ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Thu 25 Nov - 16:40

newuser wrote:Vili Beros ko razjareni bik  :^0 odgledah danas video mozda je ovdje netko postao. Uglavnom lazovi gube tlo pod nogama pomalo.
aj stavi taj video da vidimo :)

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser Thu 25 Nov - 16:50

Na facebooku je izbaci mi ga, uglavnom hoce alternativu zar nije  gospodin Lauc lijepo rekao sto treba raditi. Imaju odlicnu alternativu da hoce da slusaju Lauca i slicne tipove koji znaju malo vise o ovome svemu.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Thu 25 Nov - 17:05

@kic, opet ne znam stavit FB video, aj ti molim te


https://fb.watch/9vrsAXE6Ed/

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. Thu 25 Nov - 17:06

newuser wrote:I Lauc im ne odgovara, pa koji klauni a ova baba koja bi testirala po djeci nova cjepiva je ok.
Misluš da je to slučajno?
Da oni ne znaju šta treba, šta rade japan i indija?
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by pokerjocker Thu 25 Nov - 17:07

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:

Pa i Svedska se konstantno spominje kao zemlja-uzor iako je pobila svoju "starcad". Uglavnom, ne mogu ne zamijetiti koliki smo licemjeri, ali nema veze ... Sve ce to narod pozlatit'. ;)
nije ševedska pobila svoju starčad, kad je bilo to sa švedskom ja sam već pisao da imam rodbinu u Malmu, 70+...još uvijek su živi i zdravi.
ne mogu reć' kak je bilo sa svim šveđanima al mogu kak je bilo njima i s onim kak su oni upoznati. ponovit ću još jednaput...
kad je bilo to u švedskoj njima je preporučeno da ne izlaze nikud osim u hitnim slučajevima, moja sestrična i muž su im svaki dan nosili hranu i sve kaj im treba i ostavljali pred vratima bez ikakvog kontakta, ne zato kaj ih ne vole ili nekaj nego da im ne bi slučajno prenijeli virus kontaktom i s onim kaj sam ja čuo od njih masa ljudi je to radila...i po meni je to bolje nego da su ih vukli po bolnicama ili staračkim domovima gdje ih doslovno svatko može zarazit. jel su svi šveđai to radili, vjerojatno nisu al to nikakave veze nema ni s uputama ni s politikom nego više s onim kakav si čovjek. ne znam kak je funkcioniralo sa ljudima koji nemaju nikoga al ne vjerujem da su nekoga puštali da umre.

Pratila sam dogadjaje bas poput tebe, imam i prijateljicu ondje koja zbog autoimune bolesti mora cesto traziti usluge lijecnika... Njihovo upravljanje ili, na lijepom hrvatskom, hendlanje situacijom daleko je od ikakvog primjera za ostatak svijeta, a tvoji rodjaci nisu Svedska u malom... Bilo je tu mnogo zrtvovanja najstarijih. Samo se o tome ne govori tako javno.

I nemoj mi se obracat' kao da sam neka djevojcica kojoj treba pojasnit' da su i Svedjani ljudi i da su im ostavljali hranu pred cratima zato jer ih vole. Govorim o zdravstvenom sustavu ondje koji je totalni horor. I da, mogu rec' da su pobili starce.
ja sam prenio ono kaj znam, hoćeš ti to prihvatit ili nećeš tvoja stvar.

čekaj malo..jučer vitez na bijelom konju što spašava damu od zlog vaksera, a danas konj i pod njim junak.... :D
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. Thu 25 Nov - 17:08

Noor wrote:@kic, opet ne znam stavit FB video, aj ti molim te


https://fb.watch/9vrsAXE6Ed/

Ova ikona do youtuba...je za nešto drugo...očito...


Last edited by T. on Thu 25 Nov - 17:13; edited 1 time in total
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Thu 25 Nov - 17:12

T. wrote:
Noor wrote:@kic, opet ne znam stavit FB video, aj ti molim te


https://fb.watch/9vrsAXE6Ed/

Ova ikona do youtuba...
al stavi onda samo sliku, ne i video

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Thu 25 Nov - 17:15

lika će infarkt drapiti, bolje mu je da se ode bavit strukom u operacijsku salu...
vidi ga, kesi očnjake :rofl

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. Thu 25 Nov - 17:25



Kako je japan odjebao vakcinu i pobijedio pandemiju...
I zašto mi nećemo...


Last edited by T. on Thu 25 Nov - 17:27; edited 1 time in total
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Thu 25 Nov - 17:26

pokerjocker wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:

Pa i Svedska se konstantno spominje kao zemlja-uzor iako je pobila svoju "starcad". Uglavnom, ne mogu ne zamijetiti koliki smo licemjeri, ali nema veze ... Sve ce to narod pozlatit'. ;)
nije ševedska pobila svoju starčad, kad je bilo to sa švedskom ja sam već pisao da imam rodbinu u Malmu, 70+...još uvijek su živi i zdravi.
ne mogu reć' kak je bilo sa svim šveđanima al mogu kak je bilo njima i s onim kak su oni upoznati. ponovit ću još jednaput...
kad je bilo to u švedskoj njima je preporučeno da ne izlaze nikud osim u hitnim slučajevima, moja sestrična i muž su im svaki dan nosili hranu i sve kaj im treba i ostavljali pred vratima bez ikakvog kontakta, ne zato kaj ih ne vole ili nekaj nego da im ne bi slučajno prenijeli virus kontaktom i s onim kaj sam ja čuo od njih masa ljudi je to radila...i po meni je to bolje nego da su ih vukli po bolnicama ili staračkim domovima gdje ih doslovno svatko može zarazit. jel su svi šveđai to radili, vjerojatno nisu al to nikakave veze nema ni s uputama ni s politikom nego više s onim kakav si čovjek. ne znam kak je funkcioniralo sa ljudima koji nemaju nikoga al ne vjerujem da su nekoga puštali da umre.

Pratila sam dogadjaje bas poput tebe, imam i prijateljicu ondje koja zbog autoimune bolesti mora cesto traziti usluge lijecnika... Njihovo upravljanje ili, na lijepom hrvatskom, hendlanje situacijom daleko je od ikakvog primjera za ostatak svijeta, a tvoji rodjaci nisu Svedska u malom... Bilo je tu mnogo zrtvovanja najstarijih. Samo se o tome ne govori tako javno.

I nemoj mi se obracat' kao da sam neka djevojcica kojoj treba pojasnit' da su i Svedjani ljudi i da su im ostavljali hranu pred cratima zato jer ih vole. Govorim o zdravstvenom sustavu ondje koji je totalni horor. I da, mogu rec' da su pobili starce.
ja sam prenio ono kaj znam, hoćeš ti to prihvatit ili nećeš tvoja stvar.

čekaj malo..jučer vitez na bijelom konju što spašava damu od zlog vaksera, a danas konj i pod njim junak.... :D
ja nisam iz tvog sela, meni ljudi ne duguju ništa niti ih tražim nešto zauzvrat, pogotovo ne da se odreknu svog mišljenja....seljačino.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Thu 25 Nov - 17:29

T. wrote:
Noor wrote:@kic, opet ne znam stavit FB video, aj ti molim te


https://fb.watch/9vrsAXE6Ed/

Ova ikona do youtuba...je za nešto drugo...očito...
usporedba s kugom mu je totalno retardirana...imalo bi smisla da kovid vlada samo u zagrebu pa svi koji dolaze u split pokazuju da ne dolaze iz zagreba, covid potvrda unutar grada gdje vlada viroza je besmislena, što pokazuješ? da nisi zaražen potvrdom koja je stara par dana ili tjedana ili mjesec unutar grada u kojem vlada zaraza?
ja kužim da su oni puni sebe, valjda radi diplome ali jebote, dokle više? kaj im stvarno nitko ne može pisati te govore? jel baš svaki dan mora bit neko sranje i silovanje mozga?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Thu 25 Nov - 17:35

Neki dan Kenwood Kenon je rekao da nema obveznog cijepljenja.
Češe ga di svrbi.
Ili na proljeće ga misli uvesti.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. Thu 25 Nov - 17:38

mutava baštarda wrote:Neki dan Kenwood Kenon je rekao da nema obveznog cijepljenja.
Češe ga di svrbi.
Ili na proljeće ga misli uvesti.
Može cijepit onu koja ga je okotila, obavezno i svaki dan ponovo, ako baš voli toliko obavezno pelcovanje...
Crkva je danas prisnažila stajalište o tome...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Thu 25 Nov - 17:50

Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:

Pa i Svedska se konstantno spominje kao zemlja-uzor iako je pobila svoju "starcad". Uglavnom, ne mogu ne zamijetiti koliki smo licemjeri, ali nema veze ... Sve ce to narod pozlatit'. ;)
nije ševedska pobila svoju starčad, kad je bilo to sa švedskom ja sam već pisao da imam rodbinu u Malmu, 70+...još uvijek su živi i zdravi.
ne mogu reć' kak je bilo sa svim šveđanima al mogu kak je bilo njima i s onim kak su oni upoznati. ponovit ću još jednaput...
kad je bilo to u švedskoj njima je preporučeno da ne izlaze nikud osim u hitnim slučajevima, moja sestrična i muž su im svaki dan nosili hranu i sve kaj im treba i ostavljali pred vratima bez ikakvog kontakta, ne zato kaj ih ne vole ili nekaj nego da im ne bi slučajno prenijeli virus kontaktom i s onim kaj sam ja čuo od njih masa ljudi je to radila...i po meni je to bolje nego da su ih vukli po bolnicama ili staračkim domovima gdje ih doslovno svatko može zarazit. jel su svi šveđai to radili, vjerojatno nisu al to nikakave veze nema ni s uputama ni s politikom nego više s onim kakav si čovjek. ne znam kak je funkcioniralo sa ljudima koji nemaju nikoga al ne vjerujem da su nekoga puštali da umre.

Pratila sam dogadjaje bas poput tebe, imam i prijateljicu ondje koja zbog autoimune bolesti mora cesto traziti usluge lijecnika... Njihovo upravljanje ili, na lijepom hrvatskom, hendlanje situacijom daleko je od ikakvog primjera za ostatak svijeta, a tvoji rodjaci nisu Svedska u malom... Bilo je tu mnogo zrtvovanja najstarijih. Samo se o tome ne govori tako javno.

I nemoj mi se obracat' kao da sam neka djevojcica kojoj treba pojasnit' da su i Svedjani ljudi i da su im ostavljali hranu pred cratima zato jer ih vole. Govorim o zdravstvenom sustavu ondje koji je totalni horor. I da, mogu rec' da su pobili starce.
Nešto mi nije jasno. Ako su oni pobili starce, a umrlo ih više nego duplo manje nego kod nas, što smo mi napravili sa svojim starcima?

A evo da ti pojasnim ja. U Svedskoj roditelji ne zive u istom kucanstvu sa svojom djecom i unucima nego odvojeno. U Svedskoj nakon 18 godina se selis van iz roditeljskog doma. Kod nas to nije tako moguce jer nam je standard sjeban pa u istom domacinstvu zivi i po 3 generacija.
Nisi mi pojasnio kako to da je u Švedskoj duplo manje mrtvih nego kod nas, oni su žrtvovali starce, a mi nismo?
Ako su kod nas stradavali starci od dice, kod njih su od Somalijaca koji su osoblje u staračkom domu.
Što se tiče pružanja zdravstvenih usluga, kod nas su i kad je normalno liste čekanja preko godinu.
Ispada da je sustav prenapregnut zbog dvi iljade  ljudi na bolničkom liječenju u cijeloj hrvatskoj na vrhuncu vala dvi godine nakon epidemije. Da ministar policije podnese ostavku na čelu stožera?

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici Thu 25 Nov - 17:55

AssadNaPodmornici wrote:Evo još jedna osoba koja je u naponu snage, zdravlja, mladosti, imuniteta kojem ova novinarska sektaška prehlada ne može ništa...
Korona novosti i spoznaje - Page 25 Fb_img31

danas je krenulo

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Srce110
Korona novosti i spoznaje - Page 25 Srce210

uopće nema nuspojava , nitko nikada nije umro od cijepiva haha.

negdje sam čitao da ovo cijepivo je najopasnije za sportaše i mlađu ekipu te veoma stare i bolesne(njima je i korona još opasnija pa se njima isplati cijepiti)

međutim sportaši i djeca u razvoju?

nakon svega ovoga, od vas što ste se cijepili(sloboda izbora sve pet samo želimo da nas ostavite na miru), bili znajući ove podatke cijepili svoju djecu?
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader Thu 25 Nov - 17:55

pokerjocker wrote:veber u njemačkoj



Korona novosti i spoznaje - Page 25 Whatsa30

A još je folkdojčer fetivi... :)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kic Thu 25 Nov - 17:57

Noor wrote:@kic, opet ne znam stavit FB video, aj ti molim te


https://fb.watch/9vrsAXE6Ed/



Last edited by kic on Thu 25 Nov - 17:58; edited 1 time in total
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Noor likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Thu 25 Nov - 17:58

T. wrote:
mutava baštarda wrote:Neki dan Kenwood Kenon je rekao da nema obveznog cijepljenja.
Češe ga di svrbi.
Ili na proljeće ga misli uvesti.
Može cijepit onu koja ga je okotila, obavezno i svaki dan ponovo, ako baš voli toliko obavezno pelcovanje...
Crkva je danas prisnažila stajalište o tome...

Stožeraška izobličena lica vele da su preplašeni kao grlice. Lako je prcati Australce...
BtW

Jedna s prosvjeda iz AU
Korona novosti i spoznaje - Page 25 Img_2577
Korona novosti i spoznaje - Page 25 Img_2576
Korona novosti i spoznaje - Page 25 Img_2575

Statistika kaže di je veća procjepljenost u rame tu je i veća procjepljenost u guzicu, jer i taj čin kao i borbu protiv globalnog zatopljenja možemo gledati kao nekakav civilizacijski iskorak

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Thu 25 Nov - 18:00

T. wrote:
Ova ikona do youtuba...je za nešto drugo...očito...
:D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Thu 25 Nov - 18:01

AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Evo još jedna osoba koja je u naponu snage, zdravlja, mladosti, imuniteta kojem ova novinarska sektaška prehlada ne može ništa...
Korona novosti i spoznaje - Page 25 Fb_img31

danas je krenulo

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Srce110
Korona novosti i spoznaje - Page 25 Srce210

uopće nema nuspojava , nitko nikada nije umro od cijepiva haha.

negdje sam čitao da ovo cijepivo je najopasnije za sportaše i mlađu ekipu te veoma stare i bolesne(njima je i korona još opasnija pa se njima isplati cijepiti)

međutim sportaši i djeca u razvoju?

nakon svega ovoga, od vas što ste se cijepili(sloboda izbora sve pet samo želimo da nas ostavite na miru), bili znajući ove podatke cijepili svoju djecu?
oba su pala
Korona novosti i spoznaje - Page 25 Img_2578

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Thu 25 Nov - 18:02

bastarda, to su 3 sportasa danas??? :O
O moj Bože :(

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum