ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA Empty Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Post by RayMabus 19/1/2022, 17:01

Povodom incijative za smenu Vlade Crne Gore, predsednik Skupštine Crne Gore Aleksa Bečić obratio se građanima i poručio je da je prethodnih dana i nedelja na sceni najava klasičnog pokušaja ustavnog puča, gaženja najvišeg pravnog akta, izborne volje građana i svih postulata demokratije.

- Građani Crne Gore su 30. avgusta glasali za promenu, a ne za prevaru. Takvo opredeljenje građani Crne Gore potvrdili su i na svim lokalnim izborima od tada. U izbornoj kampanji svi politički subjekti koji su kasnije formirali parlamentarnu većinu su jasno saopštili da sa DPS-om neće praviti bilo kakve kombinacije nakon izbora. Jasno i eksplicitno. I šta imamo sada.

Da oni koji su vam se kleli da sa DPS-om neće ići u bilo kakve varijante, a i pre samo mesec dana tvrdili da sa ovakvim DPS-om neće nikada imati bilo šta, nude takvom DPS-u da mu prinesu na tacnu slobodarske glasove građana Crne Gore i da zajedno formiraju parlamentarnu većinu. To se zove politička prevara.

Kada spojite političku prevaru, političko licemerstvo, politički nemoral, politički kukavičluk i političku izdaju dobijate veliku narodnu izdaju. Izdaju epskih razmera. Izdaju veka. Izdaju kakvu ne pamti Crna Gora.

https://www.novosti.rs/crna-gora/vesti/1077378/smena-vlade-crne-gore

Žali se Šešelju u skupštini Srbije. :dramaq :dramaq :dramaq :dramaq :dramaq lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 173535
2014-04-11


Back to top Go down

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA Empty Re: Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Post by vuksadinare 19/1/2022, 17:07

Djabe krecili sa onim litijama..rekoh ja milo ce opet da ih sjebe..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA Empty Re: Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Post by RayMabus 19/1/2022, 17:10

Ima knjiga od Šešelja pa nek čitaju da budu još gluplji.

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA A3c52e17514328fe7702f2756257f488

Sad će pendrek radit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173535
2014-04-11


Back to top Go down

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA Empty Re: Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Post by RayMabus 19/1/2022, 17:26

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA B_100084001

Neki su Srbi izvorno katolici (Dubrovnik), tvrdi Šešelj, a većina ih je pokatoličena ili nuđenjem zemlje i hrane ili nasilno kroz stoljeća sve do 20. stoljeća...

https://hr.wikipedia.org/wiki/Rimokatoli%C4%8Dki_zlo%C4%8Dina%C4%8Dki_projekat_ve%C5%A1ta%C4%8Dke_hrvatske_nacije

Vojislav Šešelj (Sarajevo, 11. listopada 1954.), srbijanski je političar, narodni zastupnik,..

https://hr.wikipedia.org/wiki/Vojislav_%C5%A0e%C5%A1elj

Zastupnik u skupštini Srbije.

Skupština Srbije na Badnjak katoličkog Božića usvojila..

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/srbija-nam-otima-drzica-i-gundulica-vlada-priprema-ostru-reakciju-beogradu-15145898

SAD ĆE VAM KOSTI PUCAT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173535
2014-04-11


Back to top Go down

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA Empty Re: Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Post by RayMabus 19/1/2022, 17:49

Smišljeno provocirate. Pokušavate uvuć Hrvatsku u svoj kaos.

Evo sad ste je uvukli.

I SAD ĆE VAN KOSTI PUCAT.

--

by RayMabus Tue 11 Jan - 15:21

Mislin se šta da napišen a da bar koliko toliko izgleda normalno.

Nek mi netko objasni a s obzirom da je taj Tepić iz Dubice, kako ćeš ti pričat s nekim tko na svojoj wikipediji pod temom Kozarska Dubica napiše ovo :

Istorija

Srbi se na područje ove opštine naseljavaju nakon propasti Rimskog carstva.

https://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%9E%D0%BF%D1%88%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0_%D0%9A%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D0%94%D1%83%D0%B1%D0%B8%D1%86%D0%B0

Jel misliš da ima s njima smisla raspravljat o istini, argumentima i ispravnosti nečega ?

--

https://www.ex-iskon-pleme.com/t49965-stanivukovic-tepic-vitez-a-ne-zlocinac
RayMabus
RayMabus

Posts : 173535
2014-04-11


Back to top Go down

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA Empty Re: Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Post by RayMabus 19/1/2022, 17:52

by RayMabus Tue 11 Jan - 22:19

@RayMabus wrote:
Kad vam dođem u tu BL onda neću skinit ploču s te kuće nego ću cilu tu zgradu na kojoj je ta ploča okačena sravnit sa zemljom.

Gomila kretena.

Tepić nema ništa s BL. Zašto ste mu stavili ploču ? Jer je digao vojarnu s municijom da je se ustaše ne dokopaju.

Pa te ustaše su na referendumu rekle da ne žele više biti u Jugi i na to otcjepljenje su imali pravo.

Dakle em se to dešava u Hrvatskoj em Tepić nema veze s BL.

Nije vam nešto jasno u toj vašoj logici ?

Mogu vam ja objasnt. Al vam se neće svidit metoda.


--

https://www.ex-iskon-pleme.com/t49965p60-stanivukovic-tepic-vitez-a-ne-zlocinac
RayMabus
RayMabus

Posts : 173535
2014-04-11


Back to top Go down

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA Empty Re: Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Post by RayMabus 19/1/2022, 17:53

by RayMabus Tue 11 Jan - 22:21

Referendum o hrvatskoj samostalnosti održan je 19. svibnja 1991. godine. Na tom su referendumu građani Republike Hrvatske odlučivali o budućnosti Hrvatske odgovarajući na dva ponuđena pitanja.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Referendum_o_hrvatskoj_samostalnosti

Datum smrti 29. rujna 1991. godine (34 godine)

https://hr.wikipedia.org/wiki/Milan_Tepi%C4%87
RayMabus
RayMabus

Posts : 173535
2014-04-11


Back to top Go down

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA Empty Re: Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Post by RayMabus 19/1/2022, 17:54

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Bolje vam je da tu ploču sami skinete nego da ja dođem pa da vam je ja skinem jer ja neću skinit ploču s te zgrade nego poravnat cilu zgradu i svima koji tu žive tako uništit stanove jer smatram da su podržavali i podržavaju tu ploču na svojoj zgradi.

Đavo će vam izgledat ko majka Tereza kad mene upoznate.
To van je zato jer ĐAVO iskušava ljude a anđeo znanja ih uči pameti.

Nemojte da vam ja neke stvari ekspresno objasnim.

--
https://www.ex-iskon-pleme.com/t49965p60-stanivukovic-tepic-vitez-a-ne-zlocinac
RayMabus
RayMabus

Posts : 173535
2014-04-11


Back to top Go down

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA Empty Re: Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Post by pizzon 19/1/2022, 18:27

abazovic je na kraju samo siptar.
srbi ce napustiti njegovu partiju 
kao i vecina c.goraca.
ta partija vise nije gradjanska.
pozdrav za becica c.gorca
siptar ovim  manevrom pokusava
da odgodi neminovne izbore.
brutalno je pogazio sve sto je do
juce obecavao.
nije problem....
nece moci da vrati dps
bez izbora.
novi izbori, jos vise ce ukopati
dps, zajedno sa abazovicem
bice opozicija.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA Empty Re: Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Post by RayMabus 19/1/2022, 18:32

Al prvo ćemo vas napendrečit. lol!

Šalim se. Moran vas neke stvari naučiti pameti.

Četnici neće biti dio vlade CG kako god okreneš.

Knežević i Mandić ne dolaze u obzir. To su od Šešelja ( a samim tim i Vučica ) produžene ruke.

Oni su ispali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173535
2014-04-11


Back to top Go down

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA Empty Re: Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Post by RayMabus 19/1/2022, 18:57

Srbija maltretira sve okolo i pokušava druge države uvuć u svoj kaos al kod to radiš meni onda dobiješ po pički.

Tepić i ploča u Banja Luci i narodni heroj.

Hrvatska je imala pravo na otcjepljenje i to napravila na referendumu a Tepić je to izveja par mjeseci kasnije.

Dakle s obzirom da BL čak nije ni njegovo rodno selo pa da mu njegova rodbina diže spomenik nego glavni grad RS onda to znači da je RS protiv neovisnosti Hrvatske i podržava vojni napad na nju.

To san van i napisa na ovon forumu 11,01,2022
RayMabus
RayMabus

Posts : 173535
2014-04-11


Back to top Go down

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA Empty Re: Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Post by RayMabus 19/1/2022, 19:00

11,01,2022 :

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:...inace prije rata tepic je bio problematican..u bjelovar dolazi prekomandiran 1988 iz petrinjskog garnizona..poznat po ekscesnom ponasanju u bjelovarskim birtijama narocito onim uz vojarnu..gdje su zalazili oficiri i vojnici..ta ekscesnost se pojacava narocito nakon izborne pobjede hdza nakon prvih izbora gdje tepic supijan ili pijan provocira hrvate u birtijama ali i u zgradi gdje je zivio ponekad i prijetivsi kako ce se 'obracunati sa hdzovcima j ustasama'..do ljeta 1991 sluzio je u vojarni na vojnovicu ali u 6 mjesecu 1991 biva poslan za zapovjednika skladista u bedeniku sto mu je podosta tesko palo jer se smatrali da na tu duznost bivaju poslani oficiri koji imaju problem sa ponasanjem ili nisu po volji garnizonskoj komandi koji ne zele u blizini takve..ali takodjer ideoloske ili nacionalne fanatike koji im u odredjenoj svrhi mogu posluziti i sa kojim mogu narocito politicki i vojno manipulirat..dolaskom tepica za zapovjednika skladista ucestale su i provokacije tijekom ljeta '91 oko skladista prena policajcima pa i stanovnistvu bedenika

To uopće nije bitno ?

Bitno je opravdanje koje je Stanivukovic dao kad su ga pitali zašto ploča ovome a odgovor je da je spriječio ustaše da se dokopaju municije itd.

Ok.

Znaš kako netko tko je general GF s pet zvjezdica reagira na ovakvu izjavu '

Evo ovako : Ako vam je tada bio problem šta se Hrvatska naoružava , onda će vam biti i danas.

Imate mali problem sad.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t49965p60-stanivukovic-tepic-vitez-a-ne-zlocinac
RayMabus
RayMabus

Posts : 173535
2014-04-11


Back to top Go down

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA Empty Re: Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Post by vuksadinare 19/1/2022, 19:02

pizzon wrote:abazovic je na kraju samo siptar.
srbi ce napustiti njegovu partiju 
kao i vecina c.goraca.
ta partija vise nije gradjanska.
pozdrav za becica c.gorca
siptar ovim  manevrom pokusava
da odgodi neminovne izbore.
brutalno je pogazio sve sto je do
juce obecavao.
nije problem....
nece moci da vrati dps
bez izbora.
novi izbori, jos vise ce ukopati
dps, zajedno sa abazovicem
bice opozicija.
milo je car i to je to..prefrigan svim mastima..zna prodat robu..ima stil..ovi svi drugi su vodonose
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA Empty Re: Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Post by RayMabus 19/1/2022, 19:08

Sad Knežević i Mandić kmeće i da oni neće i spominju neku bunu ovo ono.

Ja jedva čekan da mi oni dignu bunu tamo.

UBIT ĆU BOGA U NJIMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173535
2014-04-11


Back to top Go down

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA Empty Re: Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Post by vuksadinare 19/1/2022, 19:12

RayMabus wrote:Sad Knežević i Mandić kmeće i da oni neće i spominju neku bunu ovo ono.

Ja jedva čekan da mi oni dignu bunu tamo.

UBIT ĆU BOGA U NJIMA.
koju bunu?..pa sad da dizu bunu biden ih izraketira..mogli su litije provodit i bundjijat dok je trump bio predsjednik koji je imao neku bezveznu politiku prema ovim prostorima vise vukao za srbijanske interese
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA Empty Re: Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Post by RayMabus 19/1/2022, 19:14

JEDAN od lidera Demokratskog fronta Andrija Mandić saopštio je da se većinska volja naroda od 30. avgusta 2020. godine može promeniti samo na izborima.

https://www.novosti.rs/crna-gora/vesti/1077447/najnovije-vesti-crna-gora-andrija-mandic
RayMabus
RayMabus

Posts : 173535
2014-04-11


Back to top Go down

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA Empty Re: Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Post by RayMabus 19/1/2022, 19:16

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Sad Knežević i Mandić kmeće i da oni neće i spominju neku bunu ovo ono.

Ja jedva čekan da mi oni dignu bunu tamo.

UBIT ĆU BOGA U NJIMA.
koju bunu?..pa sad da dizu bunu biden ih izraketira..mogli su litije provodit i bundjijat dok je trump bio predsjednik koji je imao neku bezveznu politiku prema ovim prostorima vise vukao za srbijanske interese
Već vrte priču o većinskj volji naroda a kad je Abazovic izaša oni više nemaju tu većinu....dakle nema te većinske volje više al oni već vrte tu priču i spominju srpski ustanak.

Znači već pripremaju nerede.

UBIT ĆU BOGA U NJIMA. JEDVA ČEKAM DA MI SE DIGNU NA PROSVJEDE I POTAKNUTI SRBIJOM POČMU RADIT NEREDE U CG.

SVE ĆU IN KOSTI POLOMIT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173535
2014-04-11


Back to top Go down

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA Empty Re: Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Post by RayMabus 19/1/2022, 19:52

Kmeći Srbadija u svih šesnajst.

https://www.novosti.rs/crna-gora/vesti/1077459/spajic-porucio-abazovicu-dritane-povuci-inicijativu-narod-zapamti-kao-izdajnika

Samo vi kmečite i dalje. Ne pomaže.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173535
2014-04-11


Back to top Go down

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA Empty Re: Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Post by RayMabus 19/1/2022, 19:55

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA 183313_proo-640x288_f

Skup protiče mirno, a okupljeni uzvikuju parole na račun potpredsjednika Vlade Dritana Abazovića i predsjednika SNP-a Vladimira Jokovića.

Ne zna se ko je organizator protesta, a spekuliše se da iza svega stoje pristalice premijera Zdravka Krivokapica.

Na skupu prisustvuju poslanici Demokratske Crne Gore Vladimir Martinović i Momo Koprivica, kao i poslanik Ujedinjene Crne Gore Vladimir Dobričanin.

Građani su blokirali saobraćaj, a ko je organizator ovog protesta i dalje nemamo informaciju. Prisutni tvrde da su okupljanje videli preko internet mreža i priključili se protestu.

Na protestu je i poslanik Ujedinjene Crne Gore dr Vladimir Dobričanin, koji je izjavio za IN4S sa protesta da je „Ujedinjena Crna Gora je tu, a ostali nek se vide“.

-Mi smo ovdje da branimo pobedu ostvarenu 30. avgusta i bićemo sa svojim narodom na ulici kad god zatreba, poručio je odlučno Dobričanin.

Okupljeni građani su skandirali riječi „izdaja“, ali i poručili Dritanu Abazoviću da žele njegovu smenu.

---

AJME ŠTA ĆU VAN KOSTI POLOMIT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173535
2014-04-11


Back to top Go down

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA Empty Re: Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Post by RayMabus 19/1/2022, 20:22

Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić saopćio je da je skupštini podnio inicijativu za smjenu potpredsjednika Vlade Dritana Abazovića. Krivokapićev je to odgovor na Abazovićevu inicijativu za smjenom vlade.

https://www.klix.ba/vijesti/regija/politicki-haos-u-crnoj-gori-krivokapic-uzvratio-abazovicu-podnio-inicijativu-za-njegovu-smjenu/220119151

Gotovo vam je, nemate većinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173535
2014-04-11


Back to top Go down

Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA Empty Re: Srbi u Crnoj Gori: IZDAJA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum