ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teorije urote

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 4/1/2022, 13:06

Eroo wrote:d covida
marcellus wrote:
osnovni problem je što ako pokušaš bilo kakvim argumentima razuvjeriti teoretičara zavjere, on će zaključiti da si i ti dio zavjere i plaćenik i automatski će te smatrati neprijateljem
Procijepljenost u državama zapadne civilizacije je  negdje oko 75%, a u  nekoliko njih  je blizu ili preko 90%.
Očigledno je da je u samosvjesnim nacijama postotak takvih minoran. Veoma su  agresivni, što upućuje
na  na nešto drugo.  O tome će  se više govoriti nakon epidemije,kao što je   bilo u HR i nakon rata.
Uvijek je bilo teoretičara zavjere, kojima  smo se doslovce smijali,ali ovo sada  je  e epidemijom produbljeno.
Prije desetak dana sam na tu  temu  razgovarao s  jednim  istraživačkim  novinarom, koji se  bavio  s razlozima
niske  procjepljenosti u  slovenskom društvu.   Istraživanje  je proveo među mlađom populacijom po školama,
jer je htio doći do posrednih (iskrenih) podataka...Kaže mi da je  43% ispitanika  uvjereno da je svako cjepivo otrov,
kojeg im neki zli ljudi žele na  silu uštrcati. Tako reko tata. Za 15% je rekao da su bili cijepljeni, a za razlog su naveli smrt
njihovi  bližnjih od covida. Ostalo je bilo  negdje između  - neodlučno u  odgovorima.
Iz ovoga se može vidjeti  što je  krajnja  mogućnost procjepljenosti u mojoj državi.  Vjerujem da  je  slično i u  HR.

Svatko od nas pristaje uz neku TZ jer je takva nasa narav, popuniti praznine, ne ostaviti nepoznato - nepoznatim. Traziti uzrok, nalaziti razloge. Radije pristajemo uz najnevjerojatnije pojasnjenje nekog fenomena nego sto ga ostavljamo takvim, bez odgovora. Konacno, ne bi ni postojala ideja bogova ili Boga da tome nije tako. A u takvu TZ vjeruje vecina ljudstva. Vidis, i ti si u toj skupini i bas se pitam gdje je "sala za smijeh". :)

Ima strahovito glupih TZ, ali ima i onih lijepih, vrlo korektno odradjenih za koje se moze reci "pa, gle, moglo bi biti"... U zadnje dvije godine podosta se toga i ostvarilo na sto su "zavjerenici" na 'Rona topicu upozoravali.

Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 4/1/2022, 13:08

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by aben 4/1/2022, 14:09

Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
ti govoriš o nagonu, jel neumorni :D
ovaj pas to nije napravio nagonski, nego po naredbi...a to u prvom redu moraš razlučiti, jer da mu čovik nije dao znak, pas nikoga ne bi ni napao ni ugrizao
Velin, kazni čovika radi naredbe kako oćeš, ali životinja moro umriti.
zašto bi morala?
Jer je pripadnik niže vrste ugrizo pripadnika više vrste. 
Ka je sud besčastno odpusti dvo vojnika u few good men ljudi su reagirali da to ni pošteno jer su samo slijedili naredbu code red. Ali,  istina je da su tribali biti i strože kažnjeni.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by T. 4/1/2022, 14:36


_________________
Teorije urote - Page 45 Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by T. 4/1/2022, 14:43

Eroo wrote:O tome će  se više govoriti nakon epidemije,kao što je   bilo u HR i nakon rata.
U civiliziranim državama se nakon rata govori...
Kod nas na balkanu se pune jame i bandere, narodnim neprijateljima i njihovim suradnicima...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by mutava baštarda 5/1/2022, 07:41

marcellus wrote:odnosno, o tome kako one funkcioniraju, psihološki. U pravilu, što je neka teorija realnija i bolje argumentirana, manje će je ljudi prihvatiti. Što je neka teorija besmislenija i luđa, više će je ljudi prihvatiti.
To je živa istina. 
Prošla godina je puna slučajeva iznenadnih smrti u sportskim prijenosima u živo. Dakle postoji slika, zvuk i statistika.
Teoretičari zavjere vele da je sve ok i da nema nikakve anomalije.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by mutava baštarda 5/1/2022, 09:34

Ispovijed jednog ravnozemljaškog znanstvenika ) prebolio i cijepio se )

Video vrijedi pogledati


_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by T. 5/1/2022, 09:40

nije ti taj više mjerodavan znanstvenik...
od prije par dana...
eno ga i twitter blokirao...

_________________
Teorije urote - Page 45 Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by mutava baštarda 5/1/2022, 10:59

T. wrote:nije ti taj više mjerodavan znanstvenik...
od prije par dana...
eno ga i twitter blokirao...
Na početku plandemije je bio smiren, suzdržan u izjavama da nešto nije u redu. Vjerovao je kolegama znanstvenicima, cijepio se. 
A sada odjednom ravnozemljaš... 
Ugl. video je jako dobar i vrijedi ga pogledati.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by mutava baštarda 5/1/2022, 12:48

Ode još jedan u prijenosu u živo nekoliko dana nakon trećeg civilizacijskog iskoraka.









_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by dijagram 5/1/2022, 12:53

Zasto bi ovaj lik bio neko mjerilo kad imamo nasu Bubas koja nam, sve lijepo objasni.

Ovog na ignore i sve pet.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by dijagram 5/1/2022, 12:56

mutava baštarda wrote:Ode još jedan u prijenosu u živo nekoliko dana nakon trećeg civilizacijskog iskoraka.








Namjerno vadis ove slucajeve ne bi li ukazao  na mogucnost kakvog problema, a svi znamo da problema nema.

Svakom se dogodi da padne, jednom sam se poskliznuo na ledu, ili kori od banane, ili je to iz nekog crtica, ne sjecam se vise.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by n_razbojnik 5/1/2022, 12:59

što bi rekao faktograf, maliciozno korištenje službenih podataka u svrhe prikazivanje cijepljenja lošim

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11429
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by Eroo 5/1/2022, 12:59

mutava baštarda wrote:
marcellus wrote:odnosno, o tome kako one funkcioniraju, psihološki. U pravilu, što je neka teorija realnija i bolje argumentirana, manje će je ljudi prihvatiti. Što je neka teorija besmislenija i luđa, više će je ljudi prihvatiti.
To je živa istina. 
Prošla godina je puna slučajeva iznenadnih smrti u sportskim prijenosima u živo. Dakle postoji slika, zvuk i statistika.
Teoretičari zavjere vele da je sve ok i da nema nikakve anomalije.
Znam daje jedan jedan, dva dva,tri tri,  a kad nastupi to puno?
Eroo
Eroo

Posts : 74370
2016-07-22


Back to top Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 5/1/2022, 13:00

violator wrote:
video je ok al ovu boju jakne to niti majka ne može oprostit :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by mutava baštarda 5/1/2022, 13:52

Novi Zeland plaća 1087 dolara liječnicima za eutanaziju pacijenata oboljelih od COVID-19


Liječnici na Novom Zelandu sada se potiču da ubijaju pacijente s koronavirusom iz Wuhana (Covid-19) za gotovinu .


Ministarstvo zdravstva Novog Zelanda (MoH) potvrdilo je da će novi zakon dopustiti liječnicima da primaju približno 1087 dolara za svakog pacijenta kojeg "eutanaziraju" - a kvalifikacije za eutanaziju su minimalne.


Stuff , najpopularnije novine otočne države, izvještavaju da se gotovo svatko može kvalificirati za eutanaziju, uključujući ne samo pacijente s Covidom sa simptomima, već i ljude koji su "pozitivni" na virus i koji se previše boje da bi mogli nastaviti živjeti...

....
Koja luda država. Normalne bi zaokružile na iljadu, na ne 1087 $ 
Nije mi jasno, pokazali su se najvećim fašistima u borbi za spas starih i bolesnih, čemu poslije njihovo ubijanje?

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 5/1/2022, 18:11

ebenica wrote:
violator wrote:
video je ok al ovu boju jakne to niti majka ne može oprostit :/


Pa lijepo je da si obratio paznju na njegov izgled... U slucaju da te zanima i njegova frizura ..



Inace, u mojoj okolini, nalazi se nekoliko muskih osoba koje kosu uopce ne peru samponima vec deterdzentom za rublje! Jedan je od njih to poceo prakticirati nakon sto mu je kosa pocela neumjereno opadati. Stanje mu se jako popravilo i, sada, godinama kasnije, nije ocelavio, zapravo, ima bujnu kosu. Ostali takodjer nemaju problema. Iako vec vremesni, kosa je na glavi.

Ne znam. :) Neobicno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by Eroo 5/1/2022, 18:29

dijagram wrote:Zasto bi ovaj lik bio neko mjerilo kad imamo nasu Bubas koja nam, sve lijepo objasni.

Ovog na ignore i sve pet.

Ne  razumiješ  ti foru. Sve što  je na engleskom stiže sa zapada. Intelektualci bre. Takorekuć svecki. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74370
2016-07-22


Back to top Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 5/1/2022, 19:48

violator wrote:


Pa lijepo je da si obratio paznju na njegov izgled... U slucaju da te zanima i njegova frizura ..



Inace, u mojoj okolini, nalazi se nekoliko muskih osoba koje kosu uopce ne peru samponima vec deterdzentom za rublje! Jedan je od njih to poceo prakticirati nakon sto mu je kosa pocela neumjereno opadati. Stanje mu se jako popravilo i, sada, godinama kasnije, nije ocelavio, zapravo, ima bujnu kosu. Ostali takodjer nemaju problema. Iako vec vremesni, kosa je na glavi.

Ne znam. :) Neobicno.
mislim da nikad nisam koristio šampon zato što sam lijen, jednostavno koristim gel za tuširanje za sve dijelove tijela.

video je započeo u istoj jakni i kad je istu skinuo ostao u košulji pastelne verzije iste boje....kaj je s tom bojom? mora bit neka magija to uparivanje odjevnih predmeta po boji :O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 6/1/2022, 11:52

ebenica wrote:
violator wrote:


Pa lijepo je da si obratio paznju na njegov izgled... U slucaju da te zanima i njegova frizura ..



Inace, u mojoj okolini, nalazi se nekoliko muskih osoba koje kosu uopce ne peru samponima vec deterdzentom za rublje! Jedan je od njih to poceo prakticirati nakon sto mu je kosa pocela neumjereno opadati. Stanje mu se jako popravilo i, sada, godinama kasnije, nije ocelavio, zapravo, ima bujnu kosu. Ostali takodjer nemaju problema. Iako vec vremesni, kosa je na glavi.

Ne znam. :) Neobicno.
mislim da nikad nisam koristio šampon zato što sam lijen, jednostavno koristim gel za tuširanje za sve dijelove tijela.

video je započeo u istoj jakni i kad je istu skinuo ostao u košulji pastelne verzije iste boje....kaj je s tom bojom? mora bit neka magija to uparivanje odjevnih predmeta po boji :O

Ma isto je to.. recimo, volim koristiti onaj djecji sampon Becutan jer je njezan i naznaceno je da ide i za tijelo i za kosu. Ali nebitno. Mene vise fascinira ta prica s deterdzentom za rublje. Barem ovi koje poznajem imaju odlicnu kvalitetu kose otkad ga koriste. :)

A boje? Mozda ne raspoznaje odredjene nijanse?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by mutava baštarda 6/1/2022, 19:12

Na internetu sam naletio i na stranicu na kojoj će vam reći koju ste seriju dobili pa tko hoće znati koje je stiće.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Teorije urote - Page 45 Empty Re: Teorije urote

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum