petra: »Šimune Ivanov, ljubiš li me više nego ovi?« Odgovori mu: »Da, Gospodine, ti znaš da te volim.« Kaže mu: »Pasi jaganjce moje!« Upita ga po drugi put: »Šimune Ivanov, ljubiš li me?« Odgovori mu: »Da, Gospodine, ti znaš da te volim!« Kaže mu: »Pasi ovce moje!« Upita ga treći put: »Šimune Ivanov, voliš li me?« Ražalosti se Petar što ga upita treći put: »Voliš li me?« pa mu odgovori: »Gospodine, ti sve znaš! Tebi je poznato da te volim.« Kaže mu Isus: »Pasi ovce moje!«



Valja primijetiti razliku između riječi 'ljubiti' i 'voljeti'. Nije jednako vrijedno ono što Isus traži od Petra i ono što je Petar u stanju uzvratiti. Bog je ljubav, veli Ivanovo evanđelje, i ljubav je ono što Boga zanima, iz čega polazi čovjeku i što od čovjeka očekuje. No, čovjek bi htio tek voljeti, ljubiti s rezervom. Sažetak ovog dijaloga između Isusa i Petra može zvučati i ovako: ..., ljubiš li me ili me samo voliš? Kako god da odgovoriš, Božje se stajalište prema tebi ne mijenja. On na tebe i tvoju razinu sposobnosti da ljubiš uvijek računa.

Pasi ovce moje! Čuvaj ono što ti povjeravam i one koje ti stavljam na put.

 Marinko Klaić

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4927
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by metilda Fri 26 May - 11:26

Djeca koja su začeta, a nisu rođena nisu prestala postojati. Njihove duše su besmrtne i ona žive.
Asylum - Page 17 Fb_i1980

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4927
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by metilda Fri 26 May - 12:18

Ray prodaje stan 😆
https://slobodnadalmacija.hr/split/nasli-smo-najskuplji-stan-u-splitu-kvadrat-dode-skoro-20-000-imamo-more-upita-uskoro-dolazi-povratnica-iz-sad-a-1293205

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4927
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by metilda Sat 27 May - 10:52


_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4927
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 17 Empty Re: Asylum

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum