ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 11/6/2021, 20:00

violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:Super su mi ove nove mjere, bas super. Ako sam dobro shvatila, covid - potvrde morat cemo imati za svaki d*ek..
jesi se testirala pinky? besplatno je (iako nije, skupo je plaćeno našim novcem), zastružu ti mali mozak kroz nos al besplatno je...
ali ako nisi ne moraš se niš' brinut, do ponoći si sigurna, poslije ponoći je zajebano tak da samo moraš pazit da na vrijeme dođeš doma.

Zamisli kako su to oni fino uredili!? I onda ce bit' da je cijepljenje dobrovoljno!

Zadnjih dana uopce nisam upratila zbivanja pa me je sinoc zateklo novo, novo normalno i hladnokrvnost se*onja koji o tome progovaraju, odnosno namecu nam takvu stvarmost.

pae dobrovoljno i besplatno :)
ali ako se držiš uputa ne možeš se zarazit jer su upte više nego jasne:
korone nema na mjestima ispod 50 ljudi,
korone nema do 24 sata ako nije riječ o svadbama tada je nema do 2 sata iza ponoći
ili ako je film počeo oko 23, pričekat će.
i ako se nađeš na mjestu gdje svi imaju covid potvrdu a jedan je bez maske, e jebiga.
korona je locirana sad samo da je ulovimo u određeni sat na određenom događaju i jebemo joj mater.

Da, razumljivo, ista prica iz vremena lockdownova. Nego, mene zanima koja ce buduca skupina biti glavni krivac za nove sojeve i nova valovlja, jednom kad odvratnim fizickim, financijskim i emotivnim ucjenama postignu visoku procijepljenost?
Neće ju postići, bar ne preko 60% i ovo do sad je maksimalno isfrizirano... Znam kako te sheme u nas funkcioniraju... I sam sam godinama frizirao statistike za potrebe ogledalca...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 11/6/2021, 20:02

pokerjocker wrote:neće, on je naučio brzo spavat, a nju je naučio dugo spavat tak da može ovdje nesmetano lupetat budalaštine
On je koristeći boostere naumio živjeti neograničeno... Netko ga je napunto da sa svakim boosterom produži za jedan mandat
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 11/6/2021, 20:39

Eroo wrote:@Mutavi,  ne da se  mi komentirati tako  prikazane  rezultate,  a posebno ne zaključak koji iz njih pogrešno  izvlačiš.
Znaš, nema ni ja energije za razbacivanje na svakakve gluposti.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/6/2021, 20:57

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:@Mutavi,  ne da se  mi komentirati tako  prikazane  rezultate,  a posebno ne zaključak koji iz njih pogrešno  izvlačiš.
Znaš, nema ni ja energije za razbacivanje na svakakve gluposti.
[embed]
bit će demant iz stožera, zajeb'o se, čitao je s papirića.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 11/6/2021, 21:05

https://www.24sata.hr/news/svada-na-kajzerici-jer-nisu-dosli-na-red-za-cijepljenje-necu-se-s-vama-natezati-zovem-policiju-794887?utm_medium=Status&utm_source=Facebook&utm_content=794887&utm_campaign=24sata%20Facebook%20status&fbclid=IwAR0VKMmGaCgAqso76dpssl98tr7wBwltp0sqs84wih1Bb3GgBiiuNuIZC5E

.

evo naguravanje u redovima za cijepljenje
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/6/2021, 21:10

michaellcmacha wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:Super su mi ove nove mjere, bas super. Ako sam dobro shvatila, covid - potvrde morat cemo imati za svaki d*ek..
jesi se testirala pinky? besplatno je (iako nije, skupo je plaćeno našim novcem), zastružu ti mali mozak kroz nos al besplatno je...
ali ako nisi ne moraš se niš' brinut, do ponoći si sigurna, poslije ponoći je zajebano tak da samo moraš pazit da na vrijeme dođeš doma.

Zamisli kako su to oni fino uredili!? I onda ce bit' da je cijepljenje dobrovoljno!

Zadnjih dana uopce nisam upratila zbivanja pa me je sinoc zateklo novo, novo normalno i hladnokrvnost se*onja koji o tome progovaraju, odnosno namecu nam takvu stvarmost.

pae dobrovoljno i besplatno :)
ali ako se držiš uputa ne možeš se zarazit jer su upte više nego jasne:
korone nema na mjestima ispod 50 ljudi,
korone nema do 24 sata ako nije riječ o svadbama tada je nema do 2 sata iza ponoći
ili ako je film počeo oko 23, pričekat će.
i ako se nađeš na mjestu gdje svi imaju covid potvrdu a jedan je bez maske, e jebiga.
korona je locirana sad samo da je ulovimo u određeni sat na određenom događaju i jebemo joj mater.

Da, razumljivo, ista prica iz vremena lockdownova. Nego, mene zanima koja ce buduca skupina biti glavni krivac za nove sojeve i nova valovlja, jednom kad odvratnim fizickim, financijskim i emotivnim ucjenama postignu visoku procijepljenost?
Neće ju postići, bar ne preko 60% i ovo do sad je maksimalno isfrizirano... Znam kako te sheme u nas funkcioniraju... I sam sam godinama frizirao statistike za potrebe ogledalca...

A da..  ? :-/

Ali, udovolji mi, pokusaj zamisliti sljedecu ciljnu (mesopusnu) skupinu. Tko ce to biti? Tko ce biti sljedeci neprijatelj "zdravog razuma", tko ce biti sljedeci "sebicnjaci", "plosnozemci", "zivotinje" koje sire zarazu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/6/2021, 21:19

epikur37 wrote:https://www.24sata.hr/news/svada-na-kajzerici-jer-nisu-dosli-na-red-za-cijepljenje-necu-se-s-vama-natezati-zovem-policiju-794887?utm_medium=Status&utm_source=Facebook&utm_content=794887&utm_campaign=24sata%20Facebook%20status&fbclid=IwAR0VKMmGaCgAqso76dpssl98tr7wBwltp0sqs84wih1Bb3GgBiiuNuIZC5E

.

evo naguravanje u redovima za cijepljenje

• Sva ratna propaganda, sve to vrištanje, laži i mržnja - sve to dolazi od strane ljudi koji niti ne ratuju

• Ako želite sliku budućnosti - zamislite čizmu kako gazi ljudsko lice... zauvijek

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/6/2021, 21:29



• One believes things because one has been conditioned to believe them

• Most men and women will grow up to love their servitude and will never dream of revolution

• A really efficient totalitarian state would be one in which the all-powerful executive of political bosses and their army of managers control a population of slaves who do not have to be coerced, because they love their servitude

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/6/2021, 21:33

• It is an error to divide people into the living and the dead: there are people who are dead-alive, and people who are alive-alive. The dead-alive also write, walk, speak, act. But they make no mistakes; only machines make no mistakes, and they produce only dead things. The alive-alive are constantly in error, in search, in questions, in torment.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/6/2021, 21:37

• Those two, in paradise, were given a choice: happiness without freedom, or freedom without happiness. There was no third alternative

• The myth about the angel who rebelled against his Lord is the most beautiful of all myths, the proudest, the most revolutionary, the most immortal of them all.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/6/2021, 22:10

Dr Eric Rubin of Harvard university admitted “We’re never going to learn how safe the vaccine is unless we start giving it, and that’s just the way it goes”.

Dr. Eric je razina Dr. Ere izbosne.

FDA Adviser Explains Why He Abstained From Vote On Pfizer’s COVID-19 Vaccine For Kids

https://zububrothers.com/2021/10/29/fda-adviser-explains-why-he-abstained-from-vote-on-pfizers-covid-19-vaccine-for-kids/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 11/6/2021, 22:27

ero na aparatah
Korona novosti i spoznaje - Page 37 Img_2140Korona novosti i spoznaje - Page 37 Img_2142Korona novosti i spoznaje - Page 37 Img_2141
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 11/6/2021, 22:29

epi na aparatah
Korona novosti i spoznaje - Page 37 Img_2143Korona novosti i spoznaje - Page 37 Img_2144Korona novosti i spoznaje - Page 37 Img_2145
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 11/6/2021, 22:31

marc na aparatah
Korona novosti i spoznaje - Page 37 Img_2146Korona novosti i spoznaje - Page 37 Img_2147Korona novosti i spoznaje - Page 37 Img_2148
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 11/6/2021, 22:31

epikur37 wrote:https://www.24sata.hr/news/svada-na-kajzerici-jer-nisu-dosli-na-red-za-cijepljenje-necu-se-s-vama-natezati-zovem-policiju-794887?utm_medium=Status&utm_source=Facebook&utm_content=794887&utm_campaign=24sata%20Facebook%20status&fbclid=IwAR0VKMmGaCgAqso76dpssl98tr7wBwltp0sqs84wih1Bb3GgBiiuNuIZC5E

.

evo naguravanje u redovima za cijepljenje
Prvo ih mjesecima nagovaraju i mole, na kraju i prijete...ljudi ih poslusaju, a sad ih okrecu i vracaju doma

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 11/6/2021, 22:36

štasijeva baba čupa kosu
Korona novosti i spoznaje - Page 37 Img_2149Korona novosti i spoznaje - Page 37 Img_2150

u restoranu nas nitko nije pitao za bilo kakvu potvrdu.osim konobar nitko drugi nije imao masku. 
njemačka sloveniju stavila ne "turbo" crveno-što će reći da safet kojim slučajem isplazi iz podruma i ode do njemačke, mogao bi si potvrdu o cijepljenju staviti na žlundru u gaćama.
obavezno testiranje na granici, 10 dana karantene, obavezno cijepljenje.
o njegovom trošku. 30€ je test

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 11/6/2021, 23:11

ero na aparatima.. i u njemačkoj nitko ne jebe mjere itd

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20970
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 11/6/2021, 23:15

AssadNaPodmornici wrote:ero na aparatima.. i u njemačkoj nitko ne jebe mjere itd
murja se prešetava, kao morali bi imati maske.
spikaju s prolaznicima, daju servisne informacije i ne nose maske.

ero dobio treskavicu.
cukra i vode mu treba dati.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Serbinho-3 11/6/2021, 23:16

Island, 89% vakcinisanih, bukti Korona.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26458
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 11/6/2021, 23:16

epikur37 wrote:https://www.24sata.hr/news/svada-na-kajzerici-jer-nisu-dosli-na-red-za-cijepljenje-necu-se-s-vama-natezati-zovem-policiju-794887?utm_medium=Status&utm_source=Facebook&utm_content=794887&utm_campaign=24sata%20Facebook%20status&fbclid=IwAR0VKMmGaCgAqso76dpssl98tr7wBwltp0sqs84wih1Bb3GgBiiuNuIZC5E

.evo naguravanje u redovima za cijepljenje
ide to, polako, ali ide.
Što bi reka  naš pjesnik: Treba imati barem dva načina,  pa i  četiri ako ustreba. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74832
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 11/6/2021, 23:24

Serbinho-3 wrote:Island, 89% vakcinisanih, bukti Korona.
njemačka 67% a jučer najveći broj zaraženih od ožujka 2020 u jednom danu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 37 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum