ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sukobi i neredi u Crnoj gori

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by vuksadinare 5/9/2021, 05:47

https://kamenjar.com/otvoreno-pismo-porfiriju-pericu-jos-se-ipak-uzdam-u-vasu-zdravu-pamet/

vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by veber 5/9/2021, 07:01

niels wrote:
veber wrote:deda, samo da te pozdravim.
nadam se da si dobro.
odoh u noć. koronašku
pozz

Čuvaj se sinko.
evo, vrnul sam se. dan je tako lijep da ga je šteta prespavati.
već dugo nisam vidio zvijezde i izlazak sunca. mada radim od 6.
(i za sinko imaš pivo ako ti to godine dopuštaju :D )
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by RayMabus 5/9/2021, 09:00

Helikopter vojske CG dovodi vrh SPC na Cetinje.

https://www.novosti.rs/crna-gora/vesti/1033486/patrijarh-porfirije-mitropolit-joanikije-stigli-cetinje-sprovedeni-manastira-pod-balistickim-stitom-foto-video

Zanimljivo. A šta vojska ima sa crkvom bilo kojom ???!!!!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by epikur37 5/9/2021, 09:30

debotoijusto wrote:jel pocelo ?
pocelo je


počimlje :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by vuksadinare 5/9/2021, 09:42

Pocelo


https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2301821
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by dijagram 5/9/2021, 10:34

:kickass
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by Ringo10 5/9/2021, 18:05

Moguce da se na kraju pobiju izmedju sebe

Na znaju sta su ... jesu li Srbi ili posebna nacija
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by Pirate 5/9/2021, 19:02

I vuce sta sam ti rekao, malo galame i razlaz. Jedine zrtve milova desna ruka i novinarka n1.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by dijagram 5/9/2021, 19:13

:^0

https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-popovi-u-manastiru-na-cetinju-pjevali-kad-se-vojska-na-kosovo-vrati/2301911.aspx
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by vuksadinare 5/9/2021, 19:15

Pirate wrote:I vuce sta sam ti rekao, malo galame i razlaz. Jedine zrtve milova desna ruka i novinarka n1.
....pa ne znam tko je popusio...jebote trebao je helikopterski desant da ova dva popa u bijegu ustolice joakima....niti je policija ovladala cetinjem..a koliko ih je bilo...no postignut je cilj..popcinama svetosavske crkve moras uvijek pokazat zube jer u suprotnom koriste svaku priliku da odgriznu komad
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by Pirate 5/9/2021, 19:21

vuksadinare wrote:
Pirate wrote:I vuce sta sam ti rekao, malo galame i razlaz. Jedine zrtve milova desna ruka i novinarka n1.
....pa ne znam tko je popusio...jebote trebao je helikopterski desant da ova dva popa u bijegu ustolice joakima....niti je policija ovladala cetinjem..a koliko ih je bilo...no postignut je cilj..popcinama svetosavske crkve moras uvijek pokazat zube jer u suprotnom koriste svaku priliku da odgriznu komad

Na fin nacin zaobisli ove tvoje miliogorske kretene. Lijepo je to Zdravko odradio, izbjegao sukob, mitropolit je ustolicen kako je i planirano i veselin ce da svira klavir a mogao bi i malo propjevati o poslovima gazde.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by vuksadinare 5/9/2021, 19:35

Pirate wrote:
vuksadinare wrote:
Pirate wrote:I vuce sta sam ti rekao, malo galame i razlaz. Jedine zrtve milova desna ruka i novinarka n1.
....pa ne znam tko je popusio...jebote trebao je helikopterski desant da ova dva popa u bijegu ustolice joakima....niti je policija ovladala cetinjem..a koliko ih je bilo...no postignut je cilj..popcinama svetosavske crkve moras uvijek pokazat zube jer u suprotnom koriste svaku priliku da odgriznu komad

Na fin nacin zaobisli ove tvoje miliogorske kretene. Lijepo je to Zdravko odradio, izbjegao sukob, mitropolit je ustolicen kako je i planirano i veselin ce da svira klavir a mogao bi i malo propjevati o poslovima gazde.
.....ha,ha...a gdje ti je ona 'saka jada od komita'..citao danima najave iz srbije i crnogorskih posrbica kako ce rjesit saku milogoraca za pet minuta..kad ono nista..nidje im ni traga..vec uobicajna slika..ko onomad kad krenuse niksicani setalicom do dubrovnika a na debelom brijegu ispaljen rafal...maraton cross nastao niksicana do niksica..jedan preko drugog...od srpskog sveta nece biti nista nula zero ma koliko vulin prijetio da ce ga biti makar do posljednjeg srbina...zanima me hoces li se ti pirate i crvenko zrtvovati Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by Pirate 5/9/2021, 19:53

E pa zajebo sam se, nisam vidio da su mitropolit i patrijarh pozvali ljude da NE dolaze na Cetinje radi smirivanja strasti. U suprotnom mislis da ne bi dosli?

Jedina dobra stvar u ovom okupljanju milogoraca je jedinstvna prilika da vidimo koliko zapravo ima te zgadije. Nije ih bilo ni par tisuca, a navukli sve iz cijele Crne Gore, jos im morali platiti. Ono jebeni Canak morao dolaiziti jz Srbije da im podeblja brojke.

Usporedi malo ove slike milogoraca sa slikama od litija pa mi reci koji je tu odnos.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by Pirate 5/9/2021, 19:53

P. S. Vulina treba uskopit i baciti na neku njivu da cupa korov.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by vuksadinare 5/9/2021, 19:57

Pirate wrote:E pa zajebo sam se, nisam vidio da su mitropolit i patrijarh pozvali ljude da NE dolaze na Cetinje radi smirivanja strasti. U suprotnom mislis da ne bi dosli?

Jedina dobra stvar u ovom okupljanju milogoraca je jedinstvna prilika da vidimo koliko zapravo ima te zgadije. Nije ih bilo ni par tisuca, a navukli sve iz cijele Crne Gore, jos im morali platiti. Ono jebeni Canak morao dolaiziti jz Srbije da im podeblja brojke.

Usporedi malo ove slike milogoraca sa slikama od litija pa mi reci koji je tu odnos.
hm da...a di su oni koji svake godine urlicu 'dogodine u kninu,prizrenu,cetinju' ..tih nikad nema..osim kad urlaju to...drugo ovo je jasno ko dan da je bila jebena provokacija spc-a i vlasti...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by Ringo10 5/9/2021, 19:58

Dzaba se upinju Hrvati,  muslimani i ostali

Litijaska prosrpske struja u CG je mnogo jaca

Jedno Cetinje nije dovoljno
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by michaellcmacha 5/9/2021, 20:00

što se ima tu uspoređivati, na litije se Lastinim autobusima dovozilo srbe iz srbije... po standardnoj BIA proceduri... crnogorci imaju to što imaju i to je taman taj broj u odnosu na ukupan broj ljudi koji se izjašnjavaju crnogorcima... oni nit imaju Lastine austobuse nit imaju koga dovesti za razliku od žgadije srbadije...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by Pirate 5/9/2021, 20:03

vuksadinare wrote:
Pirate wrote:E pa zajebo sam se, nisam vidio da su mitropolit i patrijarh pozvali ljude da NE dolaze na Cetinje radi smirivanja strasti. U suprotnom mislis da ne bi dosli?

Jedina dobra stvar u ovom okupljanju milogoraca je jedinstvna prilika da vidimo koliko zapravo ima te zgadije. Nije ih bilo ni par tisuca, a navukli sve iz cijele Crne Gore, jos im morali platiti. Ono jebeni Canak morao dolaiziti jz Srbije da im podeblja brojke.

Usporedi malo ove slike milogoraca sa slikama od litija pa mi reci koji je tu odnos.
hm da...a di su oni koji svake godine urlicu 'dogodine u kninu,prizrenu,cetinju' ..tih nikad nema..osim kad urlaju to...drugo ovo je jasno ko dan da je bila jebena provokacija spc-a i vlasti...

I dobro je da ih nema, samo stetu prave, ekipa cijepljena od real politike.

Nije ovo nikakva provokacija, provokacija bi bila da se mitropolit ustolicio u dzamiji, katolickoj crkvi ili policijskoj stanici gdje je ustolicena cpc.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by Pirate 5/9/2021, 20:05

michaellcmacha wrote:što se ima tu uspoređivati, na litije se Lastinim autobusima dovozilo srbe iz srbije... po standardnoj BIA proceduri... crnogorci imaju to što imaju i to je taman taj broj u odnosu na ukupan broj ljudi koji se izjašnjavaju crnogorcima... oni nit imaju Lastine austobuse nit imaju koga dovesti za razliku od žgadije srbadije...

Je, dolazili lastini busevima dok je jos milo drzao svu vlast u svojim rukama i onemogucavao ulazak u cg iz srbije.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by michaellcmacha 5/9/2021, 20:07

Ringo10 wrote:Dzaba se upinju Hrvati,  muslimani i ostali

Litijaska prosrpske struja u CG je mnogo jaca

Jedno Cetinje nije dovoljno
ti si budaletina malo žešća... mi se u ta njihova sranja ne petljamo a da se kojim slučajem upetljamo bilo bi to puno drugačije... ali zašto bi, nek crnogorci pokažu i dokažu sami sebi tko su i što su, pa tek onda nek zatraže pomoć... nije problem nek traže pomoći ćemo im...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by vuksadinare 5/9/2021, 20:12

michaellcmacha wrote:
Ringo10 wrote:Dzaba se upinju Hrvati,  muslimani i ostali

Litijaska prosrpske struja u CG je mnogo jaca

Jedno Cetinje nije dovoljno
ti si budaletina malo žešća... mi se u ta njihova sranja ne petljamo a da se kojim slučajem upetljamo bilo bi to puno drugačije... ali zašto bi, nek crnogorci pokažu i dokažu sami sebi tko su i što su, pa tek onda nek zatraže pomoć... nije problem nek traže pomoći ćemo im...
...na koncu nato saveznici smo...inace ako pozovu u pomoc...sto da ne...treba susjedu u nwvolji pomoci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Sukobi i neredi u Crnoj gori - Page 2 Empty Re: Sukobi i neredi u Crnoj gori

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum