ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi američki izaslanik za Balkan : Brine nas prisustvo Kine i Rusije na Balkanu

Go down

Novi američki izaslanik za Balkan : Brine nas prisustvo Kine i Rusije na Balkanu Empty Novi američki izaslanik za Balkan : Brine nas prisustvo Kine i Rusije na Balkanu

Post by RayMabus Sat 25 Sep - 12:40

Nas ne brine.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/novi-americki-izaslanik-za-balkan-sankcije-protiv-korupcije-u-bih-cemo-koristiti-vrlo-agresivno/210925031

Vrati se u Ameriku. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175358
2014-04-11


Back to top Go down

Novi američki izaslanik za Balkan : Brine nas prisustvo Kine i Rusije na Balkanu Empty Re: Novi američki izaslanik za Balkan : Brine nas prisustvo Kine i Rusije na Balkanu

Post by Guest Sat 25 Sep - 13:31

Isus mater ... gle mu prezime?

Escobar!!??


:rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi američki izaslanik za Balkan : Brine nas prisustvo Kine i Rusije na Balkanu Empty Re: Novi američki izaslanik za Balkan : Brine nas prisustvo Kine i Rusije na Balkanu

Post by pizzon Sat 25 Sep - 13:55

i mene :)

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Novi američki izaslanik za Balkan : Brine nas prisustvo Kine i Rusije na Balkanu Empty Re: Novi američki izaslanik za Balkan : Brine nas prisustvo Kine i Rusije na Balkanu

Post by pizzon Sat 25 Sep - 13:55

dobro ovo pivo krusevice

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Novi američki izaslanik za Balkan : Brine nas prisustvo Kine i Rusije na Balkanu Empty Re: Novi američki izaslanik za Balkan : Brine nas prisustvo Kine i Rusije na Balkanu

Post by epikur37 Sat 25 Sep - 14:20

srbija je glavni igrač kine i rusije na balkanu, ako eksponent euroazijske unije
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Novi američki izaslanik za Balkan : Brine nas prisustvo Kine i Rusije na Balkanu Empty Re: Novi američki izaslanik za Balkan : Brine nas prisustvo Kine i Rusije na Balkanu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum