ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade

Go down

Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade Empty Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade

Post by debotoijusto 1/5/2019, 17:58

DINO JELUSIĆ otkrio je što misli o tome što je u Hrvatskoj prepoznat tek kad je uspio vani, a kod kuće je i dalje najpoznatiji po pjesmi "Prva ljubav" s kojom je nastupio na dječjoj Euroviziji.
"Kad radiš stvarno ko konjina godinama, sviraš u zadimljenim birtijama za male novce, trudiš se, ubijaš se dok netko drugi ima i siguran posao i sve i onda odjednom nešto napraviš vani i tek onda to prepoznaju u Hrvatskoj, mislim to je, to samo ima kod nas, to je stvarno apsurdno", rekao je u In Magazinu.
Dino od 2016. pjeva u američkom progresivnom rock bendu Trans-Siberian Orchestra.

"Trans-Siberian Orchestra je najprodavaniji bend u Americi u 2018. godini, drugi je Ed Sheeran, a treći je Shawn Mendes. To je najveći rock show trenutno na svijetu. Najveći rock show u svijetu je na njihovim zimskim turnejama koju posjete stotine tisuća ljudi, a zarada se, naravno, broji u milijunima. Najbolji hoteli, limuzine, slikanje, autogrami, svi vrište, zvijezda si. Imamo isti catering kao Demi Lovato, isti crew kao Bruno Mars, znači apsolutno svi živi u Americi to dolaze gledati. 500 ljudi iza pozornice brine se da na njoj sve funkcionira besprijekorno. Mi imamo jaču scenografiju od Iron Maidena i onda skužim onako wow, treba se probuditi, zahvaliti i ne naviknuti se na to", dodao je.

Rekao je ponešto i o domaćim kolegama.
"Kad vidim koliko su ljudi vani neopterećeni i prizemljeni, onda mi je malo jadno kad vidim neke svoje starije kolege s estrade koliko su onako high. Onda se mislim, upoznao sam 10 puta veće zvijezde od tebe u Americi i bile su prizemljenije, to je ono što mi smeta kod nekih hrvatskih zvijezda", istaknuo je.

https://www.index.hr/magazin/clanak/dino-jelusic-jadno-mi-je-kad-vidim-neke-starije-kolege-s-hrvatske-estrade/2082358.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade Empty Re: Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade

Post by debotoijusto 1/5/2019, 17:58

Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade Dino-sanja
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade Empty Re: Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade

Post by Guest 1/5/2019, 18:20

Eno fino sam u onoj plahti opisao nesto slichno .I da vidio sam mnoge koji su doshli zivjeti vani nabrijane nacionalistichki...Ali se brzo prilagode sredini koja ih ignorira i ne jebe pet posto,,,shto vishe chudi im se i smatra takve zadnjim idiotima koje jednostavno izolira pa onda se pichkica mora mijenjati..U Cro dok god imaju koristi od ustashtva ce biti takvi...svi ovi ovdje ...osim mozda Mortalke imaju neku materijalnu korist od sistema pa zato i rokcu ko krmci jer se boje da ne izgube privilegije...A Mortalka po meni mora sa njima kokodakati jer ce je proglasiti chetnikushom..Pazi ovo nakeljeti neko ime kao kada smo bilin djeca pa jedan drugome davali nadimke...e tako i ovi..njima je ipak najvaznije da je ovaj sustav njihov Djeda mraz...a za te privilegije su spremni sve napraviti...pa chak i u rat protiv onih koji ih hrane...Bagra jebena..licemjerna ...pokvarena do srzi sopstvenih kostiju..I nije to od jucer ...jebga ..nauchilo krast od Turaka i Austro_Ugara pa kako su onda vikali eno ga Hrvat ..tako dans vichu eno ga chetnik...ne zato shto je taj to nego zato shto su nauchili lezati u svinjcu i roktati..a to ih jebeno relaksira i chini im zivot smislenim:::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade Empty Re: Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade

Post by catabbath 2/5/2019, 06:49

Bio sam na par njegovih koncerata, rastura uživo, glas svijetske klase, slobodno može pišati po rvackim kvazizvijezdicama.

_________________
Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12390
2015-08-21


Back to top Go down

Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade Empty Re: Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade

Post by vuksadinare 2/5/2019, 08:50

...oprostite svaka cast decku ako je tako sto prica..mada ipak mislim da je dijelom dosta toga i nadodao a sto nije...cuj sebe smatra vecim od irom maidena... :D...i vec samim time je ostavio dojam da se lik umislio..pa onda valjda kad je vidio da je pretjerao u hvalisanju uvijek nadodao ono..'prizemljen'.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade Empty Re: Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade

Post by vuksadinare 2/5/2019, 08:52

cuj stari da si ti taj za kog se smatras ne bi tu dosao u nekave nase showove i gubio vrijeme da te izbace u nekakvoj namjestaljci..klasika...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade Empty Re: Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade

Post by catabbath 2/5/2019, 09:06

Ma, ok je lik, nastupi u USA pred npr 10 000 ljudi i onda doleti u RH i nastupi pred 100njak ljudi i svejedno to odradi profestionalno
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12390
2015-08-21


Back to top Go down

Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade Empty Re: Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade

Post by vuksadinare 2/5/2019, 09:10

catabbath wrote:Ma, ok je lik, nastupi u USA pred npr 10 000 ljudi i onda doleti u RH i nastupi pred 100njak ljudi i svejedno to odradi profestionalno
ja ne kazem da nije ok..ali izgleda vec kao mladac si radi spomenik...no mlad pa hajd...nitko nije cijepljen od samohvale...narocito javne osobe.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade Empty Re: Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade

Post by orion 2/5/2019, 15:47

catabbath wrote:Bio sam na par njegovih koncerata, rastura uživo, glas svijetske klase, slobodno može pišati po rvackim kvazizvijezdicama.

ok - momčić ima dobar glas, izvježban za visoke tonove pošto primarno pjeva metal ….ali, poslušala sam njegovu verziju "sve je to od lošeg vina" - jedino je istina da je točno otpjevao ….jednostavno nema ono nešto iz unutra ….
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade Empty Re: Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade

Post by catabbath 2/5/2019, 22:11

orion wrote:
catabbath wrote:Bio sam na par njegovih koncerata, rastura uživo, glas svijetske klase, slobodno može pišati po rvackim kvazizvijezdicama.

ok - momčić ima dobar glas, izvježban za visoke tonove pošto primarno pjeva metal ….ali, poslušala sam njegovu verziju "sve je to od lošeg vina" - jedino je istina da je točno otpjevao ….jednostavno nema ono nešto iz unutra ….

Pa sad o ukusima se da raspravljati ali  konkretno ta pjesma je bezveznjikava i u originalu pa teško da može ikako zvučati dobro, nema se tu puno nešto za pjevati, uostalom i Gibboni je pjevao tu pjesmu a on baš i nije neki vokalni raspon.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12390
2015-08-21


Back to top Go down

Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade Empty Re: Jadno mi je kad vidim neke starije kolege s hrvatske estrade

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum