ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben 6/11/2021, 14:37

epikur37 wrote:
Gnječ wrote:
epikur37 wrote:ovo je sada utrka s vremenom, virus divlja a ljudi se ubrzano cijepe

Ko tebi diplomu dade da mu majku jebem.


dobro de :D

osobno podržavam vladine mjere i držim se preporuka epidemiološke službe i znanstvene zajednice

a ovo ćakula okolo, zezam se :)
Jesi ču, ćo, da ćemo se morati cjepiti

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 6/11/2021, 14:42

aben wrote:
epikur37 wrote:
Gnječ wrote:
epikur37 wrote:ovo je sada utrka s vremenom, virus divlja a ljudi se ubrzano cijepe

Ko tebi diplomu dade da mu majku jebem.


dobro de :D

osobno podržavam vladine mjere i držim se preporuka epidemiološke službe i znanstvene zajednice

a ovo ćakula okolo, zezam se :)
Jesi ču, ćo, da ćemo se morati cjepiti


jesan, moja kovidnica je kod ravnateljice, a jednu sam uokvirio u učionici...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 6/11/2021, 14:42

štaš ti, 

kao hasanče priloijepiti deklaraciju o ljudskim pravima
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 6/11/2021, 14:43

Gnječ wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Kako rekoh još koji tjedan I ovo će biti gotovo, val je sada u istočnoj Europi došao iz zapadne, kada prođe nas adio

Nemoj turcinu eri razjebavat dobro raspolozenje vidis da je sav sretan hormoni sreće su mu na max. turbo.

bakićev model do sada.. što je predviđao, dakle do sada njegov model prati savršeno krivulju realnog stanja.
on ovdje objavljuje hospitalizacije ne zarežne, jer znamo što više testiraš više zaraženih tako da je taj broj nešto manje relevantan.. uglavnom

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Bakiev10

uglavnom ovdje je vrhunac 18.11 ali u hospitalizacijama.. do sada smo naučili da hospitalizacije kasne dva tjedna do desetak dana nakon vrha broja zaraženih, dakle vrhunac ovoga vala je ovih dana do max idućeg tjedna.. nakon toga ide pad i to je to.. bit će kmečanje, a ovaj "luđak" će govoriti da su građani počeli prati ruke, skrivat se u podrumu, i da 1-2% populacije koja će biti cijepljena je dalo efekta, e da i vladine mjere - država je uvela neke glupe mjere, tipa ograničila škole, i uvela covd potvrde u uhljeb institucijama, što na primjeru slovenije vidimo da ne radi..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21067
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben 6/11/2021, 14:44

epikur37 wrote:
aben wrote:
epikur37 wrote:
Gnječ wrote:
epikur37 wrote:ovo je sada utrka s vremenom, virus divlja a ljudi se ubrzano cijepe

Ko tebi diplomu dade da mu majku jebem.


dobro de :D

osobno podržavam vladine mjere i držim se preporuka epidemiološke službe i znanstvene zajednice

a ovo ćakula okolo, zezam se :)
Jesi ču, ćo, da ćemo se morati cjepiti


jesan, moja kovidnica je kod ravnateljice, a jednu sam uokvirio u učionici...
Jadni roditelji... 

Ali, vidi sun da je u gužva kod peke, možda ne dojdin na red prije nego se to ukine, an?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 6/11/2021, 14:45

aben wrote:
epikur37 wrote:
aben wrote:
epikur37 wrote:
Gnječ wrote:
epikur37 wrote:ovo je sada utrka s vremenom, virus divlja a ljudi se ubrzano cijepe

Ko tebi diplomu dade da mu majku jebem.


dobro de :D

osobno podržavam vladine mjere i držim se preporuka epidemiološke službe i znanstvene zajednice

a ovo ćakula okolo, zezam se :)
Jesi ču, ćo, da ćemo se morati cjepiti


jesan, moja kovidnica je kod ravnateljice, a jednu sam uokvirio u učionici...
Jadni roditelji... 

Ali, vidi sun da je u gužva kod peke, možda ne dojdin na red prije nego se to ukine, an?


Ja kad sam bio u ožuku nije nikog bilo, vukli za rukav a ljudi bježali ;)

Ti se testiraj, imaš pravo imati virus...svoga tela gospodar.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 6/11/2021, 14:46

Yoda  se  upiškiJo, samo  danas je napisao 4 komentara.
4x više nego cijelo vrijeme od otvaranja ove teme. :D
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 6/11/2021, 14:47

aben kakvo ti je vino izašlo, jesi zadovoljan?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben 6/11/2021, 14:48

epikur37 wrote:
aben wrote:
epikur37 wrote:
aben wrote:
epikur37 wrote:
Gnječ wrote:
epikur37 wrote:ovo je sada utrka s vremenom, virus divlja a ljudi se ubrzano cijepe

Ko tebi diplomu dade da mu majku jebem.


dobro de :D

osobno podržavam vladine mjere i držim se preporuka epidemiološke službe i znanstvene zajednice

a ovo ćakula okolo, zezam se :)
Jesi ču, ćo, da ćemo se morati cjepiti


jesan, moja kovidnica je kod ravnateljice, a jednu sam uokvirio u učionici...
Jadni roditelji... 

Ali, vidi sun da je u gužva kod peke, možda ne dojdin na red prije nego se to ukine, an?


Ja kad sam bio u ožuku nije nikog bilo, vukli za rukav a ljudi bježali ;)

Ti se testiraj, imaš pravo imati virus...svoga tela gospodar.

Kako će to biti, di se ro testiro i ki ploćo?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 6/11/2021, 14:49

aben wrote:
epikur37 wrote:
aben wrote:
epikur37 wrote:
aben wrote:
epikur37 wrote:
Gnječ wrote:
epikur37 wrote:ovo je sada utrka s vremenom, virus divlja a ljudi se ubrzano cijepe

Ko tebi diplomu dade da mu majku jebem.


dobro de :D

osobno podržavam vladine mjere i držim se preporuka epidemiološke službe i znanstvene zajednice

a ovo ćakula okolo, zezam se :)
Jesi ču, ćo, da ćemo se morati cjepiti


jesan, moja kovidnica je kod ravnateljice, a jednu sam uokvirio u učionici...
Jadni roditelji... 

Ali, vidi sun da je u gužva kod peke, možda ne dojdin na red prije nego se to ukine, an?


Ja kad sam bio u ožuku nije nikog bilo, vukli za rukav a ljudi bježali ;)

Ti se testiraj, imaš pravo imati virus...svoga tela gospodar.

Kako će to biti, di se ro testiro i ki ploćo?

ne znam, to nije pitanje od mog interesa.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 6/11/2021, 14:50

AssadNaPodmornici wrote:
bakićev model do sada.. što je predviđao, dakle do sada njegov model prati savršeno krivulju realnog stanja.
Ne misliš valjda da smo  zaboravili? On  ne faliva   sve dok ne dođe meni pod radar... :D
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 6/11/2021, 14:54

AssadNaPodmornici wrote:
Gnječ wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Kako rekoh još koji tjedan I ovo će biti gotovo, val je sada u istočnoj Europi došao iz zapadne, kada prođe nas adio

Nemoj turcinu eri razjebavat dobro raspolozenje vidis da je sav sretan hormoni sreće su mu na max. turbo.

bakićev model do sada.. što je predviđao, dakle do sada njegov model prati savršeno krivulju realnog stanja.
on ovdje objavljuje hospitalizacije ne zarežne, jer znamo što više testiraš više zaraženih tako da je taj broj nešto manje relevantan.. uglavnom

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Bakiev10

uglavnom ovdje je vrhunac 18.11 ali u hospitalizacijama.. do sada smo naučili da hospitalizacije kasne dva tjedna do desetak dana nakon vrha broja zaraženih, dakle vrhunac ovoga vala je ovih dana do max idućeg tjedna.. nakon toga ide pad i to je to.. bit će kmečanje, a ovaj "luđak" će govoriti da su građani počeli prati ruke, skrivat se u podrumu, i da 1-2% populacije koja će biti cijepljena je dalo efekta, e da i vladine mjere - država je uvela neke glupe mjere, tipa ograničila škole, i uvela covd potvrde u uhljeb institucijama, što na primjeru slovenije vidimo da ne radi..

ponavljam dok ovaj luđak ne zaspama

1)mjere ne daju rezultata- virus se prebacio sa zapada europe na istok europe, ali zapad europe je jako napao ljeti, ne pratim više detalje(a ne prati niti luđak) moguće da će ponovo na zapad da dovrši ono što mu je posla ostalo od "ljeta"

2)cijepiva ne daju rezultate - možda malo smanje broj umrlih, ali ne zaustavljaju pandemiju, jer imate hrpa zemalja koje su brutalno procjepljene pa opet virus je divljao dok se nije "potrošio" među populacijom ...

inače statistički ne morate se bojati, u prosjeku ovaj virus ubija 0.1-0.3% zaraženih, i to u prosjeku.. (nije istina da uubija 3% što luđak spama). po godištima, to znači ako ste mlađi od 20godina i zdravi ste(dakle niste na lječenju od leukemije) jednostavno vas virus ne može ubiti

ako ste mlađi od 30godina i zdravi ste, skoro vrijedi kao i za prvu skupinu
ako ste mlađi od 40godina , ili 50godina ili čak 55 i zdravi ste(kada kažem zdravi onda ne mislim kada index objavi sliku "zdravog 44 godišnjaka koji je bio 20dana na respiratoru" a ono sa slike vidiš da ima 30kg viška, a na respiratoru je smršavio sigurno 20kg :D to nije zdrava osoba..

znam dvije osobe koje imaju 36godina koje su završile u bolnici na dva-tri dana na kisiku(ne respirator samo su disali kisik tu i tamo) radi korone, obje osobe pretile, izašle nakon par dana i sve OK

dakle kako rekoh, izbacite duhan, alkohol i slatko , ako je moguće pređite na Keto , izađite iz podruma i ne čitajte puno index , i ako ne možete nešto jače trenirati, čak i duge šetnje su super.. bicikle su vrhunske.. i ono što je "otkriće" ubacite post, počnite se par dana hraniti 16:8(tipa preskačete doručak prvi obrok vam je ručak, ali do ručka ne unosite ništa kalorija), a nakon par dana ubacite prvi veći post od 36h(tipa zadnji obrok vam je večera danas, sutra se probudite pa ste cijeli dan bez kalorija , a idući obrok vam je pon ujutro doručak ili još bolje pon ručak juha od kostiju).. to vam jača imunitet , sređuje vam inzulin, reciklira toksine iz tijela, tijelo nakon 20ak sati ulazi u stanje autofagije - japanc je dobio nobela za ovo, počinje jesti čak i stanice raka itd, pojača se izlučivanje hormona rasta za par stotina % , anti oksidanti itd.. stavio sam dva videa za uvod, imate dosta toga).. i ne morate se bojati korone

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21067
2018-06-14


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 6/11/2021, 14:55

epikur37 wrote: i znanstvene zajednice

prije ponoći nema korone, ili ako film počne kasnije od 23, na svadbama tek iza 2 u noći, ili ako dođe 51 umjesto 50 na okupljanje. science 1:1.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 6/11/2021, 14:56

AssadNaPodmornici wrote:
dakle kako rekoh, izbacite duhan, alkohol i slatko , ako je moguće pređite na Keto 


Lakše se cijepiti
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 6/11/2021, 15:06

AssadNaPodmornici wrote:
dakle kako rekoh, izbacite duhan, alkohol i slatko .... i ne morate se bojati korone
Zaboravio si  na "Pavlovićevu mast" za nos. :D
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser 6/11/2021, 15:15

Eno jutarnji na naslovnici kaze mnoge zene imaju nuspojave vezano uz mjesecni ciklus... sta je sad to?
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 6/11/2021, 15:21

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:Vidi Ero, stvarno mi se ne da s tobom natezati oko onoga što je stožer pročitao.
Mislim da bi ih ti, ako misliš da nas lažu svjesno ili nesvjesno trebao upozoriti i zatražiti demantij na idućoj presici.
Ne  sa  mnom, nateži se s onim od koga  si nekritički prenio fake news.
Sve  što ti "misliš da bi ih ja..." , to je tvoj zadatak prije nego šta vijest preneseš.
Ako se tamo neki jebivjetarski portal sramoti zašto moraš i ti  s njim?


Korona novosti i spoznaje - Page 33 10
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/capakov-istup-na-presici-stozera-zapalio-mreze-glasnogovornik-vlade-ga-ispravio-ociti-lapsus-koji-neki-sada-zlorabe-15117060
Vidi Ero, ako je bio Fake news širio ga je Capak ispred paradržavne organizacije koja ima snagu jaču od Ustava.

Iz izjave glasnogovornika dvije stvari upadaju u oči.
Prva se tiče novinarstva i ističe se kako novinari na presici nisu primjetili izrečeno... Toliko o presicama i novinarstvu.
A druga stvar je da preko 74 posto nije bilo u potpunosti cijepljeno. Što bi moglo značiti i da Capak nije ništa krivo rekao, posebno ako se uzme da su svuda u svijetu visoko cijepljenje i zaraza u korelaciji...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 6/11/2021, 15:24

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
dakle kako rekoh, izbacite duhan, alkohol i slatko , ako je moguće pređite na Keto 


Lakše se cijepiti
Tako su Afganistankama talibanski znanstvenici rekli da je najlakše staviti burku. I da će sve opet biti normalno, nakon dva tjedna :D

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


newuser likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser 6/11/2021, 15:57

Jednostavno, ako se zabrani necjepljenim ljudima raditi puca sustav  nema tko raditi. Tako da je dobro da cijepljenje nije preko 80-90% onda bi ove preostale mogli lako eliminirati sada ne mogu dok je jos ogroman broj necijepljen.  pirat
Nego zasto se nitko ne osvrce na nuspojave kod zena koje je objavio cak JL.
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 6/11/2021, 15:58

mutava baštarda wrote: Capak nije ništa krivo rekao, posebno ako se uzme da su svuda u svijetu visoko cijepljenje i zaraza u korelaciji...
cca 11xmanja  od  one kod necijepljenih, to ti je sva koleracija.
Svi relevantno podatci, koje sam do  sada analizirao (plus analize drugihi),
ukazuju na ovaj broj...nekad malo niži nekad malo viši, ali to je to.
Pusti to svuda, mnogo, malo, više, manje i sve bez dokaza.
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 6/11/2021, 16:05

Korona novosti i spoznaje - Page 33 10

O onima koji se ne žele cijepiti

"Tu su ljudi na respiratovima, teške sitaucije. Divim se liječnicima, sestrama i osoblju koji skoro dvije godine skrbe o pacijentima s najtežim okolnostima. Oni koji se ne žele cijepiti i koji ne vjeruju, neka dođu samo na 30 sekundi, da vide u kakvom su stanju ti pacijenti. Da se radi o njihovom ocu, majci, supruzi ,djeci, u sekundi bi promijenili mišljenje. Da se stručnjake uvjerava u nešto što nije, to ne može proći. Došli smo dati potporu liječnicima i da se dodatno osvjesti koliko je situacija teška", poručio je premijer.

O Hasanbegoviću i izjavi da je njegovo pravo da ima virus

"Može biti njegovo pravo da ima virus, ali njegovo pravo nije ugroziti život nekoga drugog. Zagovornik sam osobnih sloboda, ali ne kad ugrožavaju druge. Virus se prenosi, a netko ni ne zna da ga je prenio, pa onda imamo smrtni ishod. Da li je imao to u vidu, nisam siguran...", rekao je Beroš.

O tome hoće li obavezno cijepljenje ući na mala vrata

"Da smo ga htjeli uvesti, to bismo i napravili. U slučaju pogoršanja epidemiološke situacije, moramo na sve biti spremni, možda prijeđemo na model 2G na koji je čitava Austrija prešla. Možda ćemo imati ograničenje okupljanja za neesencijalne djelatnosti s ciljem zaštite ljudskih života i sprječavanja širenja virusa", rekao je Beroš.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/plenkovic-molim-vas-cijepite-se-beros-bude-li-pogorsanja-mozda-prijedemo-na-model-2g-15117112
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 33 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum