ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 8 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by aben Thu 14 Oct - 12:17

AssadNaPodmornici wrote:pa ono.. ja cu uskoro cicati proračun za par tjedana.. mmm upa sam u šemu

kudos!

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 8 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by AssadNaPodmornici Thu 14 Oct - 12:41

marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pa ono.. ja cu uskoro cicati proračun za par tjedana.. mmm upa sam u šemu

još ćeš se na kraju i učlanit u partiju, hadeze
never
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 8 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by epikur37 Thu 14 Oct - 13:02

niels wrote:Epikure, HDZ:
1) ti ponudi bolje uhljebničko mjesto, 20.000 kn i hladovina;
2) objavi da je treći nerealan, a da se izborni zakon u BiH ne može mijenjati;

- kako bi ti reagirao u stvarnom svijetu?

1. Ne treba, hvala... zadovoljan sam profesorskom plaćom.

2.Treći će svakako doći a HDZova zadaća je samo da ga priveže.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 8 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by epikur37 Thu 14 Oct - 13:03

AssadNaPodmornici wrote:
marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pa ono.. ja cu uskoro cicati proračun za par tjedana.. mmm upa sam u šemu

još ćeš se na kraju i učlanit u partiju, hadeze
never

X

Nisam ni ja

Dovoljno je da budemo glasači i simpatizeri:)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 8 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by darth_vader Thu 14 Oct - 13:50

aben wrote:
niels wrote:Epikure, HDZ:
1) ti ponudi bolje uhljebničko mjesto, 20.000 kn i hladovina;
2) objavi da je treći nerealan, a da se izborni zakon u BiH ne može mijenjati;

- kako bi ti reagirao u stvarnom svijetu?

jo ću provati namesto njega,

pod 1), jer je 20 000 pristojan ekvivalent za dobro koje bi svojim djelovanjem vraćao zajednici, a treći je ionako neizbježan i samo je pitanje odgovarajuće međunarodne konstelacije u kojoj je trenutni raspoloženje hdz-a samo manji zubčanik.


:)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 8 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by epikur37 Thu 14 Oct - 14:35

niels wrote:
epikur37 wrote:HDZ je vlasnik nacionalno ideološke paradigme na kojoj je utemeljena država. On ju čuva, njeguje i interpretira. S njome se osigurava društveni ugovor, nacionalna kohezija, opstojnost države i njen korak u vremenu.

Ti mora da se dobro zajebavaš, kad već to tako moram napisati. :)

Ne zahebavam se, to je hermeneutička činjenica.

HDZa ćete se riješiti kad budete pravili drugu državu i/ili mijenjali kompletan sistem.

samo da ne bude da ste tjerali lisicu a istjerali vuka.

Mane HDZ-a su mane same vlasti po prirodi  a i mane naroda koji ga bira.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 8 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by zganci_i_jetrica Thu 14 Oct - 14:44

jasambrend wrote:Još samo da je uvesti smrtnu kaznu za djelo korupcije i pronevjere, ovako realno samo prdac u vjetar...
Zar ne bi bilo humanije cap! na mesarski panj s rukom koja je krala, a onda još jedan cap! za onu ruku koja je ukradeno spremala u džep  jocolor

Hadezenjare se pak uzdaju u to što smo mi Hrvati katolici pa se držimo one Isusove: - Tko ti drpi iz lijevog, a ti mu onda okreni i desni džep  :)
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1318
2021-06-05


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 8 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by RayMabus Thu 14 Oct - 15:10

Zašto ne bi bilo uputno da se premijer kao čelnik stranke ispriča javnosti zbog Fimi Medie? “Ja sam uvijek spreman odgovarati na sva vaša pitanja s puno pažnje i poštovanja. Moram prvo krajnje neprimjerenom ocijeniti usporedbu ovog što je bilo jučer sa situacijama kada se čelnici država ispričavaju za ratne zločine. To je nova razina napda na HDZ i kreiranja te atmosfere kroz medije. Prvo i osnovno, pravni proces postoji da bi nekako završio. On je jučer dobio svoju novu fazu. Ja sam izašao pred medije, rekao da smo legalisti, da poštujemo hrvatski pravni poredak i sudove. Postojala je jedna čelna osoba, Ivo Sanader, koji je vodio HDZ, za kojeg je u pravnom postupku utvrđeno da je zlouporabio položaj, a samim time je došlo i do odgovornosti pravne osobe, odnosno HDZ-a. Onaj tko je odgovoran za to neka odgovara, ja kao predsjednik stranke, demokratski dva puta pobijedio na izborima, svu ovu oporbu koja od jučer histerizira, ne kanim izgovarati rečenice isprika za grijehe nekog drugog u vrijeme kada ja osobno nisam niti bio član stranke. To ne dolazi u obzir”. “Hoću li prihvatiti da mi jedan tiranin, despot, nedemokrat, Grbin, koji izbacuje kroz prozor 18 zatsupnika jer misle o nekom pitanju drugačije? No way, ne dolazi u obzit. Stranka SDP u 21. stoljeći pokazuje totalitarne manite. Čovjek koji grli Kovača u Čakovcu gdje ovaj laže da mu netko prijeti, angažira službenu osobu da laže, da meni docira, no way. Tko još? Mostovci? Ekipa koja doživljava praktički orgazam na Festivalu slobode i kriče protiv cijepljenja da meni dociraju?” “Sanadera meni prišit neće nitko”, rekao je.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/uzivo-plenkovic-i-ministri-se-obracaju-javnosti-ogranicavanje-cijena-goriva-je-agilan-pristup-1530932 - www.vecernji.hr
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 8 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by RayMabus Thu 14 Oct - 15:15

- Ja sam, naravno, spreman odgovarati na sva pitanja. Moram zaista komentirati kao neprimjereno uspoređivanje ovoga i ispričavanja za ratne zločine. To je uvredljivo i neprihvatljivo. Nova dimenzija napada na HDZ. To je nastavak kreiranja atmosfere.
- Pravni proces postoji da bi završio. Taj je proces dobio novu fazu - potvrdu presude. Ja sam rekao da smo mi legalisti. Onaj tko je odgovoran neka odgovara. Ja kao predsjednik stranke izabran dva puta. Ja koji sam pobijedio svu tu oporbu koja sada histerizira. Ne kanim se ispričavati za grijehe drugoga iz vremena kada čak nisam ni bio član stranke. Ja odgovaram za ono što se dogodilo u to vrijeme. Mi ćemo novčani iznos uplatiti i s time smo našu obavezu riješili.-
Potom je opleo po oporbi:
- Ne dolazi u obzir da mi tiranin Grbin koji izbacuje ljude iz stranke kroz prozor da mi docira. No way! Da meni sole pamet Mostovci, ekipa koja doživljava orgazam na Festivalu slobode? Oni da meni dociraju? Da mi docira Možemo? Koji u Holding kadrovira redikulozno? Da mi docira Domovinski pokret koji je uhvaćen kako snima članove u nekoj sobici? Mi smo NBA i oni lokalna liga, što se vidi u anketama. To ne dolazi u obzir, ni u trunci varijante.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 8 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by RayMabus Thu 14 Oct - 15:20

Da meni sole pamet Mostovci, ekipa koja doživljava orgazam na Festivalu slobode? Oni da meni dociraju?
Mi smo NBA i oni lokalna liga, što se vidi u anketama. To ne dolazi u obzir, ni u trunci varijante.



---


Pošto sam ja Mostovac sad ću ja tebi lipi moj odgovorit ode : Ti si sine kurac na biciklu skupa sa tim Pupovcem i sedam patuljka šta je praksa neviđena u EU da imaš osam manjinaca koji odlučuju o proračunu i sastavljanju vlade.


Nisi ti kriv ništa nego narod koji te bira tj vas takve zaokružujići vas ili ne izlazeći na izbore i tako davajući mogućnost da ti vaši vas dovedu na vlast.


Kao stranka ste neviđena mafija rijetko viđena i u svijetskim okvirima al iskreno i to je neki uspjeh i znak sposobnosti pa vam skidam kapu na tome a dokle vas još ovi narod može trpit vidit ćemo na idućim i svim drugim ostalim izborima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 8 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by RayMabus Thu 14 Oct - 15:41

A inače ta tvoja isprika kako ti nisi bio član stranke tada to ima smisla samo u smislu tvoje vlastite karijere i ok al ima i Jandroković i drugi koji su bili a vi značii ne planirate kao stranka uopće dat ispriku nego uplatit novac kojeg ste ionako izvukli iz naših đepova i nastavit sa istom praksom.

VAS TRIBA KLAT TUPIN NOŽEN. I DICU VAN ZAKLAT DA SE TAKVI SMRAD VIŠE NE ŠIRI OVOM PLANETOM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu - Page 8 Empty Re: Sada je službeno: HDZ je opljačkao državu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum