ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Patetično,jadno da jadnije ne može

Page 2 of 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by marcellus 27/12/2015, 09:32

abraham wrote:Danas sam prvi puta vidio "rukovanje" Z Milanovica i predsjednice. Sto reci??? Jebo ti pas mater neodgojenu.

totalno dilerski mot. ono kad dodaješ nekom kao da se ne vidi vrećicu, on tebi tutne lovu. kao nonštalantan dodir ruke negdje u visini genitalija.

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by Tony Soprano 27/12/2015, 09:34

abraham wrote:Danas sam prvi puta vidio "rukovanje" Z Milanovica i predsjednice. Sto reci??? Jebo ti pas mater neodgojenu.
:20
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by abraham 27/12/2015, 09:34

marcellus wrote:
abraham wrote:Danas sam prvi puta vidio "rukovanje" Z Milanovica i predsjednice. Sto reci??? Jebo ti pas mater neodgojenu.

totalno dilerski mot. ono kad dodaješ nekom kao da se ne vidi vrećicu, on tebi tutne lovu. kao nonštalantan dodir ruke negdje u visini genitalija.
Rijetko vidjen krkanluk. Ne znam da sam nesto slicno vidio na ovoj razini (premijer-predsjednik\ca). Ne, nisam.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by michaellcmacha 27/12/2015, 09:37

marcellus wrote:
michaellcmacha wrote:neka milanović pozove ljude na ulicu a ne glumatati s tamo nekim šljivarom ili kako li se već zove... ako tko ima legitimitet da pozove ljude na ulicu onda je to mad zox, jer on je taj koji se osjeća prevarenim i izigranim...

znaš, meni se građanski rat sve manje čini kao loša opcija...
mislim da mad zox-u svakave nebuloze ovih dana padaju na pamet, ali većini ljudi u njegovom okruženju je jasno da ukoliko dođe do masovnih nereda iz kojih bi proizašla spirala nekontroliranog nasilja, da će ih to koštati u cijeni koju u konačnici neće moći platiti... a represivni aparat nisu do te mjere očistili da bi mogli računati da će se bespogovorno i u punom broju staviti na raspolaganje, ali čak i da jesu to im ne bi bilo dovoljno, jer ona ekipa iz radničke fronte i slični su samo jaki i žestoki u eteru, a brzi u bježaniji ukoliko bi zagrmilo.... dok suprotna strana ima na raspolaganju ogroman broj ljudi koji se mogu vrlo brzo adaptirati na grmljavinu....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by vuksadinare 27/12/2015, 09:39

Ovo je prilika da im damo picki sutra...ali doslovno..skrsit ih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by marcellus 27/12/2015, 09:40

michaellcmacha wrote:
marcellus wrote:
michaellcmacha wrote:neka milanović pozove ljude na ulicu a ne glumatati s tamo nekim šljivarom ili kako li se već zove... ako tko ima legitimitet da pozove ljude na ulicu onda je to mad zox, jer on je taj koji se osjeća prevarenim i izigranim...

znaš, meni se građanski rat sve manje čini kao loša opcija...
mislim da mad zox-u svakave nebuloze ovih dana padaju na pamet, ali većini ljudi u njegovom okruženju je jasno da ukoliko dođe do masovnih nereda iz kojih bi proizašla spirala nekontroliranog nasilja, da će ih to koštati u cijeni koju u konačnici neće moći platiti... a represivni aparat nisu do te mjere očistili da bi mogli računati da će se bespogovorno i u punom broju staviti na raspolaganje, ali čak i da jesu to im ne bi bilo dovoljno, jer ona ekipa iz radničke fronte i slični su samo jaki i žestoki u eteru, a brzi u bježaniji ukoliko bi zagrmilo.... dok suprotna strana ima na raspolaganju ogroman broj ljudi koji se mogu vrlo brzo adaptirati na grmljavinu....

Zato baš i mislim da građanski rat i nije loša opcija
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by vili40 27/12/2015, 09:55

abraham wrote:Danas sam prvi puta vidio "rukovanje" Z Milanovica i predsjednice. Sto reci??? Jebo ti pas mater neodgojenu.
Jedan Premijer koji za sebe govori da je velik političar i državnik ne bi si to smio dozvoliti.Nije tu u pitanju samo kućni odgoj i kultura,tu je u pitanju bolest koja sve više uzima maha.
Kolinda je dobila za mjesto predsjednice više glasova nego on za Premijera i naravno on to ne samo da ne poštuje nego radi budale od glasača kojih je više od pola Hrvatske.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by neva 27/12/2015, 09:57

marcellus wrote:Poglavica Puknuta Cijev iz plemena Crvenih Kmera je odlučio izgleda krenuti na ratnu stazu. Inače ovo što Mad Zox radi preko svojih skunk works povjerenika, štakora tipa Ercega, Marijane Mirt, Prgometa, malog ljigavca Margetića, inače sve krimosi, bi se u normalnoj zemlji tretiralo kao pokušaj državnog udara.
wow, ovim nebulozama si zbilja nadišao čak i sam sebe :D ako se črčkanja i lampioni pred sjedištem Mosta trebaju u tvojoj mentalnoj udbaško-desnoj Kmeriji tretirati kao državni udar, kako bi se onda trebala tretirati sva ona podmetanja, laži i izmišljotine za poluidiote koje si u protekle 4 godine objavljivao (i objavljuješ) na onom toksičnom smeću od portala koje te plaća za podmetanje i laganje?
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by abraham 27/12/2015, 09:59

vili40 wrote:
abraham wrote:Danas sam prvi puta vidio "rukovanje" Z Milanovica i predsjednice. Sto reci??? Jebo ti pas mater neodgojenu.
Jedan Premijer koji za sebe govori da je velik političar i državnik ne bi si to smio dozvoliti.Nije tu u pitanju samo kućni odgoj i kultura,tu je u pitanju bolest koja sve više uzima maha.
Kolinda je dobila za mjesto predsjednice više glasova nego on za Premijera i naravno on to ne samo da ne poštuje nego radi budale od glasača kojih je više od pola Hrvatske.
Ja bih poceo od kucnog odgoja. Poslije mozemo na tezinu funkcije, funkciju, poruku koju saljes i sl.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by marcellus 27/12/2015, 09:59

r_nevjesta wrote:
marcellus wrote:Poglavica Puknuta Cijev iz plemena Crvenih Kmera je odlučio izgleda krenuti na ratnu stazu. Inače ovo što Mad Zox radi preko svojih skunk works povjerenika, štakora tipa Ercega, Marijane Mirt, Prgometa, malog ljigavca Margetića, inače sve krimosi, bi se u normalnoj zemlji tretiralo kao pokušaj državnog udara.
wow, ovim nebulozama si zbilja nadišao čak i sam sebe :D ako se črčkanja i lampioni pred sjedištem Mosta trebaju u tvojoj mentalnoj udbaško-desnoj Kmeriji tretirati kao državni udar, kako bi se onda trebala tretirati sva ona podmetanja, laži i izmišljotine za poluidiote koje si u protekle 4 godine objavljivao (i objavljuješ) na onom toksičnom smeću od portala koje te plaća za podmetanje i laganje?

govorim o sutrašnjem "prosvjedu" koji nije legitiman a ciljevi nisu niti legalni, i govorim o najavljenom pokušaju rušenja mandatara preko kandidiranja iskusnog petokolonaša prgometa za predsjednika sabora. 

http://www.jutarnji.hr/-hrvatska-raste--kandidirat-ce-prgometa-za-sefa-sabora--raste-neizvjesnost-uoci-konstituirajuce-sjednice-sabora/1486529/

_________________
Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by neva 27/12/2015, 10:02

marcellus wrote:Zato baš i mislim da građanski rat i nije loša opcija
naravno da nije.. tebi, jer će drugi ginuti, a ti ćeš i dalje huškati i potpaljivati one s IQ ispod 90, zarađujući 'blood money' iz sigurnosti svoje fotelje pred računalom B-)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by marcellus 27/12/2015, 10:05

Šaraj Brate je vrlo nepredvidiv tip koji je doveo Hrvatsku na rub građanskog rata jer se ne može pomiriti s gubitkom izbora. Nezrelo derle. Nije prihvatio niti gubitak predsjedničkih izbora pa je s Predsjednicom na ratnoj nozi od početka. Ne može joj oprostiti što je pobijedila. Vrlo opasan lik, uličarskih manira, nasilnik i lažov poput svog starog. Fašistoidnom "mi ili oni" retorikom podjelio naciju na lijeve ekstremiste i sve ostale. A svi ostali koji nisu s njim su klerofašisti.
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by marcellus 27/12/2015, 10:08

uglavnom, ako borac protiv privatizacijskog kriminala osuđen za kriminal u privatizaciji (crna mlaka) margetić, borac protiv lažnih ivalida DR inače lažni invalid DR i privatni snimatelj Ratka Mladića Erceg, i ona neoprana psovačica Mirt povedu sutra ponovo ljude u pohod protiv  demokracije i ljudskih prava kao što su već jednom uradili, mislim da treba organizirati "protuprosvjed" kako su i oni uradili pred nekoliko mjeseci i ako samo zucnu sve to pomlaviti

_________________
Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by abraham 27/12/2015, 10:08

Nikakov gradjanski rat nije u opciji. Sve se ici svojim redom uz popratne (negtivne) reakcije. Sve normalno u normalnoj zemlji. Problem je da se "zna" da su satorasi ekipa adz a ova ekipa iz "cadjave mehane" je neovisna. Jest neovisna kao i mediji, sudstvo, obavjestajni aparat i sl. Ups, obavjestajni aparat kontrolira drugi esalon adz-ovaca i tako dovode adz prokletinje na vlast. Kila mozga dvije mrake.... Jest ali kada bi se zajebavali..

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by neva 27/12/2015, 10:09

marcellus wrote:govorim o sutrašnjem "prosvjedu" koji nije legitiman a ciljevi nisu niti legalni, i govorim o najavljenom pokušaju rušenja mandatara preko kandidiranja iskusnog petokolonaša prgometa za predsjednika sabora. 

http://www.jutarnji.hr/-hrvatska-raste--kandidirat-ce-prgometa-za-sefa-sabora--raste-neizvjesnost-uoci-konstituirajuce-sjednice-sabora/1486529/
ah da, ZNA SE da su prosvjedi u ovoj državi nelegalni i nelegitimni, osim ako se ne radi o godinu dana 'šatorašenja' :D
tvoj udbokmerski mentalitet očito bi bio najsretniji na svijetu kad bi se za iduće 4 godine uveo verbalni delikt, ali ništa od toga
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by abraham 27/12/2015, 10:11

marcellus wrote:uglavnom, ako borac protiv privatizacijskog kriminala osuđen za kriminal u privatizaciji (crna mlaka) margetić, borac protiv lažnih ivalida DR inače lažni invalid DR i privatni snimatelj Ratka Mladića Erceg, i ona neoprana psovačica Mirt povedu sutra ponovo ljude u pohod protiv  demokracije i ljudskih prava kao što su već jednom uradili, mislim da treba organizirati "protuprosvjed" kako su i oni uradili pred nekoliko mjeseci i ako samo zucnu sve to pomlaviti
To sta ste napisali kolega je sasvim legitimno i normalno. Prosvjedi i protu-prosvjedi. Gradjanski rat je nategnuta opcija.Koja razbijena glava.... Cijena demokracije. Pitajte Pajcica, ups, zaboravio sam.. Ispricavam se.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by marcellus 27/12/2015, 10:14

r_nevjesta wrote:
marcellus wrote:govorim o sutrašnjem "prosvjedu" koji nije legitiman a ciljevi nisu niti legalni, i govorim o najavljenom pokušaju rušenja mandatara preko kandidiranja iskusnog petokolonaša prgometa za predsjednika sabora. 

http://www.jutarnji.hr/-hrvatska-raste--kandidirat-ce-prgometa-za-sefa-sabora--raste-neizvjesnost-uoci-konstituirajuce-sjednice-sabora/1486529/
ah da, ZNA SE da su prosvjedi u ovoj državi nelegalni i nelegitimni, osim ako se ne radi o godinu dana 'šatorašenja' :D
tvoj udbokmerski mentalitet očito bi bio najsretniji na svijetu kad bi se za iduće 4 godine uveo verbalni delikt, ali ništa od toga

Za glupe:

1. Svaki prosvjed kojim se ne poziva na rušenje teritorijalnog integriteta zemlje ili na nasilje je legalan.


2. Nije svaki prosvjed koji je legalan ujedno i legitiman.


3. Svaki prosvjed protiv vlade je legitiman. Uključujući braniteljski.

4. Protuprosvjed nikad nije legitiman, jer je dužnost vlasti štititi svaki prosvjed, prijavljen ili ne, po presudama ESLJP. 

5. Prosvjed kojim se poziva na nepriznavanje rezultata regularno provedenih izbora nije legitiman.

6. Svaka stranka u parlamentu ima pravo sklopiti savez s bilo kojom drugom, i to je uvijek i legalno i legitimno.

7. Prosvjed sazvan za 28. nije protiv vlade, jer ona još nije niti formirana, nego protiv rezultata izbora, i prava zastupnika da slobodno raspolažu svojim mandatima.

8. Ergo, taj prosvjed je legalan, ne i legitiman. Zahtjevi prosvjednika nisu legitimni ni legalni. To nije razlog da se prosvjed kao takav zabrani, ali jesu razlozi da se organizatore stera u tripičkematerne.

Što još nije jasno?


Last edited by marcellus on 27/12/2015, 10:16; edited 1 time in total

_________________
Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by neva 27/12/2015, 10:15

marcellus wrote:Šaraj Brate je vrlo nepredvidiv tip koji je doveo Hrvatsku na rub građanskog rata jer se ne može pomiriti s gubitkom izbora. Nezrelo derle. Nije prihvatio niti gubitak predsjedničkih izbora pa je s Predsjednicom na ratnoj nozi od početka. Ne može joj oprostiti što je pobijedila. Vrlo opasan lik, uličarskih manira, nasilnik i lažov poput svog starog. Fašistoidnom "mi ili oni" retorikom podjelio naciju na lijeve ekstremiste i sve ostale. A svi ostali koji nisu s njim su klerofašisti.
srećom pa je retorika HDZ-a i Karamarka cijelo vrijeme ful pitoma, pa ne govori 'mi i oni', ne vide komunjare i ispod kreveta, ne prizivaju građanski rat, osvetu i punjenje Kevinih jama :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by marcellus 27/12/2015, 10:18

r_nevjesta wrote:
marcellus wrote:Šaraj Brate je vrlo nepredvidiv tip koji je doveo Hrvatsku na rub građanskog rata jer se ne može pomiriti s gubitkom izbora. Nezrelo derle. Nije prihvatio niti gubitak predsjedničkih izbora pa je s Predsjednicom na ratnoj nozi od početka. Ne može joj oprostiti što je pobijedila. Vrlo opasan lik, uličarskih manira, nasilnik i lažov poput svog starog. Fašistoidnom "mi ili oni" retorikom podjelio naciju na lijeve ekstremiste i sve ostale. A svi ostali koji nisu s njim su klerofašisti.
srećom pa je retorika HDZ-a i Karamarka cijelo vrijeme ful pitoma, pa ne govori 'mi i oni', ne vide komunjare i ispod kreveta, ne prizivaju građanski rat, osvetu i punjenje Kevinih jama :D

ne, srećom ne. ali ja sam već davno najavio da mad zox neće mirnim putem predati vlast ako izgubi izbore. Tim bolje, jer zemlja treba deratizaciju
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by abraham 27/12/2015, 10:21

Ne bih se stel mesati ali ako se prijeti onda je najbolje sa Saranovom jamom. Tamo nema nista i jako je prostrana. Sustav "zaljenja" oko te jame je uhodan te u cilju usteda.......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by epikur37 27/12/2015, 10:21

r_nevjesta wrote:
marcellus wrote:Šaraj Brate je vrlo nepredvidiv tip koji je doveo Hrvatsku na rub građanskog rata jer se ne može pomiriti s gubitkom izbora. Nezrelo derle. Nije prihvatio niti gubitak predsjedničkih izbora pa je s Predsjednicom na ratnoj nozi od početka. Ne može joj oprostiti što je pobijedila. Vrlo opasan lik, uličarskih manira, nasilnik i lažov poput svog starog. Fašistoidnom "mi ili oni" retorikom podjelio naciju na lijeve ekstremiste i sve ostale. A svi ostali koji nisu s njim su klerofašisti.
srećom pa je retorika HDZ-a i Karamarka cijelo vrijeme ful pitoma, pa ne govori 'mi i oni', ne vide komunjare i ispod kreveta, ne prizivaju građanski rat, osvetu i punjenje Kevinih jama :D


Sad kad je srušena nenarodna vlast i kad su se vratile državotvorne snage u osvitu lustracije treba zabraniti prosvjede i početi konačno s obračunom spram jugoudbe ;) :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Patetično,jadno da jadnije ne može - Page 2 Empty Re: Patetično,jadno da jadnije ne može

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum