ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 6/11/2021, 01:44

Yoda, ja sam odspavao rundu, a evo sad gledam neki interesantan intervju i razljevam macerat od lavandina što sam ljetos smiksao u vrhunskom maslinovom ulju i posebno u kokosovom ulju... I evo tešem grki zeleni čaj sa zeru zelene stevije

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 6/11/2021, 02:59

Ointeresantno je da  je skoro najzvučnije europsko ime iz područja virologije utišano, čovjeku je očito zaprijećeno da će fasovati ukoliko se javno suprotstavi ovoj suludoj kampanji... Ipak čovjek nije mogao a da ne iznese svoj stav...
Iz otvorenog pisma dr. Vandena Bosschea:
„Kao što je rečeno, nisam protiv cijepljenja. Naprotiv, mogu vas uvjeriti da su svako od sadašnjih cjepiva osmislili, razvili i proizveli briljantni i kompetentni znanstvenici. Međutim, ova vrsta profilaktičkih cjepiva potpuno je neprikladna, pa čak i vrlo opasna, kada se koristi u kampanjama masovnog cijepljenja tijekom virusne pandemije.


_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 6/11/2021, 07:46

michaellcmacha wrote:Yoda, ja sam odspavao rundu, a evo sad gledam neki interesantan intervju i razljevam macerat od lavandina što sam ljetos smiksao u vrhunskom maslinovom ulju i posebno u kokosovom ulju... I evo tešem grki zeleni čaj sa zeru zelene stevije
Grkost zelenog ovisi i o temperaturi pripreme. Ja ga naštelam na 75 stupnjeva.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 6/11/2021, 07:48

mutava baštarda wrote:
michaellcmacha wrote:Yoda, ja sam odspavao rundu, a evo sad gledam neki interesantan intervju i razljevam macerat od lavandina što sam ljetos smiksao u vrhunskom maslinovom ulju i posebno u kokosovom ulju... I evo tešem grki zeleni čaj sa zeru zelene stevije
Grkost zelenog ovisi i o temperaturi pripreme. Ja ga naštelam na 75 stupnjeva.

Ja na 80,kad se još umlači žlica kadulje iz verunića i jedan kivi uz čaj.

Svako jutarnji ritual.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 6/11/2021, 07:49

michaellcmacha wrote:Ointeresantno je da  je skoro najzvučnije europsko ime iz područja virologije utišano, čovjeku je očito zaprijećeno da će fasovati ukoliko se javno suprotstavi ovoj suludoj kampanji... Ipak čovjek nije mogao a da ne iznese svoj stav...
Iz otvorenog pisma dr. Vandena Bosschea:
„Kao što je rečeno, nisam protiv cijepljenja. Naprotiv, mogu vas uvjeriti da su svako od sadašnjih cjepiva osmislili, razvili i proizveli briljantni i kompetentni znanstvenici. Međutim, ova vrsta profilaktičkih cjepiva potpuno je neprikladna, pa čak i vrlo opasna, kada se koristi u kampanjama masovnog cijepljenja tijekom virusne pandemije.

Još utjecajniji kolega mu, Bill Gates, upozorava na nove opasnosti od virusa. Spominje velike boginje. Tu je smrtnost 30/40%

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 6/11/2021, 07:50

epikur37 wrote:
mutava baštarda wrote:
michaellcmacha wrote:Yoda, ja sam odspavao rundu, a evo sad gledam neki interesantan intervju i razljevam macerat od lavandina što sam ljetos smiksao u vrhunskom maslinovom ulju i posebno u kokosovom ulju... I evo tešem grki zeleni čaj sa zeru zelene stevije
Grkost zelenog ovisi i o temperaturi pripreme. Ja ga naštelam na 75 stupnjeva.

Ja na 80,kad se još umlači žlica kadulje iz verunića i jedan kivi uz čaj.

Svako jutarnji ritual.
Kod mene samo zeleni, bez ičega...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 6/11/2021, 07:54

mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:
mutava baštarda wrote:
michaellcmacha wrote:Yoda, ja sam odspavao rundu, a evo sad gledam neki interesantan intervju i razljevam macerat od lavandina što sam ljetos smiksao u vrhunskom maslinovom ulju i posebno u kokosovom ulju... I evo tešem grki zeleni čaj sa zeru zelene stevije
Grkost zelenog ovisi i o temperaturi pripreme. Ja ga naštelam na 75 stupnjeva.

Ja na 80,kad se još umlači žlica kadulje iz verunića i jedan kivi uz čaj.

Svako jutarnji ritual.
Kod mene samo zeleni, bez ičega...

Pio sam inače bijeli... White monkey ili pai mu thang superior... Zadnjih par mjeseci sam na zelenom.

Ali vratit ću se na bijeli a lik ovaj put silver needl, jer ja to zasluzujem.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 6/11/2021, 08:45

mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:
mutava baštarda wrote:
michaellcmacha wrote:Yoda, ja sam odspavao rundu, a evo sad gledam neki interesantan intervju i razljevam macerat od lavandina što sam ljetos smiksao u vrhunskom maslinovom ulju i posebno u kokosovom ulju... I evo tešem grki zeleni čaj sa zeru zelene stevije
Grkost zelenog ovisi i o temperaturi pripreme. Ja ga naštelam na 75 stupnjeva.

Ja na 80,kad se još umlači žlica kadulje iz verunića i jedan kivi uz čaj.

Svako jutarnji ritual.
Kod mene samo zeleni, bez ičega...
Jutros evo ide aronija, moja od prešanog kolača... Lijepo osušena ii samljevena u prah. Također skuplja usta... Vele da oće pripomoć ako naiđe kakva prehlada
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 6/11/2021, 09:07

michaellcmacha wrote:Yoda, ja sam odspavao rundu, a evo sad gledam neki interesantan intervju i razljevam macerat od lavandina što sam ljetos smiksao u vrhunskom maslinovom ulju i posebno u kokosovom ulju... I evo tešem grki zeleni čaj sa zeru zelene stevije
ja pijem obični čaj , bez ičega, ali pazi ovo.. izgleda da je najbolji ljek za hrpu naših stanja - prema hrpi znanstvenih istraživanja , čak i prema nobelovcu , a to se primjenjuje sada u USA medicini(dakle doći se kod nas za 5-10godina zašto da čekamo nešto 5-10godina što će vam doktori preporučavati a možete početi danas) -obični post, dakle ono što ima svaka religija, od kršćanstva do islama do budizma itd - dakle ne konzumiraš nikakvu hranu na određeni period, izuzev vodu eventualno čaj bez ičega..

tijelo se tada čisti od toksina, bolesti, upalnih procesa, i najvažnije popravlja se hormonalna slika, inzulin, hormon rasta, predijabetična stanja(kada ljudi unatoč tome što se hrane zdravo ne mogu smršaviti a unesu čak i malo zdrave hrane udebljaju se - to je dokaz loše inzulinske resistencije  itd itd) i dosta drugo. e da sekundarni efekt je mršljavenje iako to nije "cilj"

ovo je na eng jeziku , ako slučajno nekome šteka, uključite titlove, ili engleske ili hrvatske


AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21067
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. 6/11/2021, 09:48

Stožeraška ovca i kako sa njima postupati...

_________________
Korona novosti i spoznaje - Page 31 Unname11
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader 6/11/2021, 10:06

T. wrote:Korona novosti i spoznaje - Page 31 20211110

Fašizam je potcijenjen po meni potpuno. Sve češće razumijem i Hitlera i Staljina.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. 6/11/2021, 10:34

Pa živimo u fašizmu...
Ne možeš uć bez aussweisa nigdi, ali u banke i trgovačke centre koji su u vlasnistvu stranih korporacija, niko te ne pita ništa...
To su jedine djelatnosti koje ni jednu minutu nisu zatvarale svoja vrata radi pandemije...
Jebeni sudovi nisu radili mjesecima...

_________________
Korona novosti i spoznaje - Page 31 Unname11
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 6/11/2021, 10:41

Super su mi ove nove mjere, bas super. Ako sam dobro shvatila, covid - potvrde morat cemo imati za svaki d*ek..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 6/11/2021, 10:49

violator wrote:Super su mi ove nove mjere, bas super. Ako sam dobro shvatila, covid - potvrde morat cemo imati za svaki d*ek..
jesi se testirala pinky? besplatno je (iako nije, skupo je plaćeno našim novcem), zastružu ti mali mozak kroz nos al besplatno je...
ali ako nisi ne moraš se niš' brinut, do ponoći si sigurna, poslije ponoći je zajebano tak da samo moraš pazit da na vrijeme dođeš doma.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 6/11/2021, 10:57

AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:Yoda, ja sam odspavao rundu, a evo sad gledam neki interesantan intervju i razljevam macerat od lavandina što sam ljetos smiksao u vrhunskom maslinovom ulju i posebno u kokosovom ulju... I evo tešem grki zeleni čaj sa zeru zelene stevije
ja pijem obični čaj , bez ičega, ali pazi ovo.. izgleda da je najbolji ljek za hrpu naših stanja - prema hrpi znanstvenih istraživanja , čak i prema nobelovcu , a to se primjenjuje sada u USA medicini(dakle doći se kod nas za 5-10godina zašto da čekamo nešto 5-10godina što će vam doktori preporučavati a možete početi danas) -obični post, dakle ono što ima svaka religija, od kršćanstva do islama do budizma itd - dakle ne konzumiraš nikakvu hranu na određeni period, izuzev vodu eventualno čaj bez ičega..

tijelo se tada čisti od toksina, bolesti, upalnih procesa, i najvažnije popravlja se hormonalna slika, inzulin, hormon rasta, predijabetična stanja(kada ljudi unatoč tome što se hrane zdravo ne mogu smršaviti a unesu čak i malo zdrave hrane udebljaju se - to je dokaz loše inzulinske resistencije  itd itd) i dosta drugo. e da sekundarni efekt je mršljavenje iako to nije "cilj"

ovo je na eng jeziku , ako slučajno nekome šteka, uključite titlove, ili engleske ili hrvatske



Slazem se za post. Treba apstinirat' od masmedija i drustvenih mreza. Ukljucno s ovom zabokrecinom. Zatrovanost uma jednako je bitna za hormonalnu sliku, losu inzulinsku rezistenciju i upalne procese...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 6/11/2021, 10:58

Mislim da bi ovdje neki (bili pro ili contra) odmah dobili medicinsku diplomu i onu iz matematičke statistike.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 6/11/2021, 11:07

ebenica wrote:
violator wrote:Super su mi ove nove mjere, bas super. Ako sam dobro shvatila, covid - potvrde morat cemo imati za svaki d*ek..
jesi se testirala pinky? besplatno je (iako nije, skupo je plaćeno našim novcem), zastružu ti mali mozak kroz nos al besplatno je...
ali ako nisi ne moraš se niš' brinut, do ponoći si sigurna, poslije ponoći je zajebano tak da samo moraš pazit da na vrijeme dođeš doma.

Zamisli kako su to oni fino uredili!? I onda ce bit' da je cijepljenje dobrovoljno!

Zadnjih dana uopce nisam upratila zbivanja pa me je sinoc zateklo novo, novo normalno i hladnokrvnost se*onja koji o tome progovaraju, odnosno namecu nam takvu stvarmost.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 6/11/2021, 11:15

Visoka procijepljenost  UK u odnosu na Rom, i Bulg. je evidentna, o tome nam govore ovi rezultati. 
Za HR možete izračunati sami....negdje između je. 
Korona novosti i spoznaje - Page 31 3
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 6/11/2021, 11:16

violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:Super su mi ove nove mjere, bas super. Ako sam dobro shvatila, covid - potvrde morat cemo imati za svaki d*ek..
jesi se testirala pinky? besplatno je (iako nije, skupo je plaćeno našim novcem), zastružu ti mali mozak kroz nos al besplatno je...
ali ako nisi ne moraš se niš' brinut, do ponoći si sigurna, poslije ponoći je zajebano tak da samo moraš pazit da na vrijeme dođeš doma.

Zamisli kako su to oni fino uredili!? I onda ce bit' da je cijepljenje dobrovoljno!

Zadnjih dana uopce nisam upratila zbivanja pa me je sinoc zateklo novo, novo normalno i hladnokrvnost se*onja koji o tome progovaraju, odnosno namecu nam takvu stvarmost.

pae dobrovoljno i besplatno :)
ali ako se držiš uputa ne možeš se zarazit jer su upte više nego jasne:
korone nema na mjestima ispod 50 ljudi,
korone nema do 24 sata ako nije riječ o svadbama tada je nema do 2 sata iza ponoći
ili ako je film počeo oko 23, pričekat će.
i ako se nađeš na mjestu gdje svi imaju covid potvrdu a jedan je bez maske, e jebiga.
korona je locirana sad samo da je ulovimo u određeni sat na određenom događaju i jebemo joj mater.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 6/11/2021, 11:22

Eroo wrote:Visoka procijepljenost  UK u odnosu na Rom, i Bulg. je evidentna, o tome nam govore ovi rezultati. 
Za HR možete izračunati sami....negdje između je. 
Korona novosti i spoznaje - Page 31 3
češće su vani iza ponoći i svadbe im traju duže. nema kaj drugo bit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 6/11/2021, 11:30

ebenica wrote:
Eroo wrote:Visoka procijepljenost  UK u odnosu na Rom, i Bulg. je evidentna, o tome nam govore ovi rezultati. 
Za HR možete izračunati sami....negdje između je. 
Korona novosti i spoznaje - Page 31 3
češće su vani iza ponoći i svadbe im traju duže. nema kaj drugo bit.
Neuki,  događa se  kod skoro pa iste zaraženosti na 100,000 stanovnika (UK, Rumunija, Bugarska).
Ta podatak sam izostavio namjerno, kako bi se ti i takvi zaletili ko  tele u šarena vrata. :D
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 31 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum