ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Page 24 of 25 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next

Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by dijagram 26/7/2021, 12:21

Maggie19 wrote:
dijagram wrote:
Maggie19 wrote:
Sora wrote:
Maggie19 wrote:
Sora wrote:
Maggie19 wrote:Njeni suvremenici, samo ona zivi 120. Toliko joj je lose ovdje ;-D
koka 
ljubomora te hmori 
cccc
buš grda ko vještica od toga
Jednog dana kad pozelim, iz bilo kojeg razloga, biti extremno ogranicena mozda postanem ljubomorna na tebe, sora.
Mozda.
Do tada, stvarno ne vidim nikakvog razloga/povoda/motiva na sto bih ja tvoje mogla biti ljubomorna. B-)
ljubomora bez razloga , kuiš
ta je najgora 
i ti buš garant grda ko vještica
Nisam ja k'o ti. Ja cu bit lijepa starica :-)

Lijepa je i sora, u ocima druga manolica ;)
I u svojima. Dva glasa, njoj sasma dostatno. ;-D

I lijepo pise, i voli popiti lijepo pice ;)

dijagram

Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by Maggie19 26/7/2021, 13:20

dijagram wrote:
Maggie19 wrote:
dijagram wrote:
Maggie19 wrote:
Sora wrote:
Maggie19 wrote:
Sora wrote:
Maggie19 wrote:Njeni suvremenici, samo ona zivi 120. Toliko joj je lose ovdje ;-D
koka 
ljubomora te hmori 
cccc
buš grda ko vještica od toga
Jednog dana kad pozelim, iz bilo kojeg razloga, biti extremno ogranicena mozda postanem ljubomorna na tebe, sora.
Mozda.
Do tada, stvarno ne vidim nikakvog razloga/povoda/motiva na sto bih ja tvoje mogla biti ljubomorna. B-)
ljubomora bez razloga , kuiš
ta je najgora 
i ti buš garant grda ko vještica
Nisam ja k'o ti. Ja cu bit lijepa starica :-)

Lijepa je i sora, u ocima druga manolica ;)
I u svojima. Dva glasa, njoj sasma dostatno. ;-D

I lijepo pise, i voli popiti lijepo pice ;)
Mogli smo dat prijedlog u ime foruma da nju stavimo na euro.
Umjesto kune ;-))

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by darth_vader 26/7/2021, 13:25

dijagram wrote:
Maggie19 wrote:
dijagram wrote:
Maggie19 wrote:
Sora wrote:
Maggie19 wrote:
Sora wrote:
Maggie19 wrote:Njeni suvremenici, samo ona zivi 120. Toliko joj je lose ovdje ;-D
koka 
ljubomora te hmori 
cccc
buš grda ko vještica od toga
Jednog dana kad pozelim, iz bilo kojeg razloga, biti extremno ogranicena mozda postanem ljubomorna na tebe, sora.
Mozda.
Do tada, stvarno ne vidim nikakvog razloga/povoda/motiva na sto bih ja tvoje mogla biti ljubomorna. B-)
ljubomora bez razloga , kuiš
ta je najgora 
i ti buš garant grda ko vještica
Nisam ja k'o ti. Ja cu bit lijepa starica :-)

Lijepa je i sora, u ocima druga manolica ;)
I u svojima. Dva glasa, njoj sasma dostatno. ;-D

I lijepo pise, i voli popiti lijepo pice ;)

A ja je stalno zivkam... i košarica bude uvik... confused
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by Maggie19 26/7/2021, 13:26

jasambrend wrote:
dijagram wrote:
Maggie19 wrote:
dijagram wrote:
Maggie19 wrote:
Sora wrote:
Maggie19 wrote:
Sora wrote:
Maggie19 wrote:Njeni suvremenici, samo ona zivi 120. Toliko joj je lose ovdje ;-D
koka 
ljubomora te hmori 
cccc
buš grda ko vještica od toga
Jednog dana kad pozelim, iz bilo kojeg razloga, biti extremno ogranicena mozda postanem ljubomorna na tebe, sora.
Mozda.
Do tada, stvarno ne vidim nikakvog razloga/povoda/motiva na sto bih ja tvoje mogla biti ljubomorna. B-)
ljubomora bez razloga , kuiš
ta je najgora 
i ti buš garant grda ko vještica
Nisam ja k'o ti. Ja cu bit lijepa starica :-)

Lijepa je i sora, u ocima druga manolica ;)
I u svojima. Dva glasa, njoj sasma dostatno. ;-D

I lijepo pise, i voli popiti lijepo pice ;)

A ja je stalno zivkam... i košarica bude uvik... confused

Sad kad se nakaci na tebe..nastradao si ;-^^

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by darth_vader 26/7/2021, 13:28

Misliš da je toliko dobro baždarena... : )
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by Maggie19 26/7/2021, 15:46

jasambrend wrote:Misliš da je toliko dobro baždarena... : )
Ti joj dođeš k'o americka lutrija ;-)

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by mentalitet 27/7/2021, 05:05

[/quote]
Sve sam procitala:
- Nijemci su nacisti
- Hrvati su nacisti pobocnici i komunisti pobocnici
- zene (Hrvatice) su glupe ku**e
- Srbi su junaci i muda*i
Znaci, uvijek isto (varijacije na temu), teme nigdje.[/quote]


Tebi je bolje da nishta ne chitash jer nemash pojma zashto sluzi upitnik ..zashto usklichnik..chemu jedna tochka a zbog chega niz tochaka... ..a najvaznije da nemash pojma shto je to metafora.
Hajde da ne budem iskljuchiv pa cu razmishljati naglas..

1)Mozda i znash ali se pravish grbava i pravish se da ne znash ali vecina nijemaca su nacisti u bijelim rukavicama i nece ti nikada to priznati dok se ne napiju,a ima ona jedna narodna shto pijan govori trijezan misli

2) Hrvati su jadni i meni osobno ih je zao jer nemaju ni chast ni ponos.Dokaz!Pa tko bi normalan osporio hrvatima borbu za slobodu da nisu upali u novo ropstvo .Pogledaj svoj dom andjele..Josh malo ce vam njemachki biti sluzbeni jezik i ne samo vama..A to malena vodi u rat.Ima potomaka hrvata koji su se borili protiv te njemachke hegemonije i prodora na Istok...Nemoj se zachuditi kada u novinama prochitash netko kokno schwabu zbog toga i toga..

3)Smatrao sam a i dalje smatram da su hrvatice deset puta pametnije od mushkih hrvata zato valjda cheshce odlaze u Beograd nego na nedeljnu misu::))
Podvaljujesh jer se pravish grbava da ne kuzish shto je to poredjenje..Isto je i kod srpkinja samo shto one bolje kontroliraju svoj organ pa ako osh pichke prvo morash zeniti..Mada ima ona marodna...Sve su zene kurve oprosti majko i ti si zena (Nisu sve kurve koje daju uci laganini medju noge nego su vece one shto manipuliraju pichkom.Valjda je normalno i sasvim prirodno da da onome koji joj se svidja i za kojega neshto osjeca a ne svakoj budali koji je pita osh se udati za mene pa sirotica sva sretna rashiri noge da mu pokaze kako je dobra a on okrene ledja i pomisli u sebi..Pizda joj materina koliko ih je jebalo na ovu foru..Dakle,nishta ne zakljuchuj ovo je samo metafora..

3) Ne znam da li su srbi junaci ali vjerujem kada brane svoje da mozda i jesu ,no chula si valjda za onu Krlezinu...sachuvaj me boze srpskog junashtva i hrvatske kulture..???Tak da ..kuzish??JAli povijesna chinjenica je da su u dva svjetska rata bili na strani pravde shto ne mozemo reci za sve hrvate..Indikativno je dakle da su srbi lakmus papir svjetskih ratova...zato sam ja i pokupio prnje i otishao zato shto ce se stara kurvetina Europa opet pretvoriti u klaonicu jer Njemachka provodi movcem ono shto nije uspjela oruzjema vi ste njihovi sljedbenici..Jebiga znam da ce vecina koja ovo prochita pomisliti ..gle budale ..ali ja vishe vjerujem povijesti koja se ponavlja nego floskulama ...ma shta ti je nece biti rata.!!!???.Hoce..bit ce ..i biti ce gori nego onaj iz 41 zato smatram da su hrvati glup narod poshto su se opet svrstali na pogreshnu stranu

4)Nie varijacija na temu i nije isto ali ti si kao i vecina hrvata licemjerna ono shto ti mozesh ne smiju drugi..a ovu si temu zaspamala zajedno sa svojim istomishljenicima pa si neshto mislim..kakv je to tip zene koja optuzuje druge za ono shto sama radi a trebala bi biti primjer drugima pa bi valjda logichno bilo da ima pravo zahtijevati od drugih neko slichno ponashanje... No vidio sam ja na ovim forumima i poshtenije i inteligentnije od tebe kako postaju mali staljini kad im se daju gumbici u ruke...Ali moram priznati da si na zadnjem mjestu na okidachu..od svih njih koje sam upoznao.

Oni koji me poznaju znaju da nikad svoje tekstove ne ispravljam i gramatichki obradjujem jer zelim da se vidi spontanost napisanog..Ovo sam morao napisati jer znam da ce se naci idioti koji ce mi predbacivati zashto pishem M mjesto N...ili obratno..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by mentalitet 27/7/2021, 05:13

Sora wrote:iskreno, drago mi je da nije ustaška kuna više u opciji 
a na slici bi mogao biti TITO ILI IVO LOLA

Sada ce te notorni alkoholichari opet u nedostatku argumenata napasti da si pijana::))Ali dobro si primijetila bolje i taj schwapski euro nego ustashka kuna..ali protiv toga sam da se bilo koji politichar stavlja na novchanice .Ako vec mora biti neka osoba onda neka to bude neki umjetnik jer njima ionako nije novac znachio nishta..//

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by Hartmann 27/7/2021, 12:18

Tesla je odlican izbor.Genije svjetskog profila

_________________
hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by Ringo10 28/7/2021, 09:22

Nasao sam podatak da je 91 Tesla ubijen of ustasa u 2. Svjetskom ratu.
Da su ih ustase bukvalno zatrli.
Je li to istina?
Zapalili i njegovu rodnu kucu kao i Crkvu u kojoj je nekad Nikolin otac sluzio.
2 Avgusta/Kolovoza 1941 ustase su upale u Smiljan nesto pobili na licu mjesta, ostatak odveli u logore i tamo poubijali.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by Noor 28/7/2021, 09:29

Ringo10 wrote:Nasao sam podatak da je 91 Tesla ubijen of ustasa u 2. Svjetskom ratu.
Da su ih ustase bukvalno zatrli.
Je li to istina?
Zapalili i njegovu rodnu kucu kao i Crkvu u kojoj je nekad Nikolin otac sluzio.

ako si to pročitao u Alo ili Informeru, dabome da je istina, zar uopće sumnjaš

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by Ringo10 28/7/2021, 09:31

Ne, podatak je provjereno tacan.
I svi su na spisku zrtava rata 
E jesu ustase bili gamad jebo ih onaj ko ih je doveo na vlast.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by Noor 28/7/2021, 09:39

Ringo10 wrote:Ne, podatak je provjereno tacan.
E jesu ustase bili gamad jebo ih onaj ko ih je doveo na vlast.
imaš neki relevantan izvor da staviš?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by Ringo10 28/7/2021, 09:48

Pokusat cu naci...imam problema sa Internetom

Tesle su bile prilicno veliko bratstvo u Lici. Poslije 2. Sv rata skoro da ih nema
Danas ih nema nikako. To dovoljno govori.
Jedini potomci u srodstvu sa Nikolom  se prezivaju Kosanovic iz Plaskog...to je udano prezime najmladje Tesline sestre Marice.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by Sora 28/7/2021, 10:02

mentalitet wrote:
Sora wrote:iskreno, drago mi je da nije ustaška kuna više u opciji 
a na slici bi mogao biti TITO ILI IVO LOLA

Sada ce te notorni alkoholichari opet u nedostatku argumenata napasti da si pijana::))Ali dobro si primijetila bolje i taj schwapski euro nego ustashka kuna..ali protiv toga sam da se bilo koji politichar stavlja na novchanice .Ako vec mora biti neka osoba onda neka to bude neki umjetnik jer njima ionako nije novac znachio nishta..//
pa zapravo si u pravu 
političari su uvijek diskutabilni 
možda i Tito , ali s njim je veliki problem da je bio i državnik , nikada Rh nije imala većeg od njega u smislu međunarodnog priznanja i ugleda
ja ne znam šta ovi vani misle o Hrvatima i kako su se  lako odrekli Tita, čudna je to priča , skoro da mi je već dosadno o tome stalno isto 
imam i ja osobnih emotivnih razloga vezanosti za Tita 
on je čovjek s karizmom kakvu nitko nije imao  nitko s ovih prostora
meni je mizerabilan taj strah od Tita, čini mi se da je dobar dio neuspješnosti ove države u tomu , boje se svog velikog vođe i nekog kulta njegovog 
a ja  svaku večer popizdim kad moram gledati PREMJERA, jebote osim albanske TV u vrijeme Enever Hodže nitko ne gaji na javnoj TV takav kult ličnosti


Last edited by Sora on 28/7/2021, 10:09; edited 1 time in total

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by Ringo10 28/7/2021, 10:03

Ta Marica Kosanovic je bila genije za matematiku i govorila je 4 jezika i to je sama naucila.
Steta sto se nije mogla skolovati i napredovati.
Tako je to bilo sa zenama u to vrijeme. Udall je za nekoga popa. Njeno je bilo da se uda i radja djecu.
Zivjela je na Susaku kod Rijeke gdje joj je muz sluzbovao.
Sacuvana su njena pisma bratu Nikoli.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by Sora 28/7/2021, 10:07

Noor wrote:
Ringo10 wrote:Ne, podatak je provjereno tacan.
E jesu ustase bili gamad jebo ih onaj ko ih je doveo na vlast.
imaš neki relevantan izvor da staviš?


bit će da nema podataka ni o tome što su radili branitelji sa spomenikom TESLE  91. g
sve je to drugari moji tajna 
top seceret  :rasta
bolje mučat nego da te naganja tamo neki desničar zapaljenik 

a ovo s ustašama , ma nije bitno jel bilo 91 ili 19 
zašto bi to bilo uopće bitno 
ha? 
nego znamo da je Tesla otvoreno podržavao iz Amerike partizane i TIta 
imate izvor ? 
kenj kenj

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by Sora 28/7/2021, 10:11

Maggie19 wrote:
jasambrend wrote:Misliš da je toliko dobro baždarena... : )
Ti joj dođeš k'o americka lutrija ;-)
aaaa
jeste duhoviti ko pivski čep  :cleanteeth

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by Maggie19 28/7/2021, 10:38

Sora wrote:
Maggie19 wrote:
jasambrend wrote:Misliš da je toliko dobro baždarena... : )
Ti joj dođeš k'o americka lutrija ;-)
aaaa
jeste duhoviti ko pivski čep  :cleanteeth
Budi presretna sto ti se iz pristojnosti uopce i obracamo, obzirom sto o nama pises ;-))

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by Ringo10 29/7/2021, 03:56

Ove godine u Gospicu je vracen spomenik Nikoli miniran 1992
Skoro 30 godina im trebalo jer su Gospicani dugo bili protiv toga.
A Gospic bio I ostao ustaska vukojebina.
Ni miniranje spomenika ni odbijanje njegovog vracanja nemaju opravdanja. Rat i napadi na Gospic nisu nikakvo opravdanje.
Dok se Hrvati ne ratosiljaju ustastva nece na zelenu granu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by vuksadinare 29/7/2021, 05:52

Ringo10 wrote:Ove godine u Gospicu je vracen spomenik Nikoli miniran 1992
Skoro 30 godina im trebalo jer su Gospicani dugo bili protiv toga.
A Gospic bio I ostao ustaska vukojebina.
Ni miniranje spomenika ni odbijanje njegovog vracanja nemaju opravdanja. Rat i napadi na Gospic nisu nikakvo opravdanje.
Dok se Hrvati ne ratosiljaju ustastva nece na zelenu granu.
Koje nebuloze pricas...hrvati i srbi u lici nikad nisu bili u nekim dobrim odnosima..a dokaz tome sto je velik broj hrvata like ubijen,mucen,zatvaran za vrijeme kraljevine jugoslavije a i one druge...zato su licki hrvati oduvijek bili malo zesci od drugih..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura... - Page 24 Empty Re: hrvati izabrali lik nikole tesle za kovanice eura...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 25 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum