ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teorije urote

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 19/12/2021, 22:50

mentalitet wrote:
Gnječ wrote:

razumijem uvijek ste morali kombinirati na koju ćete stranu i što ćete biti...osmanlije, turci, srbi, hrvati, ustaše, četnici, udbaši, komunisti, partizani, hdz, sdp, pravaši, crnogorci itd...morali ste iz prve izabrati pobjedničku stranu ili ode glava. nažalost imate i drugu genetsku predispoziciju da poharate i uništite sve čega se dohvatite.
Mene je uvijek fasciiniralo sto su biirali gubitnicku stranu .Vjerojatno zbog svoje genetske greske koja se naziva pokvarenost.To ti je to.

uvijek su birali pobjedničku stranu. to što je protokom vremena pobjednička strana postala gubitnička je drugi par pastoli.

Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by crvenkasti 19/12/2021, 22:56

Dajte šutite. gadovi četnički!
Vidio bih ja vas da se vi Hrvati!

Ne mrete si vi ni zamislit kak je to.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by mentalitet 20/12/2021, 00:45

Gnječ wrote:
mentalitet wrote:
Mene je uvijek fasciiniralo sto su biirali gubitnicku stranu .Vjerojatno zbog svoje genetske greske koja se naziva pokvarenost.To ti je to.

uvijek su birali pobjedničku stranu. to što je protokom vremena pobjednička strana postala gubitnička je drugi par pastoli.
Ma u startu se viidi sto je to gubitnichko,a to je chinjenje nepravda prema slabijima Miisliti da cesh lazima ii proprgandom  nesto postici samo glup chovjek u svojoj mashti moze zamisliti .Zamisli par puta u vrecu povijesti zavuscesh  ruku punu pichki i izvuch kurac,Pa jebo te to samo moze glup narod. Tako ce i ova globalizacija zavrshiti .Pa  nemoj me jebat da samo 2 vrste grozdza mogu kupiti u ducanu shto mi ovdie kao navodno naj naprednija civilizacija vec imamo a tamo u nekoj vukojebini me pitaju znas li ti koja je ovo sorta grozdja,jebiga priznajem da ne znam ali ima bolju aromu od bilo kojeg prije koje sam jeo a i sladje je 5 puta.Pa logika se sama namece..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by mentalitet 20/12/2021, 00:48

crvenkasti wrote:Dajte šutite. gadovi četnički!
Vidio bih ja vas da se vi Hrvati!

Ne mrete si vi ni zamislit kak je to.
I to sto kazesh treba se truditi pa i budale razumiti

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 20/12/2021, 01:17

mentalitet wrote:
Gnječ wrote:

uvijek su birali pobjedničku stranu. to što je protokom vremena pobjednička strana postala gubitnička je drugi par pastoli.
Ma u startu se viidi sto je to gubitnichko,a to je chinjenje nepravda prema slabijima Miisliti da cesh lazima ii proprgandom  nesto postici samo glup chovjek u svojoj mashti moze zamisliti .Zamisli par puta u vrecu povijesti zavuscesh  ruku punu pichki i izvuch kurac,Pa jebo te to samo moze glup narod. Tako ce i ova globalizacija zavrshiti .Pa  nemoj me jebat da samo 2 vrste grozdza mogu kupiti u ducanu shto mi ovdie kao navodno naj naprednija civilizacija vec imamo a tamo u nekoj vukojebini me pitaju znas li ti koja je ovo sorta grozdja,jebiga priznajem da ne znam ali ima bolju aromu od bilo kojeg prije koje sam jeo a i sladje je 5 puta.Pa logika se sama namece..

ja govorim o turcima iz bosanskog vilayeta gdje i ti pripadaš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by mutava baštarda 20/12/2021, 09:57

❗❗❗❗❗TOP VIJEST !❗❗❗❗❗❗
Britanski znanstvenik otkriva analizu podataka: prati serije Pfizera, Moderne i Janssena, otkriva "..Neke serije su 50 puta gore od drugih"
Aplikacija "Koliko je loša moja serija?" Omogućuje ljudima da unesu šifru serije i vide koliko smrti, invaliditeta i bolesti povezanih s tom serijom "1 od 200 serija sadrži smrtonosne sastojke"


Pise: Celia Farber
18. prosinca 2021. 
Prije nekoliko dana o radu Craiga Paardekoopera ispričao mi je moj dugogodišnji prijatelj, doktor biokemičara dr. Dave Rasnick; Danas je stigao ovaj e-mail od Davea, pojašnjavajući njegove šokantne nalaze:


“Pratim vrlo važan rad Craiga Paardekoopera na Sveučilištu Kingston u Londonu. Nedavno sam predstavio Craigov rad našoj e-mail grupi.
https://www.bitchute.com/Craig-Paardekooper/


Tri njegova zaključka:


1.  Tvrtke su namjerno proizvodile neujednačene formulacije svojih cjepiva, dok su javnosti predstavljale da su sva cjepiva protiv COVID-19 određenog proizvođača ujednačena u svojoj formulaciji.
Ukupno preko 20.000 različitih serija (lotova) Pfizer, Moderna, J & J injekcija.


2.  1 od 200 serija sadrži smrtonosne sastojke. Pozvao me da pogledam seriju videa, u kojima izlaže nezamislivo. video : https://www.bitchute.com/video/N7eOD86iyk01/


3.   "Smrt po abecedi: moderni batch kodovi i pridružene smrti:" video https://www.bitchute.com/video/OG1NLvZQ4JFu/


‼“Molimo podijelite s onima koje poznajete, a također i s liječnicima, medicinskim sestrama i učiteljima - koji bi uskoro mogli gurati cjepiva djeci. Liječnici i medicinske sestre moraju vidjeti da su neke serije 50 puta gore od drugih – prije nego što ih prepišu. ”‼
—Craig Paardekooper, Telegram                                                 “Moderna je koristila abecedu za označavanje različitih toksičnosti cjepiva


Moderna šarže pripadaju dvije glavne skupine - 20A ili 21A - skupina 20A je puno toksičnija. Zapravo, sve serije koje proizvode više od 1780 izvješća o nuspojavama – sve te serije imaju šifre serije koje završavaju na 20A.”


“Rasporedio sam sve serije cjepiva Moderna prema broju prouzročenih smrtnih slučajeva i koristio podatke iz najvećih 180 serija kao svoj skup podataka.


Kao što je prikazano u mojim prethodnim videozapisima, serije Moderne imaju slovo abecede u središtu svojih kodova serije…”


— Craig Paardekooper


https://www.bitchute.com/video/OG1NLvZQ4JFu/


Upravo sam nazvao Davea Rasnicka.


Kako si pronašao ovog tipa? Pitao sam.


"Upravo sam naletio na to", rekao je. “Svako jutro provedem sat ili dva idući na uobičajena mjesta, na koja idem, da pronađem informacije. Prošli tjedan ili tako nešto naišao sam na jedan od njegovih govora. Odiseja ili tako nešto. I onda pronašao njegovu web stranicu. Snimio je niz videa. Ove analize su podaci američkog VAERS-a. To je svima dostupno. U VAERS-u postoji ogroman broj prijava. Ono što je učinio je da… tip mora imati puno vremena na rukama jer je VAERS muka za normalno korištenje. Sada postoji gotovo milijun izvješća o injekcijama Covida… od ovog tipa sam saznao da postoji 20.200 serija. To uključuje sva 3— Pfizer, Moderna i Janssen. Napravio je analizu po broju serije. Jedna serija ima oko 20.000 uboda. Postoji 20.200 brojeva lotova. Znamo da ih ima na milijarde već naručenih i isporučenih. Važno je da se radi o ogromnoj bazi podataka. S vremenom je povezao izvješća o ozbiljnosti uboda tijekom gotovo godinu dana.”


Dr. Rasnick je opisao kako je Paardekooper zacrtao niz uzoraka štetnih događaja, ne slučajnih, već vrlo varijabilnih. Išli su gore-dolje, tvoreći uzorke. “Uspio je pokazati da su napravili režim doziranja gdje su oni najraniji imali najveću toksičnost, neki puno manje toksični... To je upravo ono što svaki znanstvenik želi vidjeti, ovaj volumen podataka. Ove tvrtke rade usklađeno, tako da se međusobno ne miješaju u rezultate. Toksičnost je vrlo specifična i dolazi redom.”


„Sva ta neslučajnost bila je ključ. Čim to vidite… da sam u poroti, osudio bih te ljude za teške tjelesne ozljede i namjerno ubojstvo.”

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by mutava baštarda 20/12/2021, 11:29



Ginu Srbi ka na Solunskom frontu.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by T. 20/12/2021, 11:46

https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/kosarka/preminuo-goran-sobin---689076.html scratch

_________________
Teorije urote - Page 36 Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by T. 20/12/2021, 12:10


_________________
Teorije urote - Page 36 Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by T. 20/12/2021, 12:14


_________________
Teorije urote - Page 36 Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 20/12/2021, 12:15

T. wrote:

Zapaljive te vakcine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by mutava baštarda 20/12/2021, 12:20

T. wrote:

Nije mi jasno zašto se taj Sport tolerira, kada je svima jasno da uzrokuje tragične posljedice.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by mutava baštarda 20/12/2021, 12:21

mutava baštarda wrote:
T. wrote:

Nije mi jasno zašto se taj Sport tolerira, kada je svima jasno da uzrokuje tragične posljedice.
U biti kad pogledaš udario ga balun u glavu pa mu se malo " vakcina pomakla "

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 20/12/2021, 12:30

mutava baštarda wrote:

Ginu Srbi ka na Solunskom frontu.

Ignorance is a bliss
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 20/12/2021, 12:33

mutava baštarda wrote:
T. wrote:

Nije mi jasno zašto se taj Sport tolerira, kada je svima jasno da uzrokuje tragične posljedice.

Faktcekeri ce smisliti iracionalan odgovor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by mutava baštarda 20/12/2021, 13:31

Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:

Nije mi jasno zašto se taj Sport tolerira, kada je svima jasno da uzrokuje tragične posljedice.

Faktcekeri ce smisliti iracionalan odgovor.
 Nije isključeno ni da struka da preporuku ili zabranu Fifi.
Nešto poput zabrane igranja glavom, zaranom sprinta i sve ostalo što može potaknuti učinke globalnog zatopljenja na kardiovaskularni sustav nogometaša.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by Eroo 20/12/2021, 14:14

Stigao vam lijek za covid. Nije ivermectin, ali preživjet ćete i bez njega.
Eroo
Eroo

Posts : 74402
2016-07-22


Back to top Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 20/12/2021, 15:09

mutava baštarda wrote:
Gnječ wrote:

Faktcekeri ce smisliti iracionalan odgovor.
 Nije isključeno ni da struka da preporuku ili zabranu Fifi.
Nešto poput zabrane igranja glavom, zaranom sprinta i sve ostalo što može potaknuti učinke globalnog zatopljenja na kardiovaskularni sustav nogometaša.

Morali bi nositi wireless holtere za pracenje u realnom vremenu.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 20/12/2021, 15:13

Eroo wrote:Stigao vam lijek za covid. Nije ivermectin, ali preživjet ćete i bez njega.

Djelatna tvar je jedna od djelatnih tvari ivermektina samo malo promjenjeno da bi mogli patentirati.

Ali doci ce dan polaganja racuna. I zatebe itakve ko ti ce isto doci dan polaganja racuna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by epikur37 20/12/2021, 15:14

Gnječ wrote:
Eroo wrote:Stigao vam lijek za covid. Nije ivermectin, ali preživjet ćete i bez njega.

Djelatna tvar je jedna od djelatnih tvari ivermektina samo malo promjenjeno da bi mogli patentirati.

Ali doci ce dan polaganja racuna. I zatebe itakve ko ti  ce isto doci dan polaganja racuna.

Godišnji je obračun,

meni vratilo preplaćeni porez...

šta ima u hrvatskoj istri?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by veber 20/12/2021, 15:19

epikur37 wrote:
Gnječ wrote:

Djelatna tvar je jedna od djelatnih tvari ivermektina samo malo promjenjeno da bi mogli patentirati.

Ali doci ce dan polaganja racuna. I zatebe itakve ko ti  ce isto doci dan polaganja racuna.

Godišnji je obračun,

meni vratilo preplaćeni porez...

šta ima u hrvatskoj istri?
ako si porezni obveznik, a nisi mažnjavao nemreš imati povrat.
a niti jedna država ne vraća porez na kraju godine.
lažeš.

a istra je hrvatska i pošteđena je bosanaca.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Teorije urote - Page 36 Empty Re: Teorije urote

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum