ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ČEMPIONZ LIG 21/22

Page 36 of 42 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Next

Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by End 14/4/2022, 18:55

Zeko wrote:
End wrote:kako će KDB opet očitati lekciju malom perevaranstkom lopovu
zvekan pripremi šaht, kupi hrane vode, nećeš tako skoro izaći
Ma KDB nikada nikome nije očitao lekciju pa neće ni Luki ... Gle Luka u nogometu može napraviti apsolutno sve što može i KDB, a KDB ne može napraviti 50% stvari koje može Luka ... Po tim stvarima ja gledam nogometaša, za vrhunske i neočekivane poteze dolaziš na utakmice, a KDB toga nema, on je čisti industrijski nogometaš, dok je Luka igrač ... Razliku između igrača i nogometaša valjda ti ne treba objašnjavati ... A kaj se tiče utakmice City-Real može to City dobiti, ustvari trebao bi to dobiti s obzirom na jednu i drugu ekipu, jer ne mogu Luka i Benz sami ... Ali nikad se ne zna, zato i je nogomet tako zanimljiv ... Pa City je 3 puta jači od ovog Atletica pa je jučer spašavao živu glavu ... Makar, protiv Reala će im biti lakše igrati, jer Real nema takvu obranu, jedino ima boljeg golmana ... Da je Ramos ostao u Realu, ja bi se kladio na Real, ovako je to 55-45 za City ...
bankomat može igrati DM-a, MC-a, AMC-a i F9 i zabiti 13 golova uz 23 asistencije u jednoj sezoni..?
malo si se zajebo zvekane, bankomat to može, ako mu sagledamo kompletnu karijeru i zbrojimo sve sezone  :D

End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by fridrih_niche 14/4/2022, 19:50

Zekan se razumi u balun ka ja u kriket...
:(
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by Guest 14/4/2022, 21:09

Niche objavija post u 19:50... :hail
Kljucaj temu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by fridrih_niche 14/4/2022, 21:12

Andreas Goldberger wrote:Niche objavija post u 19:50... :hail
Kljucaj temu...
Samo Hajduk!
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by Zeko 15/4/2022, 00:11

fridrih_niche wrote:Zekan se razumi u balun ka ja u kriket...
:(
Tebi bi bilo i bolje da se prebaciš na kriket ... Jer ako je tebi Simeone najbolji svjetski trener, a Livaja najbolji igrač HNL-a, onda stvarno o nogometu nemaš blage veze ... A to su, objektivno, dvije najveće protuhe, prvi svjetskog a drugi hrvatskog nogometa ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6709
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by Zeko 15/4/2022, 00:32

End wrote:
Zeko wrote:
End wrote:kako će KDB opet očitati lekciju malom perevaranstkom lopovu
zvekan pripremi šaht, kupi hrane vode, nećeš tako skoro izaći
Ma KDB nikada nikome nije očitao lekciju pa neće ni Luki ... Gle Luka u nogometu može napraviti apsolutno sve što može i KDB, a KDB ne može napraviti 50% stvari koje može Luka ... Po tim stvarima ja gledam nogometaša, za vrhunske i neočekivane poteze dolaziš na utakmice, a KDB toga nema, on je čisti industrijski nogometaš, dok je Luka igrač ... Razliku između igrača i nogometaša valjda ti ne treba objašnjavati ... A kaj se tiče utakmice City-Real može to City dobiti, ustvari trebao bi to dobiti s obzirom na jednu i drugu ekipu, jer ne mogu Luka i Benz sami ... Ali nikad se ne zna, zato i je nogomet tako zanimljiv ... Pa City je 3 puta jači od ovog Atletica pa je jučer spašavao živu glavu ... Makar, protiv Reala će im biti lakše igrati, jer Real nema takvu obranu, jedino ima boljeg golmana ... Da je Ramos ostao u Realu, ja bi se kladio na Real, ovako je to 55-45 za City ...
bankomat može igrati DM-a, MC-a, AMC-a i F9 i zabiti 13 golova uz 23 asistencije u jednoj sezoni..?
malo si se zajebo zvekane, bankomat to može, ako mu sagledamo kompletnu karijeru i zbrojimo sve sezone  :D
Ja jedno ti drugo ... KDB je dobar nogometaš i to stoji, ali on nije igrač ... Zbog njega i njegove igre ljudi neće hrliti na stadion, jer to kaj on igra je čista industrija, on nema nogomet u genima, on je proizvedeni nogometaš ... Luka je nešto sasvim drugo, on ima nogomet u genima koji je nadograđen treningom ... KDB nema vica u igri, nema poteze koji će publiku dizati na noge ... KDB onakvu asistenciju kakvu je Luka napravio protiv Chelsea može samo gledati i diviti se, a on da to proba napraviti iz milijun pokušaja neće to napraviti ... I valjda ti već po deseti put pišem: nogomet nisu samo golovi i asistencije ... Osim toga, KDB igra ipak dosta ofenzivnije od Luke ... To kaj je KDB 1-2 utakmice odigrao na zadnjem veznom i 1-2 na 9-ki nabijem na kurac, jebeš to, igrao je i Luka na 9-ki jedanput u cijeloj karijeri pa smo vidli kak' je to završilo ... Pa jučer ti je KDB bio daleko najlošiji igrač na terenu pa ga je onaj blentavi prevariola prvog potjerao van iz igre ... Luka tako loš ne može biti, naravno osim ako ne igra 9-ku ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6709
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by fridrih_niche 15/4/2022, 07:16

fridrih_niche wrote:Zekan se razumi u balun ka ja u kriket...
:(
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by End 15/4/2022, 08:53

zvekane smijesan si, cijeli zivot pratis nogomet, a nemas blage veze
KDB-u ta jedna asistencija u godini od bankomata ne treba jer je u svakom segmentu nogometa daleko bolji od njega
dovoljno je pogledati njegove asistencije i ubacaje kojih se beckham moze posramiti, a ne jedno precijenjeno zatonsko lopovsko govno
Kad ce bankomat to imati takvu viziju, lucidnost i genijalnost, nikad!
saberi se i nauci pod stare dane nogomet
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by Guest 15/4/2022, 10:12

Zanimljivo na ovoj temi...
Ekipa raspravlja s Simonom Gotovac o nogometu...  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by Zeko 15/4/2022, 15:49

End wrote:zvekane smijesan si, cijeli zivot pratis nogomet, a nemas blage veze
KDB-u ta jedna asistencija u godini od bankomata ne treba jer je u svakom segmentu nogometa daleko bolji od njega
dovoljno je pogledati njegove asistencije i ubacaje kojih se beckham moze posramiti, a ne jedno precijenjeno zatonsko lopovsko govno
Kad ce bankomat to imati takvu viziju, lucidnost i genijalnost, nikad!
saberi se i nauci pod stare dane nogomet
A lijepo sam ti napisao, samo trebaš pročitati i zapamtiti: KDB po nogometnoj viziji, lucidnosti i genijalnosti nije Luki, ne do koljenja, nego do gležnja ... Uostalom priznanja sve govore, a nisam mu ih ja dao: Najbolji igrač SP-a 2018., Najbolji igrač po izboru FIFA-E, Zlatna lopta, Najbolji igrač klupskog SP-a, 5 puta prvak Europe sa Realom, prvak svijeta sa Realom, prvak Španjolske, viceprvak svijeta sa reprezentacijom ... Kaj od toga ima KDB? Ima prvenstvo Engleske i ???????? .... Pardon, ima 3. mjesto sa Belgijom na SP-u .... Kad to usporediš, da KDB igra do 100-te godine života ne može ga dostići ... I zapamti: Luka je igrač, a KDB je samo nogometaš ... A nogometaš je i Livaja ili Ademi ... Igrači nogometa su razina iznad, upamti to, nisi glup ...
I po čemu je Luka precijenjen i tko ga je sve precijenio? I zašto je lopovsko govno?


Last edited by Zeko on 15/4/2022, 15:58; edited 1 time in total
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6709
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by Zeko 15/4/2022, 15:50

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:Zekan se razumi u balun ka ja u kriket...
:(
Tebi bi bilo i bolje da se prebaciš na kriket ... Jer ako je tebi Simeone najbolji svjetski trener, a Livaja najbolji igrač HNL-a, onda stvarno o nogometu nemaš blage veze ... A to su, objektivno, dvije najveće protuhe, prvi svjetskog a drugi hrvatskog nogometa ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6709
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by End 15/4/2022, 17:07

Zeko wrote:
End wrote:zvekane smijesan si, cijeli zivot pratis nogomet, a nemas blage veze
KDB-u ta jedna asistencija u godini od bankomata ne treba jer je u svakom segmentu nogometa daleko bolji od njega
dovoljno je pogledati njegove asistencije i ubacaje kojih se beckham moze posramiti, a ne jedno precijenjeno zatonsko lopovsko govno
Kad ce bankomat to imati takvu viziju, lucidnost i genijalnost, nikad!
saberi se i nauci pod stare dane nogomet
A lijepo sam ti napisao, samo trebaš pročitati i zapamtiti: KDB po nogometnoj viziji, lucidnosti i genijalnosti nije Luki, ne do koljenja, nego do gležnja ... Uostalom priznanja sve govore, a nisam mu ih ja dao: Najbolji igrač SP-a 2018., Najbolji igrač po izboru FIFA-E, Zlatna lopta, Najbolji igrač klupskog SP-a, 5 puta prvak Europe sa Realom, prvak svijeta sa Realom, prvak Španjolske, viceprvak svijeta sa reprezentacijom ... Kaj od toga ima KDB? Ima prvenstvo Engleske i ???????? .... Pardon, ima 3. mjesto sa Belgijom na SP-u .... Kad to usporediš, da KDB igra do 100-te godine života ne može ga dostići ... I zapamti: Luka je igrač, a KDB je samo nogometaš ... A nogometaš je i Livaja ili Ademi ... Igrači nogometa su razina iznad, upamti to, nisi glup ...
I po čemu je Luka precijenjen i tko ga je sve precijenio? I zašto je lopovsko govno?
i šta još može s tim nagradama koje mu je poklonio perez?? džabe mu to kad ga u vlastitoj zemlji mrze jer znaju kakav je ološ i prevara, ljudska i sportska!
pa nije messi GOAT jer ima 7 ballona, a da je pravde trebao ih je imati preko 10 za svaku odigranu sezonu, onda bi možda te nagrade imale neku vrijednost, a jedan mali lopov se nikad tu ne bi našao s 0 MOTM-a u sezoni, a kamoli osvojio, koja bruka!!!!
KDB je po pitanju vizije i kreacije za bankomata izmislio nogomet, dovoljno ti je 5 sec klikanja po utubeu da to shvatiš, ako ti je utakmica prezahtjevna da to ne vidiš
uspoređivati jednoga genijalca i vodonošu, ma kukavicu od igrača uspoređivati s vizionarom
daj se saberi boga ti dragoga
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by FRANK 15/4/2022, 17:09

Zvekane majku ti zenu prcim.
Kunem ti se djecom kad te vidin rafal ti negine
Jeben ti mater u picku kurvin sine

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by fridrih_niche 15/4/2022, 17:24

Zekan se malo pogubija...
Al dobro je, bar se drži svojih uvjerenja, makar totalno bili krivi i moralno diskutabilni...
:(
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by fridrih_niche 15/4/2022, 17:24

Ante, nemoj opet bit baniran...
Prikoci malo...
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by Zeko 15/4/2022, 23:26

FRANK wrote:Zvekane majku ti zenu prcim.
Kunem ti se djecom kad te vidin rafal ti negine
Jeben ti mater u picku kurvin sine
E sad si me isprepadao, u pičku materinu ... Daj se goni u kurac budalo, ti si uvjerljivo najveći idiot na ovom forumu ... Ne moraš to dokazivati svakim svojim upisom ... I još se kuneš djecom, zar ti toliko malo ta djeca vrijede? Osim ako nisu tvoja, al' poštuj to kaj su bar od tvoje žene ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6709
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by Zeko 15/4/2022, 23:47

End wrote:
Zeko wrote:
End wrote:zvekane smijesan si, cijeli zivot pratis nogomet, a nemas blage veze
KDB-u ta jedna asistencija u godini od bankomata ne treba jer je u svakom segmentu nogometa daleko bolji od njega
dovoljno je pogledati njegove asistencije i ubacaje kojih se beckham moze posramiti, a ne jedno precijenjeno zatonsko lopovsko govno
Kad ce bankomat to imati takvu viziju, lucidnost i genijalnost, nikad!
saberi se i nauci pod stare dane nogomet
A lijepo sam ti napisao, samo trebaš pročitati i zapamtiti: KDB po nogometnoj viziji, lucidnosti i genijalnosti nije Luki, ne do koljenja, nego do gležnja ... Uostalom priznanja sve govore, a nisam mu ih ja dao: Najbolji igrač SP-a 2018., Najbolji igrač po izboru FIFA-E, Zlatna lopta, Najbolji igrač klupskog SP-a, 5 puta prvak Europe sa Realom, prvak svijeta sa Realom, prvak Španjolske, viceprvak svijeta sa reprezentacijom ... Kaj od toga ima KDB? Ima prvenstvo Engleske i ???????? .... Pardon, ima 3. mjesto sa Belgijom na SP-u .... Kad to usporediš, da KDB igra do 100-te godine života ne može ga dostići ... I zapamti: Luka je igrač, a KDB je samo nogometaš ... A nogometaš je i Livaja ili Ademi ... Igrači nogometa su razina iznad, upamti to, nisi glup ...
I po čemu je Luka precijenjen i tko ga je sve precijenio? I zašto je lopovsko govno?
i šta još može s tim nagradama koje mu je poklonio perez?? džabe mu to kad ga u vlastitoj zemlji mrze jer znaju kakav je ološ i prevara, ljudska i sportska!
pa nije messi GOAT jer ima 7 ballona, a da je pravde trebao ih je imati preko 10 za svaku odigranu sezonu, onda bi možda te nagrade imale neku vrijednost, a jedan mali lopov se nikad tu ne bi našao s 0 MOTM-a u sezoni, a kamoli osvojio, koja bruka!!!!
KDB je po pitanju vizije i kreacije za bankomata izmislio nogomet, dovoljno ti je 5 sec klikanja po utubeu da to shvatiš, ako ti je utakmica prezahtjevna da to ne vidiš
uspoređivati jednoga genijalca i vodonošu, ma kukavicu od igrača uspoređivati s vizionarom
daj se saberi boga ti dragoga
Perez mu poklonio????? Sigurno Perez nije mogao naći nekog španjolca pa da mu pokloni nagrade, već je čekao da se u Realu pojavi neki hrvat pa da ih njemu pokloni ... I to hrvat za kojeg je jedva pristao da ga Mourinho dovede u Real, a sad mu produžuje ugovor i u 36-oj godini ... Pa kaj ne vidiš kol'ko ti je ta teorija glupa sama po sebi ... 'Ko ga mrzi u vlastitoj zemlji? Ti, niče i amper i one budale koje su vješale njegove slike po dalmaciji prije SP-a u Rusiji ... Ja ne moram klikati po youtubeu da vidim tko je igrač, a tko je samo nogometaš, to je glup način praćenja nogometa ... Ja sam sve te igrače gledao uživo ... A ti?
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6709
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by darth_vader 16/4/2022, 09:13

Andreas Goldberger wrote:Niche objavija post u 19:50... :hail
Kljucaj temu...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by fridrih_niche 16/4/2022, 09:52

darth_vader wrote:
Andreas Goldberger wrote:Niche objavija post u 19:50... :hail
Kljucaj temu...
Napalm...
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by darth_vader 16/4/2022, 10:21

fridrih_niche wrote:
darth_vader wrote:
Andreas Goldberger wrote:Niche objavija post u 19:50... :hail
Kljucaj temu...
Napalm...
<3
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by fridrih_niche 16/4/2022, 17:52

darth_vader wrote:
fridrih_niche wrote:
darth_vader wrote:
Andreas Goldberger wrote:Niche objavija post u 19:50... :hail
Kljucaj temu...
Napalm...
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

ČEMPIONZ LIG 21/22 - Page 36 Empty Re: ČEMPIONZ LIG 21/22

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 42 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum