ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nove pozicije moci

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Nove pozicije moci Empty Nove pozicije moci

Post by Maggie19 8/15/2021, 16:29

https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/zivot/pismo-koje-je-uzarilo-medije-u-susjedstvu-zivim-i-radim-u-austriji-srpkinja-sam-i-nikad-se-necu-udati-za-srbina-evo-i-zasto-1120188

Panika u gledalistu ;-^^

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Nove pozicije moci Empty Re: Nove pozicije moci

Post by Maggie19 8/15/2021, 17:04

Sad ce reci dzani i pizzon da su se oni vec ozenili ;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Nove pozicije moci Empty Re: Nove pozicije moci

Post by RayMabus 8/15/2021, 18:03

Maggie19 wrote:https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/zivot/pismo-koje-je-uzarilo-medije-u-susjedstvu-zivim-i-radim-u-austriji-srpkinja-sam-i-nikad-se-necu-udati-za-srbina-evo-i-zasto-1120188

Panika u gledalistu ;-^^
Točno ovakve sam upoznao. Kažu : ti seljačina iz Kaštela. Pametnom dosta. Svak na svoju stranu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Nove pozicije moci Empty Re: Nove pozicije moci

Post by RayMabus 8/15/2021, 18:11

Prepoznao sam se u ovoj njenoj priči al ta priča ima dva kraja. Prvo ona je karijeristica. Ne da mi se objašnjavat šta je to al ukratkim crtama : njena karijera na prvom mjestu.

Nije stvar u lovi i šta će ona zarađivati više od mene ( ja ionako više neću da radim pa će svakao uvije više od mene zarađivat ) nego je stvar u tome šta je njoj karijera na prvom mjestu a momak je sekundaran.

A meni se nije dalo bit sekundaran pa smo to prekinili časteći se psovkama.

Nije stvar u plaći nego jer je njoj karijera na prvom mjestu a sve ostalo joj je sekundarno. O tome se radi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Nove pozicije moci Empty Re: Nove pozicije moci

Post by Pirate 8/15/2021, 18:18

Gospodicna nezna onu, nije zivot jedna zena.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Nove pozicije moci Empty Re: Nove pozicije moci

Post by RayMabus 8/15/2021, 18:23

Ovakve ženske ka šta je ovo takve moraju tražit muževe koji isto karijeristi i to itd.

Ne možeš s tim izać na kraj kad to karijera na prvom a ti si sekundaran i to u početku može a onda vidiš da je to konstanta pa onda nije to to na duge staze. Osjećaš se ka rezerva na klupi. Ko da ima nekog momka koji joj je bitniji od tebe a nema uopće nego je cila u to karijeri i to je glavno a ovo sve ostalo joj sporedno.

Teške su to ženske za živit dugoročno ako nisi i ti neka šema tako da ti je karijera glavna a ona sporedna jer inače neš moć s njom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Nove pozicije moci Empty Re: Nove pozicije moci

Post by RayMabus 8/15/2021, 18:31

Pirate wrote:Gospodicna nezna onu, nije zivot jedna zena.
Nije ona jedina takva. Ima danas toga dosta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Nove pozicije moci Empty Re: Nove pozicije moci

Post by RayMabus 8/15/2021, 18:41

Maggie19 wrote:https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/zivot/pismo-koje-je-uzarilo-medije-u-susjedstvu-zivim-i-radim-u-austriji-srpkinja-sam-i-nikad-se-necu-udati-za-srbina-evo-i-zasto-1120188

Panika u gledalistu ;-^^
Inače bi nju i slične netko triba obavijestit da muške prvenstveno zanima seks ( ako ih uopće zanima ) i kakva je ta ženska prema njemu pa tek onda možda priča o djeci.

Ona očito misli da je zato šta ima veliku plaću , faks , neku svoju nekretni itd zbog toga na cijeni kod muškog spola itd i da oni gledaju djecu tj da ih to zanima.

Ženska je u gadnoj zabludi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Nove pozicije moci Empty Re: Nove pozicije moci

Post by RayMabus 8/15/2021, 18:52

Ovo su klasična razmišljanja kako žensko preslikava ono šta je njoj bitno kod muških ( karijera, svoja nekretnina , ok auto , velika i sigurna plaća ) i onda sad ona to sve postigla i misli da joj je cijena veća nego kod neke druge ženske koja nema ni približno ovo.

Kako one ne kuži uopće muškarce.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Nove pozicije moci Empty Re: Nove pozicije moci

Post by RayMabus 8/15/2021, 18:57

To nije osvješćena. Ona uopće ne kuži muški spol. To je njima bitno i sad ona misli da je njoj cjena porasla kod muških jer ima ono šta žene žele kod muškaraca ( lova , sigurnost ).

Priča gluposti. Umislila se da ona radi toga više seksi muškom spolu itd.

Ona ne kuži uopće muške. To samo ona i karijera a muž samo tu da napravi dite kad njoj dođe želja i ako njoj šta ne paše ona ti udre rastavu i fino ti alimentaciju a ona svoje ima i briga nju.

O toga se triba maknit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Nove pozicije moci Empty Re: Nove pozicije moci

Post by RayMabus 8/15/2021, 19:04

Neće se njemu dignit kurac na tvoju nekretninu, diplomu i plaću koju imaš.

Ona misli da je njoj cjena skočila jer ima nekretninu , visoku plaću i sigurna primanja.

Ne znam kod koga ti je skoćila cijena al znam da kod većine muških nije.

Ćerce ti si nešto falila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Nove pozicije moci Empty Re: Nove pozicije moci

Post by RayMabus 8/15/2021, 19:10

Ja u svom životu nisan upozna muškog koji je na neku žensku drka jer ima faks il kuću na tri kata. 

A žena san upozna masu koje se okreću ako imaš dosta nekretnina jer ih sam imam

Mala je nešto falila. Ona misli da ima veću cijenu jer ima faks , visoka i sigurna primanja i vlastitu nekretninu.
 
To može biti plus al ne diže se njima na to. To ih uopće ne zanima u seksu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Nove pozicije moci Empty Re: Nove pozicije moci

Post by RayMabus 8/15/2021, 19:27

Ne bi s ovom volija popit piće. Nagleda san se ovoga.

Prvo ćete ispitat sve šta nju zanima od škole do posla do nekretnina. To šta ona stvorila karijeru ne znači da nju to ne zanima. Ma kaki. Još gore. Sad i ona traži nekog tko ima. A inače to gledaju kod muških.

Onda ako joj se ne svidi tvoja škola i količina nekretnina to već lagamo ona nije zainteresirana. Već počima razgovor gubit svrhu. Bolje otić šta prije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Nove pozicije moci Empty Re: Nove pozicije moci

Post by RayMabus 8/15/2021, 19:34

Ne triba sa svakom ulaziti u dubinu. Kad ti neka čudna pitanja počme postavljat to je lagano signal da gledaš di su izlazna vrata.

To ti je bježi i ne okreći se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Nove pozicije moci Empty Re: Nove pozicije moci

Post by RayMabus 8/15/2021, 19:40

Za ovakve je neki djedica od 55 godina pa na više jer se njemu ionako ne diže a ovo je za njega mlado meso koje ima love i očito želi dite.

Pravi muški bi joj obrusija u facu sve šta ima reč a to jel ti misliš da netko tu drka na tvoju diplomu i nekretninu i jel misliš da si vrijednija od neke druge ženske koja nema ni probližno to a muškima se diže kurac na istu.

Poklopia bi je , ne bi mi se više javila u životiu. Umišljena i misli da se cili svit vrti oko nje jer ona tako gleda na svijet oko sebe ( ja i moja karijera i šta ja oću ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Nove pozicije moci Empty Re: Nove pozicije moci

Post by RayMabus 8/15/2021, 20:15

Netko tko završi faks , otplati garsonjeru i diže kredit za novi stan a još je cura , to je ženska starija od 30 godina.

To nije kurca u životu vidilo jer da je znala bi nešto o muškima. 

To su propuv ženske u glavi. Ona misli da su drugi ljudi predmeti i da se sve vrti oko nje.

Nije to u glavi sazrelo. Kad ženska misli da je njoj skočila cijena kod muških jer ona ima nekretninu i dobru plaću onda znaš da nije čista u glavi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Nove pozicije moci Empty Re: Nove pozicije moci

Post by RayMabus 8/15/2021, 20:17

Pala ti je cijena. S godinama ti pada cijena. 

Tvoj faks , odlična primanja i neka nekretnina to normalne muške ne zanima.

To samo nekoga štakora moš pokupit s takvim stavom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Nove pozicije moci Empty Re: Nove pozicije moci

Post by RayMabus 8/15/2021, 20:38

Ova ženska je čisto gubljenje vremena. Bolje kupit pasa nego s njom imat posla.

Gledaš sebe. A od ovoga se makni. Ova će na kraju dovesti nekog jadnika u tu garsonjeru , napit ga i ovi će ga umočit i onda dobila šta je tila a on će bit manji od makovog zrna tu i pomiriti će se s time jer ne mora plaćat postanarstvo jer je doša na ženino.

Nekog papučara jadnog s kojim može radit šta god oće o ovi neće smit prnit.


Last edited by RayMabus on 8/15/2021, 20:39; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Nove pozicije moci Empty Re: Nove pozicije moci

Post by Pirate 8/15/2021, 20:38

RayMabus wrote:
Pirate wrote:Gospodicna nezna onu, nije zivot jedna zena.
Nije ona jedina takva. Ima danas toga dosta.

Neka ih, mene ne zanimaju, samo normalne zene.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Nove pozicije moci Empty Re: Nove pozicije moci

Post by Hartmann 8/15/2021, 20:48

RayMabus wrote:Ovo su klasična razmišljanja kako žensko preslikava ono šta je njoj bitno kod muških ( karijera, svoja nekretnina , ok auto , velika i sigurna plaća ) i onda sad ona to sve postigla i misli da joj je cijena veća nego kod neke druge ženske koja nema ni približno ovo.

Kako one ne kuži uopće muškarce.
Kuze i previse dobro..i vodaju za rogove masu egotripnih muskaraca,no finalno gledaju nekog tko ce im osigurati udoban i stabilan zivot u dokolici.I ti si kao i one,"udao" si se za obiteljske nekretnine,dosao u sukob sa vlastitom krvlju samo da bi osigurao udoban i stabilan zivot,ispunio iskljucivo svoje sebicne zelje,umjesto da sam kroz zivot i rad steknes ono sto zelis.Nemoj biti hipokrit.

_________________
Nove pozicije moci 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Nove pozicije moci Empty Re: Nove pozicije moci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum