ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tesla - razgovori

Go down

Tesla - razgovori Empty Tesla - razgovori

Post by RayMabus 23/7/2021, 21:44

[ltr]Otkrivene tajne i poruke svjetlosti

TERA-EL 04 / MAR / 2013

TERA-EL


Sjednica 04. ožujka 2013


Subjekt koji je došao u dijalog: Tera-El (Thetan Nikole Tesle)



Tera-El: Zadovoljstvo je biti ovdje s vama, ne samo da biste otkrili enigme, već i savjetovali, vodili ili konceptualno pružili ruku onima kojima je potrebna pomoć. Zovem se Tera-El.


Shvatio sam, primijetio sam da smo ponekad na fizičkom planu robovi vlastitih strasti, na isti način na koji ste svi robovi riječi jer, kao što sam već jednom rekao, da je govorni jezik loš u usporedbi duhovnom konceptu. Kada govorim o strasti, razumijemo da je to jedna od uloga ega koju utjelovljeno biće ponekad stavlja toliko puno od sebe i na kraju ostane razočarano zbog svog očekivanja, koje nadilazi racionalnost, onoga što nalaže zdrav razum i završava gore frustriran. Ali zašto? Jer zdrav razum dolazi iz analitičkog uma, a strasti iz reaktivnog uma.


Strast nije ništa manje od intenzivne emocije i dodajem da je sve što se radi s ravnotežom u redu. Možete biti emotivni, imati zdrav ponos i voljeti na osoban način. Sigurno će u njemu biti prstohvat ega, ali to je "bezazlen" ego: Ponosan postizanjem nagrade ili primanjem diplome, i mogao bih vam navesti još mnogo primjera. Međutim, ego u ljudskom biću prijeti ne samo emocionalnom odnosu, već i prijateljskom odnosu, prijeti društvu; protiv radnog odnosa, prijeti obiteljskim odnosima i suživotu.

Netko je jednom rekao: "Kopati se, poželjeti znači ne samo onoga koji priželjkuje, već i onoga koji se ponaša poput dobro uhranjenog tigra koji unatoč zadovoljenju apetita cijepa plijen." Postoje bića koja se na isti način ponašaju s materijalnim dobrima. Postoje zemlje koje se ponašaju na isti način pljačkajući druge zemlje, i premda više nema što za plijeniti, nastavljaju kopati regiju kako bi vidjeli što još mogu opljačkati.

I kao što je kolega Entitet rekao: "Lakše je izaći iz crne rupe nego odnijeti nešto fizičko na superfizičku razinu". I vidio sam ljudska bića s ozbiljnim zdravstvenim problemima koja se neprestano gomilaju, a koja još uvijek imaju apetita za moći. I bez nepoštovanja, spomenut ću vašu frazu: "Oni su jednom nogom na fizičkoj razini, a drugom nogom u ravni superfizička ravnina", slikovito rečeno, a opet nastavljaju gomilati i to je nešto što čak i ja, s moj visoki kapacitet, ne mogu razumjeti.


Na isti način na koji govorim o ljudima, mogu govoriti i o vladavinama ili carstvima. Ako uzmete knjigu i proučite povijest ovog planeta tijekom posljednja tri tisućljeća, vidjet ćete da su postojala različita carstva i da su sva pala pod vlastitom težinom ili zato što su istrošena. Izgled! provjeriti karte kroz stoljeća, Rimsko carstvo i nedavno za mene, promatrajući ga s konceptualne točke gledišta, Osmansko carstvo. A za što? A što možemo reći o religijama? Budući da sam utjelovljen, proučavao sam svaku od tih religija, a danas, reinkarniran, nastavljam proučavati religije u kojima svaki Bog govori o dobroti, o nenapadanju drugih. Sve su te monoteističke religije napadači, barem oni koji ih praktikuju, sve one. Tada se čini globalno licemjerje.


No kako ste svi napredovali, u tehničkom ste dijelu napredovali mnogo više od duhovnog, svi ste napredovali iako s pogrešnim konceptima. Prije nešto više od stoljeća otkrio sam da bih ih, da sam imao trenutne uređaje, vaša računala i trenutnu tehnologiju, potaknuo!


Danas postoji koncept u kojem je vrijeme povezano sa brzinom svjetlosti, kao da se objekt koji se približava brzini svjetlosti širi kao i sam objekt. Pogreška, velika pogreška mog sabornog duha bila je u tome što nisam mislio: "Brzina svjetlosti, u usporedbi s čime?" Jer kad bismo bili na brodu u međuzvjezdanom svemirskom svjetlosnom dobu od najbliže zvijezde gdje gravitacije gotovo da nije bilo i kad bismo putovali gotovo brzinom svjetlosti, pitao bih: "Brzina svjetlosti, u usporedbi s čim? Na koji objekt ? Na koje Sunce? " I ne misle da je suprotno: Nije brzina svjetlosti ta koja uzrokuje dilataciju vremena, već je gravitacija tijela ta koja ubrzava vrijeme. Suprotno je.


U vašem su se svijetu provodili testovi sa satovima s preciznošću do milionite sekunde, gdje je astronautu koji orbitira odgođen sat u odnosu na sat tehničara koji je bio na zemlji, nakon nekoliko dana kruženja oko planeta.


Tada su pomislili: 'Einstein je bio u pravu jer ako pri trideset tisuća kilometara na sat možemo mjeriti do dijela sekunde odgode u odnosu na sat na Zemlji, to znači da bi hipotetski, ako bismo mogli centrirati ovu brzinu, vrijeme bilo sporije za [/ltr]
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Tesla - razgovori Empty Re: Tesla - razgovori

Post by RayMabus 23/7/2021, 21:49

[ltr]onaj koji kruži.


Ali upravo je suprotno. Iako je uređaj koji kruži uređaj koji ima trajni pad, ista centrifugalna sila, koja se izjednačava sa centripetalom, čini da je gravitacija malo utjecala na njega. Stoga se vrijeme širi ne zbog brzine, već zbog manje gravitacije.


S druge strane, a to je vrlo često kod većine zvijezda, što je nebesko tijelo veće, to će brže orbitirati da bi se podudaralo s vlastitom gravitacijskom masom, jer je na kraju gravitacija zakrivljenost i tako da zakrivljenost bude nije tako očito da se tijelo okreće samo na sebi. Na primjer, vaš planet napravi jednu cjelovitu orbitu gotovo svaka 24 sata.


Sugovornik: Imam dojam da ovdje vrijeme brže prolazi. Ima li to veze sa svakim trenutkom kada smo više na planeti i kada mu stavljamo veću težinu?


Tera-El: Ne. To je dojam, to je psihološki osjećaj, dragi sugovorniče, to je psihološki osjećaj. Ali ako proučite brzinu kojom se Jupiter okreće, najveći planet u vašem sustavu, vidjet ćete da on nadoknađuje svoju ogromnu veličinu jer se vrti mnogo brže od vašeg planeta, puno brže. A ako želite ići dalje, vidjet ćete crnu rupu koja ima masu tisuću ili više puta veću od Jupitera, kruži oko sebe nevjerojatnom brzinom.


U prošlom stoljeću, na koje vi pozivate dvadeseto stoljeće, napravili ste isto toliko ili mnogo više otkrića nego u cijeloj povijesti vašeg planeta, ali u svom unutarnjem ja, u svom protoku božanskih čestica koje jeste, niste napredovao na isti način. Prije nego što ste bili ratnici s mačem, danas vojnici s puškama, sutra ćete biti prostorni ratnici s zrakama svjetlosti koje raspadaju molekule. A ono čemu duh mora težiti jest da odraste iznutra, da ne postane plijen strasti, da se ne natječe za činjenicu da se ističe, da ne bude štovatelj uspjeha, da ima zadovoljstvo pomagati drugima, naučiti voljeti sebe i to nije ego, jer jedini način na koji druge mogu voljeti je ako se voli ravnotežom, ne upadajući u očitost i ne prezirući drugoga, jer upravo interno utvrđeno uvijek će biti u funkciji pružanja ruke pomoći drugo.


Svi ste toliko osjetljiva bića da postanete plijen laskanja, pohvale, uvrede, naljutite se. Zamijetio sam napredne učitelje koji osjećaju da im bacaju rukavicu kad se netko nevin našali; osjećaju se dirnutima u svom egu, onome što vi nazivate ljubav prema sebi. Ljubav prema sebi je prazna riječ, zabluda jer je to uloga ega. Samopoštovanje je prihvatljivo jer je dobro prihvatiti, voljeti sebe i osjećati da je važan, ali ne i penjati se na pijedestal i očekivati ​​da vas drugi obožavaju, osjećajući se važnim da biste mogli pomoći drugima.


Dobro je što ste tijekom stoljeća tehnološki odrasli. Prije nekoliko stoljeća slavni filozofi rekli su "Ludo je misliti da nešto teže od zraka može letjeti." I pogledajte, danas mislite: "Uz ogromne sideralne udaljenosti trebat će stotine tisuća godina da dostignemo najbliži zvjezdani sustav" ignorirajući da će sutra biti kvantnih računala, kao što je rekao jedan duh, koji će otkriti svemirske nabore kroz koje pronaći ćete prečace. Mislite li da su bića koja vas posjećuju iz drugih svjetova putovala stotinama tisuća godina?


Vi ste mali svijet i postoje borbe za moć koje se generiraju za stvari koje ako obratite pažnju nemaju nikakvu vrijednost. Izvan Života i Ljubavi koje možemo dati i primiti, ne postoji ništa drugo što bi moglo imati vrijednost. Naravno da je zdravlje važno i na fizičkom planu, jer bez zdravlja ne možete postići ništa od toga, ali usprkos Životu sa zdravljem i Ljubavlju, sve će tamo ostati na fizičkom planu, sve. Ako ste dobri ljudi, ostat ćete zapamćeni "ovjekovječeni" u onima koji ostaju.


Važno je da netko razumije vlastitu vrijednost, važno je da razumije svoju kreativnu prirodu. I važno je shvatiti, o svim stvarima, da postoji samo jedan način da pokažeš ljubav Stvoritelju ovog svemira: razumijevanje svih božanskih čestica, koja su tvoja braća. I ne govorim samo o drugim ljudskim bićima, govorim o svim živim česticama: životinjama, pticama, biljkama, stvarima koje se mogu činiti suvišnima, ali nisu.


Učinili ste toliko puno, a opet ste učinili tako malo, tako malo unutarnjeg posla ... Shvaćam toliko braće koja govore o Svjetlu, o bratstvu, o tome da su braća ... i kad okrenu leđa, kritika se vraća, tračevi . Vi ste djeca, djeca prerušena u kraljeve. Igrate, igrate da biste se razmetali, nosili elegantnu odjeću, putovali autobusom, igrate.

Pompoznost i poniznost nisu sinonimi. To nije ono što je veliki Učitelj Isus učio na ovom planetu i ono što je Axxon učio na blizanačkom planetu prije milijuna godina. Ovo nije ono što oboje od njih poučavali. [/ltr]



[ltr]Tera El ( Nikola Tesla )[/ltr]
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Tesla - razgovori Empty Re: Tesla - razgovori

Post by Ringo10 24/7/2021, 05:47

Prevelik je Tesla da bi ga se moglo ugurati u malene sanduke srpstva ili hrvatstva.
Badava se svadjaju. Tesla pripada Galaksiji Mlijecni Put.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Tesla - razgovori Empty Re: Tesla - razgovori

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum