ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nove pozicije moci

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Nove pozicije moci - Page 2 Empty Re: Nove pozicije moci

Post by Hartmann 15/8/2021, 20:48

RayMabus wrote:Ovo su klasična razmišljanja kako žensko preslikava ono šta je njoj bitno kod muških ( karijera, svoja nekretnina , ok auto , velika i sigurna plaća ) i onda sad ona to sve postigla i misli da joj je cijena veća nego kod neke druge ženske koja nema ni približno ovo.

Kako one ne kuži uopće muškarce.
Kuze i previse dobro..i vodaju za rogove masu egotripnih muskaraca,no finalno gledaju nekog tko ce im osigurati udoban i stabilan zivot u dokolici.I ti si kao i one,"udao" si se za obiteljske nekretnine,dosao u sukob sa vlastitom krvlju samo da bi osigurao udoban i stabilan zivot,ispunio iskljucivo svoje sebicne zelje,umjesto da sam kroz zivot i rad steknes ono sto zelis.Nemoj biti hipokrit.

Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Nove pozicije moci - Page 2 Empty Re: Nove pozicije moci

Post by RayMabus 15/8/2021, 20:49

Pirate wrote:
RayMabus wrote:
Pirate wrote:Gospodicna nezna onu, nije zivot jedna zena.
Nije ona jedina takva. Ima danas toga dosta.

Neka ih, mene ne zanimaju, samo normalne zene.
Mene nikakve. Kad mi dođe bacim drkicu, dica me ne zanimaju a one mi ne trebaju da mi peru, čiste i peglaju po kući.

Kad ti ne treba seks s njima i kad ne želiš potomstvo onda ti one uopće ne tribaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Nove pozicije moci - Page 2 Empty Re: Nove pozicije moci

Post by RayMabus 15/8/2021, 20:59

Hartmann wrote:
RayMabus wrote:Ovo su klasična razmišljanja kako žensko preslikava ono šta je njoj bitno kod muških ( karijera, svoja nekretnina , ok auto , velika i sigurna plaća ) i onda sad ona to sve postigla i misli da joj je cijena veća nego kod neke druge ženske koja nema ni približno ovo.

Kako one ne kuži uopće muškarce.
Kuze i previse dobro..i vodaju za rogove masu egotripnih muskaraca,no finalno gledaju nekog tko ce im osigurati udoban i stabilan zivot u dokolici.I ti si kao i one,"udao" si se za obiteljske nekretnine,dosao u sukob sa vlastitom krvlju samo da bi osigurao udoban i stabilan zivot,ispunio iskljucivo svoje sebicne zelje,umjesto da sam kroz zivot i rad steknes ono sto zelis.Nemoj biti hipokrit.
Da sam žensko ponašao bi se isto kao i sad kao muško : otkačio suprotni spol , seks s njima me ne bi zanimao nit potomstvo.

Tako je lakše.

Nije bitno u koji spol se ja odlučim inkarnirat. To je ista osoba.


Last edited by RayMabus on 15/8/2021, 21:00; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Nove pozicije moci - Page 2 Empty Re: Nove pozicije moci

Post by Pirate 15/8/2021, 21:00

Sto ne apgrejdas drkicu i nabavis si onda VR i onu umjetnu pizdu
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Nove pozicije moci - Page 2 Empty Re: Nove pozicije moci

Post by RayMabus 15/8/2021, 21:02

Pirate wrote:Sto ne apgrejdas drkicu i nabavis si onda VR i onu umjetnu pizdu 
Šta će mi umjetna pizda ? U šaku to najbolje legne. Pet minuti drkica i ideš dalje. Jutros sam tri puta u razmaku dva tri sata. Pala mi ova jedna ženska na pamet pa stalno mi se diže.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Nove pozicije moci - Page 2 Empty Re: Nove pozicije moci

Post by RayMabus 15/8/2021, 21:06

Svaku inkarnaciju možemo gledati kao duhovni put. Ako pogledate koliko tu problema dolazi u tim muško ženskim vezama to ima jako puno loših stvari koje utječu na karmu.

Zato kažem da sam se inkarnirao kao žensko potpuno istu stvar bi napravio kao i sad kao muško : totalno se maka od suprotnog spola ,  drkica ( sam svoj majstor ) i prekrižija da imam potomstvo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Nove pozicije moci - Page 2 Empty Re: Nove pozicije moci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum