ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina

Go down

 HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina Empty HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina

Post by RayMabus 28/5/2017, 18:35

Inače, predsjednik HSU-a Silvano Hrelja je za jedan hrvatski medij rekao da je iz HDZ-a "dobio signale za razgovor". Istaknuo je kako predstavlja biračko tijelo "koje nema previše vremena za čekanje" i da nema problem s tim da podrži Vladu koja će zauzvrat riješiti određene probleme umirovljenika, od dopunskog zdravstvenog, mirovinska pitanja i pitanja socijale.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hdz-preoteo-hrelju-sdpu-jandrokovic-u-tijeku-su-razgovori-cilj-je-vecina/973150.aspx

Očekivano.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina Empty Re: HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina

Post by red wolf 28/5/2017, 18:44

Ovaj je brže bolje to demantirao...Plenković pušta probne balone, ne samo s HSU-om, nego i s HSS-om, IDS-om i HNS-om...Vidjet ćemo što će biti od toga...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

 HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina Empty Re: HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina

Post by RayMabus 28/5/2017, 18:51

Ma naci ce on tu jednu ruku koja mu fali , neš ti jedna ruka , lako se to negdje kupi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina Empty Re: HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina

Post by red wolf 28/5/2017, 18:57

RayMabus wrote:Ma naci ce on tu jednu ruku koja mu fali , neš ti jedna ruka , lako se to negdje kupi.
Ne sumnjam u njihove sposobnosti...Ali, to bi bila tako slaba većina koja ne može izdržati bez potpore HNS-a, IDS-a i HSS-a koji bi podržali nekakvu manjinsku Vladu HDZ-a...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

 HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina Empty Re: HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina

Post by RayMabus 28/5/2017, 19:02

Il imaš većinu il nemaš ...nema tu slabo jako šema.

Ljudima je dobro , cim njih 50% neizlazi na izbore znaci da ih politika nezanima znaci dobro im je , uvedi nove poreze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina Empty Re: HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina

Post by red wolf 28/5/2017, 19:24

RayMabus wrote:Il imaš većinu il nemaš ...nema tu slabo jako šema.

Ljudima je dobro , cim njih 50% neizlazi na izbore znaci da ih politika nezanima znaci dobro im je , uvedi nove poreze.
To je ''neznanje''...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

 HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina Empty Re: HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina

Post by RayMabus 28/5/2017, 19:27

Nije nezananje jer nije nitko toliko glup da nezna šta su izbori , možda njih 10% spada u tu kategoriju ne i onih 40% ostalih. To ti je dragi moj dobro mi je i nezanima me i nek rade šta oce.

Al dobro je ako je narodu dobro , nije to loš znak , znaci da je dobro , može se još poreza tu natovarit kad je tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina Empty Re: HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina

Post by RayMabus 28/5/2017, 19:43

Glasali su za Merkelicu nakon svega , ovdje ih pola neglasa dakle tu je jedini zaključak da je većini ljudi dobro , nemože se to ipak prepisat neznanju jer nije nitko toliko glup da nezna šta su izbori , ok jedan manji dio od 10% još možda i može al ne baš 50% ....dakle to je zaključak a ja neidem protiv slobodne volje , živi i pusti druge da žive .....zato cemo vas natjerati da vaša slobodna volja bude ono šta ja oču.

 HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina Images?q=tbn:ANd9GcSIsOOUr2HkBN1uGTJMxhj1pAIboEc0PF-mGLjMU06z1BkD4tPO

Vama je odlično i to je vaša slobodna volja dakle sad ce vam biti jako LOŠE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina Empty Re: HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina

Post by red wolf 28/5/2017, 19:51

RayMabus wrote:Nije nezananje jer nije nitko toliko glup da nezna šta su izbori , možda njih 10% spada u tu kategoriju ne i onih 40% ostalih. To ti je dragi moj dobro mi je i nezanima me i nek rade šta oce.

Al dobro je ako je narodu dobro , nije to loš znak , znaci da je dobro , može se još poreza tu natovarit kad je tako.
A ne, ovo je ''neznanje'', a na njemu se radilo stoljećima...Današnje društvo nije postiglo ništa više u pogledu svijesti nego ono u feudalno vrijeme...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

 HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina Empty Re: HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina

Post by RayMabus 28/5/2017, 19:53

Nevezano uz Nostradamusa i podatke od ostalih vremenskih putnika jer vam priča neide Nostradamus pa JA nego JA pa Nostradamus ...moja misija u svemiru ( a vi ste zamisli dio toga ) je uspostava zdravog razuma na planetama ....a upravo smo konstatirali da ste glupi.

Analogno tome kako zdrav razum i glupost neidu zajedno moja misija i nešto šta ja imam pravo pokretat je i uklanjanje gluposti.

BITI CE VAM JAKO LOŠE.

VERY BAD.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina Empty Re: HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina

Post by RayMabus 28/5/2017, 19:58

red wolf wrote:
RayMabus wrote:Nije nezananje jer nije nitko toliko glup da nezna šta su izbori , možda njih 10% spada u tu kategoriju ne i onih 40% ostalih. To ti je dragi moj dobro mi je i nezanima me i nek rade šta oce.

Al dobro je ako je narodu dobro , nije to loš znak , znaci da je dobro , može se još poreza tu natovarit kad je tako.
A ne, ovo je ''neznanje'', a na njemu se radilo stoljećima...Današnje društvo nije postiglo ništa više u pogledu svijesti nego ono u feudalno vrijeme...
Onda ih osvijesti.

lol!

I požuri jer sam krenija da ih prikoljem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina Empty Re: HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina

Post by RayMabus 28/5/2017, 20:22

Šalim se. Ja volim kad je ljudima dobro. To je odlično.

Nevolim samo kad primjetim glupost i skužim da u to nemogu uvalit zdrav razum.

Tako da se nešalim oko onog dijela da ce vam sad biti jako loše.


Naravno da hoče.

Maknit cemo glupost a instalirat zdrav razum i to je sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina Empty Re: HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina

Post by Leviathan2 28/5/2017, 20:23

jbte, no ko hnl prijelazna sezona, da mu mamic nije menager :D

_________________
 HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

 HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina Empty Re: HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina

Post by sitting_bull 29/5/2017, 01:08

Plenković je blefer kojemu temeljni blef nije prošao, a i vrijeme mu nije saveznik.

ljigavac je mislio kako će svojom poker-face pozom impresionirati potencijalne partnere pa se namjerio na igrače koji su ga pročitali.

sad ga još i rusi pritišću, a poznato je kakve juhice s puno rendgena oni serviraju takvima kao što je ljiga Plenković.

anemičar bi uskoro i leukemiju mogao pokupiti...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

 HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina Empty Re: HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina

Post by Eroo 29/5/2017, 02:14

sitting_bull wrote:Plenković je blefer kojemu temeljni blef nije prošao, a i vrijeme mu nije saveznik.

ljigavac je mislio kako će svojom poker-face pozom impresionirati potencijalne partnere pa se namjerio na igrače koji su ga pročitali.

sad ga još i rusi pritišću, a poznato je kakve juhice s puno rendgena oni serviraju takvima kao što je ljiga Plenković.

anemičar bi uskoro i leukemiju mogao pokupiti...

Zar vam već tako loše ide? Čak vas je i "mali" pročito. :D
Eroo
Eroo

Posts : 75058
2016-07-22


Back to top Go down

 HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina Empty Re: HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina

Post by Sora 29/5/2017, 06:58

Plenkovic nema sto izgubiti.
Nek se riješio ustaske žgadije i nek konacno sredi hdz

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

 HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina Empty Re: HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina

Post by vuksadinare 29/5/2017, 07:15

......pomalo... :)...cini mi s eda tako plenki funkcionira..bodulski pomalo..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

 HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina Empty Re: HDZ PREOTEO HRELJU SDP-U? Jandroković: U tijeku su razgovori, cilj je većina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum