ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova Empty Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by debotoijusto 25/9/2021, 15:31

INTERNETOM se širi snimka na kojoj 72-godišnja umirovljenica iz Srbije hvali njihovog predsjednika Aleksandra Vučića.

"Crno dijete, plakat ću, crknut ću ako izgubi. Kad ćemo imati ovakvog predsjednika u životu? Imam 72 godine, kad ćemo imati i kad smo imali ovakvog čovjeka? Prvo je dao četiri tisuće prošle godine, ove godine četiri tisuće, pa dao po 120 eura, pa dao paketić...", govori žena svom unuku u videu.


Smatra da Srbija nikad dosad nije imala takvog predsjednika.

"Volim ga kao tebe, nekad još i više. Volim čovjeka kao moje dijete. Sto puta da mi je sin i unuk ne bih ga ovoliko voljela. Sve mi je teško ako izgubi", rekla je.

Unuk ju je pitao što će učiniti ako Adem Vuchiqi izgubi na izborima.

"Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova. Nećemo imati ništa. Đilas oteo pare, voljela sam onog malog kepeca Vuka, kad on ispade najgori. Vučića volim. Bolji je nego Tito, a kad je Tito umro, na*ebali smo. I sad ćemo isto ako on izgubi", govori ova umirovljenica.


https://www.index.hr/magazin/clanak/siri-se-video-umirovljenice-iz-srbije-ako-Suljo-izgubi-izbore-jugoslavija-je-gotova/2306430.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by debotoijusto 25/9/2021, 15:35

sanitarni koridor da se potegne tamo oko vukovara granicom do tkz. republike srpske
uvodimo € nema se vise vremena bavit mislima 19st.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by Hektorović 25/9/2021, 15:36

Ovako i Bidenovi biraći, dao im je 2000 dolara :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by debotoijusto 25/9/2021, 15:44

Hektorović wrote:Ovako i Bidenovi biraći, dao im je 2000 dolara :D

ukralo ?


POŽAR u centru za registraciju vozila u Zvečanu u noći na subotu novi je incident na sjeveru Kosova gdje već šesti dan traje kriza vezana uz primjenu privremenih registracijskih oznaka za vozila iz Srbije, a RTS javlja da su dva vojna zrakoplova oko podneva nadlijetala prijelaz Jarinje.

Kosovski ministar unutarnjih poslova Xhelal Sveçla priopćio je u subotu da su nepoznate osobe zapalile u noći na subotu Centar za registraciju vozila u Zubinom Potoku, a da je ujedno izvršen napad i u Centru za civilnu registraciju u Zvečanu te da je riječ o kaznenom djelu "s terorističkim elementima".

Premijer Kosova Albin Kurti rekao je da su napadi na centre za registraciju vozila u Zubinom Potoku i Zvečanu akcije koje je "potaknula Srbija", izvijestila je Radio-televizija Kosova (RTK), navodeći Kurtijevu objavu na Facebooku.

Kurti je na toj društvenoj mreži napisao kako preliminarne istrage pokazuju da požar u zgradi Centra za registraciju vozila u Zubinom Potoku "nije slučajan".

Pojedinci ili grupe kriminalnim aktivnostima ugrožavaju vladavinu prava, napadaju našu državu i remete mir, ocijenio je Kurti. "Njih jasno ohrabruje i podržava Srbija, točnije tamošnji autokratski režim."

On je pozvao građane, posebno "sjeverno od Ibra, bilo da su Srbi, Albanci, Bošnjaci ili Romi, da ostanu mirni i surađuju s kosovskim institucijama".


https://www.index.hr/vijesti/clanak/sve-napetije-na-sjeveru-kosova-avioni-srpske-vojske-nadlijecu-granicu/2306439.aspx



:popcorn
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by debotoijusto 25/9/2021, 15:52

Dva borbena zrakoplova Vojske Srbije u subotu su oko podneva u dva navrata nadlijetala prijelaz Jarinje, javio je reporter RTS-a, navodeći da je pojavljivanje zrakoplova "izmamilo pljesak okupljenih koji su uzvikivali 'Srbija, Srbija'".
Već u petak helikopteri Vojske Srbije su nadlijetali zonu iznad prijelaza Jarinje, što su dužnosnici u Beogradu nazvali "redovnim aktivnostima".
srbi u konacnici dobiju po lampi na pravdi boga , jopet
mi osudimo svako nasilje i uputimo apel za mir zatim posaljemo humanitarnu pomoc saveznicima + pojacamo ophodnju sanitarnim koridorom
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by kaya 25/9/2021, 16:05

debotoijusto wrote:
[size=74]Dva borbena zrakoplova Vojske Srbije u subotu su oko podneva u dva navrata nadlijetala prijelaz Jarinje, javio je reporter RTS-a, navodeći da je pojavljivanje zrakoplova "izmamilo pljesak okupljenih koji su uzvikivali 'Srbija, Srbija'".[/size]
[size=74]Već u petak helikopteri Vojske Srbije su nadlijetali zonu iznad prijelaza Jarinje, što su dužnosnici u Beogradu nazvali "redovnim aktivnostima".[/size]
srbi u konacnici dobiju po lampi na pravdi boga , jopet
mi osudimo svako nasilje i uputimo apel za mir zatim posaljemo humanitarnu pomoc saveznicima + pojacamo ophodnju sanitarnim koridorom
Helikopteri srbije koji ne smiju bacati opušak na kosovo nadlječu a ugroženi  zobiji skandiraju " srbija, srbija".
Baba pada u nesvest jer nisu nikada bili moćniji.
To je stvarno kolektivno ludilo.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by omni 25/9/2021, 16:21

Kad procitam ove reci ove plemenite starice pomislim odmah na dve reci koje joj griju srce, Sieg Heil.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by marcellus 25/9/2021, 16:23

debotoijusto wrote:sanitarni koridor da se potegne tamo oko vukovara granicom do tkz. republike srpske
uvodimo € nema se vise vremena bavit mislima 19st.

a kad sam ja davno još reko "zid, žica, struja, jarak, krokodili" onda je bilo marcelo ustaša, a?

_________________
Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by Hektorović 25/9/2021, 16:31

debotoijusto wrote:
Hektorović wrote:Ovako i Bidenovi biraći, dao im je 2000 dolara :D

ukralo ?

Ne radi se o tome nego su aktivisti obilazili kvartove od vrsta do vrsta i govorili kako će dobiti 2000 dolara i kako neće morati plaćati rentu za stan.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by debotoijusto 25/9/2021, 16:31

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:sanitarni koridor da se potegne tamo oko vukovara granicom do tkz. republike srpske
uvodimo € nema se vise vremena bavit mislima 19st.

a kad sam ja davno još reko "zid, žica, struja, jarak, krokodili" onda je bilo marcelo ustaša, a?
trpke su te rijeci , mir pozivanje na dijalog te suzdrzanost od eskalacije zvuce milo a ucinak isti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by debotoijusto 25/9/2021, 16:33

Hektorović wrote:
debotoijusto wrote:
Hektorović wrote:Ovako i Bidenovi biraći, dao im je 2000 dolara :D

ukralo ?

Ne radi se o tome nego su aktivisti obilazili kvartove od vrsta do vrsta i govorili kako će dobiti 2000 dolara i kako neće morati plaćati rentu za stan.
nisam to ispratio , poveznica neka?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by Guest 25/9/2021, 16:34

debotoijusto wrote:
[size=72]Dva borbena zrakoplova Vojske Srbije u subotu su oko podneva u dva navrata nadlijetala prijelaz Jarinje, javio je reporter RTS-a, navodeći da je pojavljivanje zrakoplova "izmamilo pljesak okupljenih koji su uzvikivali 'Srbija, Srbija'".[/size]
[size=72]Već u petak helikopteri Vojske Srbije su nadlijetali zonu iznad prijelaza Jarinje, što su dužnosnici u Beogradu nazvali "redovnim aktivnostima".[/size]
srbi u konacnici dobiju po lampi na pravdi boga , jopet
mi osudimo svako nasilje i uputimo apel za mir zatim posaljemo humanitarnu pomoc saveznicima + pojacamo ophodnju sanitarnim koridorom

Da je Vučina otprl tu temu rekli biste mu da je opterećen sa Srbijom i Srbima.

Izgleda ste i vi iz "Levih Liberalnih  Štefankof" došli do kraja auto-ceste na postaji Lipovac, pošnjofali drek prek granice i shvatili da se od devedesetih nisu baš nikaj promijenili.

Ili ste barem plaćeni da tak pišete.

Kako god, došli ste na Vučkovo.

:rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by marcellus 25/9/2021, 16:35

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:sanitarni koridor da se potegne tamo oko vukovara granicom do tkz. republike srpske
uvodimo € nema se vise vremena bavit mislima 19st.

a kad sam ja davno još reko "zid, žica, struja, jarak, krokodili" onda je bilo marcelo ustaša, a?
trpke su te rijeci , mir pozivanje na dijalog te suzdrzanost od eskalacije zvuce milo a ucinak isti

mrzim slatkorječivost, ima nešto ljigavo u tome


_________________
Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by marcellus 25/9/2021, 16:35

osim toga, krokodili su učinkoviti

_________________
Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by Guest 25/9/2021, 16:39

marcellus wrote:osim toga, krokodili su učinkoviti

Oni morski kod Prckova i Ringeca naročito.

Taj kad zgrabi ... uglavnom svađa u familiji glede ostavine ak oporuka nije napisana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by Guest 25/9/2021, 16:43

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:sanitarni koridor da se potegne tamo oko vukovara granicom do tkz. republike srpske
uvodimo € nema se vise vremena bavit mislima 19st.

a kad sam ja davno još reko "zid, žica, struja, jarak, krokodili" onda je bilo marcelo ustaša, a?

Čuj ... oni su "levi" ... znaš da njima treba malo duže za kresnuti.

Slabe svećke ... pogonsko gorivo ... tko zna.

Čekaj dok počnu kontra LTBGIQ-CO2 jambrati ... onda znaš da buju "sekire padale".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by Guest 25/9/2021, 16:47

kaya wrote:
debotoijusto wrote:
[size=92]Dva borbena zrakoplova Vojske Srbije u subotu su oko podneva u dva navrata nadlijetala prijelaz Jarinje, javio je reporter RTS-a, navodeći da je pojavljivanje zrakoplova "izmamilo pljesak okupljenih koji su uzvikivali 'Srbija, Srbija'".[/size]
[size=92]Već u petak helikopteri Vojske Srbije su nadlijetali zonu iznad prijelaza Jarinje, što su dužnosnici u Beogradu nazvali "redovnim aktivnostima".[/size]
srbi u konacnici dobiju po lampi na pravdi boga , jopet
mi osudimo svako nasilje i uputimo apel za mir zatim posaljemo humanitarnu pomoc saveznicima + pojacamo ophodnju sanitarnim koridorom
Helikopteri srbije koji ne smiju bacati opušak na kosovo nadlječu a ugroženi  zobiji skandiraju " srbija, srbija".
Baba pada u nesvest jer nisu nikada bili moćniji.
To je stvarno kolektivno ludilo.

Zar i ti "kćeri Brutice" .... cccc ... pa kam se of svet pelja ... Jezuš i Marija ...  B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by vuksadinare 25/9/2021, 16:50

Kakva baba..tsssss
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by debotoijusto 25/9/2021, 16:55

Za mir je potrebno bar dvoje, a za rat je dovoljno da imate jednu budalu, a bojim se da mi tu budalu imamo sa druge strane, sedi u Prištini i odaziva se na ime Kurti", kazao je Vulin na početku razgovora.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2021&mm=09&dd=25&nav_category=640&nav_id=1927632


Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova 029023ab-3d47-427b-8141-b31230956dba
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by AssadNaPodmornici 25/9/2021, 17:02

kaya wrote:
debotoijusto wrote:
[size=74]Dva borbena zrakoplova Vojske Srbije u subotu su oko podneva u dva navrata nadlijetala prijelaz Jarinje, javio je reporter RTS-a, navodeći da je pojavljivanje zrakoplova "izmamilo pljesak okupljenih koji su uzvikivali 'Srbija, Srbija'".[/size]
[size=74]Već u petak helikopteri Vojske Srbije su nadlijetali zonu iznad prijelaza Jarinje, što su dužnosnici u Beogradu nazvali "redovnim aktivnostima".[/size]
srbi u konacnici dobiju po lampi na pravdi boga , jopet
mi osudimo svako nasilje i uputimo apel za mir zatim posaljemo humanitarnu pomoc saveznicima + pojacamo ophodnju sanitarnim koridorom
Helikopteri srbije koji ne smiju bacati opušak na kosovo nadlječu a ugroženi  zobiji skandiraju " srbija, srbija".
Baba pada u nesvest jer nisu nikada bili moćniji.
To je stvarno kolektivno ludilo.
teške pičkice.. ksovo nema avijaciju niti protuzračnu obranu, sve jedno srbi nisu usudili preći administrativnu granicu kosova ući makar na teritorij gdje su srbi većina u par općina na sjeveru.. nego lete do granice i nazad..

ludi srbi orgazam doživjeli.. mislim realno bolje da se fokusiraju na kosovo, jer hrpa populacije su luđaci, bacili bi sutra propagandu prema nama.. već sam više puta spominja opsjednutost srbima sa nama je ogromna.. vise na našim portalima, recimo imate razne slavic grupe na fejsbooku gdje ekipa valja neke šale, hrpa srba samo gleda odmah nešto negativno pisati o hrvatskoj(pa i ostalima), svaki video gdje se spominje hrvatska u nekom kontekstu, odmah ispod u komentarima hrpa srba, bolesni su..

to što pričamo isti jezik(Hrvatski) je isto jedan od ogromnih zajeba.. prije prve juge srbi istočno od drine su pričali jezikom sličnim bugarskom, a ovi zapadno od drine koji su ionako pravoslavni hrvati , hrvatskim..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum