ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 26/10/2021, 10:16

mutava baštarda wrote:Ne rugam se ja cijepivu. Ja se rugam ljudima koji su se cijepili, to je bitna razlika.
A na tvoje pitanje zašto Britanska vlada kao i sve vlade preporučuju cijepivo s ciljem postizanja imuniteta krda kada se zna da cijepivo ne spriječava širenje zaraze i zarazu to samo oni znaju.
Kada bi gledali sirovu statistiku ovaj zadnji misec u Britaniji je nesigurnije biti cijepljen nego necijepljen, bez da stavimo u odnos kratkoročne nuspojave cijepiva i nepoznat srednjoročni i dugoročni učinak.

Zaovodolje nije potrebna čak ni matematikana'prste, može iz glave, ili čak samo spogledom na krivule.
Ma koliko setrudio mene nećeš uvjeriti da si toliko glup da ovo ne vidiš. Srami se...

Korona novosti i spoznaje - Page 32 1
Korona novosti i spoznaje - Page 32 2

Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 26/10/2021, 10:45

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10123461/Daily-Covid-infections-3-6-week-seven-days-double-digit-growth.html

Englezi to  radeovako!
Dijagrami,dijagrami, pa još dijagrama, i nitko  ne napada medije da ih dave s upozorenjima. 
Ljudima, a posebno ovcama, treba naliti čistoga vina  prije i poslije  svakoga objeda.
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 26/10/2021, 11:00

Eroo wrote:https://www.dailymail.co.uk/news/article-10123461/Daily-Covid-infections-3-6-week-seven-days-double-digit-growth.html

Englezi to  radeovako!
Dijagrami,dijagrami, pa još dijagrama, i nitko  ne napada medije da ih dave s upozorenjima. 
Ljudima, a posebno ovcama, treba naliti čistoga vina  prije i poslije  svakoga objeda.

80% cijepljenih sa dvije doze čudotvornom vakcinom u UK rezultati se vide.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 26/10/2021, 11:04

Ja treću dozu čekam a ti gnječ nisi još ni jednu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 26/10/2021, 11:05

Gnječ wrote:
Eroo wrote:https://www.dailymail.co.uk/news/article-10123461/Daily-Covid-infections-3-6-week-seven-days-double-digit-growth.html

Englezi to  radeovako!
Dijagrami,dijagrami, pa još dijagrama, i nitko  ne napada medije da ih dave s upozorenjima. 
Ljudima, a posebno ovcama, treba naliti čistoga vina  prije i poslije  svakoga objeda.

80% cijepljenih sa dvije doze čudotvornom vakcinom  u UK rezultati  se vide.
Čudotvornoje,budaletino istarska...pogledaj im broj dnevne zaraze i broj dnevno umrlih,
pa to onda usporedi sa situacijomu HR...Imaš li i za to objašnjenje?
Nemaš, ali ćeš i daljetrubiti isto, jer si upao među ološ, koji nije u stanju ni  na prste računat...
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 26/10/2021, 11:06

ljubo1212 wrote:
Gnječ wrote:
ljubo1212 wrote:
Gnječ wrote:
ljubo1212 wrote:ti jesi s posebnim potrebama, ali ako se potruduš i upariš obje svoje ganglije, shvatit ćeš da nikada vlada nije objavila priču o gubljenju prirodnog imuniteta, (ovo s nižom razinom,niža razina je uvjerljivo iznad potrebne za zaštitu od težeg oboljenja) ali je da je cijepljenje prva obrana, ok, i novi lijekovi

odnos koristi i štete znači cijepljenje

a ti sad odluči, vjeruješ li po pitanju covida britanskoj vladi ili si dosljedan samo u gluposti kad tebi to odgovara

to meni odgovaraš?

Research suggests Pfizer-BioNTech COVID-19 vaccine reprograms innate immune responses

Researchers in The Netherlands and Germany have warned that Pfizer-BioNTech’s coronavirus disease 2019 (COVID-19) vaccine induces complex reprogramming of innate immune responses that should be considered in the development and use of mRNA-based vaccines.

The mRNA BNT162b2 vaccine induces complex functional reprogramming of innate immune responses, which should be considered in the development and use of this new class of vaccines,” writes the team.

The BNT162b2 mRNA vaccine against SARS-CoV-2 reprograms both adaptive and innate immune responses

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.05.03.21256520v1

čekaj, ti zbilja na upit o stajalištu britanske vlade odgovaraš s nebulozom o nekim nizozemskim i njemačkim istraživačima? 
opet izbjegavaš odgovor na vrlo jednostavno pitanje jer ti on zbog nečega ne odgovara
to puno toga objašnjava,
nije da to nisam znao od ranije, po bilo kojoj temi
qed

čini mi se da došao započeti svađu jelda?

da ti kažem dve tri riječi. nikada ti na temi o covidu nisi napisao ništa nikada nisi link na neki stručni rad ostavio. sve što radiš kad se par puta godišnje izvučeš iz svog ličkog brloga je da pljuješ po onima koji ti nisu po volji. ajde odjebi.
krivo ti se čini, nit mi se svađa nit mi vas se pljuje, samo se čudom čudim kolko treba biti zadrt, ograničen, što li, pa se ovako postavljati
kad napišeš nebulozu, a radiš to svako malo, kad navratim i vidim je, reagiram
tako sam te svojedobno pitao kad će konačno ta famozna studija uglednih profesora, i točno sam ti naveo u kojim znanstvenim časopisima inače pišu, pa me čudilo da će revolucionarno otkriće objaviti u niže rangiranom, nisi se potrudio pogledati o čemu se radi, nego vadio članke objavljene godinu dana ranije, koji ničim ne potkrjepljuju tvoje tvrdnje
a link kao što vidiš uvijek stavim, s tim da je relevantan
ovdje sam uredno na upis mutave baštarde postavio logičan upit, zašto ta ista vlada zagovara cijepljenje ako navodno ono škodi u najmanju ruku kako ti reče, kao aids, 
koliko je logično po tome ići s opet navodnim nalazima nizozemaca i nijemaca s kojim britanska odluka nema veze, to samo ti znaš,
trebao je samo tvoj jednostavni odgovor i/ili njegov, a ne plahte koje imaju s tim veze koliko i erine, samo njega zbog istih napadate
naravno, ne očekujem od tebe smisleni odgovor, pa je odjeb i tebi lansiran, ne zaslužuješ nego sijeno..srdelice su luksuz

Daj mi, molim te, odgovori kako pojasnjavas smrti ljudi nakon cijepljena, pocevsi od slucaja Camille koju je Gnjec spomenuo u jednoj od svojih "plahti" do mlade Slovenke koju je Eroo nevjesto zaobisao u svojim "cijepisecijepisecijepise" obracanjima? Hocemo li zanemariti niz nuspojava koje ljudi prijavljuju, praviti se da ih nema, izludjivati ili ismijavati one koji ih spominju i na njih upozoravaju? Sto ti velis o tome? I nemoj mi samo odgovarati s tvrdnjom kako i aspirini imaju nuspojave..

Usput mi mozes odgovoriti zasto se cjelokupna odgovornost prebacuje na gradjane/pacijente, moraju se i potpisati prije cijepljenja, a ne dopusta im se mogucnost izbora (formalno da, ako zanemarimo silna uvjetovanja, da ne velim ucjene)?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 26/10/2021, 11:07

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:Ne rugam se ja cijepivu. Ja se rugam ljudima koji su se cijepili, to je bitna razlika.
A na tvoje pitanje zašto Britanska vlada kao i sve vlade preporučuju cijepivo s ciljem postizanja imuniteta krda kada se zna da cijepivo ne spriječava širenje zaraze i zarazu to samo oni znaju.
Kada bi gledali sirovu statistiku ovaj zadnji misec u Britaniji je nesigurnije biti cijepljen nego necijepljen, bez da stavimo u odnos kratkoročne nuspojave cijepiva i nepoznat srednjoročni i dugoročni učinak.

Zaovodolje nije potrebna čak ni matematikana'prste, može iz glave, ili čak samo spogledom na krivule.
Ma koliko setrudio mene nećeš uvjeriti da si toliko glup da ovo ne vidiš. Srami se...

Korona novosti i spoznaje - Page 32 1
Korona novosti i spoznaje - Page 32 2
Gnječo, evo za tebe posebno...a sad  se vratite na Israel, možeš i na Italiju, Dansku, Norvešku i sliče...
Objasni si najprije ovo, prije nego što se opet prihavtiš teorija urote, ili šta već.
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 26/10/2021, 11:08

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:https://www.dailymail.co.uk/news/article-10123461/Daily-Covid-infections-3-6-week-seven-days-double-digit-growth.html

Englezi to  radeovako!
Dijagrami,dijagrami, pa još dijagrama, i nitko  ne napada medije da ih dave s upozorenjima. 
Ljudima, a posebno ovcama, treba naliti čistoga vina  prije i poslije  svakoga objeda.

80% cijepljenih sa dvije doze čudotvornom vakcinom  u UK rezultati  se vide.
Čudotvornoje,budaletino istarska...pogledaj im broj dnevne zaraze i broj dnevno umrlih,
pa to onda usporedi sa situacijomu HR...Imaš li i za to objašnjenje?
Nemaš, ali ćeš i daljetrubiti isto, jer si upao među ološ, koji nije u stanju ni  na prste računat...

Upao si ti u vjersko ludilo. Odi na vrh nebotičnika i baci se u bezdan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 26/10/2021, 11:09

epikur37 wrote:Ja treću dozu čekam a ti gnječ nisi još ni jednu.

Opet ti sa nudge theory trikovima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 26/10/2021, 11:11

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:https://www.dailymail.co.uk/news/article-10123461/Daily-Covid-infections-3-6-week-seven-days-double-digit-growth.html

Englezi to  radeovako!
Dijagrami,dijagrami, pa još dijagrama, i nitko  ne napada medije da ih dave s upozorenjima. 
Ljudima, a posebno ovcama, treba naliti čistoga vina  prije i poslije  svakoga objeda.

80% cijepljenih sa dvije doze čudotvornom vakcinom  u UK rezultati  se vide.
Čudotvornoje,budaletino istarska...pogledaj im broj dnevne zaraze i broj dnevno umrlih,
pa to onda usporedi sa situacijomu HR...Imaš li i za to objašnjenje?
Nemaš, ali ćeš i daljetrubiti isto, jer si upao među ološ, koji nije u stanju ni  na prste računat...

Mislim da smo svi vidjeli tvoje odgovore na jednostavne matematicke upite.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 26/10/2021, 11:12

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:https://www.dailymail.co.uk/news/article-10123461/Daily-Covid-infections-3-6-week-seven-days-double-digit-growth.html

Englezi to  radeovako!
Dijagrami,dijagrami, pa još dijagrama, i nitko  ne napada medije da ih dave s upozorenjima. 
Ljudima, a posebno ovcama, treba naliti čistoga vina  prije i poslije  svakoga objeda.

80% cijepljenih sa dvije doze čudotvornom vakcinom  u UK rezultati  se vide.
Čudotvornoje,budaletino istarska...pogledaj im broj dnevne zaraze i broj dnevno umrlih,
pa to onda usporedi sa situacijomu HR...Imaš li i za to objašnjenje?
Nemaš, ali ćeš i daljetrubiti isto, jer si upao među ološ, koji nije u stanju ni  na prste računat...

Upao si ti u vjersko ludilo. Odi na vrh nebotičnika i baci se u bezdan.
Imaš iznad engleske dijagrame, koji se odnose na tošto ti tvrdiš, i ostali ravnozemljaši.
Objasnite svoju teoriju na tom slučaju, pa tek onda napadajte ad hominem...
Ali ne, neću ja to s vama doživit, sad sigurno ide Indija, pa Sešeli, pa Guineia Bissau...
pa nazad u krug. Nikad jedan problem ne riješite do kraja...


Last edited by Eroo on 26/10/2021, 11:16; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 26/10/2021, 11:15

PS:
Gnječo, važi i za Mutavog, ispostavili ste problem UK i sad ga imate.
Riješite,odnosno objasnite, ona 2 dijagrama gore, pa ćemo skupa ići dalje.
Ponovit ću one dijagrame ako treba i 10x, neću prestat  dok ih ne objasnitei...
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 26/10/2021, 11:20

Eroo wrote:PS:
Gnječo, važi i za Mutavog, ispostavili ste problem UK i sad ga imate.
Riješite,odnosno objasnite, ona 2 dijagrama gore, pa ćemo skupa ići dalje.
Ponovit ću one dijagrame ako treba i 10x, neću prestat  dok ih ne objasnitei...

80% cijepljenih sa dvije doze u UK.


Covid vaccine: How many people are vaccinated in the UK?

https://www.bbc.com/news/health-55274833


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 26/10/2021, 11:22

epikur37 wrote:Ja treću dozu čekam a ti gnječ nisi još ni jednu.

A sto ce tebi treca doza?! Ona je namijenjena za najstariju populaciju i one koji su na znatnim kolicinama imunosupresiva. Govorim iz perspektive one koja je, zapravo, razgovarala s imunologom o cjepivima, a ne slusam slijepo stozeraska trkeljanja.


Last edited by violator on 26/10/2021, 11:23; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 26/10/2021, 11:23

violator wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:https://www.dailymail.co.uk/news/article-10123461/Daily-Covid-infections-3-6-week-seven-days-double-digit-growth.html

Englezi to  radeovako!
Dijagrami,dijagrami, pa još dijagrama, i nitko  ne napada medije da ih dave s upozorenjima. 
Ljudima, a posebno ovcama, treba naliti čistoga vina  prije i poslije  svakoga objeda.

80% cijepljenih sa dvije doze čudotvornom vakcinom  u UK rezultati  se vide.
Čudotvornoje,budaletino istarska...pogledaj im broj dnevne zaraze i broj dnevno umrlih,
pa to onda usporedi sa situacijomu HR...Imaš li i za to objašnjenje?
Nemaš, ali ćeš i daljetrubiti isto, jer si upao među ološ, koji nije u stanju ni  na prste računat...

Mislim da smo svi vidjeli tvoje odgovore na jednostavne matematicke upite.
Nije dovoljno samo vidjeti, trebase barem zamisliti  nad onim što je prikazano ili napisano.
Pošto tebi ide matematika, objasnit ću ti o čemu se radi ovaj put.
Ako je u UK u valu2 od (izmišljam) 1000 oboljelih umrlo 100, a u valu 2 od 1000  samo  10 ,
onda se moramo barem upitati "Kako to?  Kako, je to njima, zaboga,  uspjelo smanjiti,
a zaraza im raste( i za ovo ima  objašnjenje)? Smara me ovakva vrsta rasprave...
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 26/10/2021, 11:26

violator wrote:
epikur37 wrote:Ja treću dozu čekam a ti gnječ nisi još ni jednu.

A sto ce tebi treca doza?! Ona je namijenjena za najstariju populaciju i one koji su na znatnim kolicinama imunosupresiva. Govorim iz perspektive one koja je, zapravo, razgovarala s imunologom o cjepivima, a ne slusam slijepo stozeraska trkeljanja.
pa zato jer je ufrašteni strahopezdec kratkoročnog i plitkog razmišljanja

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 26/10/2021, 11:27

Eroo wrote:
violator wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:https://www.dailymail.co.uk/news/article-10123461/Daily-Covid-infections-3-6-week-seven-days-double-digit-growth.html

Englezi to  radeovako!
Dijagrami,dijagrami, pa još dijagrama, i nitko  ne napada medije da ih dave s upozorenjima. 
Ljudima, a posebno ovcama, treba naliti čistoga vina  prije i poslije  svakoga objeda.

80% cijepljenih sa dvije doze čudotvornom vakcinom  u UK rezultati  se vide.
Čudotvornoje,budaletino istarska...pogledaj im broj dnevne zaraze i broj dnevno umrlih,
pa to onda usporedi sa situacijomu HR...Imaš li i za to objašnjenje?
Nemaš, ali ćeš i daljetrubiti isto, jer si upao među ološ, koji nije u stanju ni  na prste računat...

Mislim da smo svi vidjeli tvoje odgovore na jednostavne matematicke upite.
Nije dovoljno samo vidjeti, trebase barem zamisliti  nad onim što je prikazano ili napisano.
Pošto tebi ide matematika, objasnit ću ti o čemu se radi ovaj put.
Ako je u UK u valu2 od (izmišljam) 1000 oboljelih umrlo 100, a u valu 2 od 1000  samo  10 ,
onda se moramo barem upitati "Kako to?  Kako, je to njima, zaboga,  uspjelo smanjiti,
a zaraza im raste( i za ovo ima  objašnjenje)? Smara me ovakva vrsta rasprave...
odlično, aj onda odustani, majketi

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 26/10/2021, 11:27

violator wrote:
epikur37 wrote:Ja treću dozu čekam a ti gnječ nisi još ni jednu.

A sto ce tebi treca doza?! Ona je namijenjena za najstariju populaciju i one koji su na znatnim kolicinama imunosupresiva. Govorim iz perspektive one koja je, zapravo, razgovarala s imunologom o cjepivima, a ne slusam slijepo stozeraska trkeljanja.
Imam početak KOPB, hipertenzija  ...a imam i nešto godina.
Već sam zbog atipiče plućnice  bio na  kisiku i ne bih tio više biti.
Rađe sam mrtav, ali ne s onim davljenjem...
Danas sam razgovarao s  mojom liječnicom u svezi ove problematike.
Veli  mi (podrugi put) da ću  na kraju završiti na kisiku, a ja sam joj ponovio
da se to sigurno neće desiti, jer ja imam "lijek" za to...


Last edited by Eroo on 26/10/2021, 11:29; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 26/10/2021, 11:29

violator wrote:
epikur37 wrote:Ja treću dozu čekam a ti gnječ nisi još ni jednu.

A sto ce tebi treca doza?! Ona je namijenjena za najstariju populaciju i one koji su na znatnim kolicinama imunosupresiva. Govorim iz perspektive one koja je, zapravo, razgovarala s imunologom o cjepivima, a ne slusam slijepo stozeraska trkeljanja.


Za svaki slučaj.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 26/10/2021, 11:31

Eroo wrote:US to Reopen Air Borders for Fully Vaccinated Visitors

https://www.voanews.com/a/us-to-reopen-air-borders-for-fully-vaccinated-visitors/6284864.html

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Fch32j10

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 26/10/2021, 11:32

Eroo wrote:
violator wrote:
epikur37 wrote:Ja treću dozu čekam a ti gnječ nisi još ni jednu.

A sto ce tebi treca doza?! Ona je namijenjena za najstariju populaciju i one koji su na znatnim kolicinama imunosupresiva. Govorim iz perspektive one koja je, zapravo, razgovarala s imunologom o cjepivima, a ne slusam slijepo stozeraska trkeljanja.
Imam početak KOPB, hipertenzija  ...a imam i nešto godina.
Već sam zbog atipiče plućnice  bio na  kisiku i ne bih tio više biti.
Rađe sam mrtav, ali ne s onim davljenjem...
Danas sam razgovarao s  mojom liječnicom u svezi ove problematike.
Veli  mi (podrugi put) da ću  na kraju završiti na kisiku, a ja sam joj ponovio
da se to sigurno neće desiti, jer ja imam "lijek" za to...

Pa kad pušiš ko turčin. Ustvari ti jesi turčin.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum