ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by Serbinho-3 Sun 5 Dec - 10:02

Ne mislim da se radi ni o lovi, niti o ekologiji, vec o DNK biti na vlasti i kraduckasti. Radi se o Djilasu, koji je realno unistio bivsu Opoziciju i osakatio DS. Ne znam te njihova unutrasnje veze, Tadic, Djilas iz koje su price, niti me je ikad zanimalo da analiziram. Uglavnom, Tadic po meni dovodi tog Djilasa, koji je vec tu negde bio, ovaj ne bi bio on da ne udari na Tadica za vlast, pocele podele na klanove, nakon cega se Demokratska Stranka raspala, realno od tog trenutka i Opozicija Milosevica. Nikad se nije oporavila i danas svi zajedno cenzus ne mogu da predju. Ok, sagradio je most na Adi, uzeo 30 Spanskih tramvaja, nije da nije nista uradio. TITO ga stavlja na celo Olimpijskog Koniteta, tamo je ok radio i otisao sam. Opet se pojavljuje, hoce vlast. Nije problem. Postoji legalna staza, izbori se legalnim putem. Ja ne znam da pricam, ali znam da radim. To je Djilas. TITO melje ko strina, dok je ovaj slab govornii, ali se bavi ovakvim nebulozama, blokade puteva i slicno. Rio Tinto je nebitan u celoj prici, sutra ce naci nov razlog. On hoce vlast i da jase, ali ne zna kako da uzjase konja. Taj Djilas Titov mu je rodjak, naucilo iz Sume da otima vlast i da je samo njima fotelja sudjena a ostalima da vlada. Zatim tih 27 miliona eura, ta ekipa oko njega, SBB sto uzima sav taj novac, koji su ubaceni realno tokom vlasti Demokrata, stvorili su masu bogatasa kao u Rusiji preko noci. Narod nema nista a oni glume burzoaziju. Da je on na vlasti, Rio Tinto bi reklamirao na sve strane, ovako je promasaj, iako su isti njegovi doveli Alan Ford Platinum Edition.

Serbinho-3

Posts : 26437
2014-08-25


Back to top Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by Serbinho-3 Sun 5 Dec - 10:05

Zatim imas i te prljave Engleze, koji verujem da stoje i iza ovoga, kladican Engleski potpis kao uvek, gde prave ovakve poteze sirom bivse Jugoslavije, samo da drze kao koloniju pod kontrolom.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26437
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by Serbinho-3 Sun 5 Dec - 10:06

Ah da, Pizzon-u su drazi Englezi od Rusa, Kineza, Emiracana i svih ostalih. Francuz, Englez, ostalo nista.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26437
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by RayMabus Sun 5 Dec - 10:28

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 22958931

Ove je prosvjede podržao i prvi tenisač Srbije, Novak Đoković, koji politički ne istupa često, a ovoga je puta na svojem Instagram profilu objavio fotografiju s prosvjeda i poslao kratku poruku: "Čist zrak, voda i hrana su ključevi zdravlja. Bez toga svaka riječ o 'zdravlju' je suvišna."
-
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/politicko-usijanje-u-srbiji-velike-prosvjede-protiv-vucicevih-zakona-i-rio-tinta-podrzao-i-novak-dokovic-15129012
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by Serbinho-3 Sun 5 Dec - 10:33

Takodje i ta EU, imaju i oni tu udeo u svemu. Oni se ne oglasavaju, jer im Ukrajinski Scenario nije nepoznat u duhu Demokratije, kada njima odgovara. One Srbe u Bosni spinuju po svim medijima ovde da su Separatisti, dok su Albanci na Kosovu, borci za Slobodu, cvece, ljubi ih majka. Dok su Srbiju vodili njihovi, ista je bila nivo Bosne. Odredjene strukture vedre i oblace, bogato se zivi, ostali ni za zivot i ajde u inostranstvo. To bi otprilike bilo pod EU kontrolom, opis zivota, stalne ucene, stap i sargarepa, ultimatumi, nakon kojih te puste neki mesec da dodjes sebi i onda ajde novi. Ljudi odu iz takvih sredina i zatim poklanjas kuce, Migranti cvetaju. Pizzon srecan, Migrant kolo vodi, EU zadovoljna. Albanija se polomila od muke, uvlaceci im se u zadnjicu, plasirajuci negativne parole protiv Rusije i Kine. Kakvu su im ulogu namenili? Parking za Migrante. Dace im London po svakom novac da isprazne Englesku i prebace sve za Albaniju. Pizzon-u nisu dali nista, sravnili mu zemlju na Zero Level, on jos pucao na iste i tapse istim. Sta su ti obnovili? Nista. Ovaj mu sredio infrastrukturu, preko Rusa i Kineza, Pizzon pljuje po istim. Trideset godina si pod istim, drze t e tako da stalno neko sa nekim se kaci a oni kao malu decu odredjuju ko je u pravu, ekonomija 0, demografija 0, vratili na nivo Turske. Mada, nije ni pod Turcima bilo tako lose.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26437
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by RayMabus Sun 5 Dec - 10:40

Serbinho-3 wrote:Takodje i ta EU, imaju i oni tu udeo u svemu. Oni se ne oglasavaju.
Oglašavaju se. Ima javni i službeni dokument dostupan na internetu od EU komisije a vezano uz upravljanjem litijem u Europi i kako ne smije to pasti u tuđe ruke.

Crno na bijelo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by RayMabus Sun 5 Dec - 10:45

Vaš problem nije priča oko EU. Taj dokument EU komisije koji je služben i javan i dosptupan na internetu jako jasno i izričito kaže da rezerve litija na tlu Europe nesmiju pasti u strane ruke. Ne znam jel misle na Kineze tj ne znam jesu li poimenice naveli al poprilično su jasni.

Vaš problem nije EU nego kako će se to vadit itd tj priča oko zagađenja. Čak je i Merkel kad je posjetila Beograd pitala Vučica oće li se tu poštivat ekološki stanadardi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by RayMabus Sun 5 Dec - 10:59

Te otpadne vode se uljevaju iz Drine u Savu iz Save na ušću di je Beograd u Dunav i ide na deltu Dunava.

EU je oštro protiv toga da se zagađuje. Nije protiv rudnika kao takvog al s visokim ekološkim standardima.

Samo Amerika, Britanija i Kina tj netko tko nije iz Europe može reč : A boli mene kurac , meni treba litij, brige me šta će jedan dio Europe pit otrovnu vodu.

Rio Trinto je multi kompanija sa sjedištem u Londonu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by RayMabus Sun 5 Dec - 11:08

Kontroverzni akter u ovoj priči je britansko-australska rudarska korporacija Rio Tinto (osnovana još u 19. stoljeću) koja je najavila investiciju od 2.4 milijarde USD s ciljem "pretvaranja Srbije u velikog svjetskog proizvođača litija".
-
https://www.advance.hr/tekst/litij-i-srbija-analiza-zasto-izbijaju-masovne-demonstracije-o-kontroverznoj-korporaciji-rio-tinto-vucicevoj-taktici-i-pocetku-jos-vece-krize/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by melkior Sun 5 Dec - 11:39

Aleksandra Vučića treba srušit s vlasti, milom ili silom.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by RayMabus Sun 5 Dec - 12:11

Jebe mi se tko će vladat Srbijom iduće četiri godine. Iduće četiri godine ionako se neće ništa pametno dešavat osim šta će imat demografski slom ( iseljavanje mladih i dolazak generacija kojih je manje na tržište rada i spolnu zrelost ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by Serbinho-3 Sun 5 Dec - 12:21

https://www.alo.rs/vesti/politika/571912/demonstranti-poceli-da-se-razilaze-kada-su-ugledali-ovo-dvoje-ljudi-shvatili-da-je-sve-laz/vest
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26437
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by RayMabus Sun 5 Dec - 12:21

Ne iznenađuje ni podatak da 82 odsto građana Srbije smatra Ruse za “tradicionalnu slovensku braću”, a 59 posto misli da je Kina, pored Rusije, najvažniji strateški partner Srbiji. Takođe, nije iznenađenje ni evroskepticizam: tek nešto više od polovine ispitanika (52 posto) podržava pridruživanje Srbije Evropskoj uniji. Sasvim je očekivano i oštro protivljenje pridruživanju Srbije NATO paktu (84 posto ispitanika). Sve je to predvidljivo i logično, Vučićevo odustajanje od evropskih integracija i okretanje Kini i Rusiji urodili su plodom. 
-
https://balkans.aljazeera.net/opinions/2021/12/5/kako-truli-zapad-kvari-nasu-narodnu-dusu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by Serbinho-3 Sun 5 Dec - 13:37

Džaba nam svi putevi, ako nema ko da se vozi njima"

https://biznis.telegraf.rs/info-biz/3427929-juce-smo-na-racunu-imali-315-milijardi-dinara-dzaba-nam-svi-putevi-ako-nema-ko-da-se-vozi-njima
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26437
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by pizzon Sun 5 Dec - 14:01

vidim(o)...
samo jos da se svi vi vratite
sa zapada koji nam preporucujete
aziju.
nisi, jedini 
ima vas prilicno koji nama zelite
da nemamo ono sto nam pripada
institucije....
zakon o otimacini je srednji vek
neces ga vala

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4982
2020-04-21


Back to top Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by Serbinho-3 Sun 5 Dec - 19:47

Traze Pizzon-a zbog promovisanja EU.

https://ibb.co/WBM7YKF
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26437
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by Serbinho-3 Sun 5 Dec - 19:51

Jedna iz Azije, LIVE.  


https://ibb.co/kXssBSP
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26437
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by crvenkasti Mon 6 Dec - 10:38

dzango wrote:
crvenkasti wrote:
dzango wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ovako zanima me mišljenje forumaša iz srbije - o čemu se radi i na kojoj ste strani i zašto?
Na Brankovom mostu. Zato.

Nako.
Na kojoj si ti blokadi bio?

A što si ti radio na mostu? Zahtijevao da njihov Rio Tinto bude izbačen iz Srbije i na njegovo mjesto dođe netko vaš?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by pizzon Mon 6 Dec - 11:00

Serbinho-3 wrote:Ah da, Pizzon-u su drazi Englezi od Rusa, Kineza, Emiracana i svih ostalih. Francuz, Englez, ostalo nista.

evropa nasa sira domovina
da, ja sam protiv da azija
zagospidari evropom
na bilo koji nacin

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4982
2020-04-21


Back to top Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by Serbinho-3 Mon 6 Dec - 12:50

Pa upravo Evropa pravi da Azija zagospodari Evropom. Pogledaj samo procenat njih iz Bangladesa, Pakistana, Indije, Kineza, Filipinaca i slicno. Ko dovodi i prima te Migrante. Smena generacija, penzija, treba neko da radi losije poslove, ne mogu svi biti politicari i prodavati maglu. Kamione nema ko da vozi. Snimam ove klince po Italiji, nema od njih nista. Tesko da ce to bilo sta da radi. Kompanije to vide i onda uzmu nekog Magarca iz Azije ili Afrike da ga upregnu ko vola da ore njivu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26437
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by kic Mon 6 Dec - 13:31




Kesić genijalan
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat - Page 4 Empty Re: Bijes preplavio Srbiju zbog rudnika litija.Danas ce blokirat cijelu Srbiju.Spominje se i rat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum