ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 Empty Re: Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu

Post by RayMabus 15/10/2021, 16:10

Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 9f3e541b-fee2-4f79-8c2c-c5deb5593e5f
Foto: Twitter

KONZERVATIVNI britanski zastupnik David Amess (69) više je puta izboden u crkvi u Velikoj Britaniji. Nekoliko sati kasnije je preminuo.
Sky News javlja da je nepoznati muškarac ušao u njegov ured u crkvi i zadao mu više ubodnih rana. Policija je na mjestu događaja, a okolne ceste u zatvorene.
Policija Essexa objavila je nedugo nakon napada da je nepoznati muškarac uhićen. Iz policije su dodali da prekidaju traganje.

RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 Empty Re: Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu

Post by RayMabus 15/10/2021, 16:13

Britanski zastupnik iz Konzervativne stranke, 69-godišnji David Amess, izboden je tijekom skupa u Metodističkoj crkvi u Leigh-on-Seau u Essexu . Nekoliko sati kasnije je preminuo.
Amessa, koji u britanskom parlamentu predstavlja Southend West u Essexu, u istočnoj Engleskoj, nekoliko je puta ubo nepoznati muškarac, javili su svjetski mediji.
----

Preminuo. 
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 Empty Re: Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu

Post by RayMabus 15/10/2021, 16:16

Izjava EUFORA a to je vojska EU kojoj pripada i Hrvatska :

Povodom programa predsjednika SNSD-a Milorada Dodika "Nezavisna RS u okviru Dejtonske BiH" i uredbi predsjednice RS Željke Cvijanović o nesprovođenju izmjena i dopuna Krivičnog zakona BiH u RS, oglasio se i EUFOR.  
U izjavi za "Avaz", istakli su da podržavaju teritorijalni integritet i suverenitet BiH.
- EU podržava teritorijalni integritet i suverenitet BiH, uključujući i njenu trenutnu administrativnu strukturu. Na osnovu toga, zahtjev zemlje za članstvo u EU je razmotren i prihvaćen. Ustavni okvir BiH ne pruža pravnu osnovu entitetima da se jednostrano povuku iz uspostavljenih državnih institucija niti zabranjuje primjenu zakonodavstva BiH na entitetskom nivou.
Nastavak blokade institucija BiH, potpuni nedostatak konstruktivnog dijaloga i upotreba zapaljive retorike u javnosti krajnje su neproduktivni i samo dovode do nestabilnosti i kašnjenja u postizanju vitalnih reformi. Također usporava napredak zemlje ka članstvu u EU i vraća 26 godina reformi unazad.
Posvećeni smo omogućavanju dijaloga koji bi doprinio uklanjanju prepreka stvarnom napretku za dobrobit svih građana i zemlje - istakli su iz EUFOR-a.
Za kraj su dodali da su i dalje prema nekoliko glavnih ciljeva operacije Althea, odlučni u podržavanju Oružanih snaga BiH (OSBiH) i doprinošenju sigurnom okruženju u BiH.


----


Ni slova o NATOu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 Empty Re: Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu

Post by epikur37 15/10/2021, 16:27

RayMabus wrote:Britanski zastupnik iz Konzervativne stranke, 69-godišnji David Amess, izboden je tijekom skupa u Metodističkoj crkvi u Leigh-on-Seau u Essexu . Nekoliko sati kasnije je preminuo.
Amessa, koji u britanskom parlamentu predstavlja Southend West u Essexu, u istočnoj Engleskoj, nekoliko je puta ubo nepoznati muškarac, javili su svjetski mediji.
----

Preminuo. 

mora da je neki hasin
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 Empty Re: Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu

Post by RayMabus 15/10/2021, 16:31

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Britanski zastupnik iz Konzervativne stranke, 69-godišnji David Amess, izboden je tijekom skupa u Metodističkoj crkvi u Leigh-on-Seau u Essexu . Nekoliko sati kasnije je preminuo.
Amessa, koji u britanskom parlamentu predstavlja Southend West u Essexu, u istočnoj Engleskoj, nekoliko je puta ubo nepoznati muškarac, javili su svjetski mediji.
----

Preminuo. 

mora da je neki hasin
Nebitno. Bitno je to šta se to desilo baš sada kada do kraja ovog mjeseca EU i Britanija a ovi su konzervativci na vlasti trebaju dogovorit carinu oko sjeverne Irske a izgleda da nema dogovora.

Sad je ovo dodatni kaos bez obzira tko ga je ucmeka. Ako se ispostavi da je IRA super odlično a ako su islamisti opet super odlično a i ako nije ni jedno i drugo opet super odlično jer ovo sad diže i tenzije oko sjeverne Irske.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 Empty Re: Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu

Post by AssadNaPodmornici 15/10/2021, 16:35

kao prvo bosanska posla i natezanja
kao drugo neće nitko ništa rušiti

kao treće ova ekipa koja poziva na cijepanje države ili "prisilno ukidanje autonomija drugih naroda" , niti prvi, niti drugi niti treći koji to pozivaju, niti itko od naših bosanaca sa foruma, niti dodikov sin, niti onaj konzul u frankfurtu - kada bi se i desilo da se nešto mjenja(a neće ništa) , nitko od vas/njih ne bi išao u rataovanje.. nahuškat sirotinju i adio.

e da nas u RH boli kurac za Srbiju i Bosnu. kao što vidite, gotovo nikoga tko je rođen u RH ne zanima što se događa u bosni ili srbiji..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 Empty Re: Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu

Post by epikur37 15/10/2021, 16:49

AssadNaPodmornici wrote: gotovo nikoga tko je rođen u RH ne zanima što se događa u bosni ili srbiji..


Pa ne baš, vucko i marcello non stop vise na temama o srbiji, srbima, bosni, srpskoj i slično ..

ali sve jedno može tebe ne zanimati ali zanima 50% građana RH 

minimalno :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 Empty Re: Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu

Post by RayMabus 15/10/2021, 16:52

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote: gotovo nikoga tko je rođen u RH ne zanima što se događa u bosni ili srbiji..


Pa ne baš, vucko i marcello non stop vise na temama o srbiji, srbima, bosni, srpskoj i slično ..

ali sve jedno može tebe ne zanimati ali zanima 50% građana RH 

minimalno :)
Kad im doleti novi masovni muslimanski val imigranata iz smjera Bosne vidit ćeš kako će ih zanimati jel Hrvatska ima svog člana predsjedništva BiH il je kontrolu toga dala nekom trećem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 Empty Re: Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu

Post by epikur37 15/10/2021, 16:54

Evo Ray... non stop teme o bih
...

Yoda ti si updejtan
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 Empty Re: Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu

Post by marcellus 15/10/2021, 16:57

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Britanski zastupnik iz Konzervativne stranke, 69-godišnji David Amess, izboden je tijekom skupa u Metodističkoj crkvi u Leigh-on-Seau u Essexu . Nekoliko sati kasnije je preminuo.
Amessa, koji u britanskom parlamentu predstavlja Southend West u Essexu, u istočnoj Engleskoj, nekoliko je puta ubo nepoznati muškarac, javili su svjetski mediji.
----

Preminuo. 

mora da je neki hasin

konzervativni kršćanin, metodist, zašto hasin?

_________________
Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 Empty Re: Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu

Post by epikur37 15/10/2021, 16:59

marcellus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Britanski zastupnik iz Konzervativne stranke, 69-godišnji David Amess, izboden je tijekom skupa u Metodističkoj crkvi u Leigh-on-Seau u Essexu . Nekoliko sati kasnije je preminuo.
Amessa, koji u britanskom parlamentu predstavlja Southend West u Essexu, u istočnoj Engleskoj, nekoliko je puta ubo nepoznati muškarac, javili su svjetski mediji.
----

Preminuo. 

mora da je neki hasin

konzervativni kršćanin, metodist, zašto hasin?

Mislio sam na asasina.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 Empty Re: Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu

Post by marcellus 15/10/2021, 17:08

a ne, to će ti bit neki pro choice liberal

_________________
Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 Empty Re: Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu

Post by marcellus 15/10/2021, 17:08

zašto bi ovima drugima smetao neko konzervativan?

_________________
Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 Empty Re: Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu

Post by RayMabus 15/10/2021, 17:10

A možda je muž od ljubavnice.

Nebitno i objasnija sam već poviše zašto. Ovo je došlo ko naručeno u pravom trenutku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 Empty Re: Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu

Post by RayMabus 15/10/2021, 17:11

RayMabus wrote:
Nebitno. Bitno je to šta se to desilo baš sada kada do kraja ovog mjeseca EU i Britanija a ovi su konzervativci na vlasti trebaju dogovorit carinu oko sjeverne Irske a izgleda da nema dogovora.

Sad je ovo dodatni kaos bez obzira tko ga je ucmeka. Ako se ispostavi da je IRA super odlično a ako su islamisti opet super odlično a i ako nije ni jedno i drugo opet super odlično jer ovo sad diže i tenzije oko sjeverne Irske.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 Empty Re: Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu

Post by epikur37 15/10/2021, 17:16

marcellus wrote:zašto bi ovima drugima smetao neko konzervativan?

Pa mujage ne vole europsku desnicu...

Redom glasaju za zelene opcije
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 Empty Re: Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu

Post by marcellus 15/10/2021, 17:40

epikur37 wrote:
marcellus wrote:zašto bi ovima drugima smetao neko konzervativan?

Pa mujage ne vole europsku desnicu...

Redom glasaju za zelene opcije

gluposti, muje glasaju za lijeve i zelene samo kad im se to ispati radi više socijale i toga ali ih mrze

za konzerve ne glasaju ali ih ne mrze toliko jer su i sami konzerve

_________________
Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu - Page 5 Empty Re: Dodik: E drago mi je što rušim Bosnu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum