ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by crvenkasti Thu 21 Oct - 10:58

epikur37 wrote:Pa neće njih nitko dirati...jedino oni mogu napasti i pokušati agresiju na RS.

Ali onda se zna tko je agresor, tko izaziva novi rat i koga treba zaustaviti.

RS je u Bosni, a ne u Srbiji. 
Znači, Srbija će biti agresor.

crvenkasti

Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus Thu 21 Oct - 11:23

Hrvatska nema interes za rat jer nju ne zanima cijepanje BiH nego nešto drugo a to drugo ne uključuje rat s nikim tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus Thu 21 Oct - 11:29

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:jebe me se hoce se sirti srpska , ali to znaci rat sa mujagama... a iza mujaga su turci koji su solidna vojna sila.. ma sirit ce se kurac. .nema nista iducih par godina, ali biti desetak tema o tome
kakva turska...erdo je trgovac..ak mu nije u interesu kurcem mrdnut nece pa da se i o samim turcima radi...bosnjaci nemaju financijske snage za rat..jedno je volja drugo zeludac i perje..hrvati imaju nesto ekonomske moci ali jebe ih brojnost i motiviranost...srbi isto pitanje financija brojnost osrednja motiviranost samo ns rijecima veliki feler nedostatak jaja..
To šta njima treba od Turske ako rat počme su Turskoj mrvice tako da...nemoj Tursku ignorirat jer ipak je vojno to sila a ujedno i članica NATOa. Ja ih ne odbacujem pa nemoj ni ti. Kakvi god da su neće dat četnicima da pokolju Bošnjake.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus Thu 21 Oct - 11:43

Hrvatska ne misli cijepat BiH ( ne odgovoara joj ) i ne smeta joj entitet RS ( nema zašto ), dakle nema interes da s nikim ratuje al ju zanima vraćanje svojih prava u BiH ( hrvatski čllan predsjedništva kojeg biraju etnički Hrvati ): Čak je ni taj treći ne zanima jer postoje kantoni pa se mogu ekonomski povezat između sebe itd.

Dakle šta ću ja sad ratovat, protiv koga i za što ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by AssadNaPodmornici Thu 21 Oct - 11:52

gle lipo su vam mujage zaprijetile.. rat i adio. naravno neće niti oni prvi rat pokrenuti jer tada bi bili agresori i dobili po pički.
ali ako netko odluči cijepit teritori, onda je to prema mujagama objava rata. a za razliku od 92 godine oni imaju oružja , i najbrojniji su.

naši nesretnici koje ovi ovdje sa foruma "huškaju" , niti 92 velikom većinom nisu bili sposobni(izuzev bosanaca Hrvata) organizirati se u bilo šta osim šverc-komerc-matan-kikaš vojsku pa , da nije bilo na tisuće dobrovoljaca iz RH i neograničene količine pomoći, mujage , onako gladni i slabo naoružani bi ih pregazili kao plitki potok.. pa je bolje ne huškati ove naše nesretnike, jer prvo obični Hrvati koji su tipa veber išli im dolje ratovati, neće sigurno ovaj put se zajebati, a sa druge strane njihovi sunarodnjaci koji su se uhljebili po RH poslat će im 100€ pomoći i vreći brašna.. a ovi dole iz hercegovine nisu za ratovanje(nisu takva genetika) oni su za trgovinu i šverc. slično kao dubrovčani.
od toga se ne stvara država i mjenjaju granice.

srbi naravno su slabi, ali imaju iza sebe srbiju. međutim trenutno nema mjenjanja granica na balkanu, o tome po internetu čitam već 10-20godina, a idućih 10godina opet isto.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus Thu 21 Oct - 11:54

Mogu se samo zaratit Srbi i Bošnjaci i to oko te RS di bi Bošnjacima vojni cilj bio ukidanje RS i ujedno protjerivanje određenog broja Srba ( od kojih bi mnogi i sami onda otišli ) i onda oni postaju većinski narod u BiH ( sad ih ima oko 50% ) i tako su stvorili većinski bošnjačku državu u kojoj ni Srbi ni Hrvati više nisu neki politički faktor.

Ja neću ratovat za RS. To je apsurdno. Dakle čak ni taj rat me se ne tiče.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus Thu 21 Oct - 11:55

AssadNaPodmornici wrote:gle lipo su vam mujage zaprijetile.. rat i adio. naravno neće niti oni prvi rat pokrenuti jer tada bi bili agresori i dobili po pički.
ali ako netko odluči cijepit teritori, onda je to prema mujagama objava rata. a za razliku od 92 godine oni imaju oružja , i najbrojniji su.

naši nesretnici koje ovi ovdje sa foruma "huškaju" , niti 92 velikom većinom nisu bili sposobni(izuzev bosanaca Hrvata) organizirati se u bilo šta osim šverc-komerc-matan-kikaš vojsku pa , da nije bilo na tisuće dobrovoljaca iz RH i neograničene količine pomoći, mujage , onako gladni i slabo naoružani bi ih pregazili kao plitki potok.. pa je bolje ne huškati ove naše nesretnike, jer prvo obični Hrvati koji su tipa veber išli im dolje ratovati, neće sigurno ovaj put se zajebati, a sa druge strane njihovi sunarodnjaci koji su se uhljebili po RH poslat će im 100€ pomoći i vreći brašna.. a ovi dole iz hercegovine nisu za ratovanje(nisu takva genetika) oni su za trgovinu i šverc. slično kao dubrovčani.
od toga se ne stvara država i mjenjaju granice.

srbi naravno su slabi, ali imaju iza sebe srbiju. međutim trenutno nema mjenjanja granica na balkanu, o tome po internetu čitam već 10-20godina, a idućih 10godina opet isto.
Nisu meni nego ovima iz BiH, uglavnom misle na Hrvate u Hercegovini da ako oni ovo ono odvajanje nešto. Mene to ne zanima jer ja to nepodržavam, tako da nisu meni zaprijetili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus Thu 21 Oct - 12:10

RayMabus wrote:Mogu se samo zaratit Srbi i Bošnjaci i to oko te RS di bi Bošnjacima vojni cilj bio ukidanje RS i ujedno protjerivanje određenog broja Srba ( od kojih bi mnogi i sami onda otišli ) i onda oni postaju većinski narod u BiH ( sad ih ima oko 50% ) i tako su stvorili većinski bošnjačku državu u kojoj ni Srbi ni Hrvati više nisu neki politički faktor.

Ja neću ratovat za RS. To je apsurdno. Dakle čak ni taj rat me se ne tiče.
Samo ovaj vojni scenarij bi tamo imao logike. Sve ostalo je mlaćenje prazne slame.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by marcellus Thu 21 Oct - 12:16

Komšić, ko je taj?

_________________
Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus Thu 21 Oct - 12:17

Oće li se oni zakačit ja to ne znam, ja nisam oni. Moje je stajalište jasno : ne zanima me cijepanje BiH nit ni treba nekakvi treći kad već imaju kantone.

Treći je bio potreba tokom rata kad su Srbi napadali Dubrovnik, Zadar i držali 1/3 Dalmacije pod okupacijom i blokirali putnu infrastrukturu prema ostatku Hrvatske i nije se moglo dozvolit da Alija i njegovi a od kojih su mnogi do jučer unutar struktura JNA vršili napade po Hrvatskoj zauzmu taj prostor Hercegovine.

Danas takvo šta vojno nije potrebno. Bar ne u onakvim ovkvirima kako je to bilo 92/93.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus Thu 21 Oct - 12:41

Oće li doć do rata adresea kojima to triba postavit je Srbija i RS te Bošnjaci i njihovi sponzori Amerika i Britanija koji RS gledaju kao ruski entitet.

Bošnjaci valjda čekaju neki mig ovih da to rješe i naprave BiH bez entiteta RS i postanu većinski narod u BiH i to je to.

To mene ništa ne dira.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus Thu 21 Oct - 13:00

Ima tu i nekih drugih vanjskih faktora koje zanima ovaj prostor : Njemačka i Austrija, Mađarska, Turska pa čak i Italija.

Ipak je ovo sve unutar EU i preblizu ovim zemljama. Nije baš da mogu samo okrenit glavu i ono boli me kurac politika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus Thu 21 Oct - 13:03

S obzirom na iseljavanje i slom demografije itd meni je malo glupo pričat o nekim ratovima ovdje a po principu 90-ih.

Onaj tko mene spominje u kontekstu rata prvo će mi morat objasnit koji su to moji razlozi za to pošto ih ja ne vidim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus Thu 21 Oct - 13:18

Ne mislim ratovat s nikim u BiH nit se kačit. Ne podržavam cijepanje BiH a entitet RS mi ne smeta. Jednostavno takvi mi je pogled na to. Treći me isto ne zanima. Imaju kantone.

Zanima me moj član predsjedništva BiH jer je on ujedno i ojni zapovjednik OS BiH i ima pravo veta na neke odluke a koje žele donijeti druga dva člana predsjedništva.

Drugim riječima on mi služi da blokiram sve vojne odluke ovih u Bih a koji su vojna ugroza Hrvatskoj. Iz istog razloga i Srbi imaju svog samo u odnosu na Srbiju dok Bošnjaci imaju svog da blokira sve šta je eventualna prijetnja njima.

Preglasavanjem Hrvata i instaliranjem muslimanskog kopileta tu taj poredak je poremećen.

Ide novi islamski val prema Austriji i Bavarskoj i novi islamistički napadi po Europi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus Thu 21 Oct - 13:32

Imam svoje vojne metode kad nešto želim postići.

Oćeš islamsku BiH ? Sad ću okrenit cijelu Europu protiv tebe i te ideje i to je podrška entitetu RS.
---

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Tan2021-10-20_17222959_2
Tanner: Bez država Zapadnog Balkana Evropska unija, na žalost, nije cjelovita i potpuna (Tanjug)
Published On 20 Oct 2021
[ltr][url=https://twitter.com/share?text=Austrijska ministrica%3A EU bez Z. Balkana nije potpuna&source=sharethiscom&related=sharethis&via=AJBalkans&url=https%3A%2F%2Fajb.me%2Fjbv4se][/url][/ltr]

Ministrica odbrane Austrije Klaudia Tanner, koja boravi u prvoj zvaničnoj posjeti Srbiji, rekla je u srijedu kako države Zapadnog Balkana imaju za njenu državu, ne samo privredni značaj, već i veliku sigurnosnu i vanjsko-političku ulogu, prenosi agencija Beta.
---
https://balkans.aljazeera.net/news/balkan/2021/10/20/austrijska-ministrica-eu-bez-z-balkana-nije-potpuna
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus Thu 21 Oct - 13:37

Protiv mene ti ne pomaže to šta imaš vojsku dragi Komšiću.

Ti si vojnu taktiku studira u rovu oko Sarajeva a ja negdje drugdje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus Thu 21 Oct - 13:41

Savršeno me boli kurac šta ovu austrijsku ministricu češe. Češi se još više. Svatko se svrbi tamo di ga češe.
--

Austrijski organi otkrili su tijela u utorak i kažu da je vozač minibusa pobjegao s mjesta događaja kada se zaustavio.
U minibisu je bilo 30-ak migranata, za koje se misli da su iz Sirije, navode iz policije za agenciju AFP, prenosi BBC.
Policija je dodala da su tijela dvije žrtve, za koje se smatralo da su muškarci u dvadesetim godinama, pronađena nakon što su vozilo zaustavili pripadnici oružanih snaga.
--
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/u-minibusu-pronadjena-dva-mrtva-migranta-austrijska-policija-traga-za-vozacem/211019167
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by Pirate Thu 21 Oct - 13:46

Kad pokore RS, koga tamo misle naseliti? Netko ce reci imigrante iz Azije i Afrike. To je moguca opcija ali u tom slucaju mogli bi svjedociti jakom europskom skretanju u desno. Ljudi nisu toliko glupi i slijepi da bi tako nesto olako prihvatili. Dovoljno je samo vidjeti kakve tektonske poremecaje u europskoj politici je izazvao dolazak 1 000 000 imigranata koji su vise manje rastrkani. Sa dovodjenjem velikog broja istih na jedno podrucje (u ovom slucaju RS) bi potvrdio pokusaj nasilnog socijalnog inzenjeringa sto bi izazvalo ogromnu antimuslimansku histerinu diljem Europe, prvenstveno u tzv. Novoj europi sa enklavama istomisljenika u staroj.

Pored toga, valja pratiti Faruka Hadzica, jednog od najboljih ekonomskih analiticara u BiH. Vidite sta pise pa razmislite koliko je zapravo taj rat realan.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus Thu 21 Oct - 13:52

Pirate wrote:Kad pokore RS, koga tamo misle naseliti? Netko ce reci imigrante iz Azije i Afrike. To je moguca opcija ali u tom slucaju mogli bi svjedociti jakom europskom skretanju u desno. Ljudi nisu toliko glupi i slijepi da bi tako nesto olako prihvatili. Dovoljno je samo vidjeti kakve tektonske poremecaje u europskoj politici je izazvao dolazak 1 000 000 imigranata koji su vise manje rastrkani. Sa dovodjenjem velikog broja istih na jedno podrucje (u ovom slucaju RS) bi potvrdio pokusaj nasilnog socijalnog inzenjeringa sto bi izazvalo ogromnu antimuslimansku histerinu diljem Europe, prvenstveno u tzv. Novoj europi sa enklavama istomisljenika u staroj.
Točno.

To je super ideja. Slomit ćemo RS i tamo naselit Afganistance.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus Thu 21 Oct - 13:55

Slomiš RS, protjeraš Srbe i nema ruskog utjecaja i naseliš Afganistance i eto Amerika je opet pobjedila.

Život ide dalje.

Rekoh da mi entitet RS ne smeta al je apsurdno da ću se ić ja borit za isti.

TV i kokice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by RayMabus Thu 21 Oct - 14:00

Dodik, Vučic i Orban na susretu o demografiji u Budimpešti.

Misliš da sam ja glup pa ne kužim da je glavni dogovor tu da se imigranti ne šalju prema Mađarskoj nego prema BiH a onda će RS to usmjerit u Federaciju i prema Hrvaatsku.

Sad ćeš vidit šou.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka! - Page 2 Empty Re: Komšić: Spavajte mirno, nije ovo ‘91. da dođe JNA, a mi sa dva metka!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum