ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zelenski : Uz pomoć Britanije i SAD radimo veliku ukrajinsku flotu za deblokadu Crnog i Azovskog mora

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zelenski : Uz pomoć Britanije i SAD radimo veliku ukrajinsku flotu za deblokadu Crnog i Azovskog mora - Page 2 Empty Re: Zelenski : Uz pomoć Britanije i SAD radimo veliku ukrajinsku flotu za deblokadu Crnog i Azovskog mora

Post by RayMabus 23/8/2021, 02:51

Šojugu ; Karađić i Mladić su fini svijet ( kreatori i sprovoditelj četničke ideologije na Balkanu su suoer ljudi )

General galaktičke federacije s pet zvjezdica ; Krim je Ukrajina , ja Krim neću vojno osvajat jer mi nije bitan , kad mi nešto počmeš glumit ovdje s mornaricom ide ti deset tisuća pomorski mina oko Krima šta će napraviti sljedeće stvari :

1. Blokirati crnomorsku flotu da izađe

2. Blokirati dijelove ruske mornarice u Sredozemlju da se vrate u matične luke na Crnom moru šta ih čini lakim metama za mene

3. Blokirati pomoć od sjeverne flote jer ni ona neće moći do luka na Crnom moru i Azovu

4. Blokirati ću ti kompletan pomorski trgovački promet Rusije s ostatkom svijeta iz tog dijela Rusije šta će ti uništiti ekonomiju.

Neka si ti školovano lice na ruskim vojnim akademijama al ima majmune i vojno puno školovaniji od tebe.

I puno opasnijih. Vojno.

RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zelenski : Uz pomoć Britanije i SAD radimo veliku ukrajinsku flotu za deblokadu Crnog i Azovskog mora - Page 2 Empty Re: Zelenski : Uz pomoć Britanije i SAD radimo veliku ukrajinsku flotu za deblokadu Crnog i Azovskog mora

Post by Ringo10 23/8/2021, 08:41

Ako je narod Krima skoro plebiscitarno odlucio kako je odlucio, onda tu vise nema zbora.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Zelenski : Uz pomoć Britanije i SAD radimo veliku ukrajinsku flotu za deblokadu Crnog i Azovskog mora - Page 2 Empty Re: Zelenski : Uz pomoć Britanije i SAD radimo veliku ukrajinsku flotu za deblokadu Crnog i Azovskog mora

Post by marcellus 23/8/2021, 08:55

merkeličin šupak je okupiran od plenkija

_________________
Zelenski : Uz pomoć Britanije i SAD radimo veliku ukrajinsku flotu za deblokadu Crnog i Azovskog mora - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zelenski : Uz pomoć Britanije i SAD radimo veliku ukrajinsku flotu za deblokadu Crnog i Azovskog mora - Page 2 Empty Re: Zelenski : Uz pomoć Britanije i SAD radimo veliku ukrajinsku flotu za deblokadu Crnog i Azovskog mora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum