ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 28/10/2021, 21:05

dijagram wrote:
Gnječ wrote:The spike protein of SARS-CoV-2 variant A.30 is heavily mutated and evades vaccine-induced antibodies with high efficiency

In summary, A.30 exhibits a cell line preference not observed for other viral variants and efficiently evades neutralization by antibodies elicited by ChAdOx1 nCoV-19 or BNT162b2 vaccination.

Collectively, our results suggest that the SARS-CoV-2 variant A.30 can evade control by vaccine-induced antibodies and might show an increased capacity to enter cells in a cathepsin L-dependent manner, which might particularly aid in the extrapulmonary spread. As a consequence, the potential spread of the A.30 variant warrants close monitoring and rapid installment of countermeasures.

https://www.nature.com/articles/s41423-021-00779-5

drugim riječima, đaba ste krečili ustvari što više krečite više virus postaje imuniji na cjepiva.
Nije problem izraditi deset dvadeset novih cjepiva za nove viruse.

da i ti stvarno misliš da imuni sustav može podnijeti svu tu količinu takozvanih vakcina i boostera ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram 28/10/2021, 21:07

Gnječ wrote:
dijagram wrote:
Gnječ wrote:The spike protein of SARS-CoV-2 variant A.30 is heavily mutated and evades vaccine-induced antibodies with high efficiency

In summary, A.30 exhibits a cell line preference not observed for other viral variants and efficiently evades neutralization by antibodies elicited by ChAdOx1 nCoV-19 or BNT162b2 vaccination.

Collectively, our results suggest that the SARS-CoV-2 variant A.30 can evade control by vaccine-induced antibodies and might show an increased capacity to enter cells in a cathepsin L-dependent manner, which might particularly aid in the extrapulmonary spread. As a consequence, the potential spread of the A.30 variant warrants close monitoring and rapid installment of countermeasures.

https://www.nature.com/articles/s41423-021-00779-5

drugim riječima, đaba ste krečili ustvari što više krečite više virus postaje imuniji na cjepiva.
Nije problem izraditi deset dvadeset novih cjepiva za nove viruse.

da i ti stvarno misliš da imuni sustav može podnijeti svu tu količinu takozvanih vakcina i boostera ?
Ako stozer nalozi, vakseri ce u redove

Koliko god treba
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 28/10/2021, 21:08

crvenkasti wrote:
violator wrote:
crvenkasti wrote:Ako si se cijepio, pa ipak umreš, ispao si budala.

Manja je sramota umrijeti necijepljen.

Ako ostavimo na stranu tvoje konstantne sarkasticne upadice, hoces li ikada prikupiti muda i napisati iskreno misljenje o nekoj temi? Onako, argumentirano.

Misliš li da iskreno i argumentirano ispisano mišljenje može nekoga razuvjeriti nekoga tko misli drugačije?

Mislim, da, ako obje strane dopuste mogucnost da su u krivu, barem u jednom dijelu.

Npr., sto ako za nove sojeve virusa nisu krivi oni koji se ne cijepe, vec je samo cijepljenje u jeku pandemije uzrok tome? A mozda se moze razgovarati o inacici ovog argumenta - mozda nije problem u samom cijepljenju u jeku pandemije, vec u nediskriminatornom cijepljenju? Pa onda imas idiote poput Epija, zdrave k'o dren, ali bubane u glavu, koji se bezrazlozno pripremaju na trecu dozu - za svaki slucaj. Takvi valjda unaprijed piju i antibiotike da se slucajno ne pojavi neka  upala.


Last edited by violator on 28/10/2021, 21:10; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by pokerjocker 28/10/2021, 21:09

mutava baštarda wrote:
pokerjocker wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:Pošto su neki vizualni tipovi, evo i u obliku gantograma.

Korona novosti i spoznaje Bc09caab-eaff-4cb3-97ea-796a0a358f78

Sličan način računanja u UK
Korona novosti i spoznaje Fcvvlx10

Kome više virovati? UK i HDZ?  Možda je naše cijepivo bolje


kako je to moguće? imaš li link na tu tablicu i jeli ta stranica vjerodostojna? stvarno sam zbunjen
Kupim podatke od svuda.
Nije nikakva tajna da je na otoku sranje.
https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1027511/Vaccine-surveillance-report-week-42.pdf


ali, na str 18 ovog što si poslao su savim drugačiji podatci i idu u korist cjepiva
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 28/10/2021, 21:20

jasambrend wrote:
violator wrote:
jasambrend wrote:
violator wrote:
jasambrend wrote:

Opći stav velikog dijela populacije da se radi o zavjeri farmaceutskog lobija, Gatesa i ostalih reptilijana, a sve ne bi li nas potaracali jer nas ima previše, a cjepivo je zapravo bilo cijelo vrijeme spremno, samo eto, trebalo je ubiti par milijuna ljudi ne bi li se stvorila umjetna potražnja za istim, a zapravo se radi o mikročipiranju i svi će onda cickrepnuti na Billov znak, odnosno kad se spuste preostali jahači apokalipse... Ne slušanje ljudi koji se pokušavaju boriti protiv pošasti dajući cijele sebe i izlažući se riziku, a koji i sami priznaju nemoć u borbi s virusom te svakodnevno promatraju užase koji isti ostavlja na dojučer doslovno zdravim ljudima. Ignorantima kojoma je normalno da umre mlad čovjek koji je od komorbiteta recimo imao astmu, kroničnu bolest s kojom se inače živi desetljećima... Ljudima koji su zabrijali da su neki supermeni koji imunitet riješe s režnjem luka i bićerinom rakije i sve štima... Nije bez razloga Danska civilizacijiski gdje je, a balkanske vukojebine razina Bantustana. Jer ovdje je općepoznato kako svi o svemu baš sve znaju, jedino u vlastitoj struci uvijek bude neki fušeraj. Al zato se barata stručnom medicinskom terminologijom sve u šesnaest i docira s visoka ljudima koji su cijeli jebeni život posvetili određenoj grani medicine. Ali što oni znaju, s tamo nekim doktoratima tobož steknutih s prestižnih sveučilišta kad Meho iz Vakufa ili Mile iz Doboja naštancaju takvih pedesetak dok si reko' otorinolaringolog... Za cijenu velikih ćevapa s kajmakom.


Brende, ja se spominjem tvojih momenata u kojima si pisao kako nece taj otrov u tebe... Zapravo i nisi bio dalje od tih sa cesnjakom i protivljenjem cjepivu. Pametan covjek mijenja misljenje u skladu s novim iskustvima i informacijama pa si se valjda tako i ti zaokrenuo na peti za 180°. Bas poput mene koja sam bila u redovima za cijepljenje. I rekose mi "stop". Ne ti. Na daljnje pretrage. Ne zbog alergijskih reakcija. Pa sam se upitala sto je s tim cjepivima, ako se redovito pikam zbog gripe i nema zaustavljanja i pretraga. Onda shvatis da nisu svi antivakseri tako bedasti, da nisu svi strucnjaci koji upozoravaju na cjepiva samo marginalci, onda uvidis da je slika maaalkice sira od onoga sto ti serviraju neprekidno. Onda shvatis da ovdje ima jos pokoji narativ koji se nastoji potisnuti.

Ok, bio sam više ogorčen načinom implementacije cjepiva i komunikacijom vlade i stožera, nego samom skepsom prema istom i više je tu bilo pomalo i djetinjeg revolta u odnosu na racionalno rezoniranje. Međutim, nikad niti u primisli nisam banalizirao sam virus i njegov učinak. Previše poznatih je od njega otišlo da bih to radio. Poštovao sam dosljedno sve moguće mjere, izbjegavao druženja na hrpi, nisam prvenstveno to sranje htio donijeti doma. Nisam uspio u potpunosti, ali sam barem siguran da nisam nikog zarazio. Jer ne hodam okolo s temperaturom i prehlađen u doba pandemije koju mnogi pametnjakovići uopće negiraju. Na njih sam zapravo i ogorčen, a ima ih more. Odluka o cijepljenju zalazi malo previše u intimu i slobodu čovjeka, slažem se, pogotovo zbog čudnih i opasnih nuspojava kod nekih... Ali izbacivati teorije da je cjepivo proizvedeno s ciljem depopulacije je jednostavno bolest... Da, sklepano je na brzinu, istina. Porijeklo virusa je potpuno čudno i to je istina. Međutim ipak djeluje na dobar dio populacije kao zaštita. I smanijio se donekle mortalitet, a kod cijepljenih pogotovo, osim ako su bili teško imunokopromitirani pa ni cjepivo nije moglo postići zaštitni učinak. I da, rizično je. Sve je u životu zapravo rizično. Razložno je ipak taj rizik nastojati umanjiti što je više moguće, a po svim dosadašnjim podacima ipak je manji rizik od izlaganja većoj količini virusa. Zapravo niti ne znam za nekog tko je imao nuspojave, a znam dosta cijepljenih pa i svoje roditelje koji imaju cijeli spisak rizičnih faktora. Na žalost onih podleglih toj bolesti znam i previše.

A sto si ocekivao da ce se dogoditi u atmosferi potpunog jednoumlja? Drugaciji pogledi, drugacija misljenja, upozorenja strucnjaka na posljedice masovnog cijepljenja u jeku pandemije, sve se to cenzurira, objave se promptno brisu, stranice i kanali nestaju, ukidaju! Jesi li u nekoj dnevnoj tiskovini ugledao barem neki clancic koji spominje nuspojave cjepiva!? Nisi! Jer im nije ni dopusteno o tome pisati.

S druge strane ljudi koji zele doznati vise, oni koji su skeptici prema sluzbenom narativu konstantno se ismijavaju i trolaju, proziva ih se bedacima, izvrcu se njihove rijeci, sve ih se trpa u istu kategoriju!

Koliko ljudi uopce cita ono sto Gnjec mjesecima objavljuje, a do cega je dosao tjednima i tjednima kopajuci jer ti clanci, te objave uopce i nisu indeksirane. Taj su posao nekoc obavljali istrazni novinari! Danas takvih novinara gotovo uopce nema, a mediji su kupljeni i/li financirani od (mega)korporacija protiv kojih se jasno ne pise. U takvom svijetu zivimo!

Jesi li se potrudio doznati sto sve Pfizer uopce financira, npr.? Nisi. Lakse je vjerovati da su neistomisljenici glupaci ispali iz picke u zadnjoj vukojebini spremni povjerovati u bilo kakvu nesuvislu storiju.

Ti nisi vidio nuspojave cjepiva. A gle, ako ti nisi vidio, onda definitivno toga nema, je l'? Eto, ja jesam. Prvi znak za uzbunu bilo je moje stopiranje cijepljenja, drugi znak za uzbunu pojavio se nakon sto mi je susjeda uspaniceno zakucala na vrata i pokazala nogu plavu od podljeva i potpuno izrazenih vena.


Ne osporavam ništa no i ne vjerujem više ikome. Svatko za sebe neka odluči, svoju kalvariju sam prošao, ne želim je nikome, a svatko je valjda dovoljno razuman da zna za sebe procijeniti rizike. Ne da mi se ni glumit Jehovinog svjedoka više iako mi je prestrašna ignorancija nekih da idu okolo sa izraženim simptomima svjesno širiti bolest kao da ih se to sve skupa ne tiče. Imao sam nekoliko slučajeva samo u firmi recimo. Dovela je do toga i loša komunikacija stožera, prvenstveno primjerom, ali i katastrofan mentalni sklop našeg kronično neukog i tupavo tvrdoglavog naroda. I rest my case glede teme i korone više. I da, vukojebina smo. Teška. Nevezano za koronu.

Pa nitko ti od lijecnika ne moze predvidjeti kako ce netko reagirati na virus. Moja mi veli da tkogod tvrdi drugacije, laze. Spomenula mi je slucaj 38gpdisnje pacijentice na kemoterapiji koja se zarazila, no gotovo ga nije ni osjetila.

Koliko se sjecam ti si imao temp. danima prije testiranja, sjecam se kad si spomenuo da ti je lijecnica dogovorila bas neki kasni termin. To mi je bilo jako cudno. I cini mi se da ti je to jako odmoglo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 28/10/2021, 21:21

pokerjocker wrote:
mutava baštarda wrote:
pokerjocker wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:Pošto su neki vizualni tipovi, evo i u obliku gantograma.

Korona novosti i spoznaje Bc09caab-eaff-4cb3-97ea-796a0a358f78

Sličan način računanja u UK
Korona novosti i spoznaje Fcvvlx10

Kome više virovati? UK i HDZ?  Možda je naše cijepivo bolje


kako je to moguće? imaš li link na tu tablicu i jeli ta stranica vjerodostojna? stvarno sam zbunjen
Kupim podatke od svuda.
Nije nikakva tajna da je na otoku sranje.
https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1027511/Vaccine-surveillance-report-week-42.pdf


ali, na str 18 ovog što si poslao su savim drugačiji podatci i idu u korist cjepiva
Ovo je slika tablica 13.
Smrti su tablica 15.
Imaju više smrti među cijepljenima jer su više cijepili.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 28/10/2021, 21:28

Gnječ wrote:

o ivermectinu sam dosta pisao i linkova stavljao pa si pročitaj.

i da jedini antiviralni lijek koji daju pacijentima na respiratoru je Remdesivir a taj lijek je poznat po tome da izaziva zatajenje bubrega pa je tako enormni broj onih na respiratoru umrlo zbog Remdesivira koji je uzrokovao zatajenje bubrega.
tvoj svaki upis je glupost, a neki od njih su notorna glupost, od samih izvora do zaključaka, kao primjerice onaj ispod o džaba krečenju, 

ivermectin je u fazi eksperimentalnog kliničkog ispitivanja, slobodno se javite da ga na vama isprobavaju, neka vam daju dozu koja se pokazala učinkovitom u jednom pokusu, zbog kojeg vi antivaksi vjerujete u njega, pa ćemo vidjeti zatajenja

a i sam se proizvođač odriče teze da ivermectin ide protiv covida


https://faktograf.hr/2021/10/06/kako-je-nastala-prica-da-ivermektin-lijeci-covid-19/


na zaraznoj se remdesivir daje svima, prije nego dođu do respiratora, kad su na respiratoru, ista im je smrtnost kao da ga ne primaju


u normalnim dozama nema zatajenja jetre ili bubrega


https://cji.com.hr/remdesivir-u-lijecenju-covid-19/

pacijentima koji su već na respiratoru po pitanju smrtnosti remdesivir ne pravi razliku i ne vidi se da je zatajenje bubrega razlog smrti

https://academic.oup.com/ofid/article/7/11/ofaa481/5922322
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 28/10/2021, 21:30

mutava baštarda wrote:
pokerjocker wrote:
mutava baštarda wrote:
pokerjocker wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:Pošto su neki vizualni tipovi, evo i u obliku gantograma.

Korona novosti i spoznaje Bc09caab-eaff-4cb3-97ea-796a0a358f78

Sličan način računanja u UK
Korona novosti i spoznaje Fcvvlx10

Kome više virovati? UK i HDZ?  Možda je naše cijepivo bolje


kako je to moguće? imaš li link na tu tablicu i jeli ta stranica vjerodostojna? stvarno sam zbunjen
Kupim podatke od svuda.
Nije nikakva tajna da je na otoku sranje.
https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1027511/Vaccine-surveillance-report-week-42.pdf


ali, na str 18 ovog što si poslao su savim drugačiji podatci i idu u korist cjepiva
Ovo je slika tablica 13.
Smrti su tablica 15.
Imaju više smrti među cijepljenima jer su više cijepili.
Ovo su brojevi podaci iz tablice na način kako je Ero prikazao svoje brojeve, bez postotka.
Korona novosti i spoznaje Img_2504
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 28/10/2021, 21:44

Korona novosti i spoznaje 67
Korona novosti i spoznaje 67
Korona novosti i spoznaje 67
https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/on-je-apsolutni-heroj-nacije-koja-je-jos-u-sijecnju-brojala-300-mrtvih-na-dan-kako-je-sijedi-viceadmiral-u-svojoj-drzavi-postigao-najbolju-procijepljenost-na-svijetu-1138655
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 28/10/2021, 21:52

PORTUGAL, država od 10.2 milijuna stanovnika.
Danas 5  umrlih.
To je  kao da su danas u HR 2 preminula. Djeluje mi kao gripa, ili čak i manje od gripe.
Učimo od boljih od sebe!

Korona novosti i spoznaje 67
Korona novosti i spoznaje 67
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 28/10/2021, 21:55

ljubo1212 wrote:
Gnječ wrote:

o ivermectinu sam dosta pisao i linkova stavljao pa si pročitaj.

i da jedini antiviralni lijek koji daju pacijentima na respiratoru je Remdesivir a taj lijek je poznat po tome da izaziva zatajenje bubrega pa je tako enormni broj onih na respiratoru umrlo zbog Remdesivira koji je uzrokovao zatajenje bubrega.
tvoj svaki upis je glupost, a neki od njih su notorna glupost, od samih izvora do zaključaka, kao primjerice onaj ispod o džaba krečenju, 

ivermectin je u fazi eksperimentalnog kliničkog ispitivanja, slobodno se javite da ga na vama isprobavaju, neka vam daju dozu koja se pokazala učinkovitom u jednom pokusu, zbog kojeg vi antivaksi vjerujete u njega, pa ćemo vidjeti zatajenja

a i sam se proizvođač odriče teze da ivermectin ide protiv covida


https://faktograf.hr/2021/10/06/kako-je-nastala-prica-da-ivermektin-lijeci-covid-19/


na zaraznoj se remdesivir daje svima, prije nego dođu do respiratora, kad su na respiratoru, ista im je smrtnost kao da ga ne primaju


u normalnim dozama nema zatajenja jetre ili bubrega


https://cji.com.hr/remdesivir-u-lijecenju-covid-19/

pacijentima koji su već na respiratoru po pitanju smrtnosti remdesivir ne pravi razliku i ne vidi se da je zatajenje bubrega razlog smrti

https://academic.oup.com/ofid/article/7/11/ofaa481/5922322

ti mene stalkiraš? :D

faktograf? Sleep pošalji im ovaj link pa neka se educiiraju:

Ivermectin for COVID-19: real-time meta analysis of 64 studies

https://ivmmeta.com

Remdesivir and Acute Renal Failure: A Potential Safety Signal From Disproportionality Analysis of the WHO Safety Database

Abstract
Remdesivir is approved for emergency use by the US Food and Drug Administration (FDA) and authorized conditionally by the European Medicines Agency (EMA) for patients with coronavirus disease 2019 (COVID-19). Its benefit-risk ratio is still being explored because data in the field are rather scant. A decrease of the creatinine clearance associated with remdesivir has been inconstantly reported in clinical trials with unclear relevance. Despite these uncertainties, we searched for a potential signal of acute renal failure (ARF) in pharmacovigilance postmarketing data.

Despite these uncertainties, we searched for a potential signal of acute renal failure (ARF) in pharmacovigilance postmarketing data. An analysis of the international pharmacovigilance postmarketing databases (VigiBase) of the World Health Organization (WHO) was performed, using two disproportionality methods. Reporting odds ratio (ROR) compared the number of ARF cases reported with remdesivir, with those reported with other drugs prescribed in comparable situations of COVID-19 (hydroxychloroquine, tocilizumab, and lopinavir/ritonavir). The combination of the terms "acute renal failure" and "remdesivir" yielded a statistically significant disproportionality signal with 138 observed cases instead of the 9 expected. ROR of ARF with remdesivir was 20-fold (20.3; confidence interval 0.95 [15.7-26.3], P < 0.0001]) that of comparative drugs. Based on ARF cases reported in VigiBase, and despite the caveats inherent to COVID-19 circumstances, we detected a statistically significant pharmacovigilance signal of nephrotoxicity associated with remdesivir, deserving a thorough qualitative assessment of all available data. Meanwhile, as recommended in its Summary of Product Characteristics, assessment of patients with COVID-19 renal function should prevail before and during treatment with remdesivir in COVID-19.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33340409/

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 28/10/2021, 21:55

Učimo od boljih!

Korona novosti i spoznaje 67


Last edited by Eroo on 28/10/2021, 22:01; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 28/10/2021, 22:00

Eroo wrote:PORTUGAL, država od 10.2 milijuna stanovnika.
Danas 5  umrlih.
To je  kao da su danas u HR 2 preminula. Djeluje mi kao gripa, ili čak i manje od gripe.
Učimo od boljih od sebe!

Korona novosti i spoznaje 67
Korona novosti i spoznaje 67
Kad je Portugal bio u crvenom, a Bugarska i Rumunjska u zelenom, ovo ljeto, onda nisu bili model. Što se dogodilo u međuvremenu?

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. 28/10/2021, 22:04

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:PORTUGAL, država od 10.2 milijuna stanovnika.
Danas 5  umrlih.
To je  kao da su danas u HR 2 preminula. Djeluje mi kao gripa, ili čak i manje od gripe.
Učimo od boljih od sebe!

Korona novosti i spoznaje 67
Korona novosti i spoznaje 67
Kad je Portugal bio u crvenom, a Bugarska i Rumunjska u zelenom, ovo ljeto, onda nisu bili model. Što se dogodilo u međuvremenu?
Onda je za bugarsku i rumunjsku govorio isto, 'učimo od boljih'...
Nego čitam, kaže u slo. haos... Basketball
T.
T.

Posts : 17052
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 28/10/2021, 22:05

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:PORTUGAL, država od 10.2 milijuna stanovnika.
Danas 5  umrlih.
To je  kao da su danas u HR 2 preminula. Djeluje mi kao gripa, ili čak i manje od gripe.
Učimo od boljih od sebe!

Korona novosti i spoznaje 67
Korona novosti i spoznaje 67
Kad je Portugal bio u crvenom, a Bugarska i Rumunjska u zelenom, ovo ljeto, onda nisu bili model. Što se dogodilo u međuvremenu?

Samosvjesne nacije se  uče na vlastitom iskustvu.
Ne  ispravljaju greške  služeći  se   s istim alatima.
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 28/10/2021, 22:08

KAKVA TRAGEDIJA: Otac i kći preminuli od korone iako su bili čak tri puta cijepljeni. Majka dobila smrtonosni srčani udar

Cijela obitelj iz Leskovcau Srbiji, majka, otac i kćer, preminula je u razmaku od deset dana.

Kako piše portal Rešetka prvo je preminula majka, zatim kći, a jučer i otac. Pretpostavlja se da su svi preminuli od korona virusa.

Kći i otac bili su pozitivni na covid-19, a majka, čiji su rezultati bili negativni, umrla je od srčanog udara. Svi su bili po treći put cijeljeni, javlja Blic.

Kolika je šansa da umre troje iz iste obitelji?
U Srbiji je već bio slučaj da su umrla jedina dva doktora u nekom manjem naselju od Bustera. Isto šansa mala.
A ovi od Bustera se i ne vode kao umrli od cjepiva jer su umrli unutar dva tjedna i upadaju u kategoriju necjepljenih.
Kažem, nije sve crno bijelo.


Last edited by mutava baštarda on 28/10/2021, 22:10; edited 1 time in total

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 28/10/2021, 22:09

Eroo wrote:Učimo od boljih!

Korona novosti i spoznaje 67

Portugal danas 5 preminulih, a Danska 1.
Ovo su činjenice koje su vrijene analize i naše pažnje.
Ako ne znaš kako, pogledaj kako to isto oni rade, pa kopiraj postupak.
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 28/10/2021, 22:11

Sad su već u Leskovcu, jbte...zeko hop,  zeko hop... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. 28/10/2021, 22:21

Ugledajmo se na amiše...
Kod njih nema  ni bolesnih ni mrtvih...
Ni cijepljenih...

_________________
Korona novosti i spoznaje Unname11
T.
T.

Posts : 17052
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 28/10/2021, 22:25

Eroo wrote:Sad su već u Leskovcu, jbte...zeko hop,  zeko hop... :D
Zeko možeš izračunati šansu da umre troje od iste obitelji. To je jedino ako je nešto gadno...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum