ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by Eroo Fri 6 Aug - 0:02

Noor wrote:
Ra wrote:
Noor wrote:
Maggie19 wrote:Razvlacili su Kolindu na najbrutalnije i najmorbidnije nacine za vrijeme cijelog mandata. 
Nitko nije izgledao pretjerano uznemiren.
Samo se ja naivno isticala.
I to nije samo njen fizicki izgled izrugivan najgadljivije, vec i intelektualne i ine sposobnosti.
'Oce to kod nas.

Bravo...tocno tako :)

Njen izgled nisam komentirala. Intelektualne sposobnosti jesam jer je to ono što je neophodno za radno mjesto i funkciju koju je obavljala.  

Mislim da je to i u ovom slučaju trebala biti osnova za komentiranje.
Nemam pojma, nisam bas vidla puno tvojih komentare na KGK ..sjecam se samo na konto trepavica
Ali, mislim opcenito....nitko nije reagirao, a gadosti je bilo na lopate
A žena je avion!
Baš nitko?

Eroo

Posts : 74407
2016-07-22


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by Noor Fri 6 Aug - 0:08

Eroo wrote:
Noor wrote:
Ra wrote:
Noor wrote:
Maggie19 wrote:Razvlacili su Kolindu na najbrutalnije i najmorbidnije nacine za vrijeme cijelog mandata. 
Nitko nije izgledao pretjerano uznemiren.
Samo se ja naivno isticala.
I to nije samo njen fizicki izgled izrugivan najgadljivije, vec i intelektualne i ine sposobnosti.
'Oce to kod nas.

Bravo...tocno tako :)

Njen izgled nisam komentirala. Intelektualne sposobnosti jesam jer je to ono što je neophodno za radno mjesto i funkciju koju je obavljala.  

Mislim da je to i u ovom slučaju trebala biti osnova za komentiranje.
Nemam pojma, nisam bas vidla puno tvojih komentare na KGK ..sjecam se samo na konto trepavica
Ali, mislim opcenito....nitko nije reagirao, a gadosti je bilo na lopate
A žena je avion!
Baš nitko?
..osim tebe, Megi i mene.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by T. Fri 6 Aug - 0:11

Samo da napomenem da svi oni koji zagovaraju nekomentiranje fizičkog izgleda žena samo poradi činjenice da se radi o ženama, zapravo zagovaraju kršenje ustava i zakona...
Jer je ravnopravnost spolova zajamčena čitavim nizom propisa...
Stoga, ako se političare muškog roda karakterizira kriterijem fizičkog izgleda kao npr. 'anemični', 'bubuljičavi', 'debeli', 'ćelavi' ili 'razroki', nema nikakvog razloga da se političara ženskog (pretpostavljeno) roda ne karakterizira kao 'papkar', 'krava' i sl. ...
T.
T.

Posts : 17079
2014-04-14

Age : 83

nakaza likes this post

Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by Noor Fri 6 Aug - 0:28

Svih tih izmisljenih korektnosti mi je pun pampur...politička korektnost, rodna, spolna..ima'l jos koja?
O doticnoj ne znam nista, niti zudim ista saznati..ne znam dakle nista, osim kako izgleda..i da, izgleda kao vodenkonj.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by T. Fri 6 Aug - 0:41

Noor wrote:Svih tih izmisljenih korektnosti mi je pun pampur...politička korektnost, rodna, spolna..ima'l jos koja?
O doticnoj ne znam nista, niti zudim ista saznati..ne znam dakle nista, osim kako izgleda..i da,  izgleda kao vodenkonj.
Naravoučenje je, ako već nisi obdaren ugodnom vanjštinom, ne bavi se poslom u kojem će ista na prvi pogled izazvati određene negativne reakcije...
Mogla se, ako joj je to želja,  baviti politikom ali na na tako medijski istaknutoj poziciji...
Ako kepeci, ćopavi ili invalidi nemaju neke velike šanse za postati uspješni glumci ili manekeni, o čemu postoji opća suglasnost, zašto bi vodenkonj nepoznatog spola imao velike šanse postati uspješan političar? 
Ne shvaćam da ovo nekome nije jasno...
T.
T.

Posts : 17079
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by Noor Fri 6 Aug - 0:49

Pa ako vec zeli biti javna osoba, tek bi joj tada izgled trebao biti vazan..pa na javnoj tv si, u tiskovinama, u elektronskim medijima...uzivo u vrsenju svoje duznosti susreces mnoge druge ljude, hodocastis po drustveno politickim dogadanjima, otvaras skole, vrtice..itd
ne kuzim kako im moze biti svejedno kako izgledaju...

jbt, pa ja se zrihtam i za baustelu

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by T. Fri 6 Aug - 0:55

Noor wrote:Pa ako vec zeli biti javna osoba, tek bi joj tada izgled trebao biti vazan..pa na javnoj tv si, u tiskovinama, u elektronskim medijima...uzivo u vrsenju svoje duznosti susreces mnoge druge ljude, hodocastis po drustveno politickim dogadanjima, otvaras skole, vrtice..itd
ne kuzim kako im moze biti svejedno kako izgledaju...

jbt, pa ja se zrihtam i za baustelu
Gle, s onakvom glavom se ne može biti javna osoba u tom smislu...
Bez obzira na sređivanje, šminku i sl. ...
Ja sam npr. oduvijek bio svjestan da sa svojom visinom i talentom, odnosno nedostatkom istog nisam kadar za ozbiljnije bavljenje košarkom...
Neki ljudi jednostavno imaju problema s prihvaćanjem činjenica...
T.
T.

Posts : 17079
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by niels Fri 6 Aug - 2:51

2:28 je. Stari ljudi inače ne mogu spavati.

Razmišljam o ovoj našoj raspravi. @Ra je vrlo inteligentna i elokventna osoba, i vidim da sam ju povrijedio, spominje dekicu. Ako je tako, ispričavam se. Nisam došao ovdje da ikoga vrijeđam, barem ne na osobnoj razini, već da raspravljam.

Jesam li se uklopio? Sadržajno nisam, možda nikada i neću. To možda izvana tako ne izgleda jer na vređaonu na osobnoj razini ne pristajem, ali raspravljam vrlo rado.

I možda još jedan element, mnogi su dugo ovdje, čudim se da to nisu usvojili, a što je vidno otvorilo dosta forumaša i forumašica prema meni.

Bila je rasprava o govoru mržnje i cenzuri. Napisao sam da je cenzura zabranjena Ustavom i da je to fašizam, ne pristajem na to. Želim s ljudima razgovarati, a ne začepljivati im usta, jer govore nešto što je meni nepojmljivo. Želim shvatiti zašto je njima prihvatljivo.

Ovdje nam je Ra ipak povukla neku crtu i inzistirala je da o nekim stvarima ne bi trebali raspravljati, odnosno, da su neke stvari važnije od drugih.

Ne, Ra. Ne moram se slagati s nekim opisima ovdje (krava, je li muško ili žensko, itd.), vidim i da to nije prvi puta da se tako komentira osobu. Ali ni ti ni Ero ne možete i nećete ljudima određivati što je srž rasprave. Oni će je sami pronaći, slagali se vi sa njom ili ne. Ne možete im određivati ni prioritetnu temu ni leksik. Oni imaju slobodu izražavanja, bez ograničenja, jer su ljudska bića.

Oni će za ono što napišu snositi odgovornost ili ne u vidu isključivanja s foruma, kaznenog progona ili pak samo ismijavanja ovdje prisutnih.

Ali dok sam slobodnomisleće biće neću zabranjivati T. da za nekoga napiše da je gadan. Mogu mu oponirati da je mizogen, ali nemam mu pravo reći da on to ne treba pisati, da ima važnijih tema itd.

To je cenzura, fašizam na mala vrata pokušajem intelektualnog autoriteta. Prckov non-stop o tome piše, i nije jedini. Sad se pokušava to švercati ovdje.

Prije nego što ja iskoristim svoju slobodu pisanja ovdje, moram se izboriti za svačiju drugu. Jer je onda uskoro neću ni ja imati.
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by veber Fri 6 Aug - 20:12

oko čega se ti uzbuđuješ.
forum je forum.
u rimu su i glave padale u raspravama na forumu.

ne mislim biti politički korektan, spolno korektan i ino korektan da bi se dodvorio nekome ili da bi me uravnali.

za mene je peder-peder
lezba je lezba
ero je debil udbaški
ova je krava debela.

a da se normalno obukla u skladu s težinom nitko ne bi ni komentirao.
nemreš imati pol tone i oblačiti se kao da imaš 1,75 i 65kg.

ne ide.

a, političke korektnosti ostavimo za neke druge forume.

(neka krava debela pogleda kako se meri cetinić oblači ili adele. u početnoj fazi)

ja imam 10 kg previše.
ali dnevno u firmi odhodam minimalno 10km
nakon posla odem na bajk i odvozim 30km
znači da odpješačim 20km dnevno.

vikendom nabijem 80km s bajkom.
mogu trčat 1,5 km forsirano ili 5 km langsam.

ovo su sve isprike i pokušaji izjednačavanja ružnih i lijepih.

i kao što T. reče nemre igrati košarku jer nema visinu.

ja sam šoli zabio od 5 pucanja 3 gola.

i kaj mi to vrijedi kada sam visok 1,72 i dođem do šesterca i kaj, legnem na pod?
čupić je jedan od najnižih, ako ne i najniži. a opet je blizu 180.

ja mogu jedino airbagom napadati.


tipa žena te pita
kako ti se sviđa nova frizura?
ma dobra je.

ex te pita
jebeni užas si napravila od glave.
(ionako je svejedno)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by Eroo Fri 6 Aug - 20:54

Niels:
"Ne, Ra. Ne moram se slagati s nekim opisima ovdje (krava, je li muško ili žensko, itd.), vidim i da to nije prvi puta da se tako komentira osobu. Ali ni ti ni Ero ne možete i nećete ljudima određivati što je srž rasprave. Oni će je sami pronaći, slagali se vi sa njom ili ne. Ne možete im određivati ni prioritetnu temu ni leksik. Oni imaju slobodu izražavanja, bez ograničenja, jer su ljudska bića."



Svi smo mi ljudska bića, pa bio to političar, glumac ili starleta. Naravno da svatko ima pravo na mišljenje, nitko to ovdje nije nijekao.
Izrečena i javno objavljena riječ  je ipak nešto drugo. Siguran sam da ti ne pada na pamet ismijavati hendikepirane oosobe. Svaki
hendikep je Bogom dan i nitko nije za njega ni azslužan ni kriv, pa tako ni političar ili političarka.
Možemo ovdje ispostaviti nešto drugo, na primjer ex predsjednicu KGK, za koju ćemo se svi složiti da izgleda nadprosječno.
Pored odličnog izgleda ima i neke sposobnosti, s kojima se nitko na ovom forumu, uključujući i mene, s ne može pohvaliti.
Svaki njeni uspjeh se svede na muški šovinistički seksizam. Odakle taj otpor prema osobi iz ženskog svijeta  koja nas nadilazi
po svemu; odličnom izgledu, znanju, inteligenciji i sposobnosti općenito? Reći ću ti što ja mislim o tome, a ne moraš se složiti sa mnom.
Muškarci su izrazito nesigurna bića i izrazito su posesivni. Boje se samostalnih i uspješnih žena, a posebno ako su usto i zgodne.
Da preduhitrim neke komentare, koje očekujem, ispričat ću još jednom moj doživljaj, koji itekako ima veze s ovim o čemu govorim.

Idemo putm moje kolege i ja, a pored nas prolazi jedna zgodna mlada dama. Skrivečki smo je ogledali i komentirali dobar izgled.
Jedan će od kolega:
- Ma pusti, ovu je j.blo pola sudentskog naselja.
A drugi veli:
- Ma, p..čka mu materina, kako to da sam ja uvijek u onoj drugoj polovici koja nije.

KGK je upravo na sličan način bila ispostavljena  doslovce medijskom liču.
Nisu se ispod članaka brisali neprimjereni komentari, naprotiv, poticalo se na njih.

A gospođa načelnica? Izabrana je voljom birača i tu je kraj priče.


Last edited by Eroo on Fri 6 Aug - 21:00; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74407
2016-07-22


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by niels Fri 6 Aug - 20:56

Ma cijela je poanta: ok je reći gle, ja ne mislim da je baš kravet’na, ugodno je popunjena. Ili, dobro, usvinjila se, ali da li znaš da je magistra medicinskih znanosti, ili da je privukla iz fondova EU u Supetar 500 milijuna eura (nije,primjera radi)?

Ali nije u redu reći ti: veberu, to nije tema.

Veberu, moraš osuditi manijaka koji ju je uhodio, a ne komentirati njen izgled.

Veberu, njen izgled nije bitan za temu.

Ma tko sam ja da ti to određujem?
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by niels Fri 6 Aug - 21:02

Eroo wrote:Ne, Ra. Ne moram se slagati s nekim opisima ovdje (krava, je li muško ili žensko, itd.), vidim i da to nije prvi puta da se tako komentira osobu. Ali ni ti ni Ero ne možete i nećete ljudima određivati što je srž rasprave. Oni će je sami pronaći, slagali se vi sa njom ili ne. Ne možete im određivati ni prioritetnu temu ni leksik. Oni imaju slobodu izražavanja, bez ograničenja, jer su ljudska bića.


Svi smo mi ljudska bića, pa bio to političar, glumac ili starleta. Naravno da svatko ima pravo na mišljenje, nitko to ovdje nije nijekao.
Izrečena i javno objavljena riječ  je ipak nešto drugo. Siguran sam da ti ne pada na pamet ismijavati hendikepirane oosobe. Svaki
hendikep je Bogom dan i nitko nije za njega ni azslužan ni kriv, pa tako ni političar ili političarka.
Možemo ovdje ispostaviti nešto drugo, na primjer ex predsjednicu KGK, za koju ćemo se svi složiti da izgleda nadprosječno.
Pored odličnog izgleda ima i neke sposobnosti, s kojima se nitko na ovom forumu, uključujući i mene, s ne može pohvaliti.
Svaki njeni uspjeh se svede na muški šovinistički seksizam. Odakle taj otpor prema osobi iz ženskog svijeta  koja nas nadilazi
po svemu; odličnom izgledu, znanju, inteligenciji i sposobnosti općenito? Reći ću ti što ja mislim o tome, a ne moraš se složiti sa mnom.
Muškarci su izrazito nesigurna bića i izrazito su posesivni. Boje se samostalnih i uspješnih žena, a posebno ako su usto i zgodne.
Da preduhitrim neke komentare, koje očekujem, ispričat ću još jednom moj doživljaj, koji itekako ima veze s ovim o čemu govorim.

Idemo putm moje kolege i ja, a pored nas prolazi jedna zgodna mlada dama. Skrivečki smo je ogledali i komentirali dobar izgled.
Jedan će od kolega:
- Ma pusti, ovu je j.blo pola sudentskog naselja.
A drugi veli:
- Ma, p..čka mu materina, kako to da sam ja uvijek u onoj drugoj polovici koja nije.

KGK je upravo na sličan način bila ispostavljena  doslovce medijskom liču.
Nisu se ispod članaka brisali neprimjereni komentari, naprotiv, poticalo se na njih.

A gospođa načelnica? Izabrana je voljom birača i tu je kraj priče.

Nisam bio nazočan kad se KGK komentirala ovdje, ali sam slušao komentare uživo.

To je bio živi odstrjel, nije mi jasno čime je ona to zaslužila. Ok, nećeš glasovati za nju, ali čemu takva ostrašćenost?

Međutim, ne mogu pristati na: ne smiješ komentirati KGK, njen izgled, pamet, agregatno stanje, itd. Smiješ, ali očekuj polemiku, a ne kmečanje zašto našu Predsjednicu se usuđuju uopće kritizirati.

Volim dijalog, pa makar se ne mrdnuli s početnih pozicija, a na brnjicu ne pristajem.
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by veber Fri 6 Aug - 21:03

niels wrote:Ma cijela je poanta: ok je reći gle, ja ne mislim da je baš kravet’na, ugodno je popunjena. Ili, dobro, usvinjila se, ali da li znaš da je magistra medicinskih znanosti, ili da je privukla iz fondova EU u Supetar 500 milijuna eura (nije,primjera radi)?

Ali nije u redu reći ti: veberu, to nije tema.

Veberu, moraš osuditi manijaka koji ju je uhodio, a ne komentirati njen izgled.

Veberu, njen izgled nije bitan za temu.

Ma tko sam ja da ti to određujem?
pa prvo sam uočio kravu.

lik koji ju slijedi je očito teški bolesnik. 

i ne vidim zašto bi se opravdavao.

T je lijepo rekao, ušla je u politiku neka trpi.
što su govorili za čobankovića pa se nitko nije javio u obranu.

žena je
debela
ružna
loše obučena

a lik koji to stalka je teško poremećen bez ukusa.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by Guest Fri 6 Aug - 21:09

predsjednik D. Trump je bio pod 24 satnom paljbom masakriran od strane medija i društvenih mreža zilion puta više od kurbetine kolinde.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by Eroo Fri 6 Aug - 21:12

niels wrote:Ma cijela je poanta: ok je reći gle, ja ne mislim da je baš kravet’na, ugodno je popunjena. Ili, dobro, usvinjila se, ali da li znaš da je magistra medicinskih znanosti, ili da je privukla iz fondova EU u Supetar 500 milijuna eura (nije,primjera radi)?

Ali nije u redu reći ti: veberu, to nije tema.

Veberu, moraš osuditi manijaka koji ju je uhodio, a ne komentirati njen izgled.

Veberu, njen izgled nije bitan za temu.

Ma tko sam ja da ti to određujem?

Za šankom možemo govoriti šta nam god padne na pamet, ako je društvo spremno slušati.
Ovdje smo u  javnom internet prostoru, većina skrivena iza svoga nicknamea. Svi smo visoki, zgodni i pametni.
Gospođu nisu izabrali zato što je zgodna i poželjna muškom oku, već zato što su procijenili njene sposbnosti,
koje bi se mogle iskoristiti za dobro šire zajednice.
Nju je  onaj bolesnik doslovce progonio, pratio svaki korak, fotografirao, a na kraju i ugrožavao obitelj, ako sam dobro shvatio.
Stvar je u tome da je ovo širi problem na društvenim mrežama, kojemu se mora stati u kraj.
Nisu svi mentalno poremećeni u objektima zatvorenog tipa.Slobodno se šetaju oko nas, a da mi to i ne znamo.
Sve skupa nema veze sa slobodom govora i mišljenja, kao što bi se eventualno moglo zaključiti iz naše rasprave.
Eroo
Eroo

Posts : 74407
2016-07-22


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by niels Fri 6 Aug - 21:12

niels wrote:
Eroo wrote:


Svi smo mi ljudska bića, pa bio to političar, glumac ili starleta. Naravno da svatko ima pravo na mišljenje, nitko to ovdje nije nijekao.
Izrečena i javno objavljena riječ  je ipak nešto drugo. 

Ne, Ero.

Svatko ima slobodu mišljenja i svatko ima slobodu na izražavanje tog mišljenja. Cenzura je zabranjena.

Paracitiram Ustav.

Ukoliko osoba, čije je pravno dobro (sigurnost, životna aktivnost, sreća, reputacija…) povrijeđeno mojim izražavanjem, ima pravo tražiti zadovoljštinu na sudu (osobno ne mislim da bi itko od nas platio ne znam koliko, javna isprika bi bila i više nego dovoljna).
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by veber Fri 6 Aug - 21:16

kako ova govna migolje iz rupa to nije za vjerovati.
ovaj smrad ercegovanski bi branio, onaj jastreb bi srao krajinu, samo se pojavljuju.

sve ih je trebalo pošusati, tko im jebe mater četničku.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by niels Fri 6 Aug - 21:18

Apsolutno, šank, trg, forum, društvena mreža, središnji Dnevnik…svatko ima slobodu izražavanja i odgovornost za izrečeno/napisano.

Zabrane “misli što hoćeš, ali komentirati mi tako ovdje ne smiješ” jest cenzura pod krinkom “govora mržnje” (a kako ja mrzim osobu ako joj ukazujem na zdravstvene benefite dijete i fizičke aktivnosti?).

Uglavnom, fašizam, širi se svijetom, mi ne klečimo :)
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by Eroo Fri 6 Aug - 21:19

Noor wrote:
Eroo wrote:
Noor wrote:
Ra wrote:
Noor wrote:
Maggie19 wrote:Razvlacili su Kolindu na najbrutalnije i najmorbidnije nacine za vrijeme cijelog mandata. 
Nitko nije izgledao pretjerano uznemiren.
Samo se ja naivno isticala.
I to nije samo njen fizicki izgled izrugivan najgadljivije, vec i intelektualne i ine sposobnosti.
'Oce to kod nas.

Bravo...tocno tako :)

Njen izgled nisam komentirala. Intelektualne sposobnosti jesam jer je to ono što je neophodno za radno mjesto i funkciju koju je obavljala.  

Mislim da je to i u ovom slučaju trebala biti osnova za komentiranje.
Nemam pojma, nisam bas vidla puno tvojih komentare na KGK ..sjecam se samo na konto trepavica
Ali, mislim opcenito....nitko nije reagirao, a gadosti je bilo na lopate
A žena je avion!
Baš nitko?
..osim tebe, Megi i mene.
Bilo je i još nekih s pristojnim komentarima, što je meni prihvatljivo.
Jedan od njih je  moj brat Epi, na primjer. Pecne, ali u okviru prihvatljivog.  :)
Eroo
Eroo

Posts : 74407
2016-07-22


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by veber Fri 6 Aug - 21:21

niels wrote:Apsolutno, šank, trg, forum, društvena mreža, središnji Dnevnik…svatko ima slobodu izražavanja i odgovornost za izrečeno/napisano.

Zabrane “misli što hoćeš, ali komentirati mi tako ovdje ne smiješ” jest cenzura pod krinkom “govora mržnje” (a kako ja mrzim osobu ako joj ukazujem na zdravstvene benefite dijete i fizičke aktivnosti?).

Uglavnom, fašizam, širi se svijetom, mi ne klečimo :)
kolega, kaj tebe tako pere dijeta?

ti bi meni ziher digao ljestvicu.
ono nemoj toliko, možeš ti i više.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by Eroo Fri 6 Aug - 21:24

niels wrote:Apsolutno, šank, trg, forum, društvena mreža, središnji Dnevnik…svatko ima slobodu izražavanja i odgovornost za izrečeno/napisano.

Zabrane “misli što hoćeš, ali komentirati mi tako ovdje ne smiješ” jest cenzura pod krinkom “govora mržnje” (a kako ja mrzim osobu ako joj ukazujem na zdravstvene benefite dijete i fizičke aktivnosti?).

Uglavnom, fašizam, širi se svijetom, mi ne klečimo :)

Praćenje i fotografiranje, kao ni svaki drugi oblik uznemiravanja neke osobe, nije prihvatljivo.
Onaj bolesnik će zasigurno nastradati. Na sudu i inače. Nije njemu  ono bilo prvi put.
Moramo znati o čemu pričamo.
Eroo
Eroo

Posts : 74407
2016-07-22


Back to top Go down

Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira: - Page 6 Empty Re: Gradonačelnica Supetra prijavila muškarca s područja Splita koji joj godinu dao nije dao mira:

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum