ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova - Page 2 Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by AssadNaPodmornici 25/9/2021, 17:02

kaya wrote:
debotoijusto wrote:
[size=74]Dva borbena zrakoplova Vojske Srbije u subotu su oko podneva u dva navrata nadlijetala prijelaz Jarinje, javio je reporter RTS-a, navodeći da je pojavljivanje zrakoplova "izmamilo pljesak okupljenih koji su uzvikivali 'Srbija, Srbija'".[/size]
[size=74]Već u petak helikopteri Vojske Srbije su nadlijetali zonu iznad prijelaza Jarinje, što su dužnosnici u Beogradu nazvali "redovnim aktivnostima".[/size]
srbi u konacnici dobiju po lampi na pravdi boga , jopet
mi osudimo svako nasilje i uputimo apel za mir zatim posaljemo humanitarnu pomoc saveznicima + pojacamo ophodnju sanitarnim koridorom
Helikopteri srbije koji ne smiju bacati opušak na kosovo nadlječu a ugroženi  zobiji skandiraju " srbija, srbija".
Baba pada u nesvest jer nisu nikada bili moćniji.
To je stvarno kolektivno ludilo.
teške pičkice.. ksovo nema avijaciju niti protuzračnu obranu, sve jedno srbi nisu usudili preći administrativnu granicu kosova ući makar na teritorij gdje su srbi većina u par općina na sjeveru.. nego lete do granice i nazad..

ludi srbi orgazam doživjeli.. mislim realno bolje da se fokusiraju na kosovo, jer hrpa populacije su luđaci, bacili bi sutra propagandu prema nama.. već sam više puta spominja opsjednutost srbima sa nama je ogromna.. vise na našim portalima, recimo imate razne slavic grupe na fejsbooku gdje ekipa valja neke šale, hrpa srba samo gleda odmah nešto negativno pisati o hrvatskoj(pa i ostalima), svaki video gdje se spominje hrvatska u nekom kontekstu, odmah ispod u komentarima hrpa srba, bolesni su..

to što pričamo isti jezik(Hrvatski) je isto jedan od ogromnih zajeba.. prije prve juge srbi istočno od drine su pričali jezikom sličnim bugarskom, a ovi zapadno od drine koji su ionako pravoslavni hrvati , hrvatskim..

AssadNaPodmornici

Posts : 20828
2018-06-14


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova - Page 2 Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by vuksadinare 25/9/2021, 17:20

Leeeeeeteee stukeeeee leeeteee avijuniiii
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova - Page 2 Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by kaya 25/9/2021, 17:56

AssadNaPodmornici wrote:
kaya wrote:
debotoijusto wrote:
[size=82]Dva borbena zrakoplova Vojske Srbije u subotu su oko podneva u dva navrata nadlijetala prijelaz Jarinje, javio je reporter RTS-a, navodeći da je pojavljivanje zrakoplova "izmamilo pljesak okupljenih koji su uzvikivali 'Srbija, Srbija'".[/size]
[size=82]Već u petak helikopteri Vojske Srbije su nadlijetali zonu iznad prijelaza Jarinje, što su dužnosnici u Beogradu nazvali "redovnim aktivnostima".[/size]
srbi u konacnici dobiju po lampi na pravdi boga , jopet
mi osudimo svako nasilje i uputimo apel za mir zatim posaljemo humanitarnu pomoc saveznicima + pojacamo ophodnju sanitarnim koridorom
Helikopteri srbije koji ne smiju bacati opušak na kosovo nadlječu a ugroženi  zobiji skandiraju " srbija, srbija".
Baba pada u nesvest jer nisu nikada bili moćniji.
To je stvarno kolektivno ludilo.
teške pičkice.. ksovo nema avijaciju niti protuzračnu obranu, sve jedno srbi nisu usudili preći administrativnu granicu kosova ući makar na teritorij gdje su srbi većina u par općina na sjeveru.. nego lete do granice i nazad..

Pa ne smiju na strani teritorij, mogao bi se nato naljutiti pa bi opet bilo po p. 
Ovak ih puste da imaju rijaliti dok lete po svojoj državi i luftaju krame.
A ovim srbija,srbija mučenicima na kosovu će Rose dati vode i bronhi bombon kad izgube glas.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova - Page 2 Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by Hektorović 25/9/2021, 17:57

debotoijusto wrote:
Hektorović wrote:
debotoijusto wrote:
Hektorović wrote:Ovako i Bidenovi biraći, dao im je 2000 dolara :D

ukralo ?

Ne radi se o tome nego su aktivisti obilazili kvartove od vrsta do vrsta i govorili kako će dobiti 2000 dolara i kako neće morati plaćati rentu za stan.
nisam to ispratio , poveznica neka?

Izgooglaj.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova - Page 2 Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by vuksadinare 25/9/2021, 18:04

AssadNaPodmornici wrote:
kaya wrote:
debotoijusto wrote:
[size=74]Dva borbena zrakoplova Vojske Srbije u subotu su oko podneva u dva navrata nadlijetala prijelaz Jarinje, javio je reporter RTS-a, navodeći da je pojavljivanje zrakoplova "izmamilo pljesak okupljenih koji su uzvikivali 'Srbija, Srbija'".[/size]
[size=74]Već u petak helikopteri Vojske Srbije su nadlijetali zonu iznad prijelaza Jarinje, što su dužnosnici u Beogradu nazvali "redovnim aktivnostima".[/size]
srbi u konacnici dobiju po lampi na pravdi boga , jopet
mi osudimo svako nasilje i uputimo apel za mir zatim posaljemo humanitarnu pomoc saveznicima + pojacamo ophodnju sanitarnim koridorom
Helikopteri srbije koji ne smiju bacati opušak na kosovo nadlječu a ugroženi  zobiji skandiraju " srbija, srbija".
Baba pada u nesvest jer nisu nikada bili moćniji.
To je stvarno kolektivno ludilo.
teške pičkice.. ksovo nema avijaciju niti protuzračnu obranu, sve jedno srbi nisu usudili preći administrativnu granicu kosova ući makar na teritorij gdje su srbi većina u par općina na sjeveru.. nego lete do granice i nazad..

ludi srbi orgazam doživjeli.. mislim realno bolje da se fokusiraju na kosovo, jer hrpa populacije su luđaci, bacili bi sutra propagandu prema nama..  već sam više puta spominja opsjednutost srbima sa nama je ogromna.. vise na našim portalima, recimo imate razne slavic grupe na fejsbooku gdje ekipa valja neke šale, hrpa srba samo gleda odmah nešto negativno pisati o hrvatskoj(pa i ostalima), svaki video gdje se spominje hrvatska u nekom kontekstu, odmah ispod u komentarima hrpa srba, bolesni su..

to što pričamo isti jezik(Hrvatski) je isto jedan od ogromnih zajeba.. prije prve juge srbi istočno od drine su pričali jezikom sličnim bugarskom, a ovi zapadno od drine koji su ionako pravoslavni hrvati , hrvatskim..
prevario bi se..vec sam tu pisao i stavljao linkove..a suljo je zbog tog pizdio..naime njemacka je nedugo prodala a dio donirala 30 tona naoruzanja pretezno pzo sustava i protuoklopnih..a ameri oklopna vozila..zato ovi lete na teritoriju srbije..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova - Page 2 Empty Re: Ako izgubi, ja ću crknuti. Mi onda nemamo više ništa. Jugoslavija je gotova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum