ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 25/11/2021, 18:02

bastarda, to su 3 sportasa danas??? :O
O moj Bože :(

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 25/11/2021, 18:04

zasto FIFA ne reagira, sta cekaju???

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 25/11/2021, 18:04

cijepivo je sigurno, ali šport kao oblik tjelesne aktivnosti gdje ljudi trču za balunom i ugrožavaju zdravlje te se nepotrebno ozljeđuju je civilizacijski korak natrag.

Treba uvrstiti u Mostovo referndumsko pitanje ; zabrana športa Da ili Ne

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 25/11/2021, 18:06

Noor wrote:bastarda, to su 3 sportasa danas??? :O
O moj Bože :(
Nakon boostera će, siguran sam biti bolje.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 25/11/2021, 18:10

Epi, jesi se boosterisao?
Kaces na maraton?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser 25/11/2021, 18:16

mutava baštarda wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Evo još jedna osoba koja je u naponu snage, zdravlja, mladosti, imuniteta kojem ova novinarska sektaška prehlada ne može ništa...
Korona novosti i spoznaje - Page 26 Fb_img31

danas je krenulo

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Srce110
Korona novosti i spoznaje - Page 26 Srce210

uopće nema nuspojava , nitko nikada nije umro od cijepiva haha.

negdje sam čitao da ovo cijepivo je najopasnije za sportaše i mlađu ekipu te veoma stare i bolesne(njima je i korona još opasnija pa se njima isplati cijepiti)

međutim sportaši i djeca u razvoju?

nakon svega ovoga, od vas što ste se cijepili(sloboda izbora sve pet samo želimo da nas ostavite na miru), bili znajući ove podatke cijepili svoju djecu?
oba su pala
Korona novosti i spoznaje - Page 26 Img_2578
Nema to veze s koronom, ove budale ce ici do kraja ako treba prije nego priznaju ovo sve.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser 25/11/2021, 18:19

Samo ako je cjepivo opasno ne kazem da jeste ali kazem da je neistrazeno skroz i da treba vremena jos , ako dodje do nedaj Boze veceg pomora ljudi sta oni misle kako ce se opravdati? Jel bolje slusati Lauca i slicne ili stozerase i one koji su ih instalirali tu?
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 25/11/2021, 18:22

newuser wrote:Samo ako je cjepivo opasno ne kazem da jeste ali kazem da je neistrazeno skroz i da treba vremena jos , ako dodje do nedaj Boze veceg pomora ljudi sta oni misle kako ce se opravdati? Jel bolje slusati Lauca i slicne ili stozerase i one koji su ih instalirali tu?

Sve više mladih ljudi zaglavi bolnicu od kovida... Prosjek godina 42...

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 25/11/2021, 18:22

Noor wrote:Epi, jesi se boosterisao?
Kaces na maraton?
Nije on glup kao Perišić

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 25/11/2021, 18:24

epikur37 wrote:
newuser wrote:Samo ako je cjepivo opasno ne kazem da jeste ali kazem da je neistrazeno skroz i da treba vremena jos , ako dodje do nedaj Boze veceg pomora ljudi sta oni misle kako ce se opravdati? Jel bolje slusati Lauca i slicne ili stozerase i one koji su ih instalirali tu?

Sve više mladih ljudi zaglavi bolnicu od kovida... Prosjek godina 42...

Ako sam razumio dobro za prosjek 42 na svaku babu ide jedan tinejđer  scratch

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. 25/11/2021, 18:50

newuser wrote:Samo ako je cjepivo opasno ne kazem da jeste ali kazem da je neistrazeno skroz i da treba vremena jos , ako dodje do nedaj Boze veceg pomora ljudi sta oni misle kako ce se opravdati? Jel bolje slusati Lauca i slicne ili stozerase i one koji su ih instalirali tu?
Kome smatraš da će se trebati pravdati...
Pa pelcovanje guraju (gotovo) sve vlade, (gotovo) sva 'struka', (gotovo) svi mediji, celebrityji, hollywood, biznismeni, velike korporacije, religijske vođe...
T.
T.

Posts : 17052
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 25/11/2021, 18:53

neće se nitko nikome pravdati.

cijepivo štititi donekle ali je također jebeno rizično, sa još nepoznatim dugoročnim posljedicama.

eh ako ne spadate u rizične skupine onda nema smisla da se cijepite, pogotovo ako ste preboljeli.

ako ste rizični cijepite se. ovo nije kuga, ili neki kurac, gdje umire 50-60% populacije, ovo je virus gdje umire 0.3% zaraženih i to u staračkoj državi RH. i trebali smo uzeti švedski model, to jest pratili smo švedski model do nazad zadnjih mjeseca dana gdje smo krenuli u ovaj sada "model"

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20826
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 25/11/2021, 18:57

da ponovim ..

u švedskoj nema mjera ili su minimalne.
sve je na preporuku ili dobrovoljno.
preporučili su cijepljenje starijih i odraslih , te kada je najveći val preporučili su da izbjegavate posjećivati bake i djedove i rizične skupine dok ne prođe val.
u švedskoj također maske nisu obvezne nigdje jer naravno znaju da maske ne štite, i da cijepivo nije preporučeno mlađima od 30godina, čisto iz razloga jer im korona nije opasna , a cijepivo predstavlja rizik.


naša država će od švedske pokupiti pederske parade, i trpačinu imigrantima, a neće pokupiti švedsku mentalitet rada , borbe protiv korupcije, ili ovo vezano za koronu.. uzimamo najgore od svih

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20826
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 25/11/2021, 18:58

pokerjocker wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:

Pa i Svedska se konstantno spominje kao zemlja-uzor iako je pobila svoju "starcad". Uglavnom, ne mogu ne zamijetiti koliki smo licemjeri, ali nema veze ... Sve ce to narod pozlatit'. ;)
nije ševedska pobila svoju starčad, kad je bilo to sa švedskom ja sam već pisao da imam rodbinu u Malmu, 70+...još uvijek su živi i zdravi.
ne mogu reć' kak je bilo sa svim šveđanima al mogu kak je bilo njima i s onim kak su oni upoznati. ponovit ću još jednaput...
kad je bilo to u švedskoj njima je preporučeno da ne izlaze nikud osim u hitnim slučajevima, moja sestrična i muž su im svaki dan nosili hranu i sve kaj im treba i ostavljali pred vratima bez ikakvog kontakta, ne zato kaj ih ne vole ili nekaj nego da im ne bi slučajno prenijeli virus kontaktom i s onim kaj sam ja čuo od njih masa ljudi je to radila...i po meni je to bolje nego da su ih vukli po bolnicama ili staračkim domovima gdje ih doslovno svatko može zarazit. jel su svi šveđai to radili, vjerojatno nisu al to nikakave veze nema ni s uputama ni s politikom nego više s onim kakav si čovjek. ne znam kak je funkcioniralo sa ljudima koji nemaju nikoga al ne vjerujem da su nekoga puštali da umre.

Pratila sam dogadjaje bas poput tebe, imam i prijateljicu ondje koja zbog autoimune bolesti mora cesto traziti usluge lijecnika... Njihovo upravljanje ili, na lijepom hrvatskom, hendlanje situacijom daleko je od ikakvog primjera za ostatak svijeta, a tvoji rodjaci nisu Svedska u malom... Bilo je tu mnogo zrtvovanja najstarijih. Samo se o tome ne govori tako javno.

I nemoj mi se obracat' kao da sam neka djevojcica kojoj treba pojasnit' da su i Svedjani ljudi i da su im ostavljali hranu pred cratima zato jer ih vole. Govorim o zdravstvenom sustavu ondje koji je totalni horor. I da, mogu rec' da su pobili starce.
ja sam prenio ono kaj znam, hoćeš ti to prihvatit ili nećeš tvoja stvar.

čekaj malo..jučer vitez na bijelom konju što spašava damu od zlog vaksera, a danas konj i pod njim junak.... :D

On je i nadalje dobar drug, castan i - razlicit od mene. Pa i da smo si na pasmater. Nije poanta u jednoumlju, shvacas?

Vrati se ti svojim memovima na granici mentalne zakinutosti .. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 25/11/2021, 19:03

mRNA COVID cjepiva dramatično povećavaju endotelne inflamatorne markere i rizik od akutnog koronarnog sindroma (AKS) 


Zaključujemo da mRNA cjepiva dramatično povećavaju upalu na endotelu i infiltraciji T stanica srčanog mišića što može objasniti opažanja povećane tromboze, kardiomiopatija i drugi vaskularnih događaja nakon cijepljenja.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. 25/11/2021, 19:06

mutava baštarda wrote:mRNA COVID cjepiva dramatično povećavaju endotelne inflamatorne markere i rizik od akutnog koronarnog sindroma (AKS) 


Zaključujemo da mRNA cjepiva dramatično povećavaju upalu na endotelu i infiltraciji T stanica srčanog mišića što može objasniti opažanja povećane tromboze, kardiomiopatija i drugi vaskularnih događaja nakon cijepljenja.
Dakle, ovi sportaši koji se ruše sami od sebe su 'vaskularni događaji'?
T.
T.

Posts : 17052
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 25/11/2021, 19:06

AssadNaPodmornici wrote:da ponovim ..

u švedskoj nema mjera ili su minimalne.
sve je na preporuku ili dobrovoljno.
preporučili su cijepljenje starijih i odraslih , te kada je najveći val preporučili su da izbjegavate posjećivati bake i djedove i rizične skupine dok ne prođe val.
u švedskoj također maske nisu obvezne nigdje jer naravno znaju da maske ne štite, i da cijepivo nije preporučeno mlađima od 30godina, čisto iz razloga jer im korona nije opasna , a cijepivo predstavlja rizik.


naša država će od švedske pokupiti pederske parade, i trpačinu imigrantima, a neće pokupiti švedsku mentalitet rada , borbe protiv korupcije, ili ovo vezano za koronu.. uzimamo najgore od svih

Svedska je zemlja u kojoj je mnogo toga trulo. "Posrecilo" joj se s mjerama za koronu (taj otvoreni model) nakon sto je nezasticene ostavljala na cjedilu, dok smo mi ipak na pocetku nastojali zastiti i te najugrozenije. Vi si slobodno hvalite Svedsku, ali ona je za mene poput onih koji su svo ovo vrijeme testirali cjepiva na sirotinjskoj djeci. Da, sada svi imamo koristi od toga, ali pod koju cijenu? Iako za tu cijenunitko ne pita jer sredstvo pomaze. ;)

Sad se tek graja podigla kad testiraju na nama. Sad nije u redu. Sad im ne damo nasu djecu. Dosad je, valjda, to bila nuznost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 25/11/2021, 19:10

T. wrote:
mutava baštarda wrote:mRNA COVID cjepiva dramatično povećavaju endotelne inflamatorne markere i rizik od akutnog koronarnog sindroma (AKS) 


Zaključujemo da mRNA cjepiva dramatično povećavaju upalu na endotelu i infiltraciji T stanica srčanog mišića što može objasniti opažanja povećane tromboze, kardiomiopatija i drugi vaskularnih događaja nakon cijepljenja.
Dakle, ovi sportaši koji se ruše sami od sebe su 'vaskularni događaji'?
Da, a kladionice bi mogle obogatiti ponudu klađenjem koliko igrača će dobiti vaskularnivaskularnih dodađaj tijekom igre. 
Ovo je tek krenulo...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 25/11/2021, 19:13

violator wrote:
AssadNaPodmornici wrote:da ponovim ..

u švedskoj nema mjera ili su minimalne.
sve je na preporuku ili dobrovoljno.
preporučili su cijepljenje starijih i odraslih , te kada je najveći val preporučili su da izbjegavate posjećivati bake i djedove i rizične skupine dok ne prođe val.
u švedskoj također maske nisu obvezne nigdje jer naravno znaju da maske ne štite, i da cijepivo nije preporučeno mlađima od 30godina, čisto iz razloga jer im korona nije opasna , a cijepivo predstavlja rizik.


naša država će od švedske pokupiti pederske parade, i trpačinu imigrantima, a neće pokupiti švedsku mentalitet rada , borbe protiv korupcije, ili ovo vezano za koronu.. uzimamo najgore od svih

Svedska je zemlja u kojoj je mnogo toga trulo. "Posrecilo" joj se s mjerama za koronu (taj otvoreni model) nakon sto je nezasticene ostavljala na cjedilu, dok smo mi ipak na pocetku nastojali zastiti i te najugrozenije. Vi si slobodno hvalite Svedsku, ali ona je za mene poput onih koji su svo ovo vrijeme testirali cjepiva na sirotinjskoj djeci. Da, sada svi imamo koristi od toga, ali pod koju cijenu? Iako za tu cijenunitko ne pita jer sredstvo pomaze. ;)

Sad se tek graja podigla kad testiraju na nama. Sad nije u redu. Sad im ne damo nasu djecu. Dosad je, valjda, to bila nuznost.
Nisam dobio odgovor kako imaju duplo manje mrtvih od nas, a mi naše štitili?

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser 25/11/2021, 19:17

epikur37 wrote:
newuser wrote:Samo ako je cjepivo opasno ne kazem da jeste ali kazem da je neistrazeno skroz i da treba vremena jos , ako dodje do nedaj Boze veceg pomora ljudi sta oni misle kako ce se opravdati? Jel bolje slusati Lauca i slicne ili stozerase i one koji su ih instalirali tu?

Sve više mladih ljudi zaglavi bolnicu od kovida... Prosjek godina 42...

Nitko ne govori da covid nije opasan, pitanje je da li cjepivo stiti i ima li dugorocne nuspojave?
Cijepljeni prenose zarazu i dali su im te covid potvrde, pa to nema smisla. Necjepljene se testira i sigurniji su za drustvo od cjepljenih.
Ako krene sve u jos gorem smjeru tko garantira da iduci put nece biti 500.000 ljudi na prosvjedu? 
Hocu da kazem da se ide previse iskljucivo rekao bih prema vecini koja je na ovo sve sumnjicava i ne uvazuju se kontra argumenti kojih ima.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 25/11/2021, 19:18

mutava baštarda wrote:mRNA COVID cjepiva dramatično povećavaju endotelne inflamatorne markere i rizik od akutnog koronarnog sindroma (AKS) 


Zaključujemo da mRNA cjepiva dramatično povećavaju upalu na endotelu i infiltraciji T stanica srčanog mišića što može objasniti opažanja povećane tromboze, kardiomiopatija i drugi vaskularnih događaja nakon cijepljenja.
nesreco, jel jope siris fake news s nekog tamo znanstveno medicinskog časopisa broj jedan u kategoriji kardio-vaskularnog sustava, jeli?!  :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum