ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by Ringo10 24/7/2021, 06:05

Mi cemo u BiH nestat to je sigurno i to uz pomoc Hrvatske koja je u svojoj zaslijepljenosti antisrpstvom potpuno neuptrebljiva za nas.
A Beograd to dodatno provocira jer se tako rjesava Hrvatskog faktora

Mozda...mozda opstanemo u dijelu Hercegovine. Ali I za to su minimalne sanse.

Sukob Srbalja i Mujaga ce odrediti sudbinu BiH...
Nas tu nema.

Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by Ringo10 24/7/2021, 06:11

Mentalitet pretjeruje.

Hrvati drugoga izbora nisu imali. U to vrijeme Srbi nam nisu ostavili drugog izbora.

Jebi ga
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by mentalitet 24/7/2021, 06:19

Ringo10 wrote:Mi cemo u BiH nestat to je sigurno i to uz pomoc Hrvatske koja je u svojoj zaslijepljenosti antisrpstvom potpuno neuptrebljiva za nas.

Mozda...mozda opstanemo u dijelu Hercegovine. Ali I za to su minimalne sanse.

Sukob Srbalja i Mujaga ce odrediti sudbinu BiH...
Nas tu nema.

Meni je stvarno vas zao.Upoznao sam jako puno hrvata iz BiH u USA ..svi odreda prichaju da su bili glupi 1991 (otkud znam mozda lazu) ali fakat prichaju ruzno o Hrvatskoj..osjecaju se izdano i napushteno,,,vecina njih gleda kako da svoje obitelji prevede ovdje shto se meni opet smuchi jer bjezeci ispred raznih idiota chine sami sebi medvjedju uslugu..Ja vjerujem da su se vremena promijenila i da rusko _kineska karta sve vishe vrijedi...treba se nadati i strpiti da se osovi bipolarni svijet i da ravnoteza snaga u svijetu uchini svoje..Gade mi se ovi bivshi hrvati i srbi muhamedanske vjeroispovijesti kao shto mi se gadilo 1991 vezivanje hrvatsko muslimanskih zastava.To nije moglo izaci na dobro po vas ...ali hrvatski usud je taj shto ste kratkovidni i ne vidite buduca svjetska kreatanja...Sve bi preko noci ..to je hrvatski ali srpski mentalitet dok muslimani misle da igraju pametno shto je meni stvarno smijeshno jer najvishe viceva ima o Muji i Hasi...a to ipak nije slichajno..Sa takvima je najlakshe manipulirati...Dash im osjecaj da ce ih Zapad shtititi slijedecih 500 godina i oni polude kao i hrvati a sutra da zapuca izmedju Rusije,Kine i zapada oni bi gurali taj primitivni narod kao topovsko meso protiv par milijuna kineza..Ljudi ne vide shto se deshava i kamo sve to vodi..to je zalosno..Valjda je najpametnije biti dobar sa prvim susjedom prvo jer taj ti moze biti i najveci prijatelj kada zapne a bogami i neprijatelj ako si u proshlosti pozajmio i napravio sranje.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by mentalitet 24/7/2021, 06:26

Ringo10 wrote:Mentalitet pretjeruje.

Hrvati drugoga izbora nisu imali. U to vrijeme Srbi nam nisu ostavili drugog izbora.

Jebi ga

Jarane sve je rezirano iz Zagreba (a njima su upravljali Schwabe i Ameri) jer ste vi sluzili kao topovsko zivo meso a srbi iz Hrvatske isto tako jer su bili potrebni Srbiji na Kosovu kao shto ste vi bili potrebnii Hrvatskoj zbog nataliteta..E sad se mnogi "domaci" hrvati lupaju u glavu jer ste preuzeli sve u Cro...po meni imate i pravo jer ste platili najvecu cijenu u hrvatskom korpusu kao shto su krajishki srbi platili za Srbiju..I oni tamo sve vishe vladaju shto opet mislim da im to pravo i pripada...Pa jebem ti mater...ako si me pokrenuo sa ognjishta i pomogao da nestanem sa tih prostora a tebi da krene dobro ..e onda ja imam vece pravo od tebe..Zato ja kazem,,Hrvati iz BiH imaju pravo da jebu hrvate u Hrvatskoj s guza a isto tako srbi iz Hrvatske imaju pravo da guze one tamo po Beogradu..Balkanci se igrali podjele teritorija a onda ochekuju kao u vrticu nakon igre da je sve okej..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by Ringo10 24/7/2021, 06:41

Ali istina je da su Hrvati ideoloski potpuno pogubljeni i izgubljeni
Sa potpuno pobrkanim povijesnim realitetima I prioritetima.

Ono na cemu im se drzava bazira i cije tradicije bastine, Hrvati mrze iz dna duse ...i ne mogu nista da promijene na svoju zalost a pokusaji revizije proslosti djeluju otuzno.

Ono sto im je u srcu voljeno i obozavano  svjetska povijest je neopozivo osudila kao najgoru inacicu nacizma. Ni tu nista ne mogu da promijene a pokusaji revizije povijesti ovdje djeluju jos otuznije. I mnogima vrlo degutantno.
Rezultat je vjecna razdrtost i shizofrenija.

Narod zbilja tragican. Za zaljenje.

Rjesenje je vrlo jednostavno. Ali za Hrvate nemoguce i neostvarljivo

Devet stotina godina robovanja je ostavilo neizljeciv trag na  svijesti i mentalnom sklopu Hrvata.
Steta.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by marcellus 24/7/2021, 07:54

Ringo10 wrote:Mi cemo u BiH nestat to je sigurno i to uz pomoc Hrvatske koja je u svojoj zaslijepljenosti antisrpstvom potpuno neuptrebljiva za nas.
A Beograd to dodatno provocira jer se tako rjesava Hrvatskog faktora

Mozda...mozda opstanemo u dijelu Hercegovine. Ali I za to su minimalne sanse.

Sukob Srbalja i Mujaga ce odrediti sudbinu BiH...
Nas tu nema.

naravno da će hrvati u bih nestat, jer se 30 godina vode pogrešne politike

a prikloniti se srbima u bih bi samo značilo nestat malo prije. Priklonit se bošnjacima bi značilo nestat i utopit se u državi građaniji.

dakle hrvati u bih trebaju novu političku paradigmu koja nije vezivanje za luzersku dodinu politiku (samo čekaj i gledaj kako dobiva batine) niti kokodakanje o cjelovitoj BiH i kako mi nju podržavamo.

Ukratko, što tvrdim odavno, Hrvati u BiH moraju raditi kako su oduvijek radili - sagraditi sebi paralelne institucije, neformalne jasno, neovisne o bilo kome, kako bi mogli preživljavati bez da ih se tiče sarajevo i bilo tko, jer za to legalizirati sad nema uvjeta.

_________________
Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by Ringo10 24/7/2021, 08:15

Hrvati u Hercegovini bi trebali reprizu Donbasa jer jedino tako mogu opstat

Ali u ovoj situaciji nemoguca misija
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by marcellus 24/7/2021, 08:31

a vezati se za dodu bi značilo sebe obilježit kao negativca i dobit po tikvi skupa s njim


uostalom, on je na crnoj listi amera i kao takav ne može ništa izvan granica rezervata

_________________
Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by epikur37 24/7/2021, 11:08

U bih su srbi jamac podjele, zato je i najvažnije da oni uspiju.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by marcellus 24/7/2021, 11:14

epikur37 wrote:U bih su srbi jamac podjele, zato je i najvažnije da oni uspiju.

srbi sve rade krivo i dobit će po pički i na kraju ostat bez srpske, a hrvati će ako se vežu uz njih najebati i za njih i za sebe.

a dodo puno priča o tom otcjepljenju već jedno deset godina i ništa. I ovo će proć i neće poduzet ništa.

_________________
Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by Hektorović 24/7/2021, 12:01

marcellus wrote:
epikur37 wrote:U bih su srbi jamac podjele, zato je i najvažnije da oni uspiju.

srbi sve rade krivo i dobit će po pički i na kraju ostat bez srpske, a hrvati će ako se vežu uz njih najebati i za njih i za sebe.

a dodo puno priča o tom otcjepljenju već jedno deset godina i ništa. I ovo će proć i neće poduzet ništa.

Tko će poslat vojsku da ih vojno okupira?
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by epikur37 24/7/2021, 12:03

Hektorović wrote:
marcellus wrote:
epikur37 wrote:U bih su srbi jamac podjele, zato je i najvažnije da oni uspiju.

srbi sve rade krivo i dobit će po pički i na kraju ostat bez srpske, a hrvati će ako se vežu uz njih najebati i za njih i za sebe.

a dodo puno priča o tom otcjepljenju već jedno deset godina i ništa. I ovo će proć i neće poduzet ništa.

Tko će poslat vojsku da ih vojno okupira?

Hasanče a i ameri će ih i zbombardirati a onda ide traktorijada... Otprilike tako to izgleda iz njegove perspektive :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by Hektorović 24/7/2021, 12:04

U biti glavna nada ambasada je da će Dodo izgubiti vlast i umjesto njega doći Trivićka, Draško i Šarović.

Problem za ambasade je što su isti u biti Dodik. Kao što su i Šarovića svojedobno rušili Dodikom.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by Hektorović 24/7/2021, 12:06

epikur37 wrote:

Hasanče a i ameri će ih i zbombardirati a onda ide traktorijada... Otprilike tako to izgleda iz njegove perspektive :D

Fantaziranje.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by Hektorović 24/7/2021, 12:06

Hektorović wrote:Trivićka, Draško

PDP najviše guraju Njemačka i Britanija.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by Hektorović 24/7/2021, 12:08

Dogovor PDP/SDS sa SDA već postoji, i primjenjuje se na famoznoj Centralnoj Izbornoj Komisiji koja je sad glavni instrument u nametanju izbornog zakona u korist Bošnjaka.

Dakle Srbima Srpsko, Bošnjacima Bošnjačko i Hrvatsko.


To je u biti i vijeće ministara nakon izbora 2022
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by dijagram 24/7/2021, 16:07

Dodo neced napraviti nista.

Cuvat ce vlast koliko god moze.

To je sve sto ce ciniti.

Mucat ce o srebrenici da ga mujage ne bace iza brave:)

Strava!
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by Hektorović 24/7/2021, 18:19

Dobar prilog RTV Herceg Bosne, Džeba opet odličan

Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by RayMabus 24/7/2021, 19:00

Pacifiranje četalja i ustaša.

Vozi dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by epikur37 24/7/2021, 19:12

Cepaj!
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by FRANK 25/7/2021, 00:32

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
marcellus wrote:
epikur37 wrote:U bih su srbi jamac podjele, zato je i najvažnije da oni uspiju.

srbi sve rade krivo i dobit će po pički i na kraju ostat bez srpske, a hrvati će ako se vežu uz njih najebati i za njih i za sebe.

a dodo puno priča o tom otcjepljenju već jedno deset godina i ništa. I ovo će proć i neće poduzet ništa.

Tko će poslat vojsku da ih vojno okupira?

Hasanče a i ameri će ih i zbombardirati a onda ide traktorijada... Otprilike tako to izgleda iz njegove perspektive :D
Bio si mlad. Izbjeglica
Pobjegulja . Zbrinut od strane Kiflara. Crveni kriz caritas uredno hranili i sve ok. Medjutim dok si ti kao balavac bio zanesen revolucijom i nosao majice sa likom notornog ratnog zlocinca Che Guevarre kojemu je 1967 u boliviji glave dosao Heroj sa braca u. isto vrijeme negdje u jesen 1995 najelitnije hrvatske postrojbe su se vec sa manjace spustale u banja luku. 
Osobno sam vec kao Izvidjac Elitne postrojbe jedne od udarnih postrojbi bio pripremljen za konacni udar na Banja luku. Vjeruj mi izdajnice da sam samo iscekivao zapovjed Gotovine da  naredi Napad. Vjerujem da bi u roku od max 2 sata hrvatske postrojbe mwrsirale centron grada. Ili da smo barem digli branu i zrak. U Banja luci je bilo oko 460 000 pripadnika zlocinacke nacije.
Vjerujem da bi vodeni udar smanjio populaciju cetnika za 30 posto ostalo bi mi i balijetine potaracali. Steta. Ali hvala Bogu uvik postoji drugi put

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH - Page 6 Empty Re: Dodik: Gotovo je, krećemo u disoluciju BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum