ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bijes u Poljskoj zbog ukrajinskog žita

Go down

Bijes u Poljskoj zbog ukrajinskog žita Empty Bijes u Poljskoj zbog ukrajinskog žita

Post by RayMabus Thu 30 Mar - 14:23

Poljska će pozvati Slovačku, Rumunjsku, Mađarsku i Bugarsku da povuku slične poteze, dodao je Kowalczyk. Poljoprivrednici su dosadašnje prijedloge o državnoj pomoći otklonili, tvrdeći da su neadekvatni.


Ukrajinske žitarice ruše cijenu onih u Poljskoj. Premijer: EU mora blokirati uvoz
RayMabus
RayMabus

Posts : 175362
2014-04-11


Back to top Go down

Bijes u Poljskoj zbog ukrajinskog žita Empty Re: Bijes u Poljskoj zbog ukrajinskog žita

Post by FRANK Thu 30 Mar - 14:52

Ova Poljska trazi belaja

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Bijes u Poljskoj zbog ukrajinskog žita Empty Re: Bijes u Poljskoj zbog ukrajinskog žita

Post by crvenkasti Thu 30 Mar - 14:57

Poljaci navijaju za Ukrajince sve dok ih ne opališ po džepu.

U tom trenutku odmah prelaze u vatrene protivnike Ukrajine i Ukrajinaca.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Bijes u Poljskoj zbog ukrajinskog žita Empty Re: Bijes u Poljskoj zbog ukrajinskog žita

Post by FRANK Thu 30 Mar - 14:58

Poljaci su najvece zlo.
Da te stoke nije bilo nebi bilo ni ww2

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Bijes u Poljskoj zbog ukrajinskog žita Empty Re: Bijes u Poljskoj zbog ukrajinskog žita

Post by FRANK Thu 30 Mar - 15:00

Nikakve razlike izmedju rusa i poljaka.
Poljaci su prije 84 godine napali njemacku rusi prosle godine ukrajinu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Bijes u Poljskoj zbog ukrajinskog žita Empty Re: Bijes u Poljskoj zbog ukrajinskog žita

Post by crvenkasti Thu 30 Mar - 15:01

FRANK wrote:Poljaci su najvece zlo.
Da te stoke nije bilo nebi bilo ni ww2

WW2 je bio dobar. 
Zahvaljujući njemu je nastala NDH - temelj današnje Hrvatske i njene državnosti.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Bijes u Poljskoj zbog ukrajinskog žita Empty Re: Bijes u Poljskoj zbog ukrajinskog žita

Post by FRANK Thu 30 Mar - 15:03

crvenkasti wrote:
FRANK wrote:Poljaci su najvece zlo.
Da te stoke nije bilo nebi bilo ni ww2

WW2 je bio dobar. 
Zahvaljujući njemu je nastala NDH - temelj današnje Hrvatske i njene državnosti.
Hvala Bogu i dra. Pavelicu.
Samo je steta sto vas srbe nismo sve potamanili

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Bijes u Poljskoj zbog ukrajinskog žita Empty Re: Bijes u Poljskoj zbog ukrajinskog žita

Post by crvenkasti Thu 30 Mar - 16:26

FRANK wrote:
crvenkasti wrote:
FRANK wrote:Poljaci su najvece zlo.
Da te stoke nije bilo nebi bilo ni ww2

WW2 je bio dobar. 
Zahvaljujući njemu je nastala NDH - temelj današnje Hrvatske i njene državnosti.
Hvala Bogu i dra. Pavelicu.
Samo je steta sto vas srbe nismo sve potamanili

Pa vidiš da su Poljaci super. Tako će možda i sad izbiti ww3. Hrvatska će opet procvjetati.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Bijes u Poljskoj zbog ukrajinskog žita Empty Re: Bijes u Poljskoj zbog ukrajinskog žita

Post by RayMabus Fri 31 Mar - 6:56

Rješenje je jednostavno : EU carine od 30 posto na rusko žito.

Onda Putin prodaje to Kini a Kina plaća u juanima i opet Kina dominiše.

Triba to Poljaci da sve usmjere na švabsko tržište pa nek njima propada poljoprivreda pa ćeš vidit kako će se javit odma kad je njima bilanca ugrožena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175362
2014-04-11


Back to top Go down

Bijes u Poljskoj zbog ukrajinskog žita Empty Re: Bijes u Poljskoj zbog ukrajinskog žita

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum