ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ČEMPIONZ LIG 21/22

Page 31 of 42 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Next

Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by Tominjo Wed 6 Apr - 8:48

Kakva lakoća pobjeđivanja Kloppovih jurišnika. Korak bliže prema uzimanju sva 4 trofeja.

Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by kic Wed 6 Apr - 22:57


benzemattrick
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by End Thu 7 Apr - 7:11

benz opet dokazuje da je za pederka izmislio nogomet
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by Guest Thu 7 Apr - 8:48

End wrote:benz opet dokazuje da je za mesica izmislio nogomet
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by Zeko Thu 7 Apr - 15:41

End wrote:benz opet dokazuje da je za pederka izmislio nogomet
HR MAESTRO NE PRESTAJE ZALUĐIVATI SVIJET: ‘PROVJERITE MU RODNI LIST! OD BENZEME JE NAPRAVIO MESSIJA‘
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by fridrih_niche Thu 7 Apr - 18:33

Tako je, klasa Benzeme je nebitna, ona prva dva gola bi svako zabija, lol...
:^O
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by FRANK Thu 7 Apr - 21:00

Ono taman da cu zapalit.
Inace iman rajski dar veceras kod sebe.
I procitam Zekin proser.
Tocno ti bude zao ostarjele budaletine koja pored blistavog Benza vidi samo Kroosova pomocnika na terenu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by FRANK Thu 7 Apr - 21:04

VIDITE MI NJEMCI I NEMAMO BAS NEKI OBICAJ
UZDIZATI I IDOLIZIRATI ODREDJENOG IGRACA 
TO JEDNOSTAVNO NIJE U NASOJ NOGOMETNOJ FILOZOFIJI.
MI SE VOLIMO POSVETITI TIMSKOME RADU I KOLEKTIVU.
MNOGIMA JE TO NESHVATLJIVO I SMIJESNO.
ALI KAD POGLEDATE NAS DRES VIDIT CETE IZNAD BUNDES FUSSBALL GRBA 4 ZVIJEZDICE POSVECENE SVJETSKOM PRVAKU.
A IMAMO I 3 NASLOVA PRVAKA EUROPE.
THOMAS MÜLLER.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by FRANK Thu 7 Apr - 21:07

A dotle ce kreteni poput onog tattina ostarjelog pusaca pricat basne o modricu i o 2018 u rusiji.
I tako ce prica ici jos nekih 20 godina do neke druge ubojite ekipe
A do tada ce svabe prisiti jos 2 ili 3 zvijezdice na grb
A nasi ce zekani pricati o 2018

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by 100kn Thu 7 Apr - 21:49

zvekani
100kn
100kn

Posts : 478
2022-01-29


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by Zeko Thu 7 Apr - 22:14

FRANK wrote:Ono taman da cu zapalit.
Inace iman rajski dar veceras kod sebe.
I procitam Zekin proser.
Tocno ti bude zao ostarjele budaletine koja pored blistavog Benza vidi samo Kroosova pomocnika na terenu
Ti si kostarikanac glup k'o trokurac ... Ovo kaj sam nalijepio nije moj proser, kak' ti veliš, nego je to naslov članka sa portala SN ... Tak' da nemoj se praviti gluplji nego kaj jesi, jer si dovoljno glup i bez toga ...

HR maestro ne prestaje zaluđivati svijet: ‘Provjerite mu rodni list! Od Benzeme je napravio Messija‘
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by FRANK Thu 7 Apr - 23:20

Zeko wrote:
FRANK wrote:Ono taman da cu zapalit.
Inace iman rajski dar veceras kod sebe.
I procitam Zekin proser.
Tocno ti bude zao ostarjele budaletine koja pored blistavog Benza vidi samo Kroosova pomocnika na terenu
Ti si kostarikanac glup k'o trokurac ... Ovo kaj sam nalijepio nije moj proser, kak' ti veliš, nego je to naslov članka sa portala SN ... Tak' da nemoj se praviti gluplji nego kaj jesi, jer si dovoljno glup i bez toga ...

[size=46]HR maestro ne prestaje zaluđivati svijet: ‘Provjerite mu rodni list! Od Benzeme je napravio Messija‘[/size]
A sportske novosti pisu kako medjugorac svira jednako kao sto i ti pleses na njegovu muziku stoko jadna

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by Guest Thu 7 Apr - 23:51

:roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by Zeko Fri 8 Apr - 0:50

FRANK wrote:
Zeko wrote:
FRANK wrote:Ono taman da cu zapalit.
Inace iman rajski dar veceras kod sebe.
I procitam Zekin proser.
Tocno ti bude zao ostarjele budaletine koja pored blistavog Benza vidi samo Kroosova pomocnika na terenu
Ti si kostarikanac glup k'o trokurac ... Ovo kaj sam nalijepio nije moj proser, kak' ti veliš, nego je to naslov članka sa portala SN ... Tak' da nemoj se praviti gluplji nego kaj jesi, jer si dovoljno glup i bez toga ...

[size=46]HR maestro ne prestaje zaluđivati svijet: ‘Provjerite mu rodni list! Od Benzeme je napravio Messija‘[/size]
A sportske novosti pisu kako medjugorac svira jednako kao sto i ti pleses na njegovu muziku stoko jadna
Iskreno, mene boli kurac na čiju svirku pišu Sportske novosti ... Ponavljam, ja sam samo ovdje zalijepio naslov članka iz SN i ako je to, kak' ti veliš, proser, onda je to proser SN, a ne moj kako si ti glupan napisao ... Imaš 12 sati za izvinjenje ili ideš na vješanje, pa da vidim kak' budeš onda srao gluposti ... I onak usput, jebo te međugorac u usta, kad god ne znate nešto pametno napisati onda vam njegovo ime izlazi iz gubice, a meni se sve čini da je njegovo ime nešto najpametnije kaj ste u životu izgovorili ili napisali ... I ti i ova sektaška govna ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by End Fri 8 Apr - 7:25

Junak susreta bio je trostruki strijelac Karim Benzema (21, 24, 46)


L'Equipe, možda i najjači sportski list u Europi, smatra da je Modrić bio jedan od najgorih


Francusku list inače ocjenjuje igrače ocjenama od jedan do deset, a kod Reala je najvišu ocjenu dobio Benzema i to vrlo visoku devetku, dok su sedmice dobili Courtois, Alaba, Casemiro i Valverde.

Modrića su postavili tek u treću grupu, onih ocjenjenih skromnom šesticom, a tamo su se našli još i Mendy, Carvajal i Vinicius. Dok su petice dobili Militao i Kroos.

SofaScore, platforma za praćenje statistike i sportskih rezultata, svoje ocjene dijeli isključivo prema statistici, a oni kažu kako je Modrić bio drugi najgore ocjenjeni igrač Real Madrida s ocjenom 6.6.

šta reći, zvekan još jednom uhvaćen u lažima...
ali opće je poznato da npr. asistencija bankomata iz kornera vrijedi 10 puta više nego kad messi prođe 3 igrača i onda još asisistira kroz 5.
mislim pričamo za ljude koji nemaju 1% zdravog razuma.
spominjat bankomata pored benza u bilo kojoj tekmi ove sezone je gadljivo.
ali postoje tu igrači kao što su KDB i mali Pedri pa možemo uživati u istinskim čarolijama.
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by Guest Fri 8 Apr - 7:34

End wrote:Junak susreta bio je trostruki strijelac Karim Benzema (21, 24, 46)


L'Equipe, možda i najjači sportski list u Europi, smatra da je Modrić bio jedan od najgorih


Francusku list inače ocjenjuje igrače ocjenama od jedan do deset, a kod Reala je najvišu ocjenu dobio Benzema i to vrlo visoku devetku, dok su sedmice dobili Courtois, Alaba, Casemiro i Valverde.

Modrića su postavili tek u treću grupu, onih ocjenjenih skromnom šesticom, a tamo su se našli još i Mendy, Carvajal i Vinicius. Dok su petice dobili Militao i Kroos.

SofaScore, platforma za praćenje statistike i sportskih rezultata, svoje ocjene dijeli isključivo prema statistici, a oni kažu kako je Modrić bio drugi najgore ocjenjeni igrač Real Madrida s ocjenom 6.6.

šta reći, zvekan još jednom uhvaćen u lažima...
ali opće je poznato da npr. asistencija bankomata iz kornera vrijedi 10 puta više nego kad messi prođe 3 igrača i onda još asisistira kroz 5.
mislim pričamo za ljude koji nemaju 1% zdravog razuma.
spominjat bankomata pored benza u bilo kojoj tekmi ove sezone je gadljivo.
ali postoje tu igrači kao što su KDB i mali Pedri pa možemo uživati u istinskim čarolijama.
Ali, ali sporke novine pisu drugačije...   lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by fridrih_niche Fri 8 Apr - 8:26

Pogledaj samo Modricevu statistiku sa ove zadnje utakmice nakon koje su ga Sportske i raznorazne internet neznalice postavile na tron moderne igre..
Znaci, teski uzas i teška nula...
:(
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by Zeko Fri 8 Apr - 11:33

End wrote:Junak susreta bio je trostruki strijelac Karim Benzema (21, 24, 46)


L'Equipe, možda i najjači sportski list u Europi, smatra da je Modrić bio jedan od najgorih


Francusku list inače ocjenjuje igrače ocjenama od jedan do deset, a kod Reala je najvišu ocjenu dobio Benzema i to vrlo visoku devetku, dok su sedmice dobili Courtois, Alaba, Casemiro i Valverde.

Modrića su postavili tek u treću grupu, onih ocjenjenih skromnom šesticom, a tamo su se našli još i Mendy, Carvajal i Vinicius. Dok su petice dobili Militao i Kroos.

SofaScore, platforma za praćenje statistike i sportskih rezultata, svoje ocjene dijeli isključivo prema statistici, a oni kažu kako je Modrić bio drugi najgore ocjenjeni igrač Real Madrida s ocjenom 6.6.

šta reći, zvekan još jednom uhvaćen u lažima...
ali opće je poznato da npr. asistencija bankomata iz kornera vrijedi 10 puta više nego kad messi prođe 3 igrača i onda još asisistira kroz 5.
mislim pričamo za ljude koji nemaju 1% zdravog razuma.
spominjat bankomata pored benza u bilo kojoj tekmi ove sezone je gadljivo.
ali postoje tu igrači kao što su KDB i mali Pedri pa možemo uživati u istinskim čarolijama.
Ti si izgleda glup k'o i onaj kostarikanac ... Ponavljam i tebi, ja sam samo nalijepio naslov članka sa portala SN i glupo je onda napisati da sam JA uhvaćen u lažima, jer nisam JA to napisao ... Isto tako i ja mogu napisati da si ti uhvaćen u lažima jer si prenio ono što piše L'Equipe, jer mislim da je to kaj su napisali velika laž ... Jer ako je Luka u svim europskim novinama proglašen za drugog igrača utakmice (iza Benza) onda je za mene ovo kaj pišu francuzi laž ... Ponavljam, ne tvoja laž nego laž francuskih novina ... Meni je i normalno da ga francuzi ne vole, jer je, zajedno sa Benzom, uništio i snove njihovog PSG-a ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by Zeko Fri 8 Apr - 11:39

fridrih_niche wrote:Pogledaj samo Modricevu statistiku sa ove zadnje utakmice nakon koje su ga Sportske i raznorazne internet neznalice postavile na tron moderne igre..
Znaci, teski uzas i teška nula...
:(
Imaš ti u jednu ruku pravo, a u drugu ti se poserem ... Igrač koji je osvojio zlatnu loptu, igrač koji je bio proglašen najboljim igračem SP-a, igrač koji je osvojio i nagradu FIFE za najboljeg svjetskog igrača, igraš koji je 5 puta bio u najboljoj ekipi Lige prvaka je teški užas i teška nula ... Kakvi su onda tek ostali?
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by Guest Fri 8 Apr - 11:56

fridrih_niche wrote:Pogledaj samo Modricevu statistiku sa ove zadnje utakmice nakon koje su ga Sportske i raznorazne internet neznalice postavile na tron moderne igre..
Znaci, teski uzas i teška nula...
:(
Odigra je ove sezone par utakmica dobro, ali bome u nekima ga nije bilo nigdje. 
Naravno da će ga jedno smeće od novina SN dizati u nebesa bez obzira na sve, znamo i zašto...  :D

Isto tako, neki toliko pišu o njegovim godinama, kao da je neko svjetsko čudo, pa što bi Zlatan trebao reći?
U budućnosti će biti sve više igrača koji će trajati dulje (pogotovo oni koje zaobiđu ozbiljne ozljede) zbog sportskog načina života, prehrane, modernije i kvalitetnije regeneracije. Danas je to na puno, puno većoj razini nego što je bilo prije 15, 20 a da i ne pričamo više godina...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by fridrih_niche Fri 8 Apr - 12:11

Ma dobar je Luka, bija je world class vodonoša...
Sad je već u godinama, pa je sasvim nebitan...
Ka i CR i slični igrači...
Pa i jedan Messi je pa skroz, di neće ovi sasvim obični igrači sa dobrim PR-om kroz cilu karijeru...
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 31 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 31 of 42 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum